.
Затворена тема
Страница 38 от 91 ПървиПърви ... 283435363738394041424888 ... ПоследнаПърви
Резултати от 926 до 950 от общо 2269
  1. #926
    Ще я подтикна но тя е доста вироглава и по инат бие всички магарета !!! дано се получи

  2. #927
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Късмет, и й кажи, че ако го заговори има възможност да се получи с него, ако не .... както вече казах ще си гризе ноктите от яд докато остаре

  3. #928
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Еми в 1-ят пост на valdesbg има пулни глупости (моя гледна точка )
    1.Ще ми е адски тъпо, ако прескача от тема във тема и ако ме гушне, за да ми разказва за звездите.
    2. Комбинациите от цветове , който изброй на мен не биха ми харесали.
    3. Според мен да си поправя гласа е много тъпо.Първо, защото ако го усетя ще ми стане много смешно и второ- трява да бъде себе си !
    Ако разбера, че едно момче се преструва ( дали ще е с гласа си или нещо друго) повече няма да го потърся.
    П.п Това е моето скромно мнение, не задължавам никого да е съгласен !
    I hate cold-blooded people !!!

  4. #929
    Цитирай Първоначално написано от kokosety
    Еми в 1-ят пост на valdesbg има пулни глупости (моя гледна точка )
    1.Ще ми е адски тъпо, ако прескача от тема във тема и ако ме гушне, за да ми разказва за звездите.
    2. Комбинациите от цветове , който изброй на мен не биха ми харесали.
    3. Според мен да си поправя гласа е много тъпо.Първо, защото ако го усетя ще ми стане много смешно и второ- трява да бъде себе си !
    Ако разбера, че едно момче се преструва ( дали ще е с гласа си или нещо друго) повече няма да го потърся.
    П.п Това е моето скромно мнение, не задължавам никого да е съгласен !
    С двете ръце съм за това мнение. Не прочетох първия пост, защото е наистина дълъг. Цветовете на мен лично ми харесаха, макар че тая комбинация с оранжевото не ми допадна. Обаче това със звездите е наистина, ама НАИСТИНА прекалено. Все пак, това не би трябвало да е филм от 80-те, нали ? Ако съм на среща и момчето взема да си "поправя гласа", най-много да се издразня и да кажа:
    -Първата тоналност, повече ми харесваше, но и 5 ставаше!

  5. #930
    Аватара на TechnoAddicted
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Пловидив
    Мнения
    69
    U retards !

    Вие луди ли сте 5 часа за среща ве ?!

    Апф -.- 5 часа ще стоя само ако ме пуснат да мина по математика
    Стила на обличане зависи от много неща ... ^^ , аз попринцип не съобразявам какво 1 момиче харесва ... обличам се както ми е кеф лол ...
    Искам 10 минути от живота си обратно ..
    1.Отлепи
    2.Оближи
    3.Потопи

    OH GOD WHAT HAVE I DONE ?!

  6. #931
    Темата е хубава и евала на хора като valdesbg които все пак да се решат да напишат нещо което наистина е от помощ, НО не и ако се следва всичко точно както си го написал ти valdesbg. Извинявам се не искам да обидя темата ти напротив подкрепям я и въпреки това съм съгласен и с още няколко мнения като на пример, че всяко момиче има свой различен вкус и различни предпочитания към мъжете и че е най - добре да си себе си без значение дали ще си с зелен панталон примерно и цикламена тениска важно е както жените имат различни предпочитания така и мъжете всеки един човек е уникален според мен поне сам по себе си и той трябва да изразява себе си а не да се прави на това което не е и ОК ако на първата среща да кажем или на всяка уговорена само с едно момиче среща ти се явяваш в костюм, изтупан и т.н какво ще стане ако това момиче те види в твоята компания някъде случайно? Какво би си помислила? - че просто пред нея се стараеш и мн държиш да се харесаш, но защо ? като ако тя те е харесала няма да и прави впечатление това... шегите относно това, че прилича на Бъгс Бъни заради предните и два зъба също не са желателни ... както и скачането от тема на тема... Вярно не е никак приятно и няма да се хареса на момиче да се държиш като хванат от гората или пък само да мълчиш защото се притесняваш да не се изложиш защото ти е ниско самочувствието. Един съвет попитайте някои ваш добър приятел за най-лошите и най-добрите черти във вашия характер и с помощта на добрите страни повдигнете малко самочувствието си пък и ги използвайте но не натрапчиво в такива моменти когато сте с момичето което искате да стане ваше....
    What you give is what you get !!

  7. #932
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Много ми е интересно какво трябва да означава "да бъдеш себе си". Това е може би най-честия съвет който се дава, а досега не съм виждал ясна дефиниция какво означава.

