.
Затворена тема
Страница 51 от 91 ПървиПърви ... 4147484950515253545561 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 2269
  1. #1251
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от vraca Виж мнението
    Моето мнение е,че момчето трябва да се държи добре.Това според мен е най-важното!
    Ако в училище госпожата по математика ти обясняваше задачата с "просто трябва да я решиш", нямаше да разбереш много, нали? "Добре" в случая значи много неща. Затова е темата, да се изчистят заблужденията най-вече.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  2. #1252
    Това става ли за нещо ???? Добър ден агенция за щастливи хора може ли да ме ощастливите с вашата усмифка и каде и кога ??? Малко не ми се вразва ама дали ше стане да питаш някое момиче така ??

  3. #1253
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Горката сигурно би се застреляла. Ако искаш да се запознаете, иди я питай нещо или кажи, че искаш да се запознаете.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  4. #1254
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от marin_9867 Виж мнението
    Това става ли за нещо ???? Добър ден агенция за щастливи хора може ли да ме ощастливите с вашата усмифка и каде и кога ??? Малко не ми се вразва ама дали ше стане да питаш някое момиче така ??
    имам един приятел с който се запознахме по адски странен начин...Бяхме на морето, аз бях на бара и той каза:
    не съм добър в запознанствата..така че ще ти кажа че се казвам Диего, а ти ако искаш би могла да ми кажеш и ти как се кажваш...
    беше сладко, въпреки че в онзи момент доста се шокирах- некъв непознат седи и ми говори некви глупости...:Д

  5. #1255
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Първият момент винаги е шокиращ. Затва няма голямо значение кво ще кажеш. Въпроса е да успокоиш отсрещния и да разбиеш ледовете. Ако мацката няма самочувствие - караш го спокойно. Ако има, обикновено ще се наложи да се докажеш, че си годен да контактуваш с нея. Печелившата нагласа е "кефи ме, ей са ше я заговоря, не ми пука".
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #1256
    Ако заговаряш някой, е важно това как изглеждаш. Ако си изглеждаш добре, каквото и да кажеш, ще ти върже. Ако не, нищо няма да ти помогне. При заговарянето е важно първото впечатление, а то се прави от външния вид
    BOY

  7. #1257
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от ss9 Виж мнението
    Ако заговаряш някой, е важно това как изглеждаш. Ако си изглеждаш добре, каквото и да кажеш, ще ти върже. Ако не, нищо няма да ти помогне. При заговарянето е важно първото впечатление, а то се прави от външния вид
    И ако й кажа, че ша й лижа косматата катерица от опашката до междуочието, дори да съм Брад Пит, надали ше ми върже. Има голямо значение как го казваш и как се държиш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  8. #1258
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    И ако й кажа, че ша й лижа косматата катерица от опашката до междуочието, дори да съм Брад Пит, надали ше ми върже. Има голямо значение как го казваш и как се държиш.
    Е, естествено, че има някакви граници! Имах предвид, че можеш да й кажеш първото нещо, което ти дойде на акъла, което можеш да кажеш просто ей така, примерно "Много горещо днеска", "Хубаво местенце", и такива неща.. А държанието и говоренето си е до навици - и според мен се предполага, че ще имаш поне някакъв минимален опит с момичета, за да тръгнеш да заговаряш непознати. И според мен да тръгнеш да се запознаваш с някой с някоя заучена фраза за "забиване", е просто супер смешно, тъпо и изтъркано! Не си мислете, че като й кажете "Болеше ли те като падна от рая?", ще ви върже, най-много да ви се изсмее.
    BOY

  9. #1259
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808

    Както казва Денислав Минев от Big Brother-
    В днешно време кво е важно: да имаш пари, да изглеждаш добре да се обличаш добре какво друго ти трябва..
    Като си красив кво като нямаш 1 лев в джоба кво правиш...

