.
Затворена тема
Страница 48 от 91 ПървиПърви ... 3844454647484950515258 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 176 до 1 200 от общо 2269
  1. #1176
    Не знам как става тази любов по скайп, но щом до сълзи се стигна, значи е истинско.

  2. #1177
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ей, без ревове!
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #1178
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Ей, без ревове!
    ахахахахххх...:дд

  4. #1179
    Фен Аватара на BlizeR
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    114
    "ша та клатя като гладен циганин зряла джанка" еееееееееее.... страшен си

  5. #1180
    Доста добро! И да, определено не трябва да си с нагласата, че няма да се получи и да се притесняваш. Трябва да си със самочувствие! Правилно. (:

  6. #1181
    Не съм чел коментарите, прочетох само първото мнение, и искам и аз да си изразя моето:
    живеем в разпуснато общество, няма табу-та и такива глупости вече, не е нужно да правите нещо чак толкова необикновено. Достатъчно е да заведете момичето в клуб/дискотека/бар, като цяло място където може да се танцува, и ако и тя ви харесва, ще потанцувате с нея, току-виж може и някоя целувка да си размените. На следващия ден и пишете по facebook (или skype или там каквото ползвате) "виж, много ми хареса с теб вчера, бих искал нещо сериозно с теб", ако каже "да" - джакпот, ако ли пък каже "не", поне ще останете с хубав спомен.
    п.с.: а темата за алкохола: би било хубаво да ударите 1-2, колкото за настроение, както и тя толкова, за да и паднат малко (забравих думата, много съм прост ). Повече не, защото вие може да почнете да ставате нахални, или пък тя съвсем да се отпусне и да пуска на всеки срещнат. Колкото за настроение. Разбира се, всеки държи различно на алкохол, така че вие трябва да си прецените, и да си знаете лимита!
    BOY

  7. #1182
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  8. #1183
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    BITCH, PLEASE!

    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  9. #1184
    Мнение с 3 думи ;д.. бъдете себе си !

  10. #1185
    Ъх... не съм чела всички коментари, НО! Няма никаква гаранция, че момичето ще те хареса, каквото и да правиш. Иии голямото самочувствие не е хубаво, особено ако е без покритие. Всичко си има мярка.
    Съвет към момчетата: Бъдете искрени и истински! И не се страхувайте да направите първата крачка. Ако двама души се харесват - се харесват, ако не - не. Това е.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  11. #1186
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от BloodyDreamer Виж мнението
    Ъх... не съм чела всички коментари, НО! Няма никаква гаранция, че момичето ще те хареса, каквото и да правиш. Иии голямото самочувствие не е хубаво, особено ако е без покритие. Всичко си има мярка.
    Съвет към момчетата: Бъдете искрени и истински! И не се страхувайте да направите първата крачка. Ако двама души се харесват - се харесват, ако не - не. Това е.
    Не става на въпрос за гаранция. Двама души не могат да са същите днес и след 1 година. Темата е за личното развитие, как да се промениш към по-добро, да ти даде още една позиция, от която да гледаш на себе си. А успехът с момичетата да е само следствие.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #1187
    С някои от насоките си едва ли не казваш, че момчето не трябва да бъде себе си, а някаква измислена, уж по-добра версия, за която се смята, че всички момичета я харесват. Няма как да стане. Винаги съм считала тези насоки за абсолютни глупости. Тоест - да, важно е да изглеждаш поддържано, да поддържаш лична хигиена, но неща от типа "този цвят се носи с това и това, това нещо си подхожда с онова и ей там, дето е до него", премахват индивидуалността. При всеки различно. Някои момичета харесват напомпани мъжаги, други харесват романтици, трети - здраво стъпили на земята и т.н. Аз например харесвам индивидуалисти, хора на изкуството, хора със свободна мисъл. Ама повечето считат такива хора за странни и им се подиграват. Въпрос на вкус. И е грешно да караш някой да се промени. Човек се самоусъвършенства с опит, не със съвети.
    А, и още нещо - Спокойно, за всеки пътник си има влак, както и обратното - за всеки влак си има пътници. Ще намерите момичето, което ще ви харесва и приема такива, каквито сте.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  13. #1188
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    BloodyDreamer, идеята е да погледнеш по-различно на нещата. Не съм съгласен, че всяка харесва нещо различно. Всички момичета харесват едно и също, но държат до различна степен на това. Това какви дрехи носиш и какво точно изречение ще ползваш са само обвивката на нещата. Има един набор от фундаментални качества, които те привличат, останалите са в бонус. За това е говорено много. Проблемът е, че ако ти кажеш на някой "бъди самоуверен" или "бъди себе си", никога няма да те разбере.

    Ако един мъж те напсува на майка, каквито и ще дрехи да носи, няма да ти направи добро впечатление. Тоест има неща, които са по-важни, но приемаме за даденост. Някои хора си мислят, че или имаш добро възпитание, или не. Тези хора не са чак толкова много. За сметка на това, почти всички си мислят, че или имаш адекватно поведение, или не. Тоест, че не можеш да приучиш някой да бъде интересен с прости съвети, трябва той сам да разбере как става. Оказва се, че нещата не стоят точно така и затова е тая тема.

