.
Затворена тема
Страница 43 от 91 ПървиПърви ... 3339404142434445464753 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 051 до 1 075 от общо 2269
  1. #1051
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Цитирай Първоначално написано от ex7azy
    Кратко и ясно - бъди себе си !
    Най-малоумното нещо прочетено за днес...до момента.
    Съответно 80% от проявяващите форумно присъствие тук ще бъдат по пижами на звездички,сополиви носове и очи тип 'даун'.
    Това което се опитвам да кажа,е че ако някой търси да се научи как да сваля момичета от ТОЗИ форум,по-добре истинското му 'аз' да си остане добре скрито,че момата да не избяга с писъци или истеричен смях.
    Нищо лично,колеги,ама е така,за съжаление.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  2. #1052
    Цитирай Първоначално написано от dessyslawa
    При мене нещата стават по следния начин:
    Първо - момчето ме привлича по външен вид. Тук всяко момиче си има индивидуален вкус. Някои харесват руси, други чернокоси. Някои предпочитат момчета с мускули, за други това няма никакво значение. И все пак, всички обичат поддържаните момчета. За мене не е мъжествен мъж, обрасъл целият в косми, и обличащ се всеки ден с едни и същи дрехи. Така че, и момчетата трябва да полагат известни усилия за външния си вид.
    Второ - момчето ме привлича по характер. Тук определено най-вървежни са забавните, широко скроени момчета. Не мисля, че има момиче, което да си пада по момче, което постоянно се изтъква и се има за много готино, яко и т.н. Не се харесват и прекалено затворените момчета. Но леко срамежливите момчета са сладки.
    Трето - момчето ме привлича по начина, по който се отнася с мене. Тук всяко момиче си има мнение. Някои предпочитат да ги обсипват с комплименти постоянно, други пък предпочитат по-грубите момчета. Но запомнете - Няма момиче, което да иска да бъде "бъзикано", или което иска да му се присмиват. Момичетата винаги искат да бъдат уважавани. Но аз лично не бих искала момчето постоянно да ми играе по свирката, искам да си има характер.

    И не забравяйте, момчета - винаги правете първата крачка. Повечето момичета са срамежливи, много повече от вас. И на никое момиче не му е приятно да пише първо, или да каже първо "обичам те". Това е ваша работа.

    ТОЧНО ! =D>

  3. #1053

    ...

    Според мен всяко момиче има различен вкус , ако искате да се харесате на някоя дама просто научете малко повече за нея и какво харесва тя

  4. #1054
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от blackday
    Според мен всяко момиче има различен вкус , ако искате да се харесате на някоя дама просто научете малко повече за нея и какво харесва тя
    Дрън-дрън-ярина.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #1055
    Баси ЪкЪлите Ако тя иска, просто ще ни хареса лол
    Цитирай Първоначално написано от Trollrusos
    лягаше на леглото и кат някоя египетска мумия никакъв звук не издава


    Цитирай Първоначално написано от cazzo
    Според вас жена може ли да забременее от кон?

  6. #1056
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Цитирай Първоначално написано от Skaarj
    Баси ЪкЪлите Ако тя иска, просто ще ни хареса лол
    Официално най-безсмисленото изречение в темата.Какво по дяволите ще рече "ако иска"?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  7. #1057
    Означава - Ако ме хареса, Ще ме хареса !
    Цитирай Първоначално написано от Trollrusos
    лягаше на леглото и кат някоя египетска мумия никакъв звук не издава


    Цитирай Първоначално написано от cazzo
    Според вас жена може ли да забременее от кон?

  8. #1058
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Skaarj
    Означава - Ако ме хареса, Ще ме хареса !
    Това беше най-тъпото нещо което съм виждал... Как ако иска? Аз съм момче и искаш да ми кажеш, че ако искам да харесвам момчета ще ги харесвам? Няма как да стане или те харесва или не няма иска или не иска...

  9. #1059
    Шмате, точно това казвам, и аз съм момче, говоря, че ако момиче ме хареса, ще ме хареса, няма смисъл да прая някфи изцепки, че да се прая на шут и да ми върже..
    Цитирай Първоначално написано от Trollrusos
    лягаше на леглото и кат някоя египетска мумия никакъв звук не издава


    Цитирай Първоначално написано от cazzo
    Според вас жена може ли да забременее от кон?

  10. #1060
    Голям фен Аватара на error92
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    505
    Да, няма смисъл, но няма да те хареса АКО ИСКА...привличането е комплексно, тя няма избор над това :P

  11. #1061
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Тя няма избор дали да те хареса- ако си за харесване .Ако отидеш на срещата с дрехите от вчера,правиш се на клоун или мълчиш като пън през цялото време,дай да видим дали ще има втора.

