.
Затворена тема
Страница 46 от 91 ПървиПърви ... 3642434445464748495056 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 126 до 1 150 от общо 2269
  1. #1126
    Повече от фен Аватара на bwef
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    311
    ах,че драми

  2. #1127
    Страхотна тема!Поздравления на този дето се е сетил да я напише! =D> Определено днешните лигави момчета имат доооста за четене!
    Не ми пука какво мислят за мен хората.Важно ми е какво мислят за мен,хората които аз държа на тях!

  3. #1128
    Бахти глупаците..ще се учите как се свалят момичета..къде отиде истинското и естественото?
    Кай чесно . . колко е малък светът ?

  4. #1129
    Голям фен Аватара на error92
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    505
    Цитирай Първоначално написано от MysteryOfMan
    Бахти глупаците..ще се учите как се свалят момичета..къде отиде истинското и естественото?
    +1 абсолютно подкрепям

  5. #1130
    Мега фен Аватара на tomboy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    МаРс...
    Мнения
    3 477
    Евала на автора за темата и времето , което е отделил за нея !...Нека обаче да не забравяме , че 2 еднакви момичета няма , така че не е хубаво човек да се доверява напълно на написаното!..
    Ако си пич като мен няма да ти трябва подпис!..
    (... това не е подпис , просто така ти се струва!... ...)


  6. #1131
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Прочетох първите 2 страници на тази тема но нямам време да чета още 40. Та искам да попитам автора на темата той какви лафове и изрази е ползвал и как е постъпвал при такива ситуации. Надявам се да ми отговори честно, да не се срамува да каже дори и грешките си, и да не се вкарва във филми. Защото всички знаем, че днешната младеж е толкова деградирала, че израза "аре на кафе" ще бъде абсолютно приемлив, от което и да е момиче.


    Аз си имам момиче и с него не съм ползвал всички тия неща, който автора дава като съвети. Имам си стил на обличане който аз си харесвам, поддържам се физически и приятелката ми ме харесва. Помня че при нашата първа целувка аз я попитах "Изгарям да те целуна, може ли." тя не беше възмутена, беше щастливо изненадана, че я питам. Затова че не е гаранция, че ако попиташ се проваляш. По този начин още по бързо се сближаваш с момичето защото всичко става открито.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  7. #1132
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Цитирай Първоначално написано от crazydivane Виж мнението
    Страхотна тема!Поздравления на този дето се е сетил да я напише! =D> Определено днешните лигави момчета имат доооста за четене!
    А какво да кажем за лигавите момичета, които също трябва да четат мноооого зада възприемат правилно изразите на момче, което е чело много. Всички трябва да се образоваме еднакво ако не, глупак ще намери глупачка но пак може да си живеят щастливо.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  8. #1133
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Цитирай Първоначално написано от Rocky14 Виж мнението
    Ами човек тя спря да ми отговаря видяхме се още веднъж като минавах покрай даскалото ми и не знам защо спря да ми пише реших да видя колко държи на мен и сега вобще не и пиша....а тя вече 3 дни не ми пише......сиг ще се отказвам от нея
    Ти го написа сякаш искаш да се откажеш да отидеш на кафе. Какво е това отказване мислиш си, че приятелят и е по добър от теб. А ако момичето иска да види как се бориш за нея. Представи си дали има момиче, което иска да е с момче, което не се е борило за нея.


    Извън темата: Престанете с тези виртуални влюбвания. Това не е влюбване, това е привличане. Все едно да се влюбиш в Камерън Диаз и да почнеш да и пишеш по мейла. Има много красиви момичета в нета и момчета които от пръв поглед се влюбват в тях. Истинското влюбване и истинската любов става на живо не по интернет. Където можеш да видиш реално човека, да видиш какъв е неговия характер неговата същност, които са нещо повече от неговата външност.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  9. #1134
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Е , основното привличане е външно , пък после каквото стане . Иначе Роки14 , давай малко по-настоятелно , но не натрапчиво . И бъди разнообразен и интересен .

