.
Затворена тема
Страница 24 от 91 ПървиПърви ... 142021222324252627283474 ... ПоследнаПърви
Резултати от 576 до 600 от общо 2269
  1. #576

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    26
    Цитирай Първоначално написано от Mitkosa
    Аз харесвам 1 момиче от моя клас но...
    Ще го кажа така-не сам с голям реитинг.Всички ми се дразнят и ме тормозят.Сега отидох на лагер и там толкова ме тормозеха че вичерта ми намазаха носа с паста за зъби и тогава вече ми писна тогава толкова много се изнервих че ще забръскам 1 от момчетата които ми се дразняха щом почне даскало.А момичето което харесвам си пада по учението.Та да попитам така дали ще и се харесам.
    Братле, кво да ти кажа? До 5-ти клас бях най-големия загубеняк от класа. Точно като ти каза само се ебаваха с мен и т.н. Но, как ги накарах това отношение към мен да се промени: Когато някой ме удряше или спъваше, или там квото и да е, просто се обръщах и му забивах един! Така отношението им се промени 100% работи
    No sicilian can refuse any request on his daughters' wedding day!

  2. #577
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    а така boyski33 ,те келешарите тормозят по-слабите,когато им покажеш че не се оставяш те приемат на сериозно
    иначе за темата , супер е ама нема стане от първия път
    то мноо неща има за запомняне,аз няма да се сетя за тях на срещата пфъх

  3. #578
    Още ли съществува тая тема... и по темата още веднъж, нафиркай се и бъди себе си
    An Evil Man


  4. #579
    Здравейте!
    Значи имам едно въпросче към автора на темата!
    Първо да си разкажа историята:
    Значии...миналия Петък бяхме на диско (аз,две момичета,и още едно момче).Другото момче си ходи с едното момиче,пък аз и другото момиче - не.По едно време отидохме да танцуваме...и аз почнах да пускам ръце по нея...а тя не се отдръпна...каза че съм супер готин...и че било забавно с мен...та въпросът ми е...дали имам шанс с това момиче или само ме залъгва,защото приказвах с една нейна приятелка и тя каза че това момиче което харесвам,харесва друго момче...
    Незнам...ако можете да ми дадете някакъв съвет или поне мнение,ще съм благодарен!

  5. #580
    Цитирай Първоначално написано от zawera
    Здравейте!
    Значи имам едно въпросче към автора на темата!
    Първо да си разкажа историята:
    Значии...миналия Петък бяхме на диско (аз,две момичета,и още едно момче).Другото момче си ходи с едното момиче,пък аз и другото момиче - не.По едно време отидохме да танцуваме...и аз почнах да пускам ръце по нея...и тя не се отдръпна...каза че съм супер готин...и че било забавно с мен...та въпросът ми е...дали имам шанс с това момиче или само ме залъгва,защото приказвах с една нейна приятелка и тя каза че това момиче което харесвам,харесва дръго момче...
    Незнам...ако можете да ми дадете някакъв съвет или поне мнение,ще съм благодарен!
    Въпреки че не съм авторът, бих ти отговорил.
    Това, че не се е отдпръпнала е добър знак. Харесало й е.
    А това, че си пада по някой друг, не означава, че нямаш шанс с нея.
    Пробвай, нищо не губиш. Успех!

  6. #581
    mitkom89 - ПРЕЗИДЕНТ!

    Слушайте него , той тук е прав!


    И както каза - БЪДЕТЕ СЕБЕ СИ!

  7. #582
    Искам да попитам как да направя впечатление за да ме забележи едно момиче. Значи аз харесвам една съученичка, но не знам как да и го кажа да я накарам да ме забележи или нещо. Мислех си някой ден като се прибира към тях ако е сама да и подаря плюшена играчка или нещо такова и да и кажа че я харесвам, но да си призная малко ме е срам моля някой да ми каже какво да направя

  8. #583
    аз бих ти препоръчал да я заговориш първо ала-бала ...може да е за нещо не толкова велико, но е важното разговора да продължава... и пробвай да и "пускаш стръв" по-малко ..заобиколно и ако "клъвне" - евала...ако не се пак не се отказвай може се пак да не е схванала за какво става въпрос а и малко оффтопик: ... с опасност да обидя някой, а и нямам нищо против темата..но мисля че всеки трябва да действа така както му идва отвътре а не да се прави на нещо/някой друг .... пък ако на даденото момиче не му харесва - пътят и е ясен .. намерете си момиче което да ви харесва такива каквито сте

  9. #584
    Супер яката темааа.. Тука като гледам,май май момчетата всъщност не сте чак толкоз хладнокръвни,колкото изглеждате на живо! Най-важното е да сте естествени,а ако сте срамежливи-е айде престрашете се поне малко,де!

