.
Затворена тема
Страница 22 от 91 ПървиПърви ... 121819202122232425263272 ... ПоследнаПърви
Резултати от 526 до 550 от общо 2269
  1. #526
    pwnage подкрепям от всякаде
    до колкото за Mitkosa започни на ново тази година, трябва да ги плашиш не с тяло а с действия

  2. #527
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от Mitkosa
    pwnage благодаря за подкрепата и ще пиша какво е станало.Набелязал сам си дата.16 сеп. ще е решаващия ден .Иначе не сам много по боя.Но като бях малък прякора ми беше каратиста,тогава много можех да се бия,такаче ми пожелаите касмет
    Не е важен прякора. И не си набелязвай дати да правиш въргал.Истината
    е,че когато ти е най-кипнало тогава трябва да им покажеш животинската си злоба. Ако на въпросният 16-ти си супер спокоен и на кеф,как ще ги направиш бомбок?




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  3. #528
    аз пък не мога да ги разбера момичетата, особено по-малките от сорта на 14-15 години. един пряител си хвана гадже,която си беше супер мацка ма приятелят ми казваше,че е много скучна и от дума на дума каза.че ще я заебава та аз го попитах дали има нещо против да се пробвам и той каза че е ок. та така ние с нея се бяхме виждали само покрай общия ни приятел и то само за по 30 минути.взех и skype и поех инициативата и почнах да и пиша.така няколко вечери и тя сама почна да ми пише,смяхме се,забавлявахме се и т.н. после и sms-и почнахме да си пишем и така по цели нощи.аз и правех намеци че я искам а тя също ми отговаряше с някакви намеци.даже ми написа че съм(булвално ще напиша ко ми каза тя) "супер забавен и готин". та отидохме на среща,още кат се видяхме и започнах да се шегувам и тя се смееше и сичко ббеше ок.така на кино бяхме и си говорехме,после на кафе,но така и не я целунах.на изпращането кат бяхме пред вхоад и и нали се сбогувахме и я прегръщам и искам да я целуна по устата,но тя се обръша откъм страната на бузата и така и не ми даде.а ми беше казла,че срещата е била супер даже ми беше казала,че с мен може да си говори за всичко и и е мн готино,а с бившия не е било така.после пак си писахме и аз я попитах защо не ми даде да я целуна,тя каза,че ме усеща като приятел и едва ли щ естане нещо повече.защо ме е възприела като приятел при положение че постоянно и правех намеци?има ли начин да я накарам да ме иска за нещо повече?защо ми анговори всички тези неща и накрая нищо?да се откажа ли?ако това ще помогне аз съм на 17,а тя на 15. притеснена ли е,че съм приятел на бившия и?месри за отговора предварително

  4. #529
    Супер фен Аватара на hheh
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    2 221
    Как да се държа с момиче с което съм си писал по скайп доста дълго време и се харесваме и сега ще се видим за 1рви път? По същия начин по който е написал автора или нещо по особенно примерно да я прегърна като дойде или да я хвана за ръка както ходим .. Знам ли .. искам съвет

  5. #530
    Здравейте хора, моят проблем е, че в повечето случеи не ми стиска да се запозная с момиче или по точно незнам какво да говоря. Всеки знае, че повечето 93-94 на здравей как си може ли да се запознаем и тем подобни не се връзват так, че...незнам и това бъди себе си също не ми помага, някакви идеи?

  6. #531
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от privated
    Всеки знае, че повечето 93-94 на здравей как си може ли да се запознаем и тем подобни не се връзват так, че...незнам и това бъди себе си също не ми помага, някакви идеи?
    Започни с : " Здравей,би ли желала да имаш бизнес взаимоотношения с мен. Заплащането е добро. Детайли ще получиш,ако се свържеш с мен."





    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  7. #532
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от pwnage
    Цитирай Първоначално написано от privated
    Всеки знае, че повечето 93-94 на здравей как си може ли да се запознаем и тем подобни не се връзват так, че...незнам и това бъди себе си също не ми помага, някакви идеи?
    Започни с : " Здравей,би ли желала да имаш бизнес взаимоотношения с мен. Заплащането е добро. Детайли ще получиш,ако се свържеш с мен."

    Ахахаха. Точно за набор 93-94.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  8. #533
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Еми нали трябва да влизаме с актуална помощ. И с голяма солница.




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  9. #534
    И аз съм на мнението, че за тези набори с тази реплика съм аут, пробвал съм подобни работи. Понякога наистина съм в настроение за апознанства и кажи речи съм във вихара си, но това се случва рядко - просто не знам какво да говоря. Те толкова надути, че не дават да говориш с тях

  10. #535
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от pwnage
    Еми нали трябва да влизаме с актуална помощ. И с голяма солница.
    Така, така. Трябва да си ъпдейтна малко наръчника по свалки
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  11. #536
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Така, така. Трябва да си ъпдейтна малко наръчника по свалки
    Пари ли са,набора не е определящият. Количеството им е определящо.




