.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 73
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922

    БТВ новините!

    Здравейте,скъпи съфорумци.Темата ми е вдъхновенат от вечерната емисия новини по БТВ(10.03). Тук изредиха поне 10 убийства между деца,в период от 2 дни се случиха 2 убийства-момиче във Варна,убито от комплексиран младеж и убийство на 15 годишно момче,чиито убиец е на 19г.Напомниха и за двете 14-годишни момичета,убили своя "приятелка",защото сваляла чуждо гадже и била надута! Напомниха и за 9-годишното момче,убило свой връстник,но няма да носи наказателна отговорност заради възрастта си.И това е смао част от споменатите примери.Тези са най-ярки за мен и извода ми е само един-НЕ ИСКАМ да живея в България,НЕ ИСКАМ и детето ми да расте тук и заклевам се,при добра възможност веднага бих разкарала семейството си от тази бездънна яма.
    Дете убива дете и остава ненаказано;
    Дете убива друго дете,докато родителите са на мястото на пресъплението и го разчленява(убиеца на 19г);
    Мъж убива дете и приковава друго в състоянието "будна кома" и не получава адекватно наказание,заради социаното си положение (Максим Ставийски);
    Наш многоуважаван от младежите рапър е признат в дело за търговия с наркотици и проституция и не получава адекватно наказание,а държавата приема нов закон,благодарение на който въпросния изрод лежи едва 4 години.Закона дори го кръщават на него- "Ванко 1".
    Друг идол на част от нашата младеж отново е съден за търговия с дрога и проституция и благодарение на малко по-рано приетия закон "Ванко 1" е осъден едва на 3години затвор- Кондио!
    Това са най-ярките примери,за които се сещам в момента,заедно с тези,споменати в емисията новини. Съжалявам,не знам какво точно искам да питам с тази тема.Просто ми е мъчно за корумпираната ни дуржава,която ближе гъзовете(без капка извинение) на хората с парите,ние сме безхарактерни,слепи и слаби! Страхувам се за детето си-не само,защото може да бъде жертва на някой,който благодарение на парите и състоянието си ще остане безнаказан,не защото може да бъде жертва на свой добър "приятел",а защото в тази масова деградация той може да се окаже виновният,а аз като негова майка ще трябва да го защитя!

  2. #2
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Виж , извинявай , че ще ти го кажа , но не говори без да си подготвена. Ще говоря направо - имам предвид случая с Радостина Евтимова ( гр. Варна ). "Младежът" , както ти го наричаш , не я е убил , а това , че медиите тиражират това заглавие , разпространяват тази версия и хората сляпо й вярват е лично Ваш проблем. Нямате абсолютно никакво право да съдите някога без доказателства , а тези които са на лице са опровержими и подхвърлени. В цял свят обвиняемите са невинни до доказване на противното , само в тая пуста държава и с този прост народ ( без извинение ) , човек е ВИНОВЕН , до доказване на противното.
    Дано никога не попаднете на мястото на такъв човек - защото сами знаем , колко невинни хора има по затворите , несправедливо осъдени. Колко случая има с убийства / неразрешени , поради нежеланието на властите или обвинени невинни , колкото да има обвиняем/. Само , защото Евро съюза подготвя доклади , които са осъдителни за страната ни , не означава , че трябва да пъхаме невинни хора по затворите и да стоим , като патки и да разказваме наляво надясно колко е добра правосъдната ни система !
    Ще престана преди да започна същинската част , само защото дори да я кажа , половината от Вас няма да я разберат и разтълкуват правилно и то не за друго , а защото си нямат и грам понятие от това , за което аз говоря.
    Както и да е , останете си слепи , само да Ви кажа - както и със сестрите Белнейски , така и това е политическа игра. Нищо повече , нито по-малко. Жално наистина за семейството на момичето - за загубата , но ако осъдят невинен човек , ще е още по-жалко - възмездие няма да има. Тя е била просто жертва на великите ни политици-мафиоти , които когато някой не желае да им се подчинява , тя го премахват. Нека да НЕ забравяме и че полицията си има така наречени " спец. части " , които не са спец. по спасяване на хората , а по създаване на фалшиви доказателства , компромати и документи с цел премахването на неудобни хора от по-горни постове. Защото това , което се случва е точно такова - премахване на човек от висш пост. Жалко ,че убиха момичето , но те са такива , убили са и много преди нея и след нея ще има , защото точни Вие ги избирате , тези велики депутати , министри и общински съветници.
    Жалко и за семейството на момчето и за него самият - честни и добри хора.
    По тази тема мога да изпиша още толкова много неща , но последното , което ще кажа е още една гениялност на нашето правосъдие , която е написана , като "закон" , само , за да бъде "намерен" или направо казано уличен човек в престъпление , което не е извършил - пример даден от криминалист - "Ако видиш , човек в безсъзнание , паднал , недищаш , дишащ , но ранен - никога не го пипай , докоснеш ли го ще те обвинят в извършване на престъпление. Викаш линейка и чакаш...".
    Envoi moi ! ;]

