.
Затворена тема
Страница 39 от 91 ПървиПърви ... 293536373839404142434989 ... ПоследнаПърви
Резултати от 951 до 975 от общо 2269
  1. #951
    Ебаси скучните шаблони. Ужас...

  2. #952
    Аватара на Jesie
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Навсякъде и никъде
    Мнения
    203
    Цитирай Първоначално написано от buba4ko
    Ето рецептата как да се харесате на момиче:

    1.изтупайте се, никой не харесва одърпани оръфани хора
    2.бъдете самоуверен в себе си. Дори да се притеснявате вътрешно не гпо показвайте. Самоувереността се харесва много на жените.
    3.бъдете забавен. Опитвайте се да разсмеете и веселите избранницата. Ако успеете ви е в кърпа вързана дори и да не сте най-големият красавец.
    1.Почти съгласна.Не е нужно едно момче да е в нови и скъпи дрешки, просто да бъде облечен в неговия собствен стил, а не да копира.
    2.Почти съгласна.Самоуверенността не е задължителна, но когато е прекалена е дразнеща.Ако едно момче си мисли че света е негов и всичко което вижда е негова собственост, то тогава това момче е пълен пикльо(с извинение)."Не всичко което хвърчи се яде", нали знаете?Но пак казвам, когато е в допостими количества е много полезна.
    3.Напълно не съгласна.Ако самото момче не е забавно, няма смисъл да се прави на клоун за да го харесат.Ако си е веселяк по душа-добре, но ако въобще не харесва тези неща няма никакъв смисъл да го прави.
    Най-добрия съвет според мен е да бъдеш себе си и да не се страхуваш от отхвърляне.Не мисли какво ще стане ако се издъниш, в света има много момичета, не мисли за нищо, бъди себе си и се забавлявай.Не се преструвай на някой друг, в това няма никакъв смисъл.
    Shorty I love you
    And you love me too
    We were meant to be
    Cause shorty
    You love me
    And I love you too
    And I promise I'll be true to you

  3. #953
    Или те харесва или не , какви са тези глупости

  4. #954
    Забелязах че си написал че момичетата обръщат внимание на гласът...обаче моят глас е МУТИРАЛ !!! xD xD xD
    Мислиш ли че това ще я отблъсне ???

  5. #955

    По темата.

    Според мен въпроса е да се направи първата атака, по някой забавен начин. След това се дърпате на страна... Гласа не играе роля в любовта.
    Важно е първото впечатление да е хубаво... Без да се хвалите с излишни глупости.

  6. #956

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    cvxcvcx
    Мнения
    9
    Вчера поканих 1 момиче на кафе и неска я чакам на мястото където трябваше да се видим..... по принцип трябваше да се видим в 3 но в 3:10 тя ми написа да вляза в кафенето да не я чакам отвън и след 5 мин ми написа че има други планове......... и че няма да се видим днес
    дали я е било срам или просто си е направила ташак с мене
    cxvcxvxc

  7. #957
    С АК-47 както се казва :"Калашников решава 600 проблема в минута".

  8. #958
    Хора чуствам се ужасно ... Имам малка гърбица на носа и всеки път като се срещна примерно с някоя приятелка и момче мен ме е срам заради тъпата гърбица ... Вече ми е писнало ... Чуствам се като индивид вече ...
    Моля ви ако някои има предложение как да спре тоя ''терор'' да каже ...
    (момиче съм)

  9. #959
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от bebzgirl
    Хора чуствам се ужасно ... Имам малка гърбица на носа и всеки път като се срещна примерно с някоя приятелка и момче мен ме е срам заради тъпата гърбица ... Вече ми е писнало ... Чуствам се като индивид вече ...
    Моля ви ако някои има предложение как да спре тоя ''терор'' да каже ...
    (момиче съм)
    Пластична операция...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  10. #960
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965

    Re: По темата.

    Цитирай Първоначално написано от Schekspir
    Според мен въпроса е да се направи първата атака, по някой забавен начин. След това се дърпате на страна... Гласа не играе роля в любовта.
    Важно е първото впечатление да е хубаво... Без да се хвалите с излишни глупости.
    Ами добре момче на 19 но има дефект,гласът му е още детски не е мутирал... Какво правиме?Ще го вземеш ли ама всичко от другите неща му е на 6? Та той е на 19 с детски глас!Ей тва ми е чудно?

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  11. #961
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    351
    здравеите при мен проблема е следният направил сам сичко което мога и даденото момиче каза че неиска сериозна вруска неиска да ми разбива сърцето обаче ми каза че може да е убарвам на сякаде и когато искам за мен това е малко странно моля за помощт
    Поздрави

  12. #962
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    HIT AND RUN кво повече искаш

  13. #963
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    приятели с предимства
    madafaka

  14. #964
    Фен Аватара на quexxe
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    111
    Браво на авторът. Вложил е и хитринки, вижда се. Отново браво.

