.
Затворена тема
Страница 3 от 91 ПървиПърви 12345671353 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 2269
  1. #51
    mitkom89 - мн си зле, човек.Ако те е яд, че някой разбира жените по-добре от теб, избивай комплекси някъде другаде.Темата е много смислена и всичко,което е написал автора наистина е полезно, особенно за тези без опит в срещите.
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  2. #52
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    гахахахаха света бил тийнпроблем... ти си забавен бе човек... не, не съм правил секс, и кво? Да не мислиш, че след като правя ше си променя мнението за него? И кое е в основата на всичко... апф, ти си зле, по-добре ще е да спреш да пишеш в тая тема, достатъчно показа какво можеш... както казах преди - дай път на младите и не ги изкривявай от пътя

  3. #53
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    секс маняците, с изкривена представа за същността ( т.е. mitkom89 ) да си пуснат тема в раздел Секс, където да дават съвети как да изчукаш някоя за едното ебaне..
    Давам пример с mitkom89, който има славата на програмист, като преди месец и нещо отиде да оправи компютъра на гаджето на свой приятел, след което оправя и нея.. ЕВАЛА за идеалите ти!
    И за да не споря след това, защото ще кажеш, че след като правя секс ще си промена възгледа, че съм недорасъл, неразбиращ от живота женчо, и че съм бил пикльо в краката на онова момиче, което ме беше отрязало и ме въртя 3 месеца.. сега 1 месец и половина по-късно, дойде при мен с думите, че осъзнава какво губи.. и преди да отиде в час, ме попита "Мога ли да те прегърна".. така че думите ти от миналите ми теми "Какво губи тя - нищо" са грешни

    И в заключение да обобщя: атакйам ис ибе (чете се отзад напред )

  4. #54
    mmm az sym momi4e i kato zana4alo tova s 6egata s nqkoq hybava 4erta na momi4eto povqrvay mi ne e ymestna i 6te ti izigrae lo6a 6ega !prosto spored men pytqt do syrceto i osven s vyn6tnost trqbva da spe4eli6 i s dy6evnost i na4in na povedenie!i ne zabravqy pyrva stypka priqtelstvo i nejnost!!! nadqvam se da sym pomognala!aa ... i bez obidi ne sa ti koz v sly4aq
    so what do you want from me (music) http://www.vbox7.com/play:e6942aca

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от Tempest
    не, не съм правил секс, и кво?
    с теб приключих

    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    секс маняците, с изкривена представа за същността ( т.е. mitkom89 ) да си пуснат тема в раздел Секс, където да дават съвети как да изчукаш някоя за едното ебaне..
    Нали точно против такъв тип теми се боря / в момента /... Такава тема не може да се направи обективна... Какво да им обяснявам на хората, когато те трябва се покажат какви са, за да ги харесат, а не да обясняват кой видяли оня ден... не си недорасъл, просто си сбъркан...
    Никъде не съм казал, че като правите секс ще ви се променят начините на мислене, просто не можете да говорите за нещо, което незнаете какво е и как се прави... все едно аз да обяснявам на някой да прави крем брюле... с какво е полезна темата точно пък на неопитните? Да се изложат пред някоя мацка с приказки за Африка...
    А ти все още явно си в тая драма... нали щеше да се държиш мъжки баси човека дето си... как да не ти кажа, че си женчо като си такъв! Не съм казвал, че не губи нищо, а че губи един параноичен и манипулативен женчо, който се вживява прекалено много и в най-дребните неща.

    И не се вживявай толкова с думи за майка ми... излизаш от образа си на добър форумец
    An Evil Man


  6. #56
    Позволете да си изкажа мнението за свещенната ви тема пътеводител - ....зле."Как да се харесаме на момиче ?".Първо няма как да се харесате на всички момичета, защото тук става въпрос за определена личност - индивидуалност.И докато Гергана харесва едни качества у вас, Мария няма да е много очарована от тях.Второ ако играете театър пред някой за да му се харесате надали ще останете дълго време с него, защото, рано или късно, ще се покажете такива каквито сте(ако не става въпрос за една вечер).За да напише такава тема човек или има голямо самочувствие и "великодушно" е решил да сподели житейския си опит или има проблем с това да се хареса на останалите и вярва, че като си сложи маска всичко ще се оправи .

    Нищо лично.Ако не приемате критика нека модератора, който е направил темата важна да ми изтрие мнението.
    Now we'll always see the light, through the darkness of the night.
    Be your shelter when the storm is in your heart...

  7. #57
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Тая тема е обяснено подробно основните и общите неща които трябва да се правят - Тинейджър проблем!