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Mila,to4no na men ne mi govori za psevdo-pravosudieto u na, za podhvurleni dokazatelstva, mutrensko-politi4eski otno6eniq i kolko visoko se prostirat te vuv sudebnata ni vlast.Na men mi se naloji da premina prez podobna borba s banda dolna papla4-kakto vsi4ki gi nari4ate "mutri",nqma da spomena imena,za6toto te sa ob6estveni li4nosti i za jalost ot opit razbrah kolko dobre manipulirat sudebnata vlast kato si pla6tat!Taka,4e ne mi obqsnqvai za slu4aq,s koito qvno ti si zapoznata ako obi4a6!Dori i da ne q e ubil TOZI mladej,go e napravil drug takuv,a tq e bila prosto marionetka v mrusnite ruce na nqkoi.Za sestrite Belneiski su6to ne mi govori-ne otkriva6 toplata voda,su6to kakto i 8te godini na na6ite medici v Libiq SA produkt na na6ata zakonodatelna-podkupna politika.Nqmam v prediv podkup s pari,a s politi4eski interesi.Zapazi koemntara za sebe si!

  4. #4
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Няма да запазя коментара за себе си , това е форум и правото на изказване е общо , ти го правиш , аз ти опонирам. Надали откривам топлата вода , драга . Когато ти си се правела на Хайди Клум , мен са ме следили мутреси , при условие , че съм била на 11 години , преследвали са ме с коли и са наблюдавали дома ми при това неведнъж , като един от пътите беше точно за политически причини. Не виждам темата да е "Моята сърцераздирателна история" , така че не виждам защо споделяш своите несполуки - в по-горният пост аз не съм ги оповестявала.
    Доводите , които изтъкваш са смешни , как смееш първо да обвиняваш някого , а после да заявяваш " е , бил е някой друг". Е , и ти не си била единствената , която е била подлагана на някакъв тормоз , но темата не беше затова нали ? Темата е за насилие , а ти обвиняваш някого , без да си запозната със случая , много отворени станахтеееее. Защо направо не Ви дадем властта да пъхате и по затворите , пък като сбъркате , ще кажете " Е , не е бил този.."
    Ще спра и не защото ти ми казваш , а защото не виждам какъв спор ще заформя , които да е интелектуален с неградивна личност
    Дерзай
    Envoi moi ! ;]

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    W slu4ai,4e ne sizabelqzala,temata se kazva "BTV novinite" i v neq ne sym kazala ne6tata ot svoqta gledna to4ka,a taka,kakto bivat predavani NOVINITE na horata-i ne,ne se pravih na Haidi Klum,a si davah jivota,za da zapazq semeistvoto si.No tova ne e tvoq rabota,no sled kato 6te pi6e6 komentar v dadena tema si zaslujava pone da i pro4ete6 sudurjanieto,nali?

  6. #6
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Точно , защото съм прочела темата ти се заяждам. И ако не си забелязала по НОВИНИТЕ дават репортажи , които изразяват тяхната гледна точка , а не информационни бележки , които да са кратка версия на информацията. Но това няма никакво значение , аз казах каквото имах
    Envoi moi ! ;]

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Мхм,не случайно не споменах случая Белнейски.Извинявам се ако с цитираното обидих някой твой близък и случващото се с него.Идеята на темата беше как да отгледаме и възпитаме децата си в държава,в която масата престъпления са ОТ деца КЪМ деца? И какво трябва да направиш,за да остане детето ти-дете,а не жаден за мъст и саморазправа непулнотелен изрод?