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  12. #537
    Аватара на Sevgincho
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Асеновград
    Мнения
    203
    Кажи й , че имаш голяма пишка
    Lumidee Feat. Pitbull - Crazy
    Baby Bash Feat. Pitbull - Outta Control
    Chris Brown & Pitbull & Lil Jon - It`s Official
    Pitbull - I Know , You Want me
    Pitbull feat. Lil Jon - Toma
    Inna - On and On

  13. #538
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Sevgincho
    Кажи й , че имаш голяма пишка
    Да, ама шанса е фифти-фифти. Може пък да не си пада по големи пишки. В някои случаи боли...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  14. #539
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    И тук станало много интересно.

    Накратко: Ако искате да се харесате на момиче - пробвайте да се харесате на някоя която вече ви харесва ... и гаранция поне 99% че ще ви върже

    Ако и тогава не успеете сорка оМбре !! Ногу си тъп

    Пак ЧАО !!

  15. #540

    Отговори ми

    Valdesbg Ще ми отговориш ли на ЛС?!

  16. #541

    Защо сатва така с момичетата?

    Здравейте!
    Някой може ли да ми даде съвет защо става така мн хора съм питал и незнаят серизно!

    Аз примерно си харесвам някое момиче опознали сме се и накрая се оказва, че аз я харесвам понякога и се влюбвам в нея а тя мене не ме харесва само като приятел и се чувствам неловко наранен! И обратно Някво момиче ме е харесало нали иска да сме гаджета както се казва ама няма тръпка в мен нали схващате няма чувство т.е. не я харесвам не съм влюбен е как да стане и така съм без гадже аз съм на 21 г. вече!
    Моля отговорете!

  17. #542

    Re: Защо сатва така с момичетата?

    Цитирай Първоначално написано от ivan_realmadrid
    Здравейте!
    Някой може ли да ми даде съвет защо става така мн хора съм питал и незнаят серизно!

    Аз примерно си харесвам някое момиче опознали сме се и накрая се оказва, че аз я харесвам понякога и се влюбвам в нея а тя мене не ме харесва само като приятел и се чувствам неловко наранен! И обратно Някво момиче ме е харесало нали иска да сме гаджета както се казва ама няма тръпка в мен нали схващате няма чувство т.е. не я харесвам не съм влюбен е как да стане и така съм без гадже аз съм на 21 г. вече!
    Моля отговорете!
    А ти сигурен ли си, че те наистина искат да те нараняват? Не си ли предполагал, че просто те са те приемали за тяхна приятелка, с която споделят и се забавляват, но нищо повече. Така че, сам си виновен, че не изглеждаш достатъчно хетеросексуален пред тях, съблазнителен и мъжът-мечта... Според мен е това, но не съм много компетентен, както някои други видни доценти и специалисти в сферата на любовта. :P

  18. #543
    Те н ме нараняват това че не са се влюбили в мен или обратно не съм виновен нито аз нито тя оставаме си приятели да забавлявам ги пускам от време на време някой лаф и комплимент. Но защо се получава това дето писах?

  19. #544
    с voodoo магий
    i'm not talkin about the queens but (WHAAT?) the bitches ...
    not the sisters but (WHAAT?) the bitches ...
    not the young ladies but (WHAAT?) the bitches.. the bitches, the bitches... BIIITCH

  20. #545
    @ivan_realmadrid, понякога трябва да си доволен с това, което можеш да имаш, а не да съжаляваш за това, което не можеш да притежаваш. Сниши си критерия в подбора, не си мъж пример за мачо. Съжалявам, че ти го казвам, не искам да го приемаш като обида, но не изглеждаш с потенциал от към визия. Търси нещо, което поне ти връзва, все ще има нормално момиче, за което визията може и да не е най-важното, но пък и то от към тази страна да не е много надарено, но поне да е свясно и да те оцени заради това, което представляваш от вътре - забавен и лъчезарен тип. С времето може и ти да се привържеш към нея и да осъзнаеш, че външността не е най-важното. Просто според мненията ти не изглеждаш безнадежден случай щом има момичета край теб, които да те харесват, макар и не много красиви. Тоест не е като положението ти да е като на влак, за който пътници няма. Мисля, че ме разбираш. Гони ниски цели, подбирай по-малко или търси други ценни качества в една жена освен нейната красота. Така, убеден съм, ще развиеш и много по-ценни качества, да осъзнаеш, че за една книга не се съди по нейните корици например.

  21. #546
    Ок Благодаря ти!
    Прав си!
    Има момичета покрай мен сега от курса но сме само приятели. Мисля че скоро
    е намеря точното момиче има мн в тоя университет. Има и по зле от мен. Не съм зубър да подчертая обикновенно момче съм ходя по купони абе вс.

  22. #547
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Иване, не можах да схвана въпроса ти, обаче. Питаш защо тея, които харесваш, те имат само за приятел, или по принцип защо не можеш да си хванеш?
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  23. #548
    Да така е харесвам си някоя и само за приятел аз имам чувства а тя към мен не и обратно някоя ме харесала ама аз нея НЕЯ!

  24. #549
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    В такъв случай, ти сам си отговори. При положение, че си бил и от двете страни, трябва да знаеш, че както ти може да не изпитваш чувства към някоя, която те харесва, така и обратното. Просто, все още, не си попаднал на подходящата.
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  25. #550
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Едно голямо мерси на автора.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си