    В компания на приятели момчетата се държат идиотски, пият, простеят, издават странни звуци и миризми, чудят се какво чуждо да разрушат или да се сбият някъде. Отгоре на всичко задължително се заглеждат по някоя готина мацка на улицата.
    В компания на приятелки момичетата пищят, крещят (от радост), обсъждат недостатъците на по-хубавите от тях, после недостатъците и на по-грозните, търсят приликите и разликите на момчетата с Принца, от време на време пазаруват.

    Иначе казано, в компанията на себеподобни всички правят точно това, което не се харесва на другия пол. Момчетата правят, момичетата говорят. Момчетата искат момичетата да правят, а момичетата искат момчетата да говорят.

    Та кое е да си "себе си" тогава?

  8. #933
    JDeel това е ясно, че момичетата в компания от момичета ще се държат така и ще говорят, както и за момчетата, това защото може би се чувстват в свои води, но тук говорим за среща когато са на саме момчето и момичето когато се опознават и да бъдеш себе си поне за мен това означава да не подръжаваш на някого, защото си мислиш, че той е по - вървежен, защото е възможно това момиче да не хареса това а да търси именно това което си скрил - това което си ти! Точно това е интересно на едно момиче (и не само на момичетата) да откриват нови хора, нови характери, докато не намери правилния за нея. Ако всички започнем да подръжаваме и да се държим като един човек ние всички ще станем еднакви и тогава ще има ли смисъл от цялото "запознанство" като вече се познаваме? Опитвам се да кажа, че не е нужно да се правиш на прекалено изискан примерно или да излезеш с правоговорния речник нужно е само да не се правиш на някой простак, вандал и да я накараш да се чувства така все едно е излязла да разходи прасе... иначе че трябва да се постарае все пак един мъж трябва ... да покаже хигиена и все пак да каже нещо смислено ...
    What you give is what you get !!

  9. #934
    Преди 4-5 месеца момичетата ми бяха проблемни.Но след като започнах да излизам по-често правех се на недостъпен и момичетата взеха да ме занимават и за 3 месеца съм сменил 4 приятелки.Просто бъди себе си,момичетата го забелязват и е добре да имаш пари в джоба onbux com/?r=Hpanayotov от тук може да си ги набавиж ;]

  10. #935

    p

    щте напишеш ли и как да се харесаме на момче

  11. #936
    Нямам представа как да се харесам на някое момче.Обърни се към други момичета или някой хомосексуалист за повече инфо ;]

  12. #937
    Аз и аз да питам едно нещо. На 15 съм и от известно време си пиша, говоря, излизам с едно момиче на 19. И двамата се харесваме, защото имаме много общо черти и интереси и си подхождаме много по характер, но тя казва, че я притеснява възрастта ни. Можете ли да ми дадете някакъв съвет? И без отговори от рода на "забрави, много е голяма", защото тя е момичето за което съм си мечтал винаги. Има всички качества, които харесвам у едно момиче.

  13. #938
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    валдес ли си балдес ли си с тия наръчници и идеи и житеиски навици спрямо жените съм сигурен че си още девствен

    няма такива простотии честно

    нищо заучено не става добре ,красотата е в първичните неподправени неща
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  14. #939
    Първо искам да кажа, че темата е интересна и има неща, които биха помогнали на момчетата, които имат проблеми.

    Второ, на 15 съм, ама всички тия глупости от сорта на "важен е тембърът на гласа" са просто смешни. Ако едно момиче наистина харесва момчето, няма да гледа как е облечено, от къде е, колко пари има, как изглежда в лице, в тяло, в крака, ръце и не знам си още къде. Тя ще го харесва такъв какъвто си е. А ако момичето е такова - ами значи просто не е за теб.

    Трето, ако харесваш едно момиче, отиди, говори си с нея, ако нещата тръгнат добре, покани я на среща, ама да се правиш на някъв клоун, да пускаш шеги, които дори ти не разбираш, не е добра идея.

    Сега бихте казали "тая пък на 15, тръгнала да дава съвети". Айде отидете на среща с едно момиче, кажете й че ушите й приличат на тея на Бъкс Бъни, и вижте дали ше има добър резултат.

  15. #940
    Цитирай Първоначално написано от kypo
    а, аз ще ви осветлявам аз нищо не разбирам от тия момичета, тва не са хора
    Напротив хора сме и за сведение на някои момчета, момичетата не обичат да бъдат скупани, спъвани и тем подобни! Според мен едно момче за да се хареса на едно момиче трябва да бъде мил и да казва поне едно "здравей", защото многоо рядко момчетата го правят. Момичетата искат внимание, но не такова някой да те бутне нарочно, за да паднеш и всички да се смеят, ами да се отнасяте с нея като.. знам ли, катоо нещо много красиво и ценно. Надявам се да сте ме разбрали какво искам да кажа!

