.
Затворена тема
Страница 55 от 91 ПървиПърви ... 54551525354555657585965 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 2269
  1. #1351
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    1. Не
    2. Като правиш крачка и гледаш реакцията. Например сега е момент да я поканиш да излезете, преди да й е минало желанието.
    3. Ако търсиш нещо повече с нея, само на тичане ли ще се виждате? Няма ли вариант за нещо друго?
    4. Защо? После, ако решиш да я целунеш, да не се окаже, че друг тип излизане е очаквала? Иди при нея и й предложи да излезете. Може за тичане, може за кафе, квото решиш. Може да я викнеш да тичате и да й предложиш следващия път да излезете за нещо различно от тренировка. Но на твое място направо бих я извел другаде.
    5. Ако срещата ви върви окей, гепи си накрая една целувка и това е. Без да се обясняваш с думи. И притеснението ти няма да изчезне, просто трябва да действаш. Ако те отреже - здраве да е, всички минаваме през стотици отрезвания докато ни върже.

    И карай го по-смело, не й се извинявай за глупости, не чакай подходящи моменти, докосвай я, въобще действай.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  2. #1352
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    3. Ако търсиш нещо повече с нея, само на тичане ли ще се виждате? Няма ли вариант за нещо друго?

    Не само на тичане но ако на тичането мине добре следва излизания по кафета и т.н.

  3. #1353
    Много ми харесва темата, браво!

  4. #1354
    Чуйте моето женско мнение .. Момчета , бъдете себе си, но не забравяйте и малките жестове ние момичетата обръщаме внимание на абсолютно всичко бъдете мили и внимателни .. на никое момиче не му харесва гаджето му да е пълен непукист .. харесват ни по-чувствителните също за да се харесате трябва да се поддържате .. не казвам да ходите по коли маски или да си скубете веждите, но много често се натъквам на момчета с мръсни нокти .. имайте впредвид, че ходите ли в този вид никое момиче няма да ви погледне .. учете! харесва ни да можем да си говорим с момчето до нас на всякакви теми спортувайте момичетата харесват спортисти .. останалото е химия

  5. #1355
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Жалко, че вече не спортувам често. Ще си остана сам, така ли?

  6. #1356
    не но по-добрия вариант е да спортуваш нещо .. хем се грижиш за тялото и здравето си, хем си по-харесван не искам да прозвучи повърхностно , но е факт

  7. #1357
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Според мен не е точно така, но както и да е.

    Иначе няма спор, че някои момиченца харесват футболистите… Познай защо. Смях…!

  8. #1358
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...B0%D0%B2%D1%8F може ли да погледнете темата ми и да ми дадете някакъв съвет понеже ме мързи да пиша всичко на ново благодаря предварително

  9. #1359
    Здравейте на всички! Преди горе-долу седмица се запознах с едно момиче.. Опознахме се и мисля че и двамата се харесваме но не знам как да я поканя на среща.. Имал съм гадже и преди но не знам какво ми става напоследък

  10. #1360
    Знаеш ли какво ти става? Става ти това, че яката си хлътнал по нея и досега не си имал такъв случай, че не знаеш какво да предприемеш. Споко, и по - сложни случаи ще има. Само не изпъквай с глупостите които знаеш, а изпъквай като джентълмен и се опитвай да контактуваш с нея колкото се може повече без да мълчиш и да очакваш тя да те заговори, ръководи ситуацията, разсмивай я. Бъди пич и в никакъв случай не говори за бивши момичета - не работи доказано е . Тренираш ли нещо? Един джогинг рано сутрин би ти помогнал да си освежиш състоянието. Покани я на среща, какво толкова поне няма да хвърлящ боб дали те харесва, ти трябва да започнеш връзката. Давай смело

  11. #1361
    Тя сега заминава на почивка и мисля след почивката да го направя. Обаче има един проблем - тя е на 15 а аз на 13 и не знам дали ще се получи

  12. #1362
    Възрастта няма граници, доказано е. Всеки втори или трети човек е имал случай, в който харесва партньор`ка по-голям от него, това за мен говори че щом харесваш по - голям човек на възраст от теб, значи си надраснал връстниците си, което според мен трябвада те окуражи! ДАвай смело напред!

