.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Как да продължа

    Хора помагайте!

    С едно момче сме в много добри отношения- приятели. Излизаме често, пишем си тн.
    Още когато се запознахме обаче си задавам въпроса какво чувствам към него.
    Не е както с другите момчета, които съм харесвала като гаджета, нито като чувствата към другите ми приятели и не мога да си го обясня.
    Може би ми се иска да сме приятели, но вътрешно да не чувствам това защото не мисля че е нормално да мисля постоянно за него, да се събуждам и заспивам с мисълта за него.
    Толкова мило ми става когато ме защитава по някакъв начин а едно здравей от него ми стига за да не слезе усмивката от лицето ми цял ден.
    Има го и обратният случай- веднъж се бяхме скарали не си говорехме точно за ден но разминавайки се в у-ще без да си кажрм дума ми стана много гадно
    НИКОГА не плача особено пък за момчета но тогава просто не издържах което е много необичайно
    А когато излизаме с него- много е странно защото се държим като гаджета на моменти и дори околните ни смятат за такива.
    но преди да кажете може би те харесва - не не е така сигурна съм но поведението му ме обърква още повече
    И сега проблемът - чувствам се зависима от него .
    сутрин когато знам че ще го видя се будя с такава усмивка и желание и ии очакване а иначе просто нямам желание за нищо и това ме притеснява
    тъй като след няколко месеца заминава за чужбина няма да го виждам и нз какво ще правя толкова време без него щом полудявам толкова лесно когато не го виждам било за 1-2 дена
    Дайте някакви съвети как да се справя

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Влюбваш се. Моите съболезнования :/ наистина ти съчувствам.

  3. #3
    Еми.. от къде си сигурна че не те харесва?! А това за поведението е нормално за момчетата/не за всички де,,/.. те понякога не са сигурни в чувствата си. По това което написа за отношенията ви разбрах че ти го харесваш.. защо не помислиш за варианта да му го признаеш?! Обаче преди това разбери пада ли си по някое друго момиче
    А с това че ще ходи извън страната е най-добре да се примириш че няма да го виждаш през някакъв период от време .
    Преди да му признаваш каквото и да е, по-добре според мен изчакай да замине и да се върне от чужбина, а след това /като се върне евентуално/ виж дали чувствата ти са останали същите.

    Ето няколко варианти да не мислиш толкова за него:

    1во * излизай повече с приятели
    2ро * гледай да се запознаваш с повече хора, които да ти допадат
    3то * занимавай се с нещо след училище, например баскетбол или нещо, което те интересува и което ще отнема вниманието ти към него

    между другото : Знаеш ли колко горе-долу време ще бъде в чужбина?!

  4. #4
    Точно от тва се опасявах.
    Знам, че не ме харесва, защото го е обсъждал с приятели но не харесва и друго момиче. Още повече не съм негов тип.
    Заминава за около 3 години може би през този период ще се прибере за някоя ваканция.

    Истината е че каквото и да правя мисля за него ето днес гледах някакъв филм уж съм се съсредотичала върху него но същевременно си мисля за момчето . И друг път съм харесвала момчета и мн съм мислила за тях но никога не съм плакала за някое не съм мислила толкова много и никога никои не ме е правил толкова щастлива.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Дам неприятно е. Ще се оправиш в някой дъждовен ден ;] желая ти успех

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от seduction_ls
    Точно от тва се опасявах.
    Знам, че не ме харесва, защото го е обсъждал с приятели но не харесва и друго момиче. Още повече не съм негов тип.
    Заминава за около 3 години може би през този период ще се прибере за някоя ваканция.

    Истината е че каквото и да правя мисля за него ето днес гледах някакъв филм уж съм се съсредотичала върху него но същевременно си мисля за момчето . И друг път съм харесвала момчета и мн съм мислила за тях но никога не съм плакала за някое не съм мислила толкова много и никога никои не ме е правил толкова щастлива.
    Щом си сигурна, че не те харесва /само дано да не са тия негови приятели предатели/ по-добре направи ВСИЧКО възможно да го забравиш!!! Настина е важно да продължиш напред. Както и преди си харесвала други момчета и си ги забравяла, така и сега ще се справиш! Вярвай ми, скоро ще срещнеш друго момче, което също ще харесваш много и се надявам, че няма да се налага да плачеш заради него.
    Гадното е че ще бъде толкова време извън страната.. защото иначе имаше някаква възможност да му кажеш и поне да чуеш от него какво мисли.. можеше да е нещо добро относно чувства на сближаване.
    Аз не вярвам в съдбата, затова няма да ти пиша, че не ти е писано да си с него или някакви подобни работи.. оставям го за другите .
    Успех с нещата напред!

    ПС : Ако те харесва все пак.. ще търси връзка с теб дори от чужбина.. ако това стане:пак е някакъв вид утеха за теб.. поне ще си пишете.

  7. #7
    Оооо заминава?? Не не.. По-добре се откажи Обичай си го като приятел.. Мобе би така е по-добре
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  8. #8
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    Това че е казал на някой приятел че не те харесва е просто щото видиш ли да се прави на мъж и да не му се смеят...мани ги лапешки истории...както и да е ходи му казвай най после щото ако се надяваш да се сети няма да я бива работата....така за 2-3 месеца ще ти мине мерака и като замине ще си намериш нов
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  9. #9
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Абе като е от срамежливите - хващащ го за двете уши и го целуваш. Действията говорят повече от думите, така че действай.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  10. #10
    ммми много кофти ситуация.. Май си влюбена.. Което не е никак лошо. даже е ЧУДЕСТНО Но като цяло обстоятелствата при които се получава с тъпи....

    ами бори се за любовта си .. ако настина мислиш че ще се получи и го желаеш със целото си същество

  11. #11
    Замисли се..
    добре се замисли за всичко.
    Ако имаш вяра и надежда - бори се!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си