.
Затворена тема
Страница 2 от 91 ПървиПърви 1234561252 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 2269
  1. #26
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Не знам сега последните няколко човека, закакво философствате.. точно това правите, само че го правите за грешната тема и грешните мнения..
    Всичко това, което е написал Влади е вярно и може да послужи за всеки, който не може да успее да намери правилния начин да си хване приятелка.
    Да, всеки си преценява силите, защото наистина се получава някой да хареса някакво много красиво момиче (което да има черна дупка в мозъчната кутия, да харесва всички които са фитнес маняци и прочие) и поради факта, че не е напомпан като извънземно и няма нито 1 косъм и прочие го скъсва. Но има и такива момичета, които са красиви, но не оценяват само външния вид.
    Първоначално е най-важно при 1вата среща/запознанство/купон да си спретнат, поддържащ хигиена за да й привлечеш вниманието, след което ако тя не се влюбва само в момчета тип двукрилен гардероб, да започне да те опознава като характер.
    Не си мисли че и момчетата, които не са толкова красиви, но са симпатични нямат красиви приятелки..

  2. #27
    Много хубава темичка, браво

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Не знам сега последните няколко човека, закакво философствате.. точно това правите, само че го правите за грешната тема и грешните мнения..
    Всичко това, което е написал Влади е вярно и може да послужи за всеки, който не може да успее да намери правилния начин да си хване приятелка.
    Да, всеки си преценява силите, защото наистина се получава някой да хареса някакво много красиво момиче (което да има черна дупка в мозъчната кутия, да харесва всички които са фитнес маняци и прочие) и поради факта, че не е напомпан като извънземно и няма нито 1 косъм и прочие го скъсва. Но има и такива момичета, които са красиви, но не оценяват само външния вид.
    Първоначално е най-важно при 1вата среща/запознанство/купон да си спретнат, поддържащ хигиена за да й привлечеш вниманието, след което ако тя не се влюбва само в момчета тип двукрилен гардероб, да започне да те опознава като характер.
    Не си мисли че и момчетата, които не са толкова красиви, но са симпатични нямат красиви приятелки..
    Глупости на търкалета... няма универсален начин за зарибявка... Винаги се изисква инициатива и изобретателност...
    ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО смяташ, че тези мацки които не те харесват имат черна дупка в главата? Много малко са тези които искат женчовци... дето като му бият 2 шамара да му се опули п*шката... Явно девствеността ти е промила мозъка и се превръщаш във все по-загубена душа...
    An Evil Man


  4. #29
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    mitkom89 ходи оправяй компютъра на гаджето на твоя приятел и след това я ебни, като й инсталираш малък вирус между краката.. ти не си тоя, който ще каже в какво се превръщам и какво съм..

  5. #30
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Повечето неща са глупости , казвам го от женска гледна точка . Какво ме интересува какъв му бил тембъра на гласа - нека си говори нормално . Защо да го харесвам такъв какъвто не е . Какво значение има какво е облякъл? Искам да се облече както той си иска, а не според някакви напътствия . Ако го харесвам , ще го харесвам така както си се облича. На мен ми се струва доста сладко и мило , когато видя, че момчето до мен се притеснява от някои дребни неща. Като например се притеснява да ми каже в прав текст какво изпитва към мен и започне да ме гледа едно невинно . Съгласна съм , че не трябва на срещата да се мълчи , но не съм съгласна , че трябва да се скача от тема на тема . В крайна сметка аз ще слушам какво ми говори и накрая може и да не разбера замисъла на това, което се опитва да каже . Ще си кажа, че просто ми говори празни приказки.Не приемам , че като звънеш на едно момиче повече от веднъж ставаш досадник .Е ако започне да звъни през 1 час да , но ако ми звънне 2 - 3 пъти за 4 - 5 дена ще видя че има желание да излиза с мен .Общо взето няма правила за това как да се харесаш на едно момиче . За всеки е индивидуално , защото всеки човек е различен и харесва различни неща . Аз например искам да е такъв какъвто е . Дали притеснителен , дали с писклив глас , дали облечен с розова блуза и червени панталони не е важно .Ако искам да изляза с него , значи го харесвам такъв какъвто е .
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  6. #31
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    e, да... Lyubeto е права... всеки човек е различен, но доста често постъпват по един и същ начин... аз знам, че момичетата усещат ако момчето, с което излизат, ги харесва... доколко е вярно не знам, ама това моето момиче ще разбере бързо, бързо, но ще ме тормози докато си кажа всичко.. няма значение...

