.
Затворена тема
Страница 31 от 91 ПървиПърви ... 212728293031323334354181 ... ПоследнаПърви
Резултати от 751 до 775 от общо 2269
  1. #751
    @InsertDumbNickHere
    -първо ако движите много време заедно може да те е приела като приятел а жените сложат ли те веднъж в тая графа трудно можеш да преминеш в другата
    -иначе ако си сигурен в намеците и действай и не се замисляй за последиците като че ще умреш от срам,може да те отреже и така нататък...трябва да се подходи с малко по-високо самочувствие а твойто като гледам не е от най-високите.+това сега сте млади сега ако не пробвате на 20 ли тепърва ще се учиш как да действаш....?!

    -Иначе по темата не бих казал че мъжа само трябва да върши цялата работа-в смисъл такъв че отсреща човека,с когото разговаряш трябва да има желание за разговор,ако го няма и ти отговаря кратко,точно и ясно мен направо такива ме вбесяват и просто повече от час не пия кафе с тези хора.

  2. #752
    Значи .... чудя се какво да правя !
    С нея се познаваме от 2 години някъде. Нейната най-добра приятелка е в моя клас. Били сме на 1-2 парита и 1-2 път сме излизали на кафе, но винаги било покрай съученичката ми. Но всеки път ми става по-хубаво с нея, а не знам дали тя изпитва нещо към мене. Дайте ми съвет .... какво да правя .....

  3. #753
    64 000 прегледа

  4. #754
    Цитирай Първоначално написано от kypo
    а, аз ще ви осветлявам аз нищо не разбирам от тия момичета, тва не са хора
    nie ako ne sme xora da ne govorim za vas
    Mani4ka sam kato ne6tata koito pravqt jivota ti po 6tastliv

  5. #755
    Много полезна тема,доверете се на валдес

  6. #756
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi
    Значи .... чудя се какво да правя !
    С нея се познаваме от 2 години някъде. Нейната най-добра приятелка е в моя клас. Били сме на 1-2 парита и 1-2 път сме излизали на кафе, но винаги било покрай съученичката ми. Но всеки път ми става по-хубаво с нея, а не знам дали тя изпитва нещо към мене. Дайте ми съвет .... какво да правя .....









































    точно така, злобарка

  7. #757
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    214
    hii :] az sam mom4e na 14 godini haresvam momi4e na 15 po4ti vseki den sme zaedno ( v edna kompaniq) mnogo q haresvam tq e edinstvenoto momi4e za men .. ot moito daskalo ima xybavi momi4eta no tazi e mila nqmoga da vi opi6a trqbva da vidite s o4ite si tq e adski xybava no ne e naperena i t.n. kak da q nakaram da me zabeleji vseki den po4ti sam s neq no ima 1 mom4e koeto sashto q svalq tq se smee s nego i vqrvam che i e zabavno s nego no nqkolko pati poglejdax kum neq (zashtoto si igraex s edna topka Very Happy)ii tq nqkolko pati me poglejdashe...parvoto i vpe4atlenie za men mislq 4e beshe dosta lo6o Very Happy no nqma znachenie kak da prodalja na tatuk(nemoga da q kanq na sre6ti c parkove i kafeta shtoto shte pot1na ot sram v zemqta) Embarassed adski skarm me e a i ako me otreje nqma da go prejiveq Very Happy iskam q do sebe si... daite nqkolko saveti :-] Blagodarq vi predvaritelno :]]