  8. #8
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Извинявам се и аз за тона , не беше уместен , но става въпрос за приятелско семейство / за момчето от Варна говоря/, него самият не го познавам , но баща му и сестра му- да. Това ме афектира. И наистина много ми се иска да не е той.. Вярвам , че не е той.
    Ще ти разкажа нещо , без да споменавам имена, за случка от това лято ..
    Две момичета спаха вкъщи , защото родителите ми бяха заминали , а на мен никак не ми се оставаше сама. Приятелят ми беше също вкъщи , но си тръгна към 24 часа. Аз бях уморена , легнах и тъкмо заспивах , когато 1 от момичетата ми каза , че ще ходят до магазина , който се намира между другото на един булевард - денонощен е , но за да стигнеш до него трябва да минаваш през храсталаци и тнт , аз бях готова да стана , докато ен чух едно изречение , "Долу ще ни чакат няколко момчета , приятели на ***" С *** ще наричам другото момиче. Нещо в мен направо си закрещя недей да ставаш , леж си. И аз послушах шестото си чувство и си легнах. Заспах почти веднага , като часът беше около 01 .Събудих се в 4:30 .. Започнах да звъня по телефоните , първоначално никой не вдигаше и се стреснах. Продължавах да звъня - Какъв е този магазин 3 часа , при положение , че магазина е на 15 минути път от нас ?! Накрая ми вдигнаха и казаха , че се прибират. Когато се върнаха , първоначално всичко беше наред , докато *** не си легна , а другото момиче не ми разказа и то с големи увъртания и мъчения от моя страна да изкопча нещо от нея - накрая се оказа , че тези "приятелчета" са ги завели в Максудата / в другият край на Варна, през 4,5 квартала , където е циганската махала / , в един апартамент. Всичко било наред , докато бившето гадже на *** , не завел другото момиче в тоалетната и не я накарал да му лапа , доакто тя се съпротивлявала , той й бутал главата надолу .. Тя не каза нито на родителите си , нито на полиция.

    Аз си благодаря на късмета и на всичко , че си имам приятел от почти година , които си ме пази и гледа , но за горе-посоченият път благодаря на шестото си чувство.
    Няма как да ги спасим, ние дори самите сме уязвими. Тези хора - убийците / ако можем въобще да ги наречем хора / са психично болни. Те .. да убиеш човек ? Това не е нормално. Но никога няма да се оправят нещата , не за друго , много хубаво е олицетворил градацията на управляващите ни Христо Смирненски в "Приказка за стълбата" , как от един човек от народа , когато станеш някой се самозабравяш , ставаш сляп за чуждото нещастие и гледаш само себе си. Сега "болката" на нашите управници са не убитите деца , не премазаните хора по пътищата , не ограбените - а Евро докладите. Как не ?! Нали уж сме в Европа - смешното е , че ние винаги сме били на този континент , а управляващите ни се държат , като префърцунени мажоретки искащи да влязат в клуба " на готините" или по-точно да откраднат още малко парички. И тъй като сега Евро докладите оплюват правосъдната ни система - интересно как оплюват несъществуващото , вече залавяме невинни хора , за да бройкаме уж "разплетени случаи".
    Жалкото е , че повечето "изроди" независимо дали пълнолетни или непълнолетни / те са еднакво опасни / са от добри семейства .. Но навън те се променят , защото улицата ги учи на лошите неща , а понякога родителите нямат силата да дават отпора на всичко..
    Envoi moi ! ;]

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Не прочетох темата, но стигнах до Максим...Точно, защото Максим го извърши имаше такава гласност в публичното пространство. Хиляди всяка година го правят и няма ни дело, ни бъкел. Защо трябва да се обръща внимание само на този случай? само последната седмица сигурно има 2-3 подобни....някой чу ли? Скоро и край Свищов стана подобна катастрофа със смъртен случай и осакатяване. Някой чу ли? за мен това беше просто раздухан случай и 1 от многото, от хилядите годишно...не знам за какво ви е толкова трън в очите. На мен не ми е...като знам колко други има, ама никой нищо не чува за тях, а мъртвите зад волана са просто статистика.

    Колкото за насилието като цяло ще взема отношение по-късно. но не е виновна държавата. Я вижте в САЩ какво е? Виновна е липсата на възпитание, заинтересованост и контрол от страна на родителите! Голяма вина има и виртуалното пространство, което отключва насилието толкова рано и размива представите за добро и зло, живот и смърт, престъпление и наказание...

    Преди години ни откраднаха колата в Шумен. Връщахме се от почивка с ця багаж и спряхме там да обядваме за 1 час. Отидохме в полицията. Пренасочиха ни към силова групировка(от полицията!!!). Отидохме във въпросния офис и минути след това влязоха въпросните спец-части. Имаше пистолети пред очите ми(тогава бях на 10), майка ми ни стискаше между краката си със сестра ми, а баща ми през това време беше "сплашван" в коридора...от спец частите.....Това защо никога от никой не се чу?

