.
Затворена тема
Страница 16 от 91 ПървиПърви ... 61213141516171819202666 ... ПоследнаПърви
Резултати от 376 до 400 от общо 2269
  1. #376
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от bog4eto
    За да се харесаш на едно момиче и да знаеш,че тя те харесва ТАКЪВ КАКЪВТО СИ трябва просто да бъдеш себе си и нищо повече.Всяко момиче има различни идеали и ако момичето,което сте си "набелязали" не ви харесва,просто го приемете и разберете,че на какъвто и да се правите нямате шанс и толкова
    Не е така поради простата причина,че няма нищо постоянно.Можеш да се харесаш на всеки,стига да намериш "слабото място" и да знаеш какво правиш.Трябва и да си търпелив разбира се.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  2. #377
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    MP имам един познат.Пълна отрепка.Харесваше ме.Разбра какво харесвам,какво искам.И какво?Направи се на нещо,което не е и само ми падна в очите.

  3. #378
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Това не значи,че той няма шанс.Просто не е направил това,което трябва за да го харесаш.Знам много такива уж "невъзможни" случаи.Даже съм успявал да се харесам на такива момичета,с които уж съм нямал шанс (не се хваля) и които не са си и представяли,че могат да ме харесат.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  4. #379
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    Хахах евалата за момичетата,но все пак сигурно си и свестен. По принцип съм на мнение,че никой нa може да се хареса не всекиго Просто някои хора не си допадат и това е

  5. #380
    Цитирай Първоначално написано от miss_asi
    Крайно време беще някой да обясни на начинаешите как стоят нещата защото ми писна да гледам теми "Как да я поканя?" или нещо от рода ... Евала,слънце
    за това няма точна формула, не ства с обяснение трябва опит
    проблема идва че докато се придобие такъв човек търпи най-често провали те НЕ трябва да ви отчайва
    провалил си се, тогава опитай с друга, с друга, с друга, (с друг )

  6. #381

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    26
    Бих искал малък съвет от компетентните Един приятел наскоро си хвана гадже от неговия клас и ми разправя как, когато излизат тя води някви нейни си приятели, които той не познава и м/у тези имало някакво момиче, което е доста хубаво и няма гадже. Та понеже и аз нямам, пък и никога не съм имал сериозна (освен в трети клас ) той ще ме запознае с нея. Та, ако ми хареса как да я поканя на среща (да и взема номера или нещо от сорта), защото не искам да се виждаме само в компания

    Претендирам че имам чувство за хумор, не съм грозен или хилав, така че не мисля, че ще й направя лошо впечатление
    No sicilian can refuse any request on his daughters' wedding day!

  7. #382
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Нека първо я видиш,постарай се да направиш горе-долу добро първо впечатление,разговарай по-често с нея,отколкото с другите и като намерите общи теми за разговор,можеш да поискаш телефон...
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  8. #383
    сложен въпрос на който едвали има отговор няма как да и се каресаш тя или те обича или не ако не те обича и пода в къщатата и да излижеш пак няма да те заобича
    ако ми доиде музата да напиша нещо ще го направя

  9. #384
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от godji3
    сложен въпрос на който едвали има отговор няма как да и се каресаш тя или те обича или не ако не те обича и пода в къщатата и да излижеш пак няма да те заобича
    Много точно казано !

  10. #385
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    'Как да се харесаме на момиче?'
    Въпроса ми звучи страшно глупаво.
    Всяка е различна и се подразбира,че се харесват различни момчета.
    Не може да се наконтите и преправите заради някакви измислени идеали и да очаквате тя да ви хареса,освен ако не е от онези повърхностните които търсят пари и секс.
    Не бъдете такива наивници..
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  11. #386
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Цитирай Първоначално написано от godji3
    сложен въпрос на който едвали има отговор няма как да и се каресаш тя или те обича или не ако не те обича и пода в къщатата и да излижеш пак няма да те заобича
    Много точно казано !
    Глупости.Любовта се изгражда с времето и действията.Ако на нея и харесва да лижеш пода и го правиш заради нея,отношението и към теб ще се подобрява с всяко следващо излизване.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  12. #387
    Ако това което казвате е вярно и всяка жена харесва нещо различно щеше ли да има свалячи като Дон Жуан и Казанова?Помислете над това и си спестете глупостите

  13. #388
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от totik
    Ако това което казвате е вярно и всяка жена харесва нещо различно щеше ли да има свалячи като Дон Жуан и Казанова?Помислете над това и си спестете глупостите
    Помислих ! И ето какво измислих !

