.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Какво мислите-към всички!!!

    Искам да попитам, ако прилагам следната тактика:Преди си пишехме най-редовно по 3 часа на ден по скайпа и си говорихме по доста време по телефона с момичето, в което съм влюбен.И сега мисля да по спра малко с това, т.ест да и пиша нетолкова често, за да не и загубя интереса към мене.Това правелно ли е според вас?Благодаря!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Зависи. Може да си помисли, че тя ти е станала безинтересна и да ти се ядоса, че умишлено не я търсиш. Братле, много е сложно, не може да се предскаже как ще реагира. Може пък да е една от тия, които искат това, което не могат да имат. В този случай тактиката е подходяща. Ти я познаваш => ти трябва да си прецениш

  3. #3
    знаеш ли какво.. може да опиташ

    само ще ти кажа една историйка с мен:
    С едно момче си пишехме всеки ден по 2 часа и повече. 1 ден той изведнъж спря да ми пише.. и се налагаше аз първа да почвам чата /което за мен не е нормално/. Така стана около 10 пъти и на мен ми втръсна все да го заговарям.. - изгубих интерес.

    Таа идеята ми е - гледай да не постигнеш обратният ефект! *да си мислиш, че така си й по-интересен, а пък да и втръснеш*

  4. #4
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Скайп и телефони... ооо, неее Лирическо отклонение А иначе... глупаво е според мен
    еlsy

  5. #5
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    И аз имах подобна случка. Писахме си доста и накрая той все мълчеше и се отказах.
    Не знам, може при твоето момиче да подейства..
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  6. #6
    КАТЕГОРИЧНО НЕ ! Така ще си помисли, че си и омръзнал и ще и е много гадно.. После ще си каже " Няма смисъл да се занимавам с него.. Не го интересувам ".. Няма смисъл да го правиш. Даже така, че си говорите е много добре, защото се опознавате и свиквате един с друг и се сближавате и наистина може да се получи нещо между вас Накарай я да излезете двамата. Отидете на кафе или в някой парк или на кино или просто на разходка \/ Ще ви бъде забавно
    Можеш да си купиш с дълги крака,
    можеш да си купиш с руса коса.
    Всичките са твои - от Варна до Бургас,
    тогава защо ми каза, че ти трябвам аз ??

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ThePowerOfLove
    И аз имах подобна случка. Писахме си доста и накрая той все мълчеше и се отказах.
    Не знам, може при твоето момиче да подейства..

    обаче НЕ Е сигурно.. по-добре не се прави на тежък.

  8. #8
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Можеше да се видите за малко разнообразие така...

  9. #9
    Но от друга страна, ме е страх да не би аз да и омразна

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от hitriq
    Но от друга страна, ме е страх да не би аз да и омразна
    Случва се!
    Въпросът ми е:Виждали ли сте се на живо?!
    Ако не сте - не е зле да го направите

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Ти добре й правиш номерца, ама гледай да не се получи обратен ефект. Като види, че не я търсиш да вземе да си намери някой друг Мене, ако питаш... недей се прави на недостъпен да не ти излезе през носа...
    nicolepcd

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Е такъв тактик търся
    за национала,казвай
    колко заплата искаш.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  13. #13
    Не само сме се виждали, ами сме излизали доста пъти.Така, че това не ме претеснява

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Живей докато имаш тоя шанс.Не ги върти толкова сложни схемите.
    И между другото що не наблегнеш на реалните контакти?Или вие сте в Скайп отношения ?
    [size=7][b][u]fosse cos

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от BaiToq
    Е такъв тактик търся
    за национала,казвай
    колко заплата искаш.

  16. #16
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    Заеби скайпа Get a life
    Излизайте иииииии ходите ли щот като гледам не...кажи и че си хлътнал пък каквото стане...ако само чакаш няма да се оправи работата
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  17. #17

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    направо я напсувай
    най добрия ход

  18. #18
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: Какво мислите-към всички!!!

    Цитирай Първоначално написано от hitriq
    Искам да попитам, ако прилагам следната тактика:Преди си пишехме най-редовно по 3 часа на ден по скайпа и си говорихме по доста време по телефона с момичето, в което съм влюбен.И сега мисля да по спра малко с това, т.ест да и пиша нетолкова често, за да не и загубя интереса към мене.Това правелно ли е според вас?Благодаря!
    ОМеГе!

    Не можеш да загубиш нещо което го няма. Колко пъти си я виждал че да знаеш че има интерес? Сега сериозно - взимай се в ръце звъни на момичето и казвай " Да се видим на живо". Там ако можеш да говориш по 3 часа...хубаво. Иначе ставаш клавиатурен любовник.


    Скайп разваля хората!

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  19. #19
    знаеш ли аз също се съгласявам с останлите .. ЗАБРАВИ SKYPE ...
    С тоя скайп направо бях забравила какво е да излезззеш навън... Стоях по цел ден пред компютъра.. не излизах с приятели а само в мрежата.....
    Хем речника ни обеднява и едно съчинение не можем да напишем хем забравяне какви са нормалните отношения между хората.... пък и скайпа е начин да се представимза такива каквито не сме а искаме да бъдем... И нищо хуб аво не ни носи тоя скайп..
    Съжалявам че се отклоних от темата.. :P :P :P

    Иначе вижте се прекарвайте по-добре един час заедно отклокото 3 часа да си говорите по телефона и още 3 да си пишете в скайп... полза от това няма..... И скайпа е най-доброто средство да останеш неразбран... и всичко да се провали... винаги има някоя релика или емотикона която проваля нещaта


  20. #20
    Нещо не сте разбрали в последните 2 месеца се виждахме почти всеки ден, защо останахте с впечетлението че не сме се виждали.Проблема е там, че сме от различни градове и че аз съм студент в нейния град, но се пребирам често и има периоди в които няма как да се видим в продължение на седмици.ТОВА Е!!!

  21. #21
    Повече от фен Аватара на marjesa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    375

    Re: Какво мислите-към всички!!!

    Цитирай Първоначално написано от hitriq
    Искам да попитам, ако прилагам следната тактика:Преди си пишехме най-редовно по 3 часа на ден по скайпа и си говорихме по доста време по телефона с момичето, в което съм влюбен.И сега мисля да по спра малко с това, т.ест да и пиша нетолкова често, за да не и загубя интереса към мене.Това правелно ли е според вас?Благодаря!
    Не
    "Ако се страхуваш, че ще бъдеш критикуван не казвай нищо, не прави нищо, бъди нищо."

  22. #22

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    зависи в какви отношения сте.Не е добре нито да си нахалник,нито неебавка.Прави всичко в рамките на нормалното!
    Руса кукличка

  23. #23

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    124

    sssss

    sssssssssssssss
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!

    Епа кавалерче съм.. к'во ми е .. ?!

  24. #24
    Аватара на gLypChenCee
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    ForSaken city (:
    Мнения
    1 371
    Най-вероятно ще си помисли,че вече не ти е интересна и ще иде при друг.

  25. #25
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Пращай и писма по пощата за 1 седмица са при нея много ще се зарадва а не само в скайп

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си