.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Странен проблем...

    Значи искам да питам по опитните дали когато сънуваш някого мислиш постоянно за него когато той страда и на теб ти се струва че не ти се живее вече...това любов ли е? Същото така ако може да ми кажете някакъв лек против ниското самочуствие
    I intend to live forever, so far so good

  2. #2
    любов е когато си готов на вси4ко за другия
    а колкото лек за ниското само4увствие-трябва да го откриеш сам/а защото само ти и хората които те познават изклю4ително добре могат да кажат откъде ти идва ниското само4увствие а след това и как да го преодолееш
    I can't stop myself from loving you <3

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от cinderella_gugutka
    любов е когато си готов на вси4ко за другия
    а колкото лек за ниското само4увствие-трябва да го откриеш сам/а защото само ти и хората които те познават изклю4ително добре могат да кажат откъде ти идва ниското само4увствие а след това и как да го преодолееш
    +1

  4. #4
    Тва не е любов,просто много силно увлечение

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Когато ти стане тесно около вратлето и света ти е крив тогава е любов ;] така че спокойно, имаш някой и друг месец живот още

  6. #6
    не, не е любов

  7. #7
    Много ви благодаря за това и някак си се успокоих че не е любов
    а иначе да готов съм да си продам душата за това момиче но се радвам че нямам чуства към нея защото всички знаем каква манджа с грозде става като смесиш приятелство с любов
    I intend to live forever, so far so good

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Да, не е вкусна

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Да, не е вкусна


  10. #10
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Когато те връхлети любовта няма да се чудиш дали това е любов и да питаш другите Сам ще усетиш отговора
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Любовта сам/а ще осъзнаеш какво е, когато ти дойде времето. Всеки има различна представа за това...
    nicolepcd

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ThePowerOfLove
    Когато те връхлети любовта няма да се чудиш дали това е любов и да питаш другите Сам ще усетиш отговора
    Напълно съм съгласна
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  13. #13
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    Цитирай Първоначално написано от elsy
    Любовта сам/а ще осъзнаеш какво е, когато ти дойде времето. Всеки има различна представа за това...

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    мултипроблематична си
    [size=7][b][u]fosse cos

  15. #15
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    А ти на колко си ако не е тайна...като гледам не си дорасъл още да разбереш какво е...спокойно с годинките се оправя работата
    А за самочувствието....да не ти пука....аз го лекувам с кал...отивам да карам (я мотора я байка) някъде и ставам целия кален.....после така се прибирам до къщи през центъра....в един момент спира да ти пука [/quote]
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  16. #16
    Еми на 17 съм в смисъл влюбвал съм се но чуството беше много по различно а сега не спирам да мисля за това момиче супер отнесен съм и я сънувам едва ли не всяка вечер а да сме се засичали с нея 2-3 пъти но иначе си говорим всеки ден...незнам много яко съм объркан любов ли е съпричастност ли е какво е...досега не е било
    I intend to live forever, so far so good

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Когато ти стане тесно около вратлето и света ти е крив тогава е любов ;] така че спокойно, имаш някой и друг месец живот още
    Това определение ми хареса
    а иначе... по темата... изчакай още малко.. и сам ще се осъзнаеш Може пък и да си влюбен.... :P
    If you want to know where your heart is... look where your mind goes when it wonders....

  18. #18
    ох дано да не съм
    I intend to live forever, so far so good

  19. #19
    elsy написа:
    Любовта сам/а ще осъзнаеш какво е, когато ти дойде времето. Всеки има различна представа за това...

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Цитирай Първоначално написано от jane_17
    Цитирай Първоначално написано от Cellmate
    Когато ти стане тесно около вратлето и света ти е крив тогава е любов ;] така че спокойно, имаш някой и друг месец живот още
    Това определение ми хареса
    а иначе... по темата... изчакай още малко.. и сам ще се осъзнаеш Може пък и да си влюбен.... :P
    поласкан съм

    П.П. Пожелавам ти да не се влюбваш или поне да не е несподелена любов макар че ако питаш мен и двата вида са един дол shits ;]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си