.
Затворена тема
Страница 40 от 91 ПървиПърви ... 303637383940414243445090 ... ПоследнаПърви
Резултати от 976 до 1 000 от общо 2269
  1. #976
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    ^^ Охх, де така да ставаше!Вярвам, че жените все голи щяха да се разкарват!

  2. #977

    оф

    аз съм по зле, харесвам едно момиче от съседния клас ама не я познавам тя се движи в компания където не познавам никого и ще бъде странно да се натреса. А аз не си падам задръстеняк. Спортна натура съм. Изключително ми е тъпо всеки ден да ходя на даскало по тоя начин (намеквам, че искам да не ходя на даскало) . Не очаквам някои да ми помогне ама трябваше да си кажа

  3. #978

    Re: оф

    Цитирай Първоначално написано от airdunk
    аз съм по зле, харесвам едно момиче от съседния клас ама не я познавам тя се движи в компания където не познавам никого и ще бъде странно да се натреса. А аз не си падам задръстеняк. Спортна натура съм. Изключително ми е тъпо всеки ден да ходя на даскало по тоя начин (намеквам, че искам да не ходя на даскало) . Не очаквам някои да ми помогне ама трябваше да си кажа
    По зле? Това вече си е лесно...Просто направи първа стъпка, покажи, че я харесваш или просто се запознай с някое момче от нейния клас и поискай информация за нея и нещо за връзка ;]
    facebook - отличния начин FACE да не види BOOK дълго време

  4. #979
    Аз искам да питам понеже съм МОМИЧЕ как мога да разбера дали едно МОМЧЕ ме харесва? Знам че ще кажете " като те закача, и те гледа влюбено" и тем подобни, но т'ва не се случва тоест моля ви помогнете как да го заговоря или да го накарам да ме заговори?

  5. #980
    Конфигурация :

    кажете ми тази конфигурация опитимизирана ли е тоест за геймки става ли ? ? ?? ?

    процесор амд атлон ам2 1.3 гхз двуядрен ама само едното ядро работи
    дъно гигабайт ам3 чипсет 450
    видео карта 7600 special edition 512 mb ddr
    ram edna platka ЗАПОЕНА за дъното 250 мб и една платка не запоена 64 мб ддр 200мхз
    кутия бугатти верон без кабели
    захранване 2000волта дурасел/дурекс (не ги помня кви бяха ) директно до аеца
    монитор црт 9 инча дебелина 2 метра широчина метър разделитена способност 250 480 пиксака

  6. #981
    За игри от 2003 става

  7. #982
    Цитирай Първоначално написано от aseniq
    Аз искам да питам понеже съм МОМИЧЕ как мога да разбера дали едно МОМЧЕ ме харесва? Знам че ще кажете " като те закача, и те гледа влюбено" и тем подобни, но т'ва не се случва тоест моля ви помогнете как да го заговоря или да го накарам да ме заговори?
    Може ти да те харесва но да си мисли че няма шанс можеш да почнеш ти да го закачаш като за начало

  8. #983
    На 13 съм!
    Харесвам едно момиче, но не знам как то да ме хареса и как да разбера дали ме харесва ? :oops: :o :shock:
    ^ ^ }
    |__|__|

  9. #984
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Цитирай Първоначално написано от aseniq
    Аз искам да питам понеже съм МОМИЧЕ как мога да разбера дали едно МОМЧЕ ме харесва? Знам че ще кажете " като те закача, и те гледа влюбено" и тем подобни, но т'ва не се случва тоест моля ви помогнете как да го заговоря или да го накарам да ме заговори?
    Познавате ли се? Защото след няколко години ще осъзнаете,че може да не харесваш даден човек, дори и да ти харесва на външен вид, характер и това как се държи към теб. Дори да е перфектен/идеален може да не изпитваш абсолютно нищо и обратното. Така че за да се прецени, първо трябва да се опознаете.
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  10. #985
    Днес ще има изложба на реликви

  11. #986
    яко е как стотина страници вече,казвате все едни и същи глупости,тя и темата си е малоумна де :Д ама все пак..всеки втори пост БЪДИ СЕБЕ СИ!