    Обаче, твърде вероятно е, тъй като материалът се чете и от дванадесет, тринадесет и четиринадесетгодишни, да преиграят тази т.нар. първа среща. По - добре мълчалив и отнесен, отколкото страхлив актьор, който се мъчи да се сети вицовете, прочетени на път за срещата. Да не говорим, че момичетата в пубертет НЕ обичат, защото и не разбират, момчетата на ниво - смятат ги за, цитирам: "забили", "бавни", "сдухани". Формулата за деца в такава възраст е, каквато е и днес, за съжаление - всякакъв вид вулгаризми, нападки, които демонстрират надмощие - физическо и умствено (което не мога да си обясня точно за пък умственото, но това е друг въпрос...) . Тежкарите са на мода, момчета. Както и "яките дрешки". Меркантилният лаком момински поглед дебне отвсякъде.

    На среща, според мен, е твърде относително да се казва какво точно трябва да се прави. Два субекта и страница с вицове - трудна задача. Вицове мога да си разказвам и с приятели.
    VIVA VICTORIA SIEMPRE!

  15. #965
    [quote="Tempest"]предполага да ме веселят... обещали са ми... въпроса ми се състои в това как да направя така, че да сме само двамата, за да действам.. да я поканя - не става, едва ли ше се навие да излезе на разходка в парка с някакъв идиот.. Не Се Подценявай... говоря ти за "идиот"

  16. #966
    а според мен не трябва да подхождаме еднакво към абсолютно всяко момиче. хората са различни. банално - но факт. нещо, което би се харесало на едно момиче, би могло да отблъсне друго. трябва и малко преценяване на нещата и малко адаптация : )
    REGGAE BOOM <3

  17. #967

    problem :S

    Имам един проблем.. значи харесвам едно момиче от другия клас в училище, но проблема е, че не се познаваме... смисъл.. аз преди не я харесвах а само я смятах за готина, а откакто ми писа ф фейсбук и някак си сякаш ме привлече незнам как но... ии проблема е, че от време на време тя ми маха и праи разни жестове, ноо не се познаваме напълно а аз я харесвам.. какво да направя?
    facebook - отличния начин FACE да не види BOOK дълго време

  18. #968
    Истината е,че харесването и вкусът са строго индивидуални и е най-лесно да харесаш някого.Друго е, в случая, да задържиш мацката и да даваш от себе си това,от което индивидуалното момиче се нуждае ;]

  19. #969
    Истината е,че харесването и вкусът са строго индивидуални и е най-лесно да харесаш някого.Друго е, в случая, да задържиш мацката и да даваш от себе си това,от което индивидуалното момиче се нуждае ;]

  20. #970
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252

    Re: problem :S

    Цитирай Първоначално написано от uhateme99
    Имам един проблем.. значи харесвам едно момиче от другия клас в училище, но проблема е, че не се познаваме... смисъл.. аз преди не я харесвах а само я смятах за готина, а откакто ми писа ф фейсбук и някак си сякаш ме привлече незнам как но... ии проблема е, че от време на време тя ми маха и праи разни жестове, ноо не се познаваме напълно а аз я харесвам.. какво да направя?
    Е щом ти е писала, знчи не е безразлична. И щом си пишете, защо не отидеш при нея и не я заговориш о.О
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  21. #971

    Re: problem :S

    Цитирай Първоначално написано от DesireToFire
    Цитирай Първоначално написано от uhateme99
    Имам един проблем.. значи харесвам едно момиче от другия клас в училище, но проблема е, че не се познаваме... смисъл.. аз преди не я харесвах а само я смятах за готина, а откакто ми писа ф фейсбук и някак си сякаш ме привлече незнам как но... ии проблема е, че от време на време тя ми маха и праи разни жестове, ноо не се познаваме напълно а аз я харесвам.. какво да направя?
    Е щом ти е писала, знчи не е безразлична. И щом си пишете, защо не отидеш при нея и не я заговориш о.О
    Проблема е, че не съм единствения който я харесва, тя е почти най харесваното момиче и най малко с мен може да се хване, а и да ми пише не значи, че не съм и безразличен.. ;]
    facebook - отличния начин FACE да не види BOOK дълго време

  22. #972
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от Brooklyn
    валдес ли си балдес ли си с тия наръчници и идеи и житеиски навици спрямо жените съм сигурен че си още девствен

    няма такива простотии честно

    нищо заучено не става добре ,красотата е в първичните неподправени неща
    За последният ред съм адски съгласна много ми хареса как го каза....
    I hate cold-blooded people !!!

  23. #973
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Абе, хора, извинявам се офтопика, но ЗАЩО НЯМА ТЕМА ''КАК ДА СЕ ХАРЕСАМ НА ЕДНО МОМЧЕ?'' ?!!?!!?!

  24. #974
    Голям фен Аватара на kokosety
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel
    Абе, хора, извинявам се офтопика, но ЗАЩО НЯМА ТЕМА ''КАК ДА СЕ ХАРЕСАМ НА ЕДНО МОМЧЕ?'' ?!!?!!?!
    а така ма едва ли някое момиче ще направи такава тема или някое момче да в направи според мен за момчетата темата трябва да е направена от момиче а за момиетата от момче така че моля направете напишете какво хар и т.н. в нас
    I hate cold-blooded people !!!

  25. #975
    Използвайте клитора!
    Няма нужда да благодарите. Всеки заслужава да се докосне до мъдростта ми.
    ицулкобетсеив

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си