.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Как да я спечеля

    Как да я спечеля пак супер много ме беше харесала писахме си в скаип по 2 часа на ден излизахме целували сме се но не сме говорили за връзка изведнъж от 14 насам нещата станаха на зле купих и подарък тя постоянно отлагаше излизанията ни още не съм и го дал спряхме да си пишем щото не исках да и досаждам и да и омръзна но и тя не пишеше накрая мин събота като тръгнах да я целувам тя се дръпна днес и писах и тя ми казва че на този етап не иска връзка ,а това го акзва момиче което не иска да се занимава с теб какво да правя за да ме хареса пак ??

  2. #2
    Голям фен Аватара на PepiDesigns
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the Middle of NoWhere :P
    Мнения
    511
    Ам , дали не си се променил ... евентуално?
    Или просто в живота й има друго момче

    Замисли се ..
    Не е нужно да правиш нещо за да те хареса .. Просто тогава няма да бъдеш себе си и влизаш в един Тегав филм според мен ...
    Skype : alfa-t-spark
    Site : vtuning-bg.net
    Site2 : webpodaraci.com

    Който каквото го интересува за мен - скайпа е за всеки

  3. #3
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Само тя си знае защо го прави..
    А и не е медал или купа в някакво състезание, за да я спечелиш..

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Свищов
    Мнения
    208
    аз мисля че си е харесала друго момче и в момента се чуди кого да избере теб или него.кофти

  5. #5
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    За да се отдръпне така изведнъж,значи определено има някаква конкретна причина. Не мисля,че е спряла да те харесва така изведнъж. Не може ли да се видите и да си поговориете? Така сам не можеш да гадаеш,може да има друг, може да си направил нещо с което да си я убидил по някакъв начин. Не знам според мен е най-добре да се видите. Така на догатки няма как да разбереш причината.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Тренираш здраво и евентуално вземаш допинг, но гледаш да не те сгащят. Като си е решила няма какво да направиш. Има много неориентирани, но същевременно твърдоглави момиченца

  7. #7
    Еми.. може да има някакво друго момче по което да си пада. Защо не я попиташ защо се е отдръпнала така от теб?! Предполагам, че няма да те държи в невидение ако я попиташ иначе ще е странно да не иска да ти каже причината.. поговорете си

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Пластична операция...
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  9. #9
    ами нали я питах и тя ми отоговори с това че не иска връзка в момента с никой обаче съм сигурен че не е така , тя попринцип е много странна ако се държиш прекалено добре с нея и и омръзваш трябва май да я правиш на боклук че да е с теб

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от i_dont_give_a_fuck
    ами нали я питах и тя ми отоговори с това че не иска връзка в момента с никой обаче съм сигурен че не е така , тя попринцип е много странна ако се държиш прекалено добре с нея и и омръзваш трябва май да я правиш на боклук че да е с теб
    жалката итина

  11. #11
    Аватара на Waster
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    между две женски бедра....
    Мнения
    251
    намерила е по-богат


  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    на покер

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Сигурно не я кефи как се целуваш.
    [size=7][b][u]fosse cos

  14. #14
    фтиди пусни тото

  15. #15
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    На 14ти викаш умря работата....предполага се че някой филмар и е предложил и тя се е разтопила...решила е че е по як от теб и те е заебала...приеми го живота не е сбозен highscool филм и ти не си идеален...поне според нея де (и според мен...идеален съм само аз )ама я заебавай тая де все нещо ново ще излезе...Успех
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  16. #16
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    Нещо я спира.Щом точно на 14 е станало това имам чувството,че някой друг също се опитва да е повече от приятел с нея и тя в момента се колебае дали да е с него..но все пак ние не я познаваме,не знаем какъв е характера й,така че ти най-добре може би знаеш заради какво е

  17. #17
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Как да я спечеля

    Цитирай Първоначално написано от i_dont_give_a_fuck
    Как да я спечеля пак супер много ме беше харесала писахме си в скаип по 2 часа на ден излизахме целували сме се но не сме говорили за връзка изведнъж от 14 насам нещата станаха на зле купих и подарък тя постоянно отлагаше излизанията ни още не съм и го дал спряхме да си пишем щото не исках да и досаждам и да и омръзна но и тя не пишеше накрая мин събота като тръгнах да я целувам тя се дръпна днес и писах и тя ми казва че на този етап не иска връзка ,а това го акзва момиче което не иска да се занимава с теб какво да правя за да ме хареса пак ??
    Ами не знам как си оплескал нещата че да се дръпне толкова, но общо взето нищо не можеш да направиш. Изпуснал си влака и сега търчиш да го гониш... Чакай следващия и си опичай акъла А и тоя скайп...разваля хората и връзките.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  18. #18
    Най вероятно има друг ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си