  10. #10
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Ще се въздържа от подробен коментар, ще спомена само личната си позиция, а именно, че историята на варненското убийство звучи смешно и неподплатено, на фона на коментарите на близките до жертвата и предполагаемия убиец хора. Портретите на двамата изобщо не могат да се свържат заедно в подобен сюжет. Това е.


    А фактът, че сте нагазили в тъмни и бая кални води, не е нужно да го споменавате. Освен ако не се надцаквате, де, не ви зная? Всеки сам си прави пътечката.; Съмнява ме на 11 или 17 да сте били публични личности, медийни такива, с някаква власт, че да ви следят, наблюдават и прочие. Та, няма кого да обвинявате, освен себе си. Престъпността и нейните групировки са налични, никой не те кара да се явяваш на кастинг за роля.

    Кремчето защо говори за катастрофи не знам. Темата, така както е зададена, заедно с името на раздела, дават ясна представа за какво иде реч, си мисля.

  11. #11
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Просто споменах заради случая с Максим, който беше цитиран по-горе. И в Сащ да съм нямам гаранция, че детето ми няма да е блъснато от автомобил, нали?

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Случая със Стависки ще ми бъде ВИНАГИ трън в очите именно ,защото заради социалното му положение не го осъдиха адкватно.
    Кремчето,разочарована съм от думите ти " И в Сащ да съм нямам гаранция, че детето ми няма да е блъснато от автомобил, нали?" . Не става дума само за катастрофите-прочети цялата тема,ако обичаш.И какъв по-лесен начин за примирение и бягство от отговорност пред нас и собствените ни деца от :"Ми то и където и да съм,пак ще е такова положението!" НЕ,няма да е такова,специално в Щатите(защото тях даде за пример) деца не се убиват едни-други всеки ден,защото "тя закачаше гаджето ми" или "той ме напсува". Просто като ти чета безхаберието и ми призлява!
    П.С.-ти работиш с деца,всеки ден виждаш какво си причиняват...вечер спиш ли спокойно за тези толкова озлобени към света деца???Ако аз имам всекидневен досег с тях...не бих спала спокойно,още повече знаейки,че и моето дете е сред тях и може би се превръща в същото "нещо"!

  13. #13
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    krem4et0 Знаеш ли , онзи ден гледах документален филм за снайперист от САЩ , който е бил сериен убиец. В продължение на 2 месеца , той е убил 11 души , а двама са били в болница. Полицията не го е откривала , информацията , която е имала е била само от свидетели , а тя е била грешна. След като самият убиец им оставя подигравателни бележки върху или в близост до труповете на жертвите си , те започват да ги четат. В една от тях той се "хвали" с едно от убийствата си , в Алабама преди много време .. Само , че полицията разполага с отпечатъци от случзя с Алабама и след дълго разследване и гонитба ги откриват. Естествено медиите веднага раздухват имената на престъпниците и единственото , което е помогнало на полицаите е било това - че на тази дата те не са гледали телевизия. Малко преди да бъдат задържани убийците / били са двама , накрая се разбира - баща и доведен син/ оставят бележка , че следващата жертва ще бъде дете .. 13 жертви , глупаво полицаи , заплахи към деца .. и чак след 2 месеца ги откриват. Нека не се сръвняваме с тях за добро ..на един хал сме..
    Blab Ние говорим една с друга , а това по каква причина ни се е случило и какви сме били ,в позицията на какви или какви са били около нас си е лично наша работа.
    Envoi moi ! ;]

  14. #14
    Като кажете в България не знам си какво ! Иди в Америка там е още по-зле ученик влиза в клас с калашник и застрелва всичките си съученици там ли искаш детето ти да израстне?
    Или пък една случка в Мадрид преди години момче (пънкар) влиза в дискотека само фешънчета правят един кръг около дансинга и го мушкат 25 пъти в корема след това се отместват и никой нищо не е видял никой нищо не е чул момчето се свлича на дансинга!Виновни май не откриха навсякъде има престъпност .. това , че не стигат до нас зверствата от другите държави не значи , че те са по-цвете от нас!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Da,s tazi razlika,4e tam IMA pravosudite.Tuk novinite sa pulna propaganda,6umi se okolo edin problem i posle se potulva-vsqko 4udo za 3 dni.4akat vagon da se zapali i cifra narod da umre,za da zapo4nat proverkite v BDJ.4akat grupa maika da zapo4nat da 6umqt za in-vitro parite,za da priznaqt,4e naistina ne6to dolno se slu4va i kakto kazah-vsqko 4udo za 3 dno.To4no sled 3 dni prestupleniqta sa zabraveni,problemite ve4e ne sa problemi i jiveem v prikazna i 4udna durjava.Az ne sum ot tezi,koito mislqt BG za nai-propadnaloto mqsto na sveta i ne sum ot tezi,koito obvinqvat za vsi4ko durjavata,no tuk stava duma za pravosudnata ni sistema-4e neq prosto q NQMA! Prazno! Dupka!