  13. #1363
    Днес й го казах и спря да ми пише ( а може би е заета не знам ) И ще видим дали ще ми е приятелка като гадже или просто приятелка

  14. #1364
    Моето женско мнение е такова : както каза лили бъдете себе си,но и не правете глупости пред момчетата като да се уригате или да пърдите ..за момичетата това е гнусно..бъдете лубезни забавни и ще ви се харесат

  15. #1365
    В допълнение към автора мога да кажа, че аз винаги съм забелязвала обувките на момчето, с което излизам. Дали са чисти и дали подхождат на дрехите му и където отиваме. Не знам дали съм само аз, но за мен това е важно ;д
    Освен това още един съвет - никога, абсолютно НИКОГА, не се дръжте с едно момиче така, както се държите с други. Всяка жена е различна и специална по свой начин и никоя не иска да разбере, че се държите по един и същи начин с нея и с някоя друга. Случвало ми се е ,виждала съм го с очите си, адски грозно.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #1366
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    ^Всъщност показва само,че няма по-специални намерения към въпросното момиче.Или е бройкаджия.
    По темата за спорта:Колкото и да си говорим за вътрешна красота,характер и т.н(!а те наистина са важни!) винаги е по-добре да си с готино тяло И готин характер,отколкото само с готин характер.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  17. #1367
    Цитирай Първоначално написано от someonerandom Виж мнението
    По темата за спорта:Колкото и да си говорим за вътрешна красота,характер и т.н(!а те наистина са важни!) винаги е по-добре да си с готино тяло И готин характер,отколкото само с готин характер.
    Така е Мъжете имате бонус това, че може да сте грозни в лице и пак да сте много привлекателни ако си направите хубаво тяло, а момичето ако няма красиво лице по природа губи доста точки, което е въпрос на късмет. Аз примерно даже НЕ ХАРЕСВАМ красивите мъже, искам да са грозни и мъжествени. Но отношението към даденото момиче е най-важно.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #1368
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ето, мацката го каза, харесва мъжествени мъже. Преди да се стигне до конкретната девойка и как ще се държиш с нея, трябва да се замислиш как се държиш без да включваш мацката в картинката. Ако си достатъчно осъзнат, принципен и самостоятелен, може да мислиш за още някой в живота си.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #1369
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    О, мъжете не трябва да са красиви..т.е. тяхната красота няма нищо общо с женската. При жените красивото лице идва от правилни черти, симетрия, хармония ако щеш, докато аз също не държа мъжът да е изписан в лице, колкото по-груби черти, толкова по-добре.

  20. #1370
    Neznam izobshto kakwo sa ti kazwali i koe e vqrno i koe ne sluhai sega.. izlizala sum s 3 "kurvarcheta" i dokato me svalqha im razbrah trikovete edno i su6to prqwat ama e efektivno neznam dali e umishleno ili ne no e edno i su6to .. 1 muzika vsi4ki polzvat muzika sled kato se zapoznaete polzvai muziakata nqkoq gotina po bavna pesen da ima spomen za teb zvuchi tupo no e taka .. vijdaite se vseki den v kompaniq ili pobne 2-ma ili trima choveka da ne e nelovko .. izkluchih veche mislata si ama dobre pomagai i slushaite muzika i kato stane po dobre q zavedi na nqkoe hubawo mqsto s POVEHCKO HORA ako tq poska otidetet nqkude po na skito kato v parka primero aa da prawi mucunki ako ti kaje ne6ty ili te obidi tova e super sladko vupreki da ti zvuuchi tupo prawi si se na idoot no ne s neq s priqtel .. ne q luji ako te popita ne6ty kolko momicheta si imal ili ne6ty takowa budi chesten e ako 1 mojesh da kajesh 3 no ako sa mnogo i go kaji ne kazwai nishty za seks i ne q obarvai mnogo golqma greshaka pri momchetata nishty za seks povqrvai mi she doide sam znaesh za razmivaneto i komplimentite . sega v momenta izkluchih no tova sum zabelqzala a ii az sum go probwaka vurhu momicheta a znaesh che epo trudno momcihe s momiche take che deistwat :P uspeh ako se setq she ti kaja oshte :P

  21. #1371
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Толко си тъп, че и бактерия ще ти се присмее.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #1372
    Голям фен Аватара на ♠Joker♠
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    915
    Как да привлечем вниманието на момиче, което сме видели в метрото?

  23. #1373
    Аватара на GShock
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Shumen
    Мнения
    86
    Как се свалят по-надутите момичета? Малко по-обстойно ако може.

  24. #1374
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Нищо друго не ти трябва, освен джобовете ти да са като баница и да имаш някакъв oldschool beamer… Е, може и от по-новичките де.

  25. #1375
    Хахахаха
    Безотказен начин ако я искаш за една вечер : унижаваш я , правиш я на две стотинки и ще те преследва ;дд
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си