  7. #32
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Любе и митко - наистина не сте схванали идеята. Масово явление е да излезеш на среща с момиче и да не знаеш какво да правиш. Да очакваш инициативата да е в нея. А това не е хубаво. Момчето кани момичето(в повечето случаи) и няма как да очаква тя да води срещата. Не претендирам че това са единствените верни неща които човек, трябва да направи за да се хареса. Но съм далеч от идеята че харесването "просто се случва". Не се случва просто така, има си неща заради които се харесват двама души и такива заради които не се харесват. Защо да не увеличим нещата които се харесват, и да не намалим нещата които не се харесват?

    Всичко това е написано с цел да даде основни насоки за мислене на всеки човек. Всеки един ще си пречупи през неговата си призма и ще се сети за още неща, които иска да промени в себе си но не го е направил.

    На последно място - това за звъненето. Масова практика е ако момичето не ти дигне като звъннеш, да започнеш да пращаш смс-и и да клипваш през един час, мислейки си че така ще привлечеш внимание.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  8. #33
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Цитирай Първоначално написано от Tempest
    с риск да понеса присмешен удар (не че много ми пука де), отговарям - преди не съм я виждал на живо... там ще съм около седмица... лятото съм там задължително, така че има някакво бъдеще града е Видин и нямам представа къде искат да ме водят... имам само едно обещание, че ще посетим мола (многократно)... защото Мърфи се намеси, тя живее на другия край на града... това не е проблем, аз обичам да се разхождам из Видин... лошото ще е ако довтаса с приятелката си... щото е кофти така... отговорих малко разбъркано, но се надявам да си ме разбрал... благодаря за помощта все пак
    Еми тогава запаси се с доста увереност и сигурност, щото първото впечатление е много важно. Ако се покажеш като мишок в началото - после няма начин да стане. Еми като се видите в групата - опознай хората около нея, приятелите и, абе изобщо хората в групата. След което предполагам ще имате приказка с нея заприказваш я, и привличай вниманието и. Дали чрез жестове, дали чрез разкази, покажи че ти си различен от другите момчета с които тя се е срещала

    Ако искаш да осатнете сами - ми намираш магазин/сладоледаджийница/кафе/сергия/фонтан/дърво или каквото и да било друго, и и казваш примерно "Айде да идем да го разгледаме" или "Аз ще ви я открадна за малко, отиваме за сладолед" просто нещо от тоя сорт. Тя би трябвало да се съгласи, ако ти си се показал готин. Ако не си, ако ти е липсвала увереност, ако не си бил сигурен в себе си - тя ще го усети, и най-вероятно няма да се съгласи.

    След което среща само двамата ще е просто продължение на малката ви разходка

    И да, момичетата усещат когато имаш чувства към тях. Усещат и когато нямаш. За добро или лошо

    Ако имаш още въпроси - ЛС.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #34
    Почти 100 % от горното е вярно и правилно ....... стига да можеш да го направиш.

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    mitkom89 ходи оправяй компютъра на гаджето на твоя приятел и след това я ебни, като й инсталираш малък вирус между краката.. ти не си тоя, който ще каже в какво се превръщам и какво съм..
    Аз поне правя секс... това вече го преодолях отдавна и ми е на едно секретно място за тая тема... ти че си си галфон е ясно... в по-голям доста трудно ще се превърнеш така че не се притеснявай...

    Валдес мой човек... доставя ми един вид удоволствие когато показвам на хората колко грешат... Като си толкова сваляч очаквам да те видя с Мария, Андреа или с някоя манекенка или някоя друга готина особа... Тва с общите приказки вършат работа когато момичето отсреща е някакъв шнорхел и дори да и обясняваш как си бършеш Д-то тя ще ти се радва, че въобще си и обърнал внимание... Толкова ли не можеш да схванеш, че ако ще и гащи на главата да си сложиш шанса да се харесаш е същия, както когато следваш 239-те правила на валдес СВАЛЯЧА... Омръзна ми от плитки коментари...
    An Evil Man


  11. #36
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Лелееее. Е да ти имам примерите за мадами при които трябва да си сваляч. Първо изброените са много далече от представите ми за жена и второ за тях не е нужно да прилагаш нищо от казаното от valdes. Трябва ти единствено дебел портфейл.
    Живейте и дано някой ден разберете какво е истинска жена. Тогава ще се сетите и за тази тема.

