.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Чувствам се адски глупаво ...

    Искаше ми се да споделя с някого какво ми е и реших, че това е най-подходящото място. Значи .... преди време се запознах с едно момче, излизахме доста пъти, всичко изглеждаше много хубаво. Проблема е, че той е подписал договор за работа, която е свързана с пътуване ( 7 месеца извън страната ) И двамата бяхме наясно с това, когато започнахме да се виждаме...изведнъж той се отдръпна, спря да ми звъни и вчера се видяхме. Поисках обяснение за държанието му и той ми отг, че от тази връзка няма смисъл...Сега не знам защо, но ми е гадно. Той явно е решил,че така е по-добре, въпреки, че има чувства. Каза ми, че се привързва и после и двамата ще сме наранени. Дали е по-добре просто да го оставя и да е така, както той иска?

  2. #2
    Щом и двамата сте били наясно в началото не е изненадващо, че е реагирал така. Може би е прав вие сте още в началото на взаимоотношенията си и със заминаването му само ще се нараните. Според мен така по-лесно ще го забравиш и ще продължиш напред. Тъгата е временно състояние. Успех!

  3. #3
    Ами що така е решил и той.... май нямаш друг избор.. А и според мен не че той не те обича а проосто не иска да те нарани... Продължавай напред пък като се върне може нещата да са същите и все още да иска да бъде с теб ако и ти го желаеш... всичко ще бъде както преди

  4. #4
    Да, каза ми, че иска в някой хубав ден нещата да са като преди ... Просто тъпото е, че не трябваше да започва нищо, той знаеше, че ще замине ... пфф И вчера дори не ме погледна в очите, не можел. Как така да не може..

  5. #5
    еми да ама не е бил само той ти също до колкото разбрах си знаела...
    БИЛИ СТЕ ДВАМА

  6. #6
    Да, но мислех, че докато замине ще сме си заедно. Той ми казва съвсем друго сега. НЕ се замисля как се чувствам аз от цялата история .......

  7. #7
    и аз се 4увзтвам гадно и глупаво не си само ти
    I can't stop myself from loving you <3

  8. #8
    трудничко ще ви е иначе...особенно след като се превържете още повече един към друг, след това ще е адски болезнено ако се разделите или дори и да не го направите повечето време ще ви е адски сдух

  9. #9
    по-добре е така...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от rtyu
    Да, но мислех, че докато замине ще сме си заедно. Той ми казва съвсем друго сега. НЕ се замисля как се чувствам аз от цялата история .......
    А помисли ти как ще се чувстваш след връзка с това момче и той да заниме след това, респективно да се разделите. Не си играй с чувствата, защото колкото повече време оставаш с един човек, толкова повече се привързваш и толкова повече ще страдаш накрая. Връзки с предрешен край не си струват, когато влагаш чувства, а не е само за забавление.
    Memento, homo, quia pulvis est et pulverem reverteris

  11. #11
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Бреййй,а аз си мислех,че само моето момченце се е уплашило от многото месеци,които ни държат разделени (общо 8 месеца)
    Поговори с това момче ... Изяснете си чувствата и ако наистина имате някакви по-силни чувства от обикновенно привличане,се опитайте да запазите връзката си Все пак 7 месеца не са чак толкова много Аз също в момента имам връзка с момче,което е на около 3000 км. от мен и което ще се прибере в България след около 5 месеца ,но все пак сме си заедно (макар и само на теория).Той също искаше да се разделим,защото не иска да страдам,но за мен тия няколко месеца не са чак толкова много ... Най-вече след като лятото ще имаме доста време да си наваксаме пропуснатото
    Аиде успех и ще стискам палци всичко да се нареди,както трябва

  12. #12
    Повече от фен Аватара на marjesa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    375
    Ем ... Това е живота - свиквай !
    "Ако се страхуваш, че ще бъдеш критикуван не казвай нищо, не прави нищо, бъди нищо."

  13. #13

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    по-добре щом сте го решили,пък и 7 месеца си е доста време,вместо да тъгуваш и да му мислиш къде е,с коя е...той ти дава шанс и свобоода да намериш по-подходящ.Гадно ,ама ще се справиш!
    Руса кукличка

  14. #14
    Май наистина е по-добре да оставиш нещата така,за да не се наранявяш..
    When You Live Forever,What Do You Live For??


  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Еми, и аз се чувствам тъпо, ама...
    nicolepcd

  16. #16
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Еми девойке - нито е най-подходящото място тук, нито ти си с всичкия си да питаш простотии. Помисли трезво и виж че момчето е право. 7 месеца е време, в което можеш да се ожениш и да се разведеш два пъти Да не говорим колко сълзи и сополи ще има

    Така че - живей си живота и следващия.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си