.
Затворена тема
Страница 15 от 91 ПървиПърви ... 51112131415161718192565 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 2269
  1. #351
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    1. оправи си правописа, на моменти не разбирам какво искаш да кажеш...
    2. сайтовете за запознанства не водят до продължителни връзки... скайп също
    3. излез и си намери свястно момиче, не бъди к*рва... бъди себе си.... ако се забавиш със зарибявката влизаш в кръга на приятелите, ако избързаш, излизаш като "задръстеняк" или в най-добрия случай "идиот"... тряа усетиш кога да действаш...

    братле като тебе съм не искам да повтаряш моята грешка! Ако попаднеш на свястно момиче (не куха лейка с пълен сутиен), внимавай и спазвай това по-горе (по-точно 3та точка)

  2. #352
    идеята е че съм на почти на 17 и никога не съм имал гадже ..... поблема ми е доста сериозен защото като се забия пред тооо комп и неестааам мога да стоя по 15 часа и не ми пискав ... не излизам от нас .. нз как да си намеря приятели ( не че нямам ) да се приобщя кам някои също така съм и МНОГО срамежлив нямаам си ни най малко представя как да заговоря някои е момиче ?

  3. #353
    ами стои по 10 часа и ще разбереш как да си намериш моми4е и приятели.....
    излез от шибания виртуален свят,там всичко е лесно,стъпи на земята...ти се притесняваш 4е на 17 немаш гадже,а аз на 15 ми се плаче,ама както и да е,ми като за на4ало излизаи пове4е,апък за моми4етата отиваш при нея и просто може да я попиташ дали има огън4е(ако пушиш ти и тя) или пък колко е 4аса...и куп вариянти

  4. #354
    Ами и аз имам въпрос.И преди въпроса да кажа че съм начинаещ в тея работи/до сега съм нямал гадже.Та значи, сега завърших 7 клас и незнайно защо сега започнах да харесвам едно момиче което ми беше от съседния клас.Тя е решила да ходи в това даскало където и аз отивам и това ме радва.Ама понеже адски много си падам по нея и мисля да започна да работя по въпроса още от сега.До момента тя не ме познаваше но аз и имам скайпа и започнах да и пиша.Вече няколко дни подред си пишем, но темите започват да свършват.Лошото е че тя само ми отговаря(леко е срамежлива и леко "сдухана") на въпросите и е невъзможно да се развие разговора(състои се само от въпроси и отговори ) И понеже е прекалено рано да я поканя някъде/аз и не се чувствам готов/ мисля да започна всичко от скайпа ама не знам как.Трябват ми съвети.Как да разбера дали ще потръгне нещо и дали тя ме харесва(пропуснах да кажа че сме се виждали няколко пъти и тя знае все пак кой съм) или не?Как да развия нормално разговора/чата/ за да не изглежда като разпит?
    Надявам се да ми помогнете и по този случай благодаря предварително!
    dnb baby!

  5. #355
    Аватара на ifilin4ica
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    750
    Абе малки сте още за "срещи" ...Изчакай малко...сега сте свършили 7-ми клас и (да се надяваме) ще сте в едно даскало и може би в един клас. А относно това, че няма за какво да си говорите има много причини:
    1.Нея я е срам да ти пише или просто очаква ти да направиш първата крачка.
    2.Може да не я интересуваш (това беше гадно ама може и така да е)
    3.Може да не е готова да си има приятел. 13-14 години... знаеш ли...виждаш хората на по 17 години си нямат, а какво да каже едно 13-годишно момиче.

    и т.н. ... не я познавам, така че не мога да кажа със сигурност ама ще се получи много тъпо за теб ако тя не е готова , а ти й се натрапваш...
    Абе все пак ти си решаваш...аз това мисля Дано съм помогнала след всичките критики

  6. #356
    Един път ми се усмихна ама това беше от една смешка!Затова мисля че е вероятното нещо е т.2
    А още 1 въпрос - как да разбера дали я интересувам?
    Иначе си е съвсем готова до скоро ходеше с един 8 клас а преди него и с още хора така че си е съвсем готова!