    Какви са тия постове къде пуска те, нямат нищо общо с темата - мое мнение.От кога звездите и хората над 25-30 години станаха тинейджъри.
    Или не знаете какво е "тинейджър" или си живеете в своя свят, просто нямам думи!

    До автора: Не се дразни с излишни глупости,остави ги..

  8. #58
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Абе адаша ми май не е над 20, но ако беше щеше да е още повече за съжаление. Не че сега не е жалък.

  9. #59
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Единия минал 25 години и другия селяндурко си личи какъв успех имат срет жените и момичетата щом се водят от някакви правила написани от човек със съмнителен опит сред хората от женски пол. До сега успеха им явно се равнява на нула , та тръгнали тука да се правят на интересни . Нямате успех и няма и да имате , защото не можете явно да се покажете какви сте, не можете да се държите нормално с момиче и ЯВНО не можете да я накарате да се чувства специална във вашата компания и трябва някой да ви казва какво да правите . Язък направо . Излезте от този интернет свят и започенете да общувате . Колкото повече общувате , толкова по - лесно ще ви е в живота . dimitar_ak незнам кой е жалък и кой е минал 20те и още се води от съвети във teen форум.Май жалкия си ти и то доста, щом сам не можеш да свалиш едно момиче . Язък ти за годините ..
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  10. #60
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от Lyubeto
    Единия минал 25 години и другия селяндурко си личи какъв успех имат срет жените и момичетата щом се водят от някакви правила написани от човек със съмнителен опит сред хората от женски пол. До сега успеха им явно се равнява на нула , та тръгнали тука да се правят на интересни . Нямате успех и няма и да имате , защото не можете явно да се покажете какви сте, не можете да се държите нормално с момиче и ЯВНО не можете да я накарате да се чувства специална във вашата компания и трябва някой да ви казва какво да правите . Язък направо . Излезте от този интернет свят и започенете да общувате . Колкото повече общувате , толкова по - лесно ще ви е в живота . dimitar_ak незнам кой е жалък и кой е минал 20те и още се води от съвети във teen форум.Май жалкия си ти и то доста, щом сам не можеш да свалиш едно момиче . Язък ти за годините ..
    С теб сигурно хапваме и пийваме на една маса щом знаеш с какви жени съм бил и с какви излизам в момента.

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Тая тема е обяснено подробно основните и общите неща които трябва да се правят - Тинейджър проблем!

    Какви са тия постове къде пуска те, нямат нищо общо с темата - мое мнение.От кога звездите и хората над 25-30 години станаха тинейджъри.
    Или не знаете какво е "тинейджър" или си живеете в своя свят, просто нямам думи!

    До автора: Не се дразни с излишни глупости,остави ги..
    ЕЕЕЕЕ Бобииии какви са тия измислени светове дето ги дъвчеш постоянно бе .За да се харесаш на някой, няма общи и основни правила(или по-точно не са тези), а дори и да са, не може да ги налагате на останалите и да искате всички да са съгласни с тях и да ви благодарят, едва ли не, че сте ги просветлили ....Иначе за твоята любима дума тинейджър надали има някой, който не знае какво е(грешката ти е в това, че не схващаш разликата между 13 и 18-19годишен)...това за звездите дето си го написал няма никаква логика в него, а и каде ги видя тия хора на по 25-30 години.
    Now we'll always see the light, through the darkness of the night.
    Be your shelter when the storm is in your heart...

  12. #62
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    ^^ Мързи ме да спорим с теб по тая тема...Светът отива на провал.Преди години, когато са били на 13-14 си мислили как се играе на улицата или с куклите/камиончетата, а се га какво , тия на 13-14г се чудят къде да се ебат както заиците.Сигурно си въобразявам, ама днешния младежш имат интелигентност на 18-19г "преди години".разбираш ли какво имам предвид...тийнейджърите са вече 13-14-15.

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от Lyubeto
    Единия минал 25 години и другия селяндурко си личи какъв успех имат срет жените и момичетата щом се водят от някакви правила написани от човек със съмнителен опит сред хората от женски пол. До сега успеха им явно се равнява на нула , та тръгнали тука да се правят на интересни . Нямате успех и няма и да имате , защото не можете явно да се покажете какви сте, не можете да се държите нормално с момиче и ЯВНО не можете да я накарате да се чувства специална във вашата компания и трябва някой да ви казва какво да правите . Язък направо . Излезте от този интернет свят и започенете да общувате . Колкото повече общувате , толкова по - лесно ще ви е в живота . dimitar_ak незнам кой е жалък и кой е минал 20те и още се води от съвети във teen форум.Май жалкия си ти и то доста, щом сам не можеш да свалиш едно момиче . Язък ти за годините ..
    WORD

    А боби ти само някви 15 годишни ли ще сваляш бе мен...
    димитре_ак ако и в живота си толкова доверчив на безмозъчни индивиди, явно гуменетките ми имат по-голям успех от теб с жените...
    И айде похвали се с какви жени си бил досега Гумени...?[/img]
    An Evil Man


  14. #64
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    mitkom89 - Абе мен, ти не ме учи аз какво че си правя с живота си! Много ми е интересно какво можеш да направиш, без основа.