  12. #37
    Кажи ми какво е истинска жена бе интернет любовнико??? С която можеш да си пишеш 6 часа по скайп и да си пращате целувки ли... Какво изобщо знаеш за жени... Това че се занимават с музика и не поакзват възможностите си не значи нито че са прости, нито нищо.Дадох ги като пример за класни и красиви жени. А и при тях найстина трябва да си сваляч... Как мислиш че става? Отиваш и си показваш портфейла и скачат при теб...
    Или представата ти за жена е 250 килограмов шнорлех с изкривени зъби, която да има 90 хиляди мнения в някакъв галфонски форум...
    Найстина прекалено много хора от този форум имат нужда от секс...
    An Evil Man


  13. #38
    НЕ СПАМИ ТЕМАТА!!! КАТО ИСКАШ ДА МИ БЕШЕ ПИСАЛ ЛИЧНО...
    Пиша всички тези коментари, защото се пълнят главите на младите хора с глупости... Не може хора, които не могат да оправят собствените си проблеми, да се опитват да оправят проблемите на другите... Някак си нелепо е... това е една от причините да спра да се допитвам до съфорумците относно някой сериозни неща случващи ми се... Не мисля, че 13 годишни лапета или 20 годишни типове с мислена като на 13 годишни лапета могат да помогнат на който и да било... И не виждам благодарностите на хилядите, забили момичета следвайки точно и ясно съветите от ВЕЛИКИЯ СВАЛЯЧ ВАЛДЕС... И какво да си ги принтнат и да чекват всеки един детайл ли... Усетете се, колко жалко звучите. Незнам как не ми е омръзнало да ви обеждавам колко грешите... явно хейта ми е в много...
    An Evil Man


  14. #39
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Тъй като виждам, че си тотално заблуден ще те светна още нещо. Момиче нито се сваля, нито се забива. Тя е тази която решава дали да е с теб или не. Ти можеш само да помогнеш или попречиш на това нейно решение.

  15. #40
    Тъй като виждам, че си прекалено светнат предполагам, че като забележат факта, че носиш оранжева риза с непомня кво беше/ от тъпите комбинации на валдес / и просто момичетата се разбиват в теб на улицата... сваляне е израз умнико... както е прелъстяване, както има и много други такива... Ти също можеш да решиш дали си с нея или не, така че не ми разправяй тъпотии моля ти се...
    An Evil Man


  16. #41
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    за облеклото и аз не съм съгласен - всеки има вкус, но облеклото да е проблема... точно такива с мислене "щом имам пари - тя е моя" после казват "ае тая тъпа кучка ме заеба, жените са прости" и ето ти едно мнение за жените като цяло, след като си патил от 0.00000000000000000000000000000000000000000000001% от тях...

  17. #42
    с всичко е така... типовете жени са толкова, колкото са жените... въпреки че доста от тях могат да имат по някоя обща черта, те се различават по останалите... Именно за това е тъпа и безсмислена цялата тема
    An Evil Man


  18. #43
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Господин енциклопедия, още колко поста трябва да изсе*ереш в темата за да останеш доволен? Осъзнаваш ли че си единствения плужек, който бълва глупости във всички възможни теми? Нито един път не те видях да кажеш нещо полезно, от къде ти идва самочувствието не знам. Замисли се ако обичаш, че не хората бъркат а ти имаш страхотно изкривени разбирания в малкия ти измислен свят.

    Чудя се Мария, Андреа и другите певачки за чий трибуквеник ги споменаваш? Изобщо къде е връзката им с темата? А ако това са някакви идеали за жени или там не знам как си ги водиш в измисления ти свят, просто си ги запази за себе си. И ако се познавам с тях, какво правим? Ако си пия кафето с Мария, а с Андреа ходя на фитнес какво става с доводите ти? Ако Камелия ми е лична приятелка, а Преслава е братовчедка на позната, какво правиш? Увисваш, правилно.

    Най-учтиво ще те помоля да не осираш повече темата ми. Има безброй други където да си пускаш творенията и да се заяждаш с мен, Данчо, Митко, куро и който искаш още.

    И още нещо - както аз не правя изказвания за твоя личен живот, така и ти се въздържай от подобни за моя. Проблема ти е доста сериозен, но няма да влизам в подробности.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Господин енциклопедия, още колко поста трябва да изсе*ереш в темата за да останеш доволен? Осъзнаваш ли че си единствения плужек, който бълва глупости във всички възможни теми? Нито един път не те видях да кажеш нещо полезно, от къде ти идва самочувствието не знам. Замисли се ако обичаш, че не хората бъркат а ти имаш страхотно изкривени разбирания в малкия ти измислен свят.

    Чудя се Мария, Андреа и другите певачки за чий трибуквеник ги споменаваш? Изобщо къде е връзката им с темата? А ако това са някакви идеали за жени или там не знам как си ги водиш в измисления ти свят, просто си ги запази за себе си. И ако се познавам с тях, какво правим? Ако си пия кафето с Мария, а с Андреа ходя на фитнес какво става с доводите ти? Ако Камелия ми е лична приятелка, а Преслава е братовчедка на позната, какво правиш? Увисваш, правилно.

    Най-учтиво ще те помоля да не осираш повече темата ми. Има безброй други където да си пускаш творенията и да се заяждаш с мен, Данчо, Митко, куро и който искаш още.