    мерси аре чао
    dnb baby!

  7. #357
    Така ,моя проблем е следния.На 17 години съм ,но досега съм бил само с 2 момичета-понеже от 3 години насам имах сериозно гадже.Сега вече нямам.Та сега предпочитам да изкарам някоя и друга връзка с цел секс че да попридобия опит.Та питането ми е къде да търся момичета със подобни намерения без да плащам.Благодаря предварителнo за отговорите

  8. #358
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    Цитирай Първоначално написано от anonymous01
    идеята е че съм на почти на 17 и никога не съм имал гадже ..... поблема ми е доста сериозен защото като се забия пред тооо комп и неестааам мога да стоя по 15 часа и не ми пискав ... не излизам от нас .. нз как да си намеря приятели ( не че нямам ) да се приобщя кам някои също така съм и МНОГО срамежлив нямаам си ни най малко представя как да заговоря някои е момиче ?
    е за заговаряне вече... извинявай, че трябва да ти го кажа, ама е прекалено! Излизаш с приятели (колкото имаш, все някой ще се навие), ако имаш няква цел - усмихваш й се, гледаш я в очите, не забиваш поглед като ти отвърне с усмивка... ако пък тя отклони поглед, значи си наред ти... отиваш, питаш я как се казва, ала бала...


    Цитирай Първоначално написано от totik
    Така ,моя проблем е следния.На 17 години съм ,но досега съм бил само с 2 момичета-понеже от 3 години насам имах сериозно гадже.Сега вече нямам.Та сега предпочитам да изкарам някоя и друга връзка с цел секс че да попридобия опит.Та питането ми е къде да търся момичета със подобни намерения без да плащам.Благодаря предварителнo за отговорите
    дискотеки!

  9. #359
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от totik
    Така ,моя проблем е следния.На 17 години съм ,но досега съм бил само с 2 момичета-понеже от 3 години насам имах сериозно гадже.Сега вече нямам.Та сега предпочитам да изкарам някоя и друга връзка с цел секс че да попридобия опит.Та питането ми е къде да търся момичета със подобни намерения без да плащам.Благодаря предварителнo за отговорите

    Чакай малко онбре ! Забил си се на комп-а за да попиташ защо си нямаш сериозно гадже ??!! Ами стани от тоя комп бе !!

  10. #360
    Браво много добра тема!
    Една любов, която пречи ми да спя,
    едни очи, които срутват ми света,
    едни ръце, които толкова желая,
    ти си любов и война,
    ти си болка и съдба,
    само ти.

  11. #361

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    ДжойнтЛенД
    Мнения
    314
    след един купон и секи е мъртво пиян любоф няма вече сичко там опира до секса ... не вярвам в любофта
    та по темата станете малко от тия пц-та стегнете се външен вид и т.н общо взето BE COOL
    One 4 the money , two 4 the show

  12. #362
    Цитирай Първоначално написано от Tempest
    е за заговаряне вече... извинявай, че трябва да ти го кажа, ама е прекалено! Излизаш с приятели (колкото имаш, все някой ще се навие), ако имаш няква цел - усмихваш й се, гледаш я в очите, не забиваш поглед като ти отвърне с усмивка... ако пък тя отклони поглед, значи си наред ти... отиваш, питаш я как се казва, ала бала...
    Човек мс че ми помогаш ше пробвам някои път , каквото стане , на дали ше е от първия път , но никои не се е научил роден нали ..

  13. #363
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от anonymous01
    Човек мс че ми помогаш ше пробвам някои път , каквото стане , на дали ше е от първия път , но никои не се е научил роден нали ..