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от ArtOfTrance
    Позволете да си изкажа мнението за свещенната ви тема пътеводител - ....зле."Как да се харесаме на момиче ?".Първо няма как да се харесате на всички момичета, защото тук става въпрос за определена личност - индивидуалност.И докато Гергана харесва едни качества у вас, Мария няма да е много очарована от тях.Второ ако играете театър пред някой за да му се харесате надали ще останете дълго време с него, защото, рано или късно, ще се покажете такива каквито сте(ако не става въпрос за една вечер).За да напише такава тема човек или има голямо самочувствие и "великодушно" е решил да сподели житейския си опит или има проблем с това да се хареса на останалите и вярва, че като си сложи маска всичко ще се оправи .

    Нищо лично.Ако не приемате критика нека модератора, който е направил темата важна да ми изтрие мнението.
    Тук не се говори да играеш театър, а да имаш някакви основни идеи какво да правиш.Ако не си забелязал форума е пълен с теми от рода на "какво да правя на първата среща' и "за какво да си говорим"...Авторът дава насоки (при това правилини )за подхода за тези,които нямат опит.Ти щом си толкова "напред" не чети темата!
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  16. #66
    ква основа ми говориш уее... тва да не е математика или физика... контактите с хора не са точна наука... защото хората са различни! Не са като числата / примерно / да важат еднакви закономерности за всички!!! Нямаш си представа колко нелепо звучи, особенно за хора имали контакти с жени/момичета извън IRC, скайп или някви насрани форуми... Типове хора има безброй много. Вие като сте такива, който предпочитат да следват някой / очевидно в момента не сте уцелили някой трезвомислещ / нека това да бъде вашия път... Да имитирате и да копирате каквото сте прочели и да бъдете клиширани винаги... Но факта е, че никой не си пада по тези хора с план графика... Някой беше казал да бъдете себе си! Мисля, че само този пост трябва да остане в цялата тема с огромни букви!!!
    БЪДЕТЕ СЕБЕ СИ!!!
    An Evil Man


  17. #67

    Re: Как да се харесаме на момиче?

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg


    Важна подробност е и тембърът, с който говориш. Прекалено пискливият глас не е сред любимите на жените. Не е нужно и да грачиш като мечок-махмурлия разбира се Постарай се гласа ти да има дълбочина. Друго важно условие за да отвориш врата по пътя към сърцето на една жена е какво излъчваш с гласа си. Когато си на среща обаче - гласа ти се вкочанява, започваш да заекваш, да изпускаш думи букви... абе личи че се притесняваш от километри. Затова - постарай се да не мислиш за това че си с момиче на среща. Представи си че си обясняваш на малкото ти братче как са изчезнали динозаврите. Придай малко академичност в гласа си.



    По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим."

    Нещо което ще ти помогне е преплитането на теми. Например - "Знаеш ли онзи ден с Митко ходихме на концерта на Металика. Беше супер яко, металика ми е една от любимите групи. А Митко пък видя един негов стар съученик, та отидохме в "Бай Гроздан" да се видим. Аз се запознах с него, страшно забавен човек, прилича малко на Майкъл Джордан и Бил Клинтън едновременно. Да се върна към концерта - около 3 часа класика и добро настроение. Съученика се казваше Янко, веселяк и половина, преди няколко дена се върнал от Африка. Спомням си че аз исках като малък да отида там, защото ми е интересно да науча за зулусите и техните обичаи. А искам да видя и слон. Което ми напомня че майка ми има колие от слонова кост....." ....

    Не приятелю, девойката изобщо не те слуша какво говориш.
    Докато говориш, премести се до нея и започни да говориш до нея. Ако не реагира негативно и не се дръпне значи до тук си успял. Ако ли не - търси грешката някъде в себе си. Гледай я в очите и отвличай вниманието и от ръцете ти. Сложи ръка на коляното и/рамото и/върху нейната ръка и отново виж как ще реагира. Не би трябвало да е негативно. Докато говориш просто я гушни
    ...
    Като обобщение - бъди различен. Не бъди нахален, не бъди страхлив. Много е важно и самочувствието ти. Всички неща които написах няма да ти вършат работа ако се имаш за смотльо, ако тръгваш с нагласата че ще те отрежат, че няма да се справиш, че това което искаш да направиш е нередно. Ако нямаш вяра в себе си - загубен си.

