.
Затворена тема
Страница 78 от 91 ПървиПърви ... 286874757677787980818288 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 926 до 1 950 от общо 2269
  1. #1926
    Недей да се сърдиш на момчето . Най лесно се проверява като и свалиш гащите. Там няма скрито покрито ще разбереш дали е момче или момиче и ако няма нищо почваш леко да я цункаш и галиш мммм докато не започнае да ухае на страст и възбуда. Сега съм по боксерки с чаша уиски с лед за жалост евтино . Липсва ми само JoLLiE92 искам да ме гали по гърдите доста са стегнати бутали са 180 на лежанка днес затова отмарям. Да ме гали по раменете и шията. