.
Затворена тема
Страница 77 от 91 ПървиПърви ... 276773747576777879808187 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 901 до 1 925 от общо 2269
  1. #1901
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    Да, прав си хората се променят или по точно светът и хората в него го променят, но какво да ти кажа аз се определям като сложен характер говоря си с хората от моя клас гледам с всеки да се бъзикам нали да нямам врагове защото просто не искам аз като цяло искам в тяхните очи да изглеждам готин и да мога с всеки да съм си приятел, но като гледам не може така или по точно те не искат ... не знам в тяхните очи какъв съм до преди няколко дена ми пукаше вече ми е все 1 квот'о е писано да става..
    Гледаме чуждото мнение, когато сами не можем да решим кое е правилно. Когато сам почнеш да го оценяваш, няма да чакаш реакцията на другите. А за да можеш да се справяш с изпитанията на живота, трябва да се научиш да си самостоятелен, голяма част от което е вземането на решения. Работи над това и ще стигнеш по естествен път до извода, че не трябва да се вълнуваш от мнението на околните.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  2. #1902
    Определено си прав гледам да слушам абсолютно себе си, но да ти кажа трудно е да бъдеш такъв в такъв свят особено в тази държава с тези хора, не знам може всички хора да са еднакви навсякъде не ме разбирай погрешно аз не мразя хората..

  3. #1903
    Аз пък съм стигнал до извод ,че трябва да се правя на такъв какъвто не съм за да привлека женско внимание.Определено не е най-доброто което мога да се правя на друг, но няма начин да си говоря с момиче за футбол,коли,фитнес и т.н - а това е моята същност като цяло.От моя гледна точка това доста противоречи на тезата ,че за всеки влак си има пътници ..

  4. #1904
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Тъп ти е извода, или може би ти си тъп... или пък си прав? Всичко е относително, зависи какво търсиш. : )

  5. #1905
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    Определено си прав гледам да слушам абсолютно себе си, но да ти кажа трудно е да бъдеш такъв в такъв свят особено в тази държава с тези хора, не знам може всички хора да са еднакви навсякъде не ме разбирай погрешно аз не мразя хората..
    Не е толкова трудно или поне се стреми в тая посока, за да те уважават като човек.

    justsomeone, не е нужно да се правиш на такъв, какъвто не си. Човешко е да имаш такива интереси, момичетата също са човеци => можеш да намериш мацка, която също ще се интересува от това.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #1906
    Принципно да се иска съвет за отношенията момче-момиче от хора на твоята или близка до твоята възраст е безмислено....

  7. #1907
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Във форума отдавна има хора на всякакви възрасти.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  8. #1908
    Цитирай Първоначално написано от Jeronimo Виж мнението
    Принципно да се иска съвет за отношенията момче-момиче от хора на твоята или близка до твоята възраст е безмислено....

    Що ?

  9. #1909
    Защотот сме в една лодка...

  10. #1910
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Jeronimo Виж мнението
    Защотот сме в една лодка...
    Тва може да го разпрострем до всички възможни теми.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  11. #1911
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Доста пичове пак почнаха да ми драскат с въпроси как да постъпят в ситуация xyz и реших да постна отново. Няма перфектен подход , който работи при всички момичета и ситуации. Представете си го като ръка на покер - всяка се играе по различен начин , в зависимост от конюктурата на масата - стакове , позиция , пот и т.н. Има подходи , които винаги са по-добри от други , но запомнете , че ВСЕКИ ПОДХОД Е ПО-ДОБЪР ОТ НИКАКЪВ . Какво губите , ако опитате , дори ако ви отрежат ? Когато играете футбол , притеснявате ли се да отправите удар към вратата , само защото може да не вкарате гол ? Аз гледам по този начин на нещата - момичетата са безкрайните чипове , колкото и от тях да загубиш , винаги ще ти остават безкрайно повече , с които да експериментираш. Раздвижете фигурите по масата , опитайте неща , които не сте правили , защото царицата е наградата. Мога да ви дам добри опънъри , които работят при мен , но при вас ще бъдат изкуствени , а момичетата усещат това. Говорете с емоция за неща , които интерсуват вас и наблюдавайте резултата. Вървите за някъде и срещу вас върви много красиво момиче. Какво ще направите - в 99 % от случаите ще я подминете , без да я заговорите . Защо ? Защото няма да сте с нея , ако ви отреже ? Пичове , вие и сега не сте с нея. В най-лошия случай нещата ще са както в момента - можете само да спечелите.
    Преди времв бях отчасти като вас - харесвах една , която смятах , че е Единсвената , принцесата , която търсех. Държах се прекрасно с нея , за да се разделим много скоро.Нещата не стават просто така , освен с дебелите и/или грозни момичета , които нямат стандарти и възможности за друго - те се радват дори и само да им обръщате внимание. Излезте и жевейте така , както искате. Оставете загубеняците да се опитват да свалят красивите момичета по фб , да се притесняват защо не им лайква статусите и дали се е наебала с някого другиго.
    Вижте нещата от моята гледна точка - вчера излязох да пикъпя. Харесах си 20 момичета , разговарях сигурно с 40 ( много от тях не бяха сами ). От 20-те , които харесах на външен вид , за да се запозная , ми допаднаха само 5. 4 от тях ми дадоха телефоните си , с една от която се видях днес. Така за 2 -3 часа може да си намерите приятелка , която е красива и с която ще си допаднете.Не си ли струва ?
    Повечето момчета , които съм учил , отначало след 5 минутен разговор с момиче :
    1) Разговорът се е получил . Трябва да и искам телефона , въпреки че не е много хубава.
    2) Отряза ме. Значи съм сбъркал много. Леле , кога ще се науча...