    Нека направя кратък разбор на "ОСНОВАТА"
    1) Кое му е толкова важно на тембърът? Какъвто ти е гласът такъв е... Не може на първите 5 срещи да си преправяш гласа и после като те чуе да каже "Защо ти е такъв гласа"... Какво ще и обясниш, ами четох в един форум еди си кво си... Особенно с академочността ще ги разбиеш отсякъде...
    2) ХАХАХАХАХАХАХАХАХА Това звучи 300 пъти по-глупаво от айде на кафе... просто защото айде да пием едно кафе е някак по-непринудено... Знам едно място където правят як шейк...
    3) Вместо да говориш за Митко и металика, защо просто не и обясняваш " А бе много си тъпа, много си проста, много си тъпа много си проста, закона на ом гласи еди си кво си, снощи цяла вечер пърдях в нас и много миришеше..." НАЛИ НЕ ТЕ СЛУША ?!?!? Кажи като се изаках, акото ми приличаше на Бил Клинтън и Майкъл Джордан и имаше прическата на бъгс бъни...
    3) Като се преместиш до нея, какво очакваш да каже??? Бягай бе нещастник??? това е първа среща! Няма да те разкара, но ще и е тъпо. ТОВА Е СУПЕР НАХАЛНО... Сложи ръка... оууууу йес ЖЕСТОКО! Право я хвани за гъза ако искаш...
    4) Като обобщение. Ако си различен няма да имаш нужда да слушаш тези съвети и да ги правиш. И като ги прилагаш няма как да си различен! И ако не се имаш за смотльо / и ако в действителност не си такъв/ ще можеш да забиеш една мацка без помощта на олигофренска тема... Отивайте и се мислете за най-големите, после като ви свалят на земата пак ще има реване!
    An Evil Man


  18. #68
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    да обобщя ли след всичката плява, която сготвихте в темата? Автора се опитва да бъде полезен по свой начин, никой не може да го вини... неслучайно темата е сложена като ВАЖНА!!! И вие, понеже няма с кого да се заяждате, и дайте да се правим на умници в по-забележимата тема... добре, изявявайте мнение, но не и нападки към потребителите... или правила на форума няма за вас?! Човека е решил да помогне на начинаещите - който иска да действа по този начин, има пълното право да го направи... има допълнителни въпроси - автора ще помогне с каквото може... честно казано темата беше къде-къде по-приятна преди да се появите вие... защо всичко полезно за хората се преебава от некадърници?!

  19. #69
    Алооооооооо Видин... имаме ли връзка??? Незнам кой кого напада... Вие като се правите на тъпаци, ние защо да не се правим на умници ?!?
    На мен пък темата не ми беше приятна преди да се появя! Не ме кефи как ме обиждаш без да ме познаваш... И на мен ли ръцете да са ми в Д-то и да незнам как да разкарам приятелката на някое момиче... Ооооооле оле прекалено много се вживяваш... любимата ми фраза за хора като теб е "Ще видиш"... След време друга песен ще попееш! С тази компютърна любов сте си взели здравето и душата... Колко се радвам, че в личния си живот не контактувам с чак толкова загубени хора...

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Доста скоро ще има и обяснения на наглед невъзможна ситуация - как да се харесаме на непознато момиче от улицата.
    Нещо не го виждам... и с голямо нетърпение го чакам... Дори вземи да издадеш книга ако питаш мен!!!

    Защо??? Питам аз света! Светааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааааааа
    An Evil Man


  20. #70
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    не, пич... определено не ме познаваш за да твърдиш, че "друга песен ше пея"...

  21. #71
    Значи си супер изпаднал, не стремящ се към прогрес човек... Какъв друг извод да си правя?!? А и всеки човек желае след време да си е същия... Както казах по-нагоре "Ще видиш!"
    An Evil Man


  22. #72
    Айдеее развалихте хубавата тема! mitkom89 - като не ти е приятна, не я чети!
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  23. #73
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Значи си супер изпаднал, не стремящ се към прогрес човек... Какъв друг извод да си правя?!? А и всеки човек желае след време да си е същия... Както казах по-нагоре "Ще видиш!"
    и такъв да съм, хубаво, на тебе кво ти влиза в личните планове?!

  24. #74
    Влиза ми до колкото показвам какви хора се вслушват в тези съвети... което пък е показателно колко са стойностни те...

    GAME OVER
    An Evil Man


  25. #75
    Какъв си ти, селски чук, да обясняваш на ВСИЧКИ, че тези съвети са грешни, бе?!
    И хехе, GAME OVER. Голям ли си играч??
    Ако искаш кажи ти какво се прави с момиче на първа среща. Само така ще ме обориш, всякакви други простотии ще докажат само колко си тъп.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си