    П.С:НЕ казвайте на момичето,че зъбите и ви напомнят на Бъгс Бъни... за да кажеш нещо такова и да ти се размине,момичето вече трябва да има някакви(поне минимални)симпатии към теб,чувство за хумор,което и ти трябва да имаш,за да го кажеш в правилния момент и с достатъчно шеговит тон,за да я разсмееш и да продължиш да се шегуваш.Ако се обърнеш към нея с изражението на Брус Уилис в Умирай Трудно и реално и кажеш,че има големи зъби,каква реакция очакваш?Всякакви други асоциации с анимационни герои по-стават,обаче точно Бъгс Бъни и зъбите са опасна територия
    ^^Това го пиша,защото някакъв пич питаше защо момичето се обидило,като и го казал тва
    П.С:Защо по дяволите няма емотиконка за facepalm?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  12. #1062
    Ако има чувство за хумор и го поднесеш правилно, няма да се засегне. Ако няма чувство за хумор - няма какво да търсиш с нея. Ако ти не можеш да го поднесеш - твой проблем, работи върху това. (не върху тая реплика, надали само тя куца).


    Говоря общо, не за някого конкретно.

  13. #1063
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Много от хората,които могат безпроблемно да го поднесат,няма да търсят съвети за свалки в този форум-мое мнение
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  14. #1064
    Цитирай Първоначално написано от someonerandom
    Много от хората,които могат безпроблемно да го поднесат,няма да търсят съвети за свалки в този форум-мое мнение
    И тва е верно. Ама по-добре да се излагат навън, отколкото да висят пред форума.

  15. #1065
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Най-тъпото при повечето е,че ако вземат да спрат да се притесняват и да се отпуснат,излагациите ще спаднат до минимум.Затова насърчавам употреба на алкохол в малки количества
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  16. #1066
    Цитирай Първоначално написано от someonerandom
    Най-тъпото при повечето е,че ако вземат да спрат да се притесняват и да се отпуснат,излагациите ще спаднат до минимум.Затова насърчавам употреба на алкохол в малки количества
    Да кажеш "не се притеснявай" е същото като "не си мисли за розови слончета".

  17. #1067
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Знам,
    Затова насърчавам употреба на алкохол в малки количества
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  18. #1068
    Има една тайна, която всеки мъж трябва да я знае, за да свали някое момиче. ако искате да ознаете как, пишете на PM, защото не искам да издавам мъжете
    Цитирай Първоначално написано от Trollrusos
    лягаше на леглото и кат някоя египетска мумия никакъв звук не издава


    Цитирай Първоначално написано от cazzo
    Според вас жена може ли да забременее от кон?

  19. #1069
    Аватара на Leonore
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Rousse.
    Мнения
    88
    Без такива работи. Споделяй тайната, направо тук. : дд

  20. #1070
    Цитирай Първоначално написано от Leonore
    Без такива работи. Споделяй тайната, направо тук. : дд
    Голяма патка. Но не искаме да казваме на тези с малките. Шшшшт!

  21. #1071

    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    plovdiv
    Мнения
    6
    как да я попитам да излезем.ако ми откаже ще ми е много тъпо щот наистина я харесвам но и по принцип много мразя да ми отказват за каквото и да е
    GUBISH-PE4ELISH.JIVOTA_PRODALJAVA NO TRUPKATA VINAGI OSTAVA

  22. #1072
    Аватара на Leonore
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Rousse.
    Мнения
    88
    Просто я питай. Чрез скайп, фейсбук, по телефона, навън .. няма значение. Първоначално, я заговори за нещо неангажиращо, което не е свързано с това, че искаш да излезеш с нея и после, изведнъж, и кажи, нещо от рода на :
    '' Хей, искаш ли да се видим някъде ? '' , примерно.
    Гледай, обаче, да звучи и като приятелска среща, и като нещо, малко повече от това.
    И, ако приеме, недей веднага, след това, да я сваляш и да й правиш намеци в скайп. Първо, защото ще пропилееш, повечето неща, с които си решил да я впечатлиш и второ, защото това, със зарибяването в скайп, отдавна е много банално. Все пак, друго си е на живо.

  23. #1073
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Общо взето Leonore ти го каза. Не се увличай в много приказки, само подкачи бърз разговор и уговаряй среща, приказките трябва да стават лице в лице. Ако си сериозен няма да я сваляш в скайп.

    И приеми, че хората отказват. Докато те е страх от това, само нещастие ще ти носи и ще си пропиляваш възможностите. Колкото повече са отказите, толкова повече одобрения ще получиш, а ако не играеш - няма как да спечелиш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #1074
    ако ви кава какво става с мен ...

    Влюбих се в едно мом4е, което живее в Англия, няма да разказвам кога и как ама се познавахме преди 7 години и преди 3-4 дена си писахме , много се зарадвах и сега април месец смятам да ходя до там да го видя но естествено не само заради него! имам и роднини там, оба4е незнам как ще се продължава
    * LOVE or FUCK *

  25. #1075
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от oriflame123
    ако ви кава какво става с мен ...

    Влюбих се в едно мом4е, което живее в Англия, няма да разказвам кога и как ама се познавахме преди 7 години и преди 3-4 дена си писахме , много се зарадвах и сега април месец смятам да ходя до там да го видя но естествено не само заради него! имам и роднини там, оба4е незнам как ще се продължава
    Е и?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си