    Вижте нещата от моята гледна точка. Говорил съм със стотици красиви момичета , с някои по 2 пъти ( както за голяма моя изненада са ми напомняли ) . Бил съм с достатъчно от тях , за да си знам качествата . Спете с 5 момичета , които смятате за 9/10 , спете с 10 момичета , които приятелите ви смятят за 9/10 , и ще видите как светогледът ви се преобръща. Не е достатъчно момичето да бъде добре изглеждащо , за да я харесате , това показва , че вие избирате , а не избират вас . Това наистина вече привлича.

    2) Момичето е реагирало негативно на опита ми да се запозная с нея / отказала е да ми даде телефона си . Дори и аз , дори и сега допускам грешки - прибързаност , загуба на енергия в гласа и т.н. Пука ли ми ? Не естествено. Мисля си за 2-3 минути какво и е имало на мадамата , за да не ми даде телефона и си избирам по-хубава.

    Доста дълго стана , има много полезни неща. Преди да кажете " тва го знам " , пробвайте и се насладете на резултатите. И помнете , че не бива да толерирате кофти поведение от страна на момичетата към вас , заслужавате повече. Успех
    Последно редактирано от SpiritInBlack : 05-10-2013 на 13:36

  12. #1912
    Добре го каза ! всичко което разбрах е да имаме увереност и самочувствие..

  13. #1913
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    Добре го каза ! всичко което разбрах е да имаме увереност и самочувствие..
    Именно. Но минавай и си го чети отново. По-важното е, че не трябва ти да се опитваш да я впечатлиш, а тя теб, без да си изкуствено взискателен. И най-трудно ще ти е да почнеш да го правиш заради себе си, а не защото ще свалиш момичето така.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #1914
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Прекалено много се филмирате с тоя пикъп, накрая ще взема и аз да ги прочета тия простотии...
    Иначе съм съгласен, няма 2 мнения.

  15. #1915
    Абе Борето пита как да си намери приятели не нещо за чешане. Просто трябва да намери хора с нееговите интереси. Иначе много от нещата дето SpiritInBlack каза са верни с малки изключения. Прав е трябва да се проба то иначе няма да стане е при някои сами идват жените но те са малко. Но е смешно да се каже че от 5 набелязани и заговорени момичета 4 ще си дадат телефона.Това и при познати свалячи не става. По моя преценка и наблюдения върху различни познати от 10 момичета две или три връзват за кафе или просто да се видят втори път с момчето. При мен е малко по сложно от 40-50 две три връзват за втори път да се видим. Добре че съм в голям град а и на мен вече не ми пука. Както каза SpiritInBlack при всеки е различно и смятам че тези пикъпи са загуба на време да те действат но при някой така че мисля че темата тря се спре вече всичко е обсъдено и да тези насоки са верни но те са общоприети а не абсолютно правило което действа при всеки. А забравих да питам SpiritInBlack ако е от София и ако иска да се видим и да отидем на дискотека да ми покаже нагледно как се намират 4 телфонни номера от 5 момичета напълно непознати. Ако го направи го признавам. На приказки всеки е велик. Аз само ще стоя и ще гледам отстрана че ми е интересно. Да покаже майсторските си умения в действие.
    Последно редактирано от Macorancho : 05-10-2013 на 21:13

