.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Коректор

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    690

    Коректор

    Кажете някой хубав коректор за очи - дълготраен и добре покривен без Golden rose, Impala и подобни.. няма значение цената.Също така ме интересува има ли такива коректори на Vichy

  2. #2
    Мда абе аз бях видяла някакъв на Виши един такъв като молив,зелен...17 лева някъде.Той хубав ли е?

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    690
    Цитирай Първоначално написано от cherrypezz
    Мда абе аз бях видяла някакъв на Виши един такъв като молив,зелен...17 лева някъде.Той хубав ли е?
    Става въпрос за коректор за очи

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от cherrypezz
    Мда абе аз бях видяла някакъв на Виши един такъв като молив,зелен...17 лева някъде.Той хубав ли е?
    Мисля че говориш за Авен(Avene).Зеленото е за акне.Иначе на Виши мисля,че има.Ако не се лъжа,Lumene също имат за тъмни кръгове под очите.Не съм го пробвала,но е около 14-15 лв.Мейбълийн имат,ама не е дълготраен струва към 10лв.Боржуа мисля,че имаха с четка(но може и да е било ФДТ).Revlon,Max Factor Estee Lauder също имат,за цени не знам.
    Bring me to life...

  5. #5
    Опа сЪжЪ...
    За очи този на Seventeen има един лилав

    А за този зеления,беше сложен при козметиката на Виши и изобщо не се загледах дали е на Виши ама май е...

  6. #6
    има доста оэаряващи но не вършат кой энае каква работа..иначе вс става
    Sometimes the sound of goodbye is louder than any drumbeat...

  7. #7
    Малко не е точно за коректор въпроса ми , но пак е за сенките под очите. С това училище един път не успях да се наспя, а пък не ми се ще да мацам всеки ден коректор ( то кожата под очите е деликатна, ще стане на нищо от тоя грим) Да знаете някакви добри кремчета за зоната под очите ( да намалява "синините" така да се каже )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си