    То даже си е доста вярно ...
    Азис - Хоп [music]

  10. #1260
    Искате ли едно женско мнение ;ДД ще кажа просто: не се надувай ии също не се прави ... смисъл бъди себе си и тя ще те хареса )

  11. #1261
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от HellenS Виж мнението
    Искате ли едно женско мнение ;ДД ще кажа просто: не се надувай ии също не се прави ... смисъл бъди себе си и тя ще те хареса )
    Ох, това го повтарям открай време. Ако да бъда себе си означава да ям чипс и да не излизам от вкъщи и да ти говоря за компютърни игри, да не се интересувам от това, което ти ми казваш и да ходя с татуирано на жълти пеперудки лице, ще се получи ли?

    Повечето хора не знаят какво означава да бъдеш себе си. Затова е темата, да им се помогне да се открият.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #1262
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Ох, това го повтарям открай време. Ако да бъда себе си означава да ям чипс и да не излизам от вкъщи и да ти говоря за компютърни игри, да не се интересувам от това, което ти ми казваш и да ходя с татуирано на жълти пеперудки лице, ще се получи ли?

    Повечето хора не знаят какво означава да бъдеш себе си. Затова е темата, да им се помогне да се открият.
    Моят приятел яде чипс, говори ми за всевъзможни игри и т.н. и да ти кажа честно.. харесва ми! Това, че е себе си с мен ме кара да го обичам още повече и да му вярвам безгранично много..

    П.т-1.НЕ се зарибявайте с други момичета, докато чакате да влезе онлайн или докато нямате какво да правите..
    2.Бъдете себе си!
    3.Прегръщайте я възможно най-често!
    4.Не я притискайте за каквото и да било!
    5.Не и давайте причини да ревнува дори да не сте заедно!
    6.Гледайте комедии заедно.. (лично на мен много ми харесва)
    7.Намирайте време за нея! Не е никак приятно да я карате да чака да и пишете във скайп/фейсбук по 20 минути... (просто пример.. говоря в общ смисъл - намирайте време за нея!)
    това е..

  13. #1263
    Повече от фен Аватара на summerxtime
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив,България
    Мнения
    438
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Повечето хора не знаят какво означава да бъдеш себе си. Затова е темата, да им се помогне да се открият.
    +11111111111111111111111111111111
    Женско съм ;]

  14. #1264
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от li0n Виж мнението
    Моят приятел яде чипс, говори ми за всевъзможни игри и т.н. и да ти кажа честно.. харесва ми! Това, че е себе си с мен ме кара да го обичам още повече и да му вярвам безгранично много..

    П.т-1.НЕ се зарибявайте с други момичета, докато чакате да влезе онлайн или докато нямате какво да правите..
    2.Бъдете себе си!
    3.Прегръщайте я възможно най-често!
    4.Не я притискайте за каквото и да било!
    5.Не и давайте причини да ревнува дори да не сте заедно!
    6.Гледайте комедии заедно.. (лично на мен много ми харесва)
    7.Намирайте време за нея! Не е никак приятно да я карате да чака да и пишете във скайп/фейсбук по 20 минути... (просто пример.. говоря в общ смисъл - намирайте време за нея!)
    това е..
    Ясно ми е, че е така. Тва беше първото нещо, което ми дойде на акъла за един от мразените стереотипи, които иначе не са толкова лоши - на едни хора им харесва, на други не. Съответно при теб човек, който ходи по дискотеките, пие всеки ден и се бие без повод, защото това му е характер и си е такъв по принцип няма да ти допадне, ако е себе си.

    Темата е за да предложи по-стойностно отношение към другия пол. Не заучени фразички, а мироглед. Да откриеш себе си, за да покажеш кой си. Да изгониш комплексите си. Никой човек, който има проблеми, няма да дойде в тази тема, ако грам не отбираше от израза "бъди себе си".
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #1265
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    И все пак всеки става голям разбирко след 2-3 пикъп книги.