  16. #1916
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Иначе много от нещата дето SpiritInBlack каза са верни ... Както каза SpiritInBlack ... А забравих да питам SpiritInBlack ако е от София и ако иска да се видим и да отидем на дискотека да ми покаже нагледно как се намират 4 телфонни номера от 5 момичета напълно непознати.
    събрахте са. :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  17. #1917
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    се* , куче неграмотно , се

    макарон , в дискотека никой няма да вземе 4 от 5 телефона от хубави момичета. Там нещата са по-различни , обаче с тази , от която взема , ще правя секс същата нощ. На улицата/в парка/ в университета множеството момичета реагират позитивно и ще се зарадват. Там , ако си добър , ще вземеш номерата , на тези които ти харесват , и след няколко срещи да постигнеш целта си доста по-лесно. Останалите , като кучето над мен , е, трябва да има и момчета , които харесват дебели кучки

  18. #1918
    Цитирах устойчива фраза, боклук малоумен.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #1919
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Д това показва , че вие избирате , а не избират вас .
    Останалото - добре, но това просто не е вярно.
    Финалната дума винаги е на момичето, колкото и да не ти харесва. От 20 ти ще отсееш 5, които са ти харесали, но оттам нататък топката е в нейното поле - дали изобщо ще те хареса, дали ще си даде номера, дали ще излезете, дали ще ти пусне...

    Кефи ме как си вярвате, че нещата са едностранни. Мадамата трябва да се бори за вашето велико внимание :ДД Няма такъв филм. Впечатляването е взаимно; всеки, който твърди обратното, чисто и просто или сам не си вярва, или е изключително зле. Това, което вие всъщност искате да кажете е, че е суперважно да се избягва показния опит за впечатляване, защото момичето се взима много насериозно и си въобразява, че е центърът на вселената. С това вече съм съгласна.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 05-11-2013 на 07:53

  20. #1920
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Не. Просто не трябва да ти е мисъл да я впечатлиш. На нея също. Можеш да впечатлиш другия и без да го целиш.

    А иначе вие избирате, така е. Момчето би трябвало да го боли хуя за това.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  21. #1921
    Не знам дали JoLLiE92 е момиче ако е така нормално да се съпротивлява и да защитава пола си,но аз до сега съм имал гаджета и то не сериозни и не съм си ги хващал аз а те мен и не бяха много грозни добре изглеждащи последната ми беше с големи гърди което за някои е супер ама аз нали съм прост и я оставих без дори да я отворя защото просто не искам да стават нещата така не съм от тоя тип предпочитам да има нещо между нас което е грешка ... просто гледам да уважавам момичето и за цели 17 години само един път се целунах с език с момиче и за това е цялата работа като гледам как тръгват нещата не искам да остана forever alone както се казва.. Macorancho така си е ние съвсем сменихме темата така е ;D

  22. #1922
    Няма проблем ти питаш и ние се оптиваме да помогнем специално аз никога не съм срещал трудности да си намирам приятели или компания идва си от само себе си. Е чак приятели силно казано те са малко но имам много познати просто като имат сходни интереси сами идват и се сдушваме. PinkPan7her евала правилно го каза. Повечето момчета си мислят че са накарали момичето да си легне с тях но всъшност момичето избира дали да го направи. Едни просто привличат жените други не и тези които го правят си мислят че е заради това което са казали или направили но истината че не е точно така е зависи до някаква степен и от момчето разбира се но мноооого малко. Borislav,Georgiev също го потвърди.

  23. #1923
    Голяма грешка да се родя през 96-та по добре щеше да ми е 10 години по назад поне щеше да съм по добре ...

  24. #1924
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    Не знам дали JoLLiE92 е момиче
    ХАХА ,ВЕЛИК ! Никой до ден днешен не знае , сигурно при преброяването я имат за 2 момчета

    тея дни може да напиша още статии , четете и прилагайте

  25. #1925
    Е, да, ти си по-голямо момиче от мен, но все пак ..
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си