    Ако питате жените - може би всяка втора ще иска да спи с Брат Пит .... а де ?!

    Някакво обяснение ?!

  14. #389
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Цитирай Първоначално написано от totik
    Ако това което казвате е вярно и всяка жена харесва нещо различно щеше ли да има свалячи като Дон Жуан и Казанова?Помислете над това и си спестете глупостите
    Помислих ! И ето какво измислих !

    Ако питате жените - може би всяка втора ще иска да спи с Брат Пит .... а де ?!

    Някакво обяснение ?!
    добре че не съм от четните Не харесвам Брад Пит
    а за тези който го искат да обясбие някой хора гледат само външния вид
    да идат на очен и да се прегледат че той и хубав не е

    Всяко обикновено момиче е различно и харесва различни неща

    докато необикновените "каки" са супер предвидливи.... нимфоманки
    Бих му дала сърцето свое нека има две сърца. Само когато той е добре тогава ще съм добре и аз, но не бих дала очите си тогава ще сме еднакви... слепи ..... с(:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=262032

  15. #390
    Nezapoznat с тебе нямаме различия бате.Аз се надявах някоя и друга мацка която си пада по 'различни' да се замисли ама нищо

  16. #391
    Супер фен Аватара на kindergarden
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 782
    е добре де Брат Пит не е като вас...човекът си има и пари и е известен и е смятан за хубав...вярно малко е дъртичък ама...

    Да ви кажа аз какво измислих по вашия казус.Спането е различно от това да бъдеш дълго време с някого. Естествено, че за едната нощ, мамините убавци от Холивуд нема да ги подминем Ама нали идеята е да се харесате, да се залюбите и да можете да се търпите. Та темата е тъпа (ще ме извинява авторът ) Тези,които търсят само забивката за едната нощ, мдаа ще им е полезна


    нещо не ми върви гладко мисълта,ама...разбрахте ме

  17. #392
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Мисълта хич не ти върви гладко,защото за да бъдеш с някого дълго време,трябва ПЪРВО да му се харесаш.Което означава,че това е задължителна крачка към връзка,било тя за една нощ или за цял живот,та темата би могла да бъде полезна.Даже бих казъл,че харесването и симпатиите предхождат влюбването,което прави желанието да се харесаме на даденото момиче абсолютно задължително условие за връзка.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  18. #393
    Супер фен Аватара на kindergarden
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 782
    Ама за да се харесаш и да може да се стигне до влюбването трябва да си себе си...не да се правиш на некъв супер мен.

  19. #394
    Don't try to fix me i'm NoT broken






  20. #395
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от totik
    Nezapoznat с тебе нямаме различия бате.Аз се надявах някоя и друга мацка която си пада по 'различни' да се замисли ама нищо
    Не моа ги мисла

    Нека 'принцесите' или тези които се смятат за такива да чакат ред при Брат Пит или при Бербатов - така и ще си заминат девствени, а тия по-простите дето харесват момчета като нас ги скъсваме от секс Нека да им е зле

  21. #396
    Нали

  22. #397
    Ами според мене е най-добре да сме себе си нищо друго не ни трябва : ) а пък ако ни харесат харесат ако ли не друга ще е : ) за всеки влак си има пътници .....

  23. #398
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    естествено че външният вид има определяща роля в запознанството с бъдещ партньор ...то нали първо се вижда как изглеждаш,как се обличаш...т.е. малко или много хората съдят за теб по външността ти..не винаги тя дава точна представа що за човек си,но поне в едно 90 процента от случаите малко или много олицетворява характера ти...
    сега,вече на по-късен етап-влюбването,както каза киндера е важно да си себе си,т.е. що за личност си,как се държиш с околните и така нататък...обаче трудно ще те опознаят като човек и ще те харесат ако пооне малко не им харесаш визуално..
    а за Брат Пит не коментирам-тоя пък е такава грозотия ,че...нз на мен лично ми е супер противен

  24. #399

  25. #400
    lol mn iz4erpatelno
    (\__/)
    (='.'=)
    ('')*('') - Това е Хасан. Копирайте го в профила си, за да му помогнем да стане баничар !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си