    От първия пост май само езикът на тялото е съществен.

    Е'баси, не ставало да я каниш на кафе, щото не бива да си директен. ай сиктир

  16. #1266
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    хаха, какви са пък тея pick-up книги ...
    Азис - Хоп [music]

  17. #1267
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Ukhtar Виж мнението
    И все пак всеки става голям разбирко след 2-3 пикъп книги.

    От първия пост май само езикът на тялото е съществен.

    Е'баси, не ставало да я каниш на кафе, щото не бива да си директен. ай сиктир
    Всъщност, тези, които четат по няколко книги и след това им поотмине манията, стават големите критици. "И аз съм чел, да не си мислиш, че ме открехваш на нещо ново, отдавна съм станал Айнщайн и съм се отказал от теориите си." Всъщност повечето са си все още доста комплексирани и не са успели да си помогнат.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #1268
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    Не знам, съдя по обкръжението си и отчасти форума. Съветите и тн. тук са доста сухи и шаблонни, на места се доближават до понятиято фьейл, не е като да не е четено. Това с кафето ми се наби на очи.

    Не е точна наука това.

  19. #1269
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Не претендира за такава. Идеята зад кафето е много проста. Дори да е казано, че е скучно и да се опита нещо друго, замисълът е да се търси различното и да се страни от шаблоните. Като за начало нещо различно от кафе е досатъчно. За да направиш кафето разнообразно е нужна още повече оригиналност. Стъпка по стъпка. Днес човек получава съвети, утре дава.

    Съветите са примерни, не са задължителни. Не са стандарт, а алтернатива, поне за питащите. Може би малко засилихме присъствието на пикъпа в темата, най-вече заради мен, но както аз, така и Валдес (струва ми се) сме се опитали да не облъчваме никого прекалено много с това. Надявам се, че на който му е сух залъка, ще се научи в последствие да си отопва от соса на манджата (живота).
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #1270
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Поне за себе си съм установила, че си има такива момчета/мъже, които просто са си магнетични. Може да изръсят пълна тъпотия при запознанство, ама пак да прозвучи готино... А може от друг пък, същата реплика да прозвучи гениално тъпо...
    В голяма степен си е и до нагласата на момичето. Може човекът отсреща да е наистина печен и да се е "представил" добре при запознанството, да е хубав и на външен вид, ама да не ме изкефи. Абе, аз вярвам в химията. Аз съм по-дръпната малко и обикновено тези, които ме заговарят, за мен са досадници. Звучи тъпо, знам, нищо лошо не са ми направили хората, че искат да се запознаем, ама на мен не ми се занимава. Човек ще си каже, че съм супер надута и недостъпна в този момент, а всъщност е имало мъже, които с минимални усилия, да не кажа никакви, са ми предизвиквали вниманието и са си получавали номера ми (никога не си давам номера по принцип, така че направя ли го, значи съм си харесала човека)...тогава пък аз се замислям дали не съм прекалено лесна и достъпна. Та, в 2-те крайности съм, чак ми е тъпо понякога.

  21. #1271
    Здравейте,имам въпрос който е малко встрани от темата.Преди около година се разделих с едно момиче,но тя си имаше приятел след мен (8 месеца) и наскоро се разделиха заради мене едва ли не.Както и да е!Въпроса ми е как да си я спечеля отново при положение,че нещо я спира да бъде с мен?И само да отбележа,че нейните чувства не са просто увлечение по мен.

  22. #1272
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Йоанче, 3 въпроса към теб, ако нямаш против.

    1. Спирам те на улицата и ти казвам, че имам бърз въпрос към теб. С приятелите спорим дали мъжете или жените лъжат повече и защо; затова искам външно мнение, в случая - твоето. Да речем, че не бързаш за никъде, склонна ли си да ми отговориш и ще ти бъде ли досадно?

    2. Случвало ли ти се е да имаш определено мнение за даден човек, да си го знаеш, че е просто такъв и след време да го видиш тотално променен, та чак да не повярваш, че това е той?