  10. #585
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    335
    Цитирай Първоначално написано от lovegaga
    Супер яката темааа.. Тука като гледам,май май момчетата всъщност не сте чак толкоз хладнокръвни,колкото изглеждате на живо! Най-важното е да сте естествени,а ако сте срамежливи-е айде престрашете се поне малко,де!
    разкриха ни...
    Don't Take Life Too Seriously, You'll Never Get Out Alive!

  11. #586
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    335
    Цитирай Първоначално написано от m0n4yyy
    Отношението, за мен визията не е важна. ( Е са не казвам, че трябва да е некъв изверг ама ..)
    ИЗВЕРГ не характеризира физиката, а психиката на човек...
    Don't Take Life Too Seriously, You'll Never Get Out Alive!

  12. #587
    kato budesh sebe si
    Tell me how I'm supposed
    to breathe with no air
    Can't live,can't breahte with
    no air..It's how i feel whatever you
    ain't there..no air

  13. #588
    Така Yew първо мисля че не трябва да позваш златния зъб на кучето си пред момичета а сега по сериозно аз имам 1 приятелка дето се знаем от детската градина и секи ден си говорим ей тей кат приятели и когато говоря с момичето което харесвам просто си представям че говоря с приятелката ми или пък с някой друг мой приятел и пич не се опитвай да бъдеш послушен и всичко да ти е интересно ако наистина не си такъв ако наистина те хареса би трябвало да те приеме такъв какъвто си!

  14. #589
    Аватара на axis
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Сектора
    Мнения
    106
    Българио, за тебе те умряха,
    една бе ти достойна зарад тях,
    и те за теб достойни, майко, бяха
    И твойто име само кат мълвяха,
    умираха без страх.

  15. #590
    С едно момиче в училище си пускахме разни намеци ( дали усмивки или тя ми прави комплименти чрез мои приятели ) , но не се познавахме .. Аз така и не поех инициативата и не се запознах с нея . Лятото си мина , дойде 15 септ. и тя направи крачката ... Взе ми скайп, поиска да се видим .. Целунах я на 2та среща . Последваха още 3 , при които се отдалечихме един от друг, незнайно как ... Обадих и се 2-3 пати след това да се видим и беше заета. Последния път като ми отказа й казах, че ми е писнало да ме реже тънко .. Ако просто иска да не се задълбочава да ми го каже .. Тя каза , че не сам прав .. и от тогава не сам и звънял... Има ли смисал да я търся или всичко приключи

  16. #591
    Не се мъчи Колега Продължавай

  17. #592
    Здравейте, аз съм 10 клас и харесвам едно момиче от 11 клас, което е в друга гимназия. Не мога да разбера дали и тя ме хаесва, тя е на приливи и отливи. Пускаме си бъзици по скайп, няколко пъти и се обаждах да излизаме и все нещо става. Тези дни се разбрахме пак да излезем уж ако не се обърка нещо. Имам чувството, че е пълен непокис. Не отвръща на sms-те, в чата повече аз говоря, а и и показах че я харесвам. Когато и пиша се чудя дали не ставам досаден? Можеби тя чака аз да и пиша, но ако ми беше силно навита нямаше ли тя да ми пише? СМС-те дали не са грешка? А, няма си приятел. Пичове какво да направя, че вече взе да ми писва. Понякога ми показва че иска да се получи нещо, друг път не, а все още не е момента да я питам дал иможе да се получи нещо.

  18. #593
    Здравейте, аз съм 10 клас и харесвам едно момиче от 11 клас, което е в друга гимназия. Не мога да разбера дали и тя ме хаесва, тя е на приливи и отливи. Пускаме си бъзици по скайп, няколко пъти и се обаждах да излизаме и все нещо става. Тези дни се разбрахме пак да излезем уж ако не се обърка нещо. Имам чувството, че е пълен непокис. Не отвръща на sms-те, в чата повече аз говоря, а и и показах че я харесвам. Когато и пиша се чудя дали не ставам досаден? Можеби тя чака аз да и пиша, но ако ми беше силно навита нямаше ли тя да ми пише? СМС-те дали не са грешка? А, няма си приятел. Пичове какво да направя, че вече взе да ми писва. Понякога ми показва че иска да се получи нещо, друг път не, а все още не е момента да я питам дал иможе да се получи нещо. Аз все си мисля, че ако много тичам след не я ии показвам, че я харесвам ще започне да ме прави на глупак...