    аре стегнете се малко
    глупостта около мен ме уморява

  12. #987

    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Русе
    Мнения
    11
    абе пич...дай 1 съвет как да покажа на момичето,което искам,че я харесвам и искам да сме заедно,въпреки,че не се познаваме добре,а чат-пат си коментираме във фейсбук?
    аз съм такъв какъвто съм :P

  13. #988
    Цитирай Първоначално написано от sherminator
    абе пич...дай 1 съвет как да покажа на момичето,което искам,че я харесвам и искам да сме заедно,въпреки,че не се познаваме добре,а чат-пат си коментираме във фейсбук?
    Значи и аз така запознах се преди 1-2 дена с нея в час по физкултура и си писахме малко във фб но ме притеснява факта че нямам перфектно тяло и че е по-голяма от мен ... също така се виждаме само четвъртък в училище ... Даже не съм имал и приятелка до сега защото винаги съм се срамувал и съм бил "мухльо" както вика 1 френд че съм изпускал шансове .... Та как да превъзмогна тези работи и дали би нормално да я поканя някъде да излезем примерно нещо от сорта "офф утре ще ми е много скучен деня искаш ли да излезнем някаде да се поразходим" или нещо такова ??

  14. #989
    Цитирай Първоначално написано от sherminator
    абе пич...дай 1 съвет как да покажа на момичето,което искам,че я харесвам и искам да сме заедно,въпреки,че не се познаваме добре,а чат-пат си коментираме във фейсбук?
    Значи и аз така запознах се преди 1-2 дена с нея в час по физкултура и си писахме малко във фб но ме притеснява факта че нямам перфектно тяло и че е по-голяма от мен ... също така се виждаме само четвъртък в училище ... Даже не съм имал и приятелка до сега защото винаги съм се срамувал и съм бил "мухльо" както вика 1 френд че съм изпускал шансове .... Та как да превъзмогна тези работи и дали би нормално да я поканя някъде да излезем примерно нещо от сорта "офф утре ще ми е много скучен деня искаш ли да излезнем някаде да се поразходим" или нещо такова ??

  15. #990
    Хора кажете ми как да впечатля едно момиче,защото когато си чатиме или заприказваме казвам нещо тъпо и непотръгва...
    Моля ви отговорете ми защото съм ...

  16. #991
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Цитирай Първоначално написано от simeon546
    Хора кажете ми как да впечатля едно момиче,защото когато си чатиме или заприказваме казвам нещо тъпо и непотръгва...
    Моля ви отговорете ми защото съм ...
    Ти как мислиш? Защо си ?
    Просто се отпусни и бъди себе си и ако ти излезе късмета ще те хареса ... Ако не губиш. Успех


  17. #992
    Не насилвай нещата. Опитай се да я впечатлиш, но го прави постепенно, с малки дребни неща. Гарантирано върши работа.

  18. #993
    Отивате при момичето,целувате я и толкова,без връзка по-добре !
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  19. #994
    Не ми хареса това малко с дрехите.Иначе другото ми се видя доста полезно.Благодаря.

  20. #995
    Повече от фен Аватара на Alekssandyr
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    350
    Пишете Дон Жуан в гуглето и там има Дон Жуан Форуми, тва е сайт на такава тематика

  21. #996

    Давд

    Имам проблем , или така си мисля.... Ще ви разкажа цялата ми история с едно момиче.Такаа- преди месец-два за първи път писах на едно момиче което много харесвам от край време . Странно - тя ми отговори и започнахме да си пишем по скайпа . Минаха се 2-3 седмици и тя отиде на село за 2-3 дни. Вечерта една нейна приятелка ми каза да и звънна ( а беше 12 часа ) . Аз кво да правя - звъннах и. Тя дигнаа говорихме си час-два за най-различни неща и когато тръгвах да и казвам как се чувствам познайте кво стана ... майка ми влиза в стаята и ми казва да лягам , че съм бил първа смяна . Е като съм тръгнал няма спиране . Казах на момичето , че после ще и звънна и след малко и пратих СМС , в който и обяснявам колко много я харесвам. Така и така тя се върна питах я дали е прочела СМС-а ми и тя каза , че не е получавала никакъв СМС . Казах и всичко в едно "мини-съчинение" . Отговора и беше , че ме познава от много малко време и неможела да прецени . Бях отчаян,мислех си , че тва е поредното оправдание на момиче което няма интерес към мен. Но реших да не се отказвам . и така Последните 1-2 седмици с тва момиче си говорим всеки ден . Една нейна приятелка ми каза ,че повреме на час четяла по няколко пъти съобщенията които съм и пращал. Та това ми дава надежди и сега "войната продължава" Надявам се наистина да ме хареса , защото май май почвам да изпитвам нещо повече от "харесване" (не съм от хората,които мислят че всяко привличане е любов) , но наистина толкова много се привързах към тва момиче , че няма накъде |(