    3. Тва е простичко. Смяташ ли, че дори да си с определена нагласа, някой достатъчно харизматичен човек може да ти повлияе и да се настроиш на неговата вълна? Някой енергичен и забавен персонаж, който да те откъсне от моментните ти мисли с нещо интересно?



    @Николай722, обстоятелствата не са от особено значение. По същият начин, по който би тръгнал да "спечелваш" коя да е друга девойка. Иначе моят съвет е, както и преди казвах, да не се стараеш да "спечелваш" някоя, нито да се фокусираш само върху една конкретна.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  23. #1273
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    635
    понеже съл леко пиинал 6те обеснякак са не6тата поне според мен за6тото май имам доста опит пък той емного по ценен от доста сужи теории и знания

    1) преди бях мн по добър и сотностен 4овек отся но бях адски срамежлив и нямах приятелка и маи няма6е и да имам дълго време но се промених и от мом4е на коеотму пука за мн не6та станах някой на когото не му пука за ни6то и ефектът не закъсня по4нах да имам моми4ета а след време дори всяка която исках много мож да се спори и казва оба4е когато водата изте4е истиата е 4е малко са стойностните хора които биха предпо4ели правилното пред хубавото живеен в изкривена действителност ако мислите 4е мом4е като мен би ви харесало сега никога не бихте избрали предини6ния мен нали такакакто не бихте взели рено ако можете да си позволите ламборжни преди бях готов да посветя целия си живот за 1 моми4е иза6то за да бъде с 1 дебил 4иято конкуренция даже ме обижда.а това моми4е бе6е доста по красива и стойностна отолкотото наивероятно вси4ки във фоурма 6те бъдем.и представетеси 6том тя такапредпо4ете кво правим тогава с останатлта своло4

    най популярното мом4е което познавам съ6ност е муж на 32 оба4е не изглежда на пове4е от 25 поне споредмен и редовно го виждам с наи разли4и колежки и познатиот уннсс до 20 години и 6то нито е красив богат е доста по покер се апознах с него и пое4ели мн пое4е то мен но освен за хобито исне ха4и пари и не би го отделил от останалитеи кео има той ми има опит и има една специфи4на аура околко него един 4ар и който 6те да го вярва оба4е не съм го виждал да ъ еотрязван отмоми4е нито 1 път а към 10тина пъти да си ходи с наи яките мацки от дискотека в тях и не само там няма забравя как зимата в адския студ се запозна с 1 тръба на 20тина години с реплика от рода на правила ли си секс във влак аз бих отнесъл шамар тогавано тойтака рази не6тата 4е стана мн забавен разговор и и взе телефона и впоследвестиве доста тряало да бяга от нея

    или може би най голямото не6то за което го ужаважам на 8ми мартмай бе6е си спомням аза6тото се изненадах 4е 4ак и на мен направиха проблем в мегаденс 4е нямам резервация бяхме предимно мъжкакомпания 5-6 мом4ета и 2-3 моми4ета които бяха прили4ни ама тогава бях в гадно настроение и не м се занимаваше има6е об4ена съседното сепаре 10тина моми4ета една от които ми хвана окото толковамного 4е 4ак по едно време и моят 4овек забеляза4е я зяпам май и тя забелазя 4е се усмихна пък аз запървиут от мн време така се притесних 4е се из4ервих имай хбаво 4е бе6е тумно 4е не се видя както и да е знаех 4е в тая ситуация не бих имал шанс дори и аз тя с 10 моми4ета 6те ме отреже макар и само за да се напраи пред тях 4е той отиде каза 1 дума на 2рата най яка след нея денсваха след тва отиде на тяхната маса и само след о6те 1 реплика докара въпросното моми4е при мен и кво стана танцъвахме и си4ко но тогава все пак бях зле и сметнах 4е изневерявам на 1 моми4е което оби4ах платони4ески как може да твърдя 4е я оби4ам апък да се зарибвам с яки в дискотеката и се прибрах в квартирата да пия и размишлявам над тваи кво стана на сутринра изтерезня х и разбрах къв голям шанс съм изпусналмобадх се на моя 4овек да ми даде номера на тва моми4е оба4е той дори не спал с тая скоято танцувал 6тото го направил смао да ми покаже как се праят не6тата и оттогава сепромених доста а той кво се оказа 4е е казал на 2темоми4ета ли по негови думи на първата само хаиде да танцуваме а на моята тяколко е моя де има 1 с когототряа те запознаяи я хвана за ръката а сега когато аз правя подобни неща на вси4ки зигелжда катомагия хаха така 4е не е до рпеликата хора а до 4овека и излъ4ването моми4етата са гадни и6тници и наду6ват кога си слаб применро ако си ми6ка и отиде6 сезапознае6 с тях дори да си хубав е си нервен и те с издъни6 6тото саопитни и 6е се усетят какот аз бих се усетил 4е си слаб на покер дори да сеопита е излъже6