  14. #364
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    по-скоро не се е родил научен... но да, прав си

  15. #365

  16. #366
    Аватара на Thunder01
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В Русия съм , в Русия съм (Бургас)
    Мнения
    93
    Аз съм майстор на бързата зарибявка , ако мога така да се изразя . Винаги разчитам на това че не знам нищо за момичето и трябва да отварям много теми . Любими теми са ми музика , обичане , филми ( особено Здрач ) може би космос ( ако сте под звезди показвам какъв романтик съм ) , говоря за романтика , примерно колко красив е изгревът на слънцето , тук може да и направя някой намек че и най - красивото нещо не е по - красиво от нея , обаче е ситуация само ако се е отпуснала , след около час и нещо разговор понякога и повече почвам да правя намеци примерно ако има нещо за ядене се опитвам да я нахраня , ако ии е студено я обличам , апък ако е горещо бих я питал искаш ли да те съблека , но с нотка на хумор , а ако се съгласи действам , това е и знам от нея . За перфектна и първа целувка смятам място , което е романтично хващам я за ръка поглеждам я в очите " Влюбено " , може да и направя и комплимент след това я орегръщам така ще да може да се наслаждава на романтиката на мястото , поглеждам я пак в очите обаче с намек вече и я целувам , дотук перфектно (: Тази стратегия мосля че е много добра , не мога да я практикувам когато има други момчета около мен , защото все ще има някой към който ще къда груб , а пък нали момичето ме мисли за нежен романтик . От време на време може да и подхвърлям комплимент или да показвам непряко защо съм по - добър от останалите ( пр. при мен - свиря на китара , спортувам отличник съм и тн. но казани непряо примерно - обичам музиката супер много и се опитвам да свиря на китара , а отскоро имам и електрическа , някой път трябва да ти покажа . ) Стратегията е подходяща за силни и страстни момичета , ценящи красивото и романтичното , искащи момче което да ги обича, а не бройка . Успеха е гарантиран ( процента ми на успеваемост е 100% за сега нито едно момиче не ми е отказвало целувка , даже и на първа среща (: )
    When my guitar gently crying .
    Yes dear , you are wonderful tonight ....

  17. #367
    Аватара на ifilin4ica
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    750
    Ей....големи свалячи се извъдихте всичките

  18. #368
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    лошо ли има, че не разбрах...

  19. #369
    Аватара на ifilin4ica
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    750
    Не че е лошо.... изказвам мнение
    Не съм се заяла с никого....

  20. #370
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    За да се харесаш на едно момиче и да знаеш,че тя те харесва ТАКЪВ КАКЪВТО СИ трябва просто да бъдеш себе си и нищо повече.Всяко момиче има различни идеали и ако момичето,което сте си "набелязали" не ви харесва,просто го приемете и разберете,че на какъвто и да се правите нямате шанс и толкова

  21. #371
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от bog4eto
    За да се харесаш на едно момиче и да знаеш,че тя те харесва ТАКЪВ КАКЪВТО СИ трябва просто да бъдеш себе си и нищо повече.Всяко момиче има различни идеали и ако момичето,което сте си "набелязали" не ви харесва,просто го приемете и разберете,че на какъвто и да се правите нямате шанс и толкова
    Умно !

  22. #372
    Да де ама тва не важи за всеки.

  23. #373
    Супер фен Аватара на p3tinc3t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 071
    Цитирай Първоначално написано от bog4eto
    За да се харесаш на едно момиче и да знаеш,че тя те харесва ТАКЪВ КАКЪВТО СИ трябва просто да бъдеш себе си и нищо повече.Всяко момиче има различни идеали и ако момичето,което сте си "набелязали" не ви харесва,просто го приемете и разберете,че на какъвто и да се правите нямате шанс и толкова
    Напълно съм съгласна с теб

  24. #374
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    445
    направи първата крачка...това ще я впечатли ... и най - важното бъди истински според мен
    БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ...МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи ..

  25. #375
    Аватара на miss_asi
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В Раят,покрит в тъмнина ...
    Мнения
    1 218
    Крайно време беще някой да обясни на начинаешите как стоят нещата защото ми писна да гледам теми "Как да я поканя?" или нещо от рода ... Евала,слънце
    И ще разбереш какво е да не виждаш щастието, когато Раят потъне в мрак ... W.A.S.P. - Heaven's Hung In Black

    The love is behind the gossip! ;]



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си