  22. #997
    Страхотна тема! А къде е 'Как да се харесаме на момче?'
    This is your life and it's ending one minute at a time!

    Sticking feathers up your butt does not make you a chicken!

    Fight Club <3

  23. #998

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Bulgaria, Plovdiv
    Мнения
    3

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от VVT
    Az sum momiche...i kazvam che naistina avtora e napulno PRAV!
    И аз така си мисля, но имам и още 1 мнение: момчето трябва да бъде себе си. Ако направи всичко това и тръгнем заедно, а после се окаже, че той е напълно различен, тогава как ще се почувствам аз? Освен да го скъсам, друго остава ли ми? Момчета, за да направите истинско впечатление на момичето не говорете случайно избрани неща, още по-малко лъжи. Разкрийте своето "аз". Ако характерът и интересите ви съвпадат с тези на момичето, не е нужно да правите нищо друго, защото вече имате връзка. Ако ли не - по-добре потърсете любовта другаде.

  24. #999
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103

    Re: Давд

    Цитирай Първоначално написано от powafulla
    Имам проблем , или така си мисля.... Ще ви разкажа цялата ми история с едно момиче.Такаа- преди месец-два за първи път писах на едно момиче което много харесвам от край време . Странно - тя ми отговори и започнахме да си пишем по скайпа . Минаха се 2-3 седмици и тя отиде на село за 2-3 дни. Вечерта една нейна приятелка ми каза да и звънна ( а беше 12 часа ) . Аз кво да правя - звъннах и. Тя дигнаа говорихме си час-два за най-различни неща и когато тръгвах да и казвам как се чувствам познайте кво стана ... майка ми влиза в стаята и ми казва да лягам , че съм бил първа смяна . Е като съм тръгнал няма спиране . Казах на момичето , че после ще и звънна и след малко и пратих СМС , в който и обяснявам колко много я харесвам. Така и така тя се върна питах я дали е прочела СМС-а ми и тя каза , че не е получавала никакъв СМС . Казах и всичко в едно "мини-съчинение" . Отговора и беше , че ме познава от много малко време и неможела да прецени . Бях отчаян,мислех си , че тва е поредното оправдание на момиче което няма интерес към мен. Но реших да не се отказвам . и така Последните 1-2 седмици с тва момиче си говорим всеки ден . Една нейна приятелка ми каза ,че повреме на час четяла по няколко пъти съобщенията които съм и пращал. Та това ми дава надежди и сега "войната продължава" Надявам се наистина да ме хареса , защото май май почвам да изпитвам нещо повече от "харесване" (не съм от хората,които мислят че всяко привличане е любов) , но наистина толкова много се привързах към тва момиче , че няма накъде |(
    О колко сладкоооо
    Никъв проблем нямаш братле
    Чакай нещата да потръгнат от самосебе си
    не бързай
    имате цялото време на света

  25. #1000
    Аз бих ви посъветвал (мъжката аудитория) да бъдете различни. Повечето красиви момичета всекидневно са заговаряни от момчета по един и същи начин... Омръзнало им е да слушат реплики от типа " Здрасти, к'во правиш ?" , защото това го чуват по 10000000 пъти на ден. В случай, че ти започнеш разговора с подобна реплика, нейният интерес умира, и ти за нея ставаш поредния. Когато искаш да породиш интерес от нейна страна трябва "да се надигнеш от тълпата" , да пробваш по различен, индиректен начин да стигнеш до нея. И най-важното... никога не се опитвай да купиш нейното внимание.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си