  8. #758
    Цитирай Първоначално написано от InsertDumbNickHere
    hii :] az sam mom4e na 14 godini haresvam momi4e na 15 po4ti vseki den sme zaedno ( v edna kompaniq) mnogo q haresvam tq e edinstvenoto momi4e za men .. ot moito daskalo ima xybavi momi4eta no tazi e mila nqmoga da vi opi6a trqbva da vidite s o4ite si tq e adski xybava no ne e naperena i t.n. kak da q nakaram da me zabeleji vseki den po4ti sam s neq no ima 1 mom4e koeto sashto q svalq tq se smee s nego i vqrvam che i e zabavno s nego no nqkolko pati poglejdax kum neq (zashtoto si igraex s edna topka Very Happy)ii tq nqkolko pati me poglejdashe...parvoto i vpe4atlenie za men mislq 4e beshe dosta lo6o Very Happy no nqma znachenie kak da prodalja na tatuk(nemoga da q kanq na sre6ti c parkove i kafeta shtoto shte pot1na ot sram v zemqta) Embarassed adski skarm me e a i ako me otreje nqma da go prejiveq Very Happy iskam q do sebe si... daite nqkolko saveti :-] Blagodarq vi predvaritelno :]]
    Пиши на български, ако обичаш!

  9. #759
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    апф.. зле е работата
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  10. #760
    Супер фен Аватара на InnoraX
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 681
    Цитирай Първоначално написано от InsertDumbNickHere
    hii :] az sam mom4e na 14 godini haresvam momi4e na 15 po4ti vseki den sme zaedno ( v edna kompaniq) mnogo q haresvam tq e edinstvenoto momi4e za men .. ot moito daskalo ima xybavi momi4eta no tazi e mila nqmoga da vi opi6a trqbva da vidite s o4ite si tq e adski xybava no ne e naperena i t.n. kak da q nakaram da me zabeleji vseki den po4ti sam s neq no ima 1 mom4e koeto sashto q svalq tq se smee s nego i vqrvam che i e zabavno s nego no nqkolko pati poglejdax kum neq (zashtoto si igraex s edna topka Very Happy)ii tq nqkolko pati me poglejdashe...parvoto i vpe4atlenie za men mislq 4e beshe dosta lo6o Very Happy no nqma znachenie kak da prodalja na tatuk(nemoga da q kanq na sre6ti c parkove i kafeta shtoto shte pot1na ot sram v zemqta) Embarassed adski skarm me e a i ako me otreje nqma da go prejiveq Very Happy iskam q do sebe si... daite nqkolko saveti :-] Blagodarq vi predvaritelno :]]

    Пич виж са ето ти един съвет и една поговорка. Поговорката е :" Който играй пичели, който ни играй ни пичели " (сори за диалекта но не съм я мислил аз ) аа съвета ми е изчакай момента и й предложи, пък кво толко ако те отреже си останете приятели... има още милиони момичета все ще си намериш някоя " балама " за гадже
    Не мани бъзика предложи и, ама изчакай момента а не да отидеш и да и кажеш, " Ай да станим гаджита " или " Ай да са цилуваме "

  11. #761
    Ти първо се научи да пишеш,тогава давай съвети на другите....

  12. #762
    Супер фен Аватара на InnoraX
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 681
    Цитирай Първоначално написано от Rounder
    Ти първо се научи да пишеш,тогава давай съвети на другите....
    Повярвай, научил съм се да пиша и ако не забеязваш, диалека е в кавички но както и да е.... " Ни ма занимаай с глупости е " .... Тоест се подигравам на диалекта, но явно малко хора са наясно, какво гласи едно изречение поставено в кавички

  13. #763
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    214
    help me pls neznam kakwo da pravq

  14. #764
    Цитирай Първоначално написано от kypo
    а, аз ще ви осветлявам аз нищо не разбирам от тия момичета, тва не са хора
    бие пък момчетата да не би да сте
    If you play, you play for keeps.Take a gun and count to three!

  15. #765
    Аватара на LoveLetter
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Anfield Road
    Мнения
    493
    Чувството за хумор е най-доброто средство. Поне до такъв извод съм стигнал. И най-важното да не им ходиш след дупето, защото им става скучно. Момичетата обичате да ви е интересно.