  16. #16
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Не е виновна държавата , а управниците.
    Envoi moi ! ;]

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^to e edno i su6to.durjavata e zavisima i izcqlo obvurzana ot upravlqva6tite.

  18. #18
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Дарла, както ти си на "ти" с мутренския свят, аз пък мога да ти кажа за БДЖ. Нещата съвсем не са такива, каквито изглеждат.
    Не се предоверявайте на медиите, не е на хубаво. (В частност БТВ, пхах, точно пък на тези:Д)

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    kakvo mi trqbva da znam za BGJ? Ot malka imam strah da patuvam s tezi grobnici,zaradi edin podoben incident.KAkwo mi trqbva da znam za tqh-4e se dvijat vse edno vseki moment 6te se razglobqt,4e ne psazvat razpisaniqta si ili 4e sa tolkova gnusni i nepoddurjani,4e te e strah da si ostavi6 spisanieto na masi4kata,a da ne govorim da se oblegne6 spokoino na sedalkata?!BDJ e nai-dolnoprobniq transport u nas!

  20. #20
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Всеки е на "ти" с нещо , въпроса е - доколко е на "ти" и до каква степен е обективно мнението му
    Envoi moi ! ;]

  21. #21
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Е, не може да се сравнява с мутренски Мерцедес, права си)
    И ето тук, пак са ти виновни дебеловратите/гъзите:Д

  22. #22
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Можете да си говорите, каквото си искате, НО е ФАКТ, че правосътие в България НЯМА и незнам дали някога ще има.

    Случея Ставински се раздуха само и единствено поради това, че е пуъблична личност и за това и не получи адекватна присъда, каквато биха дали на обикновен човек извършил същото.
    Случея на сестрите Белнейски - изобщо не вярвам чак сега да са открили извършителя. Просто намериха някои, които да поеме вината, за да бъде приключен случея. Също съм чувала, че убиеца им е син на някакъв "голям" в града. /това си е мое мнение/.
    Дори момичето да не е билоубито от това момче е бил някои друг изверг. Не ми го побира акъла как ще намушкаш някой 50 пъти И ако момчето наистина е невинно ще бъде вкарано в затрова за нещо, което не е извършило, а истинския убиец ще продължава да си живурка на свобода и да прави, каквото си пожелае.

    Blab, и кажи ми сега как да се кача на БДЖ като подпалените влагове станаха доста и това поред мен не е никак случайно!?

    Ако имаше правосъдна система в България най-вероятно извършениете престъпления щяха да са по-малко.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Ami,nezma,ti qvno si naqsno s mutrenskite mercedesi,az ne sum.6tom ti se vijda uda4en sarkazma ti,produljavai,no tova nqma da promeni mnenieto mi,4 BDJ e nai-nesigurniqt vutre6en transport u nas.

  24. #24
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Дарла , кое въобще е сигурно ? Убийците по пъте , пияни до козирката , блъскащи се в невинни коли , автобуси , микробуси? Подпалващите се , блъскащите се влакове , или излезлите от релсите ? Самолетните катастрофи , неизправности ? Потъналите кораби , наводнените лодки , наводнените подводници , избухналите космически кораби !? Кое по дяволите е безопасно ?!
    Envoi moi ! ;]

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    6tom zahvanahte temite za katastrofite-dori az samata ne moga da dam garanciq,4e kolkoto i dobur i suvestne 6ofior da sum,ne bih pri4inila v daden moment katastrofa i ot tova ne biha postradali hora! NI6TO ne e bezopasno,elementarniqt 10-minuten put s kola ot vku6ti do qslata,"elementarnoto" izrastvne i vuzpitanie na decata,uj sigurniqt put na razvitie na roditelite.No vie kato cqlo ne shva6tate temata ti-dadoh nqkoi ot primerite prosto kato 4ast ot statistikata,kato cqlo v slu4ai 4e ne ste zabelqzali nablegnah na nasilieto MEJDU deca i za tova,`e 6tom vuzrastnite ne mogat da opazqt decata-bluskat gi s kolite si,prebivat gi,ubivat gi,kak togava samite deca da se za6titqt edno ot drugo?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си