    Колкото до дрехите, идеята е да създадеш що-годе неутрален имидж, за да не подхождат хората с предразсъдъци към теб. Дори да предпочиташ гривни с шипове, един семпло облечен човек никога не би го отхвърлила, стига да е интересен събеседник. Ако слушаш Лияна и Теодора, ще му биеш шута на пича с гривните, но пак би поговорила с семплия тип. За това става на въпрос.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #1189
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg Виж мнението
    Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви.
    Аз мисля, че целта на излизането трябва да е ясна и точно там е идеята.

  15. #1190
    Ама ако искаш да си носиш шиповете - носи си ги. В любовта участват двама души. Ако на момичето му пука само за едните шипове, то трябва да се замислиш дали наистина си струва да се бориш за нея. Според мен всичко е въпрос на "аурата", усещането, което идва от... ами от погледа, от държанието. Не толкова от дрехите.
    Ако момичето не иска да даде шанс на момчето, то вината е и в момичето. Въпроса е, че и момичетата трябва да си преподредят приоритетите и да нямат предразсъдъци. А между другото и момчетата имат предразсъдъци.
    Както и да е, може би в момента споря просто, защото ме е яд, че хората имат нужда от такива съвети и че постепенно губят себе си... Не знам, вече и аз не знам.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  16. #1191
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Добре, де, за каква вина говориш? Длъжен ли съм да давам шансове на някого? Тези предразсъдъци и приоритети, дори и да ти се струват вредни, ако се пренебрегват ще им съсипе връзката. Ако не виждат конкретните качества, които са търсили изпървом, постоянно ще мислят, как това не е човека за тях и въобще няма да са щастливи. Ако държиш на естественото, замисли се върху това: взаимоотношенията между двата пола не трябва да се диктуват по логика, а по чувства. Това, към което се цели темата е да описва, не да налага.

    ПС: А точно в поведението и "аурата" се крият онези фундаментални качества, за които говоря. Има тонове литература на тая тема, няма смисъл да преразказвам тук, защото ще излезе прекалено дълго.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #1192
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от screw the rules Виж мнението
    Мнение с 3 думи ;д.. бъдете себе си !
    Седем думи са.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  18. #1193
    Ох, ами като говоря за "вина", се набърквам в съвсем различна тема. (за морални ценности, за хората днес и хората преди, за материалното и истинското) А тази аура не е нещо, което може да се "научи". Поне не тази, за която аз говоря. Спирам да споря, защото вече достатъчно оспамих темата, не мисля, че помагам на когото и да било по този начин.
    ПП: Излъчване и усещане са подобни неща, но не са съвсем еднакви. Двете неща до голяма степен зависят едно от друго и поради това често се бъркат, но все пак...
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  19. #1194
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от BloodyDreamer
    А тази аура не е нещо, което може да се "научи". Поне не тази, за която аз говоря.
    Не знам какъв смисъл й придаваш, но колкото и да се опитвам да вникна, пак оставам несъгласен с това. Хората не сме толкова уникални и неразбираеми.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #1195
    Неразбираеми - не, уникални - да. И различни. Ето - аз и ти сме на различни мнения за едно и също нещо.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  21. #1196
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    И има куп хора по тоя проблем, които са на твойто или не са, не сме особено иновативни.

    Ще ми доуточниш ли аурата, опитай се да обясниш твоето разбиране.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #1197
    Относно хумора. Вярно е че е оръжие. Но ако сте като Къци Вапцаров въобще не се и пробвайте. Запомнете го добре.

  23. #1198
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Самоиронията е приятен хумор, можеш да осмиваш лошите си качества. Ако прекаляваш, издава комплекси.
    Сарказмът е забавен. Ако прекаляваш, изглеждаш черноглед и комплексиран, особено ако не е на място.
    Тъпизмите и разиграването на роля могат да са много смешни. Ако прекаляваш, изглеждаш като шут и няма да те вземат насериозно.
    Самоизтъкващия и преувеличителен хумор със сексуална нотка е забавен и повдига сексуалното напрежение. Ако прекаляваш, може да заприличаш на перверзник и самохвалко.
    Иронията е висш хумор. Винаги е уместна, а качествената ирония обикновено не ти идва постоянно.

    Чувството за хумор е страхотно качество, но понякога трябва да сме сериозни. Винаги с мярка.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #1199
    Ами става въпрос за усещането, което носим: погледа, усмивката, смехът. Това са неща, които се изграждат с време, които са различни за всеки човек и са доста свързани с мислите, начина на възприемане на света, характера. Дори аромата на кожата... Ето ТОВА не може да се научи. Дребни неща, които до голяма степен изграждат образа на даден човек, които имат много по-голямо значение от косата и дрехите. И тембъра на гласа също. Той не се променя. Може да се научиш да го контролираш до една степен, но звучи много неестествено.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  25. #1200
    Погледът, усмивката и смехът подлежат на промяна. За погледа съм написал в една от по-долните теми, ако те вълнува точно как. Аромата на кожата зависи от чистотата на организма и при завишена активност, редовно къпане и правилно хранене ще е достатъчно привлекателен. Не че толкова опира до тоя аромат на кожата, има хиляди пъти по-важни неща, гарантирам ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си