  16. #941
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352

    помощ

    Първо да спомена, че съм на 11 (т.е. не съм teen.). Има едно момиче в съседния клас и затова не се виждаме много. (най-голямото влечение ми е...) Знае че си я харесвам. Един вид като научи започна да ме "мрази" (е не точно мрази, знаете какво е). На Ивановден й пратих бонбонче (т.е. братовчедка й от моят клас й я даде)-НИЩО! Моля, ПОМОЩ!
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  17. #942
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от 1996viki
    Второ, на 15 съм, ама всички тия глупости от сорта на "важен е тембърът на гласа" са просто смешни. Ако едно момиче наистина харесва момчето, няма да гледа как е облечено, от къде е, колко пари има, как изглежда в лице, в тяло, в крака, ръце и не знам си още къде. Тя ще го харесва такъв какъвто си е. А ако момичето е такова - ами значи просто не е за теб.
    Говориш за свършен факт. Ако едно момиче харесва едно момче, то значи вече е гледало всички тези неща и по нейните критерии му е лепнала етикета "Става!" или "Не става!"

    Цитирай Първоначално написано от krispyyy
    Цитирай Първоначално написано от kypo
    а, аз ще ви осветлявам аз нищо не разбирам от тия момичета, тва не са хора
    Напротив хора сме и за сведение на някои момчета, момичетата не обичат да бъдат скупани, спъвани и тем подобни!
    Абсолютно съм съгласен. Типично е за малките момчета да свалят момичетата по този директен начин. После нещата малко се променят - стават индиректни, но също толкова нескопосани свалячи

  18. #943
    Въпроса е да си си ти а не някой друг, не като онези напудрени педровци където не го знаеш какъв пол е. А вече ако тя има някой горе ще прецени дали е за тебе или ти си за нея. :P


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  19. #944

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    99
    Това, което е написал Валдес (автора) е доста относително - всяко момиче си има различни виждания какъв е "принцът на мечтите и"
    Give me the mic и гледай как небостъргачи падат.Гледай как големите играчи лапат, за да ги издигнат на почетната стълбица.Дупките са дълбоки, завоите стръмни са.Пръстите ти са широки, ама по света спират много животи.Кой боботи, кой познавал мафиоти - i don't give a shit.Разбивам с римите си поредния шибан мит.Не шофирам джип, курви не чукам.Просто се оплитам да разплета възела усукан.Пея това, което чувствам, my style is real.Нямам време да тъгувам, това е моя стил

  20. #945
    Аз съм момиче и много ясно,че познавам много момичета.Всяка от тях има свое виждане за перфектният мъж или „мъжът на мечтите и“!Но всяка от тях иска внимание.Иска момчето/мъжът да е нежен към нея и т.н. Моят съвет е като харесвате момиче отивате при нея и и го казвате.Е,вие си знаете по какъв начин,защото малко ще е натрапчиво ако просто отидете и го кажете...ама по никакъв начин не увъртайте!!! Ии то това е!И вече друг е въпроса за момичето-дали е подходяща или не.Ама господата сами си решават.
    We work in dark and we do what we can>>>

  21. #946
    Как да се харесаме на момиче?
    Точната формула още не е измислена.. то просто си става

  22. #947

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    12
    Цитирай Първоначално написано от Loooooser
    Как да се харесаме на момиче?
    Точната формула още не е измислена.. то просто си става
    +1

    Форум за Музика, Клипове, Текстове и много други...

  23. #948
    Цитирай Първоначално написано от beretta92sd
    И остава една мн малка част от Нормални момичета за които няма значение материалното а също така и нее от голямо значение как изглежда ,външния вид и няма значение за тях дали ще е мускулест или не .Но такива момичета почти неостанаха всички са привлечени от това което блести)
    Е ся какво? Специален ли искаш да се чувствам

  24. #949
    Ето рецептата как да се харесате на момиче:

    1.изтупайте се, никой не харесва одърпани оръфани хора
    2.бъдете самоуверен в себе си. Дори да се притеснявате вътрешно не гпо показвайте. Самоувереността се харесва много на жените.
    3.бъдете забавен. Опитвайте се да разсмеете и веселите избранницата. Ако успеете ви е в кърпа вързана дори и да не сте най-големият красавец.

  25. #950
    Цитирай Първоначално написано от krispyyy
    Цитирай Първоначално написано от kypo
    а, аз ще ви осветлявам аз нищо не разбирам от тия момичета, тва не са хора
    Напротив хора сме и за сведение на някои момчета, момичетата не обичат да бъдат скупани, спъвани и тем подобни! Според мен едно момче за да се хареса на едно момиче трябва да бъде мил и да казва поне едно "здравей", защото многоо рядко момчетата го правят. Момичетата искат внимание, но не такова някой да те бутне нарочно, за да паднеш и всички да се смеят, ами да се отнасяте с нея като.. знам ли, катоо нещо много красиво и ценно. Надявам се да сте ме разбрали какво искам да кажа!
    Тука бих могъл да поспоря. За да накараш едно момиче да ти обърне внимание трябва първо да я изкараш че е коза, к..ва, пача и т.н.
    Поне при повечето е така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си