  16. #766

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Сливен
    Мнения
    5
    Основно оръжие срещу което жените са безсилни е хуморът. ...е т`ва вече си е вярно. Аз също имам голямо чувство за хумор, но много обичам момчето, което харесвам също да е шегаджия, но не с простащини и да има чувство за хумор ...това е едно от 4-те неща, които най-вече гледам в едно момче :P
    Rossina... =]

  17. #767

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    vidin
    Мнения
    2
    mom4eta az sum momi4e iskam da vi kaja 4e ako obi4ate edon momi4e zvemete i nomera ot piateki i i zvunete i i go kajete misliq 4e tova e nai pravilnoto ili da i go kajete na momenta

  18. #768
    Аватара на raptor5
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    11
    Чувство за хумор, но не прекалено много. "Персоналното", различно отношение към дадено момиче и подчертаването му също са от голяма важност. Както казаха по-нагоре, шегичките не трябва да са тип "Просташко подмятане"...... И все пак - ВСИЧКО СИ ЗАВИСИ ОТ ЧУВСТВАТА НА ЧОВЕКА. Все пак всеки е индивидуалност и подходите са най-различни. :P

    Поздрави,

  19. #769
    авторчето нЕма да е зле да си погледне темата малко, а не да спами в чуждите.

  20. #770
    темата суупер радва ^^
    според мен , най-големият проблем на едно момче при среща е , че се спича и не говори , а трябва да е обратното ... трябва да се поддържа разговора по всякакъв начин, различни теми , да накара момичето да се отпусне , ако вижда, че и тя се е спекла нещо хд... да няма моменти на неловка тишина :Д
    съвет: възможно най-естествен, без poker faces и да го карате по вълната ^^

  21. #771
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Как да се харесаш?
    Със сигурност няма да успееш ако започнеш да се програмираш спрямо съветите на хората от форума.Така ше трябва цял живот да висиш по форумите и да питаш всякави въпроси.."Как да я целуна?""Как се готви боб с пръшки?""Жената ражда,от къде да изтегля бебето ?".
    Бъди себе си,защото ако си себе си и тя те хареса,еми късметлия си.Ако не те хареса,ми тя губи.
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  22. #772
    Zdraveite Mnogo hubava tema.Taq godina v u4ili6teto ni doide novo momi4e az napravo se vlqbih v neq za6toto e mila i sladka no neznam kakvo da pravq za da me haresa a nqmam golqmo 4ustvo za humor Mersi predvaritelno

  23. #773

    мой съвет

    Цитирай Първоначално написано от Mitak
    Zdraveite Mnogo hubava tema.Taq godina v u4ili6teto ni doide novo momi4e az napravo se vlqbih v neq za6toto e mila i sladka no neznam kakvo da pravq za da me haresa a nqmam golqmo 4ustvo za humor Mersi predvaritelno
    споко митак ако усетиш нещо специално дори странно в поведението й спрямо теб, върви да и признаеш. Няма как да съжаляваш ако те харесва супер а ако не щеше ли да е по-добре да си траеш и тайно да я харесваш примерно години и то за нищо А и дръш се ест всеки си има плюсове и минуси това че не си мн смешен не е края на света пък ако не те устроива исипи си една кофа с доматен сок на главата и варви да говориш с нея повярвай ми ще си мн смешен. Успех!
    ThaTs Me IViTyYyyY

  24. #774
    Имам предложение към авторите на темата / в частност и с модераторите.

    Понеже темичката е много хубава и поучителна и със сигурност е помогнала на много момчета , аз ви предлагам да направите още една темичка под наслов "как да впечатлим момче" и там вие да кажете какво най - много ви прави впечатление в едно момиче.. каква трябва да бъде тя и тн.
    На ясно съм, че при всекиго е различно, но все пак явно в мъжкия свят други са приоритетие, а и ако за нас един подход е правилен, то при вас не е така
    Може би на постът ми не му е мястото тук, но просто на мен би ми била много интересна подобна тема, написана от момче/мъж... защото понякога давате едни такива объркващи знаци и намеци, че направо ни хвърляте в 30та глуха и би било много добре ако някак си ги разтълкувате тези начини на поведение.
    Бъди единственo себе си в света, койтo постояннo се oпитва да те превърне в някой друг !
    ----------------
    sex : ♀

  25. #775
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    На вас нормално ли ви се струва 17 годишно момиче да ходи с 14 годишно момче?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си