.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

  2. #2
    гледай да прекарвате повече време заедно разговорчета, закачки, ала бала, разходки и т.н. Успех

  3. #3
    10x vdruugi den edna moq priqtelka 6e izliza s brat mu i 6e mi go poweri na men taka kazano

  4. #4
    Голям фен Аватара на Axe_vs_Sword
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    981
    Буташ го от някой висок етаж, не само ще го свалиш, ами ще го тръшнеш
    Ами с онова момиче приятелки ли сте? Ако сте, по-добре да не разваляте приятелството

  5. #5
    С това момиче,което спомена приятелки ли сте? И ако стане нещо повече мислиш ли,че приятелството ви ще го има още?Помисли си какво искаш да направиш.
    Относно момчето..щом искаш да стане нещо..мхм.. ами започнете да приказвате повече.Покани го някъде да излезете и така.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Накарай оная да хване близнака му. Все същия sh*t ;]

  7. #7
    s neq se poznawame ot taq godina i s druugite momi4eta se cepim i wsi4ki ni smqtat za naj gotiite i nie q joinahme pri nas i sme doluu gore priqtelki moge da se kage i naistina mi e gadno da ne se skarame 6e pomislq

  8. #8
    ;l

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Ех сладурчета ако ти е добра приятелка не си заслужава да се карате заради момче. но иначе бой да не ти пука.

  10. #10
    to4no za de na razwalq priqtelstwoto re6ih da se otkaga ama kato go widq i se razmekwam taka qko prosto i 4owek deto ne me poznawa moge da razbere.........

  11. #11

    Re: как да го сваля

    Цитирай Първоначално написано от sladorana_1
    хора помогнете плс! ... кагете как може да го сваля плс
    От покрива на къщата му ли?!

    А иначе прекарвайте повече време заедно, ама не му се натискай щото ще му стане скучно с теб! Мн интересно как другото момиче не иска да излезе с близнака му.. нали са еднакви?!
    И се пак предполагам има разлики в характерите!

    БОРИ СЕ момиче, БОРИ СЕ и зъби и нокти!!
    Ако наистина го харесваш, няма да се отказваш!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си