    единвстенвата въпросителна е далиако може6 има6 мн моми4ета кое би избрал вмомента азако мога да имам ако не всяко то поне надявам семпо4ти всяко което ми хареса кое бих избрал пролемът е 4е никоя не и харесва оба4е

    съ6тото го има и при моми4етата преди време до унсс има 1 студентска поликлиника и кво вървях не от страната на умбрелата а от другата и идва 1 моми4е при мен и вика здравей от софия ли си и се из4ерв и веднага ми стана ясно и викам не тя се из4ерви ептен и може да се лъжа оба4е тогава погедна поликлиниката и вика еееее 6тях да те питам дали знаеш ликуде е студетсна поликлиника посо4их и я и казах тва еи тотално я довър6их не6то друго има ли тя стана като домат и измънка не6то и си тръгнах100 % суъм сигурен4е ко се бях обърнал 6те6е да ме гледа и съм по4ти сигурен 4е е знаеламн добре къде е ама е искала се запознае 4е така тва еположнеито

    п.с. хем пих хем утре тряа карам хем не съм спал дано няма дрифтове по магистралата утре

  24. #1274
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Йоанче, 3 въпроса към теб, ако нямаш против.

    1. Спирам те на улицата и ти казвам, че имам бърз въпрос към теб. С приятелите спорим дали мъжете или жените лъжат повече и защо; затова искам външно мнение, в случая - твоето. Да речем, че не бързаш за никъде, склонна ли си да ми отговориш и ще ти бъде ли досадно? - Да, всъщност, случвало се е на няколко пъти да ме спират с подобни въпроси или да им разрешавам басове на колко съм години :Д ..отговарям, този тип заговаряне ми е забавен. Не бе, аз както и да ме заговорят по принцип, отговарям. Никога не съм отказвала запознанство, ама има такива, които наистина са ми били забавни и приятни и такива, които са ми били адски досадни, но от възпитание не съм подминала.

    2. Случвало ли ти се е да имаш определено мнение за даден човек, да си го знаеш, че е просто такъв и след време да го видиш тотално променен, та чак да не повярваш, че това е той? - случвало се е, но що се отнася до приятели. Т.е., не се сещам за конкретен случай, в който да се отнася за момче, което в последствие да погледна с други очи. (ако съм разбрала правилно въпроса)

    3. Тва е простичко. Смяташ ли, че дори да си с определена нагласа, някой достатъчно харизматичен човек може да ти повлияе и да се настроиш на неговата вълна? Някой енергичен и забавен персонаж, който да те откъсне от моментните ти мисли с нещо интересно? - Да. Точно за този харизматичен човек говоря и аз.
    101010101010
    Последно редактирано от Goddess : 05-07-2012 на 08:20

  25. #1275
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    635
    тва дали си го спомням 4е съм го писал

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си