  19. #594
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Цитирай Първоначално написано от privated
    Здравейте, аз съм 10 клас и харесвам едно момиче от 11 клас, което е в друга гимназия. Не мога да разбера дали и тя ме хаесва, тя е на приливи и отливи. Пускаме си бъзици по скайп, няколко пъти и се обаждах да излизаме и все нещо става. Тези дни се разбрахме пак да излезем уж ако не се обърка нещо. Имам чувството, че е пълен непокис. Не отвръща на sms-те, в чата повече аз говоря, а и и показах че я харесвам. Когато и пиша се чудя дали не ставам досаден? Можеби тя чака аз да и пиша, но ако ми беше силно навита нямаше ли тя да ми пише? СМС-те дали не са грешка? А, няма си приятел. Пичове какво да направя, че вече взе да ми писва. Понякога ми показва че иска да се получи нещо, друг път не, а все още не е момента да я питам дал иможе да се получи нещо. Аз все си мисля, че ако много тичам след не я ии показвам, че я харесвам ще започне да ме прави на глупак...
    Не и тичай по гъзо... Ако искаше да има нещо щеше да ти го е показала вече Остави я... тя ако иска ще ти пише А това за скайп-и аз не пиша първа на момчетата, така че не съди по това :P
    Трагедията е пълна...

  20. #595
    Цитирай Първоначално написано от probablYtrue
    С едно момиче в училище си пускахме разни намеци ( дали усмивки или тя ми прави комплименти чрез мои приятели ) , но не се познавахме .. Аз така и не поех инициативата и не се запознах с нея . Лятото си мина , дойде 15 септ. и тя направи крачката ... Взе ми скайп, поиска да се видим .. Целунах я на 2та среща . Последваха още 3 , при които се отдалечихме един от друг, незнайно как ... Обадих и се 2-3 пати след това да се видим и беше заета. Последния път като ми отказа й казах, че ми е писнало да ме реже тънко .. Ако просто иска да не се задълбочава да ми го каже .. Тя каза , че не сам прав .. и от тогава не сам и звънял... Има ли смисал да я търся или всичко приключи
    Така става когато предпочетеш компютърните игри или футбола. "Незнайно как", ми близко е до акъла, бе братче. Само момичето ли трябва да поема иниациативата цяла вечност?

  21. #596
    Не и тичай по гъзо... Ако искаше да има нещо щеше да ти го е показала вече Остави я... тя ако иска ще ти пише А това за скайп-и аз не пиша първа на момчетата, така че не съди по това :P
    Аз си мисля, че само ми се прави на недостъпна. Като и пиша и като излизахме май месец веднъж винаги общуваме и много я забавлявам, но все пак ще я попитам да излезем, а ако откаже няма да се занимавам.

  22. #597
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Цитирай Първоначално написано от privated
    Аз си мисля, че само ми се прави на недостъпна. Като и пиша и като излизахме май месец веднъж винаги общуваме и много я забавлявам, но все пак ще я попитам да излезем, а ако откаже няма да се занимавам.
    Може и така да е, но е глупаво Покани я пак, пробвай се, но ако каже, че е заета или нищо от сорта не я търси пак скоро
    Трагедията е пълна...

  23. #598
    НЕКА ДА СПРЕМ С ТЕЗИ КЛИШЕТА

    "просто бъди себе си"
    да кажем че човека е мухъл, е да пробължава да бъде себе си ли
    Нямал си гадже до сега - ами е значи да се промениш а не да престанеш да бъдеш себеси-мухльото.

    "за всеки влак си има пътници"
    спокойно карай като преди за всеки влак си има пътници, е да ама за да хванеш влака трябва да отидеш на гарата и да се прередиш на опашката

    "просто върви и и кажи че я харесваш"
    Ако имаш някакъв опит това ще ти подскаже че директния подход по-трудно се приема и е каде каде по-безопасно с индиректен
    ААаАаА за наденицата ли питате?

  24. #599
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Цитирай Първоначално написано от oNthEmaX
    НЕКА ДА СПРЕМ С ТЕЗИ КЛИШЕТА

    "просто бъди себе си"
    да кажем че човека е мухъл, е да пробължава да бъде себе си ли
    Нямал си гадже до сега - ами е значи да се промениш а не да престанеш да бъдеш себеси-мухльото.
    Тук не си прав Представи си АКО тръгнеш да се жениш...Цял живот ли ще се правиш на такъв какъвто не си А и не виждам как като си "мухльо" можеш да се правиш на "не мухльо"
    Трагедията е пълна...

  25. #600
    Цитирай Първоначално написано от Korrnyy
    Цитирай Първоначално написано от oNthEmaX
    НЕКА ДА СПРЕМ С ТЕЗИ КЛИШЕТА

    "просто бъди себе си"
    да кажем че човека е мухъл, е да пробължава да бъде себе си ли
    Нямал си гадже до сега - ами е значи да се промениш а не да престанеш да бъдеш себеси-мухльото.
    Тук не си прав Представи си АКО тръгнеш да се жениш...Цял живот ли ще се правиш на такъв какъвто не си А и не виждам как като си "мухльо" можеш да се правиш на "не мухльо"
    между да се промениш и да се правиш на такъв какъвто не си има голяма разлика, първо се промени, после бъди себеси (промененият)
    ААаАаА за наденицата ли питате?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си