.
Затворена тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Флешове

  1. #1

    Флешове

    Искам да питам някой ако си е правил флешове с подръчни материали какви са били... И как е почнал защото аз почвах вече веднъж но ухото ми се възпали.. а по принцип не е от лесно възпалимите просто не бях продължила подходящо... Плсссс искам помощ... искам флешче... 5-7мм Предварително благодаряяяя

  2. #2
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Започни първо с нормален размер и постепенно го увеличи до желаният


  3. #3
    ФлешОт мириши.

  4. #4
    Е толкова ли не можеш да отидеш до някое студио да ти го направят както си трябва.Даваш 10 лв. и нямаш грижи,те за това са измислени тея студия.Хем и специалист ще ти го направи както му кажеш и готово.

  5. #5
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от FockidyFockFock
    ФлешОт мириши.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от AtMosFera
    Е толкова ли не можеш да отидеш до някое студио да ти го направят както си трябва.Даваш 10 лв. и нямаш грижи,те за това са измислени тея студия.Хем и специалист ще ти го направи както му кажеш и готово.
    Значи за около 10 лева и за няколко мин си имам флеш... 5 мм.. тъй ли..? Май тъй ще направя да не се мъча...

  7. #7
    Започнах с кламер (от големите), преминах на клечка за уши, след това сложих клечка от близалка, после отрязах края на една четка за рисуване (те са много удачни, има всякакви размери), след това сложих клечка за китайско. Мажи с антибиотик. Когато го увеличаваш размера, използвай бебешко олио, влиза супер лесно и доста по-безболезнено. Спазвай добра хигиена.
    mindscan

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от IrrieSkyline
    Започнах с кламер (от големите), преминах на клечка за уши, след това сложих клечка от близалка, после отрязах края на една четка за рисуване (те са много удачни, има всякакви размери), след това сложих клечка за китайско. Мажи с антибиотик. Когато го увеличаваш размера, използвай бебешко олио, влиза супер лесно и доста по-безболезнено. Спазвай добра хигиена.
    Лелее мерси... мерси.. Ем ще започвам... щот 1 път неуспешен... сега ще си ги направя

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    с пръстче, а като пораснете (ти и флеша) и с пишка...
    Ем извинявай ама тук пиша за съвет... не ми минавай с некви тъпи номера и остроумия... можеше само да подминешш

  10. #10
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    аве бутайте си боклуци в ушите и после се чудете що имате възплаения...

    толкова ли не можеш да отделиш 10 лева за разширител?

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    аве бутайте си боклуци в ушите и после се чудете що имате възплаения...

    толкова ли не можеш да отделиш 10 лева за разширител?
    Хендмейд разширителите не са толкова лош вариант. Аз примерно, да, нямам 10 лева за разширител. Възпаления и други проблеми нямам никакви. Когато знаеш как да се грижиш, няма да ги има.

    Авторката, моля. Успех
    mindscan

  12. #12
    Аватара на Alcoholocaust
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Неопределено
    Мнения
    84
    ХахахАХХахахахаха...

    Започнах с безопасна игла в момента съм с химикал в ухото.
    Трябва постепенно да си разширяваш ухото, най-добре да започнеш с клечка за зъби, защото само с дърво не мирише.
    А по-нататък можеш да си купиш четка за рисуване, някой от малките номера и да си го направиш.. хем, няма да мирише.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Alcoholocaust
    ХахахАХХахахахаха...

    Започнах с безопасна игла в момента съм с химикал в ухото.
    Трябва постепенно да си разширяваш ухото, най-добре да започнеш с клечка за зъби, защото само с дърво не мирише.
    А по-нататък можеш да си купиш четка за рисуване, някой от малките номера и да си го направиш.. хем, няма да мирише.
    Ам значи аз вече 1 път пробвах си вкрах в ухото клечка за уши нали там си я скъсих и после сложих клечка за зъби да пробвам и ухото ми се възпали явно от дървото... знам ли.. ама ще пробвам пак сега Мерси

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    софия
    Мнения
    1
    и аз искам да си направя флеш и сега съм с клечка за зъби но мисля да си взема разширител и искам да питам задължително ли трябва да ми го сложат в студио или може и сама

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Re: Флешове

    Цитирай Първоначално написано от diditoplezz
    а по принцип не е от лесно възпалимите
    брей как го реши тва
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  16. #16

    Re: Флешове

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Цитирай Първоначално написано от diditoplezz
    а по принцип не е от лесно възпалимите
    брей как го реши тва

    Модераторкаааааатаааааааа ааааааа,

    я виж от кога е мнението, бе...



    Смешка.

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    добре злобичко (hug)
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си