  10. #1135
    Ейй хора един в инвалидна количка ми зе момичето което харесвах бре.Кажете ко да правя.На врачка ли да ходя нещо не е наред от няколко години не моа си хвана мацка бре.Тия постове в тийн проблем не ми свършиха работа.Не е от поведение или външен вид един познат на купон се правеше на идиот и си показа оная работа и пак се заби с една нищо че се държеше като идиот! Кажете кво да прая!

  11. #1136
    Повече от фен Аватара на Muaythaifighter
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    387
    АВЕ @ OP

    какви са тея разкази и приказки , където си ги писал за дрехи и тн и някви простотии пф..
    аз само като си пусна усмивката в действие и всичко е готово

  12. #1137
    според мен темата е полезна, има хора който просто не знаят как се прави и са много срамежливи, това би им помогнало

  13. #1138
    Здравеи ВАЛДЕСБГ може ли да ми отговориш в моя тема написал съм я ПОМОЩ много те моля нуждая се от теб да ми кажеш нещо

  14. #1139
    Добре ама понеже вие сте момчета ... как едно момиче да се хареса на момче?

  15. #1140
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ние като сме момчета, не сваляме момчета. Момичетата по-добре ще ти отговорят. Ние като имаме вградени инстинкти нямаме нужда да анализираме поведението ви, за да преценим харесва ли ни или не.

    Перфектно тяло обаче винаги е важно. Спорт, спорт, спорт и подходящ хранителен режим (за което, ако те интересува, можеш да разпиташ долу в раздел "Спорт и здраве").
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  16. #1141
    anonymous708973
    Guest
    Перфектно - не. Такова, че като го видиш, да ти се иска да я хванеш, свалиш на земята и чукаш като за последно - да.

  17. #1142
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Перфектно - не. Такова, че като го видиш, да ти се иска да я хванеш, свалиш на земята и чукаш като за последно - да.
    Тъй де!
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #1143
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Единственият начин да се задоволят изискванията на момите е да имаш вечно еректирала шоколадова пишка, която като се празни излизат пари
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  19. #1144
    хахаха е няма да е лошо

  20. #1145
    Хаха , тази темичка с каква надежда я четох , а не помогна нито 1 път.А сега вече аз давам уроци , хаха.

  21. #1146
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Значи имаш още да четеш
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #1147
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    Евала на момчето започнало темата...И като момиче искам само да кажа че, стига да не е някоя превзета надута кифла, нещата далеч не са толкова сложни, а напротив....Едно наистина свестно момиче няма определен "график" или "модел" за момче и връзка...Достатъчно е просто момчето да е естествено, искрено, мило и добрите намерения да му идват отвътре...

  23. #1148
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от watergirlblue Виж мнението
    Евала на момчето започнало темата...И като момиче искам само да кажа че, стига да не е някоя превзета надута кифла, нещата далеч не са толкова сложни, а напротив....Едно наистина свестно момиче няма определен "график" или "модел" за момче и връзка...Достатъчно е просто момчето да е естествено, искрено, мило и добрите намерения да му идват отвътре...
    Имаш подсъзнателен модел. Всички имаме.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #1149
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Имаш подсъзнателен модел. Всички имаме.
    не бих го нарекла модел...просто трябва да има и нещо внезапно...и обикновените моми4ета, семплите момичета, са най-сладкото нещо за момче което наистина търси любов, а пък те от своя страна не искат много неща...просто нещата които искат са трудни за намиране в днешно време..това е мойто мнение...

  25. #1150
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от watergirlblue Виж мнението
    не бих го нарекла модел...просто трябва да има и нещо внезапно...и обикновените моми4ета, семплите момичета, са най-сладкото нещо за момче което наистина търси любов, а пък те от своя страна не искат много неща...просто нещата които искат са трудни за намиране в днешно време..това е мойто мнение...
    Малка си още, след време ще ти се избистри.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си