.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    60

    Защо чак сега ... ?

    Здравейте! Ще се опитам да карам направо и да не разтъкавам много. Става въпрос за мен и бовшия ми. С него скъсахме пред почти 4 месеца. Историята ни е шарена, но наякратки разказана изглежда така:
    Той е от моя клас. Ходихме 3 месеца всичко беше ок. После аз скъсах с него заради друго момче.(Тук има подробнотси, които не смятам, че в момента са важни) След около 2 месеца аз поисках отново да тръгнем. Така и стана. Бяхме заедно в продължение на 4 месеца. Аз винаги казвах: "Този път ако къса някой това ще бъде той!". Е да ама не. Аз скъсах с него. Пак. И така с тази история до тук. Аз тръгнах с друго момче всичко с него е ок, но не става въпрос за това сега. Мисля, че бившия ми знае, че ходя с друг. От колко време знае обче нямам и грам понятие. Държим се един с друг нормално. Без хапливи забележки и без лоши погледи. Е поне до вчера. Засякохме се в ксерокса. Аз бях точно зад него. Той се обърна и с изненада установи, че аз съм зад него. Гледаше ме право в очите и с такава ярост, че ... До тогава не ме беше гледал така. Никога ама наистина никога! Заобиколи ме, излезе от ксерокса и трясна вратата! Днес ме изгледа по същия начин както в ксерокса. Дори не знам защо го прави това. И не знам, защо чак сега след 4 месеца реши, че трябва да ми се ядосва.
    Утре той има Рожден Ден, а аз Имен Ден. Не знам дали да му напиша см с, за да го поздравя или не...

    Моля ви кажете нещо и ако обичате без хапливи забележки.

    П.С. Съжалявам ако ъм сбъркала раздела и за правопините грешки.

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    CrazyLand
    Мнения
    423
    не го ли цениш губиш го
    november,malty,magicfairy,naskokaulitz,kadifwerewo lf,rammstein123,Axe_vs_sword,thesadgirl,
    crazyteengirl,Xtina,MaLyKoLiU,LambOfGod,smileforyo u12,Bombshell,EndlessNights,Sisito941,psychopath,v olvolin4o, bubblebabe,pedigree,woshata,Linns

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Факт. Като не знаеш какво искаш съжалявам. 2 пъти да го скъсаш? И аз да съм ще гледам лошо.

  4. #4
    Има право да ти се сърди и да отправя яростни погледи.. но не мога да обясня това защо след толкова време. Може би някой от неговите приятели му е казал за другите ти момчета или е разбрал от 1 от тези момчета .. нз

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    60
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Факт. Като не знаеш какво искаш съжалявам. 2 пъти да го скъсаш? И аз да съм ще гледам лошо.
    Добре ок. Аз го разбирам. Но не разбирам защо чак сега ?

  6. #6
    Супер фен Аватара на Whyniser
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Благоевград
    Мнения
    1 341

    Re: Защо чак сега ... ?

    Цитирай Първоначално написано от tedi_hi91
    Здравейте! Ще се опитам да карам направо и да не разтъкавам много. Става въпрос за мен и бовшия ми. С него скъсахме пред почти 4 месеца. Историята ни е шарена, но наякратки разказана изглежда така:
    Той е от моя клас. Ходихме 3 месеца всичко беше ок. После аз скъсах с него заради друго момче.(Тук има подробнотси, които не смятам, че в момента са важни) След около 2 месеца аз поисках отново да тръгнем. Така и стана. Бяхме заедно в продължение на 4 месеца. Аз винаги казвах: "Този път ако къса някой това ще бъде той!". Е да ама не. Аз скъсах с него. Пак. И така с тази история до тук. Аз тръгнах с друго момче всичко с него е ок, но не става въпрос за това сега. Мисля, че бившия ми знае, че ходя с друг. От колко време знае обче нямам и грам понятие. Държим се един с друг нормално. Без хапливи забележки и без лоши погледи. Е поне до вчера. Засякохме се в ксерокса. Аз бях точно зад него. Той се обърна и с изненада установи, че аз съм зад него. Гледаше ме право в очите и с такава ярост, че ... До тогава не ме беше гледал така. Никога ама наистина никога! Заобиколи ме, излезе от ксерокса и трясна вратата! Днес ме изгледа по същия начин както в ксерокса. Дори не знам защо го прави това. И не знам, защо чак сега след 4 месеца реши, че трябва да ми се ядосва.
    Утре той има Рожден Ден, а аз Имен Ден. Не знам дали да му напиша см с, за да го поздравя или не...

    Моля ви кажете нещо и ако обичате без хапливи забележки.

    П.С. Съжалявам ако ъм сбъркала раздела и за правопините грешки.
    Точно това показва,че не държиш на него.Голяма лицемерка си.А и просто ти е дал шанс човека да види дали пак ще си такава лицемерка.И се е оказал прав.Нека те гледа с презрение
    Все същия ™G-Baby™

    Лудият се оплаква,
    че хората не го познават,
    а мъдрецът —
    че не познава хората.


    House M.D.
    -Sometimes we can't see why normal isn't normal.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Цитирай Първоначално написано от tedi_hi91
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Факт. Като не знаеш какво искаш съжалявам. 2 пъти да го скъсаш? И аз да съм ще гледам лошо.
    Добре ок. Аз го разбирам. Но не разбирам защо чак сега ?
    може да се е преструвал, че не му пука, помисли над това

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от xXxMixXx
    Има право да ти се сърди и да отправя яростни погледи.. но не мога да обясня това защо след толкова време. Може би някой от неговите приятели му е казал за другите ти момчета или е разбрал от 1 от тези момчета .. нз
    +
    Момчетата са странни, но сигурно някой му е казал нещо,а не сам е започнал да се настройва срещу тебДа не ти пука.

  9. #9
    Еми как искаш да те гледа зарязала си го 2 пъти.. подиграла си се с него.. нормално е така да те гледа Кво искаш да дойде и да те гушне ли ? Хахаха много искаш Ако бях на неговото място и аз щях да направя същото.. А въпроса ти е защо след 4 месеца.. Ами много лесен отговор - разбрал е що за стока си.. Съжалявам, ако съм те обидила, но просто изказвам мнение.. А по въпроса с смс-а.. не си прави труда.. няма да го оцени поне аз така мисля..
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  10. #10
    Аватара на vesSynkaa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    < 33
    Мнения
    1 053
    Еми зарежи го още 3 пъти и няма да те гледа така !
    И все пак можеше да го поздравиш , а не да го гледаш,
    както обича да казва една моя съученичка,като "тръба" ..
    Като те гледа , ми кажи му "Хей здрасти,как си" .. А не да стоиш да
    го зяпаш .. И ако искаш пиши му , ноо да го разиграваш така ..
    Представи си с тебе да направят същото .. Няма ли да се почувстваш
    изиграна ? Няма ли да си кажеш "играе си с мен,когато няма кфо да
    прави" ? Нормално е .. И все пак другият път като го видиш поне му се
    усмихни,ако не му кажеш "Здрасти!" , или нещо от сорта / махни му / ..
    Actions speaks louder then words .. >.<

  11. #11
    Точно авторката е странна.Не момчето.Кво е виновен, че е случил, на патица, дето не знае какво иска ?

  12. #12
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Според мен е нормално да ти е леко ядосан. Все пак 2 пъти си го зарязала. Дано е осъзнал, че си несериозна..
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  13. #13
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Сигурна ли си,че въобще ти пука?Аз не.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си