    И още нещо - както аз не правя изказвания за твоя личен живот, така и ти се въздържай от подобни за моя. Проблема ти е доста сериозен, но няма да влизам в подробности.
    Нямам претенции да съм енциклопедия, просто съм много по-запознат от теб и от масата умници подвизаващи се във форума... Плужек точно на мен не можеш да кажеш / ако тръгна да се обосновавам за това ще се объркаш прекалено много /. Самочувствието ми си има причини... като нито една от тях не е 200-те ми мнения
    Ако баба ти се казва Мария и си пиеш кафето с нея, а си виждал веднъж Андреа във фитнеса супер... радвам се за теб. Тея братовчедки на познати на един дето го бях виждал на морето са малко недостоверни чаткаш ли ... Камелия не я знам коя е, но предполагам, че и тя е от тяхната компания Споменах ги защото са красиви / може и изкуствено НО КРАСИВИ! / и щом си такъв голям сваляч да се опиташ да ги накараш да те харесат със смотания си метод, за да видиш колко е фушлив...

    Явно приемаш нещата прекалено лично... Просто ми е смешно неразбиращи хора да дават съвети... Най-учтиво ще те помоля да си гледаш работата... виждаш че не можеш да ме обориш с жалките си твърдения и насираш гащетата... сега ще помолиш някой мод да ме изтрие от малоумната ти тема...

    Ако искаш прави изказвания и за ивицата газа, можеш ли да се досетиш през къде ми е ?!? Да си чувал някога за свобода на словото??? Казах единствено, че на много хора им липсва секс и това се отразява в изкривяване на начина на възприемане на околния свят... като се причисляваш сам към тази група или някои други от споменатите от мен групи хора, това си е твой проблем...

    Мойте проблеми са доста далеч от това за което си мислиш... но не съм галфон, който плаче колко е преживял и колко му е било трудно...
    An Evil Man


  20. #45
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    mitkom89 Не знам какъв си и не искам и да знам! Но защо живееш в свои собствен свят?

  21. #46
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Кроасанчо, изобщо не ме засяга кой си какво имаш и колко метра лети егото ти пред теб. Както казах в една по предна тема - не смятам за необходимо да ти обръщам повече внимание.

    Изопачаваш ми думите както ти скимне и смяташ че е забавно.

    Едно последно уточнение - Досега не съм те видял нищо значимо да напишеш никъде, акаш ми в темата и се подиграваш с моя труд и с още един куп хора. Кефиш се колко забавно е да разваляш чуждите замъци. Аз не го правя. Забелязваш ли разликата.

    Лека вечер.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  22. #47
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    mitkom89 тии... НОРМАЛЕН ЛИ СИ?! Щом ТИ мислиш, че секса е в основата на всичко, не значи че всички мислят така... иди да си чукаш мацките и остави хората да се развиват както искат... какво като човека има собствено мнение за това как да се харесаме на едно момиче?! Нима трябва да противоречиш на всяка казана от него дума?! Осъзнаваш ли, че на някой все пак му е интересно и любопитно... или го осъзнаваш и правиш сечено?! Не всички сме като тебе - откакто сме се родили да знаем... айде, разкарай се, ако обичаш - дай път на младите да се развиват... и после защо деградацията е на лице... благодарете на индивиди като mitkom89

  23. #48
    Нали темата е за това? Да дискутираме и тъй като аз подлагам под съмнение твойте думи и ти не можеш да ги защитиш и веднага почваш да ревеш... И за какъв труд ми говориш??? Ако се натоварваш умствено докъто мислиш комбинации за цветове, тогава какъв извод да си направя за теб??? Егото ми върви рамо до рамо с мен

    Темпест... на теб представата ти за нормално, ако е да си хванеш приятелка по интернет от другия край на България и да не си я виждал до сега... явно моя свят е измислен
    Но такава е представата на категорията хора компютърни мишки... и явно аз като не се вписвам в нея и веднага бързате да ме оплюете, ЗАЩО??? То вие и за гравитацията може да имате друго мнение... кажи на учителя ти по физика, че имаш друго мнение и да те остави... нима трябва да ти противоречи на всяка казана от теб дума??? Радвам се, че ви тласкам към деградация... както е казал един умен човек " Трябва да има и тъпи хора в тази държава, иначе ще е прекалено трудно на нас умните да ги контролираме"
    А ти някога правил ли си секс за да знаеш дали е в основата на всичко ? / очаквам да ми отговориш на това без да си кривиш душата /

    Послепис. Поне моя свят не се казва тийнпроблем.нет
    An Evil Man


  24. #49
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Абе като те чета май секс правиш само в банята.

  25. #50
    Така е братко... аз съм един от вас! И нека всички девствени се съберем и въздадем справедливост на покварния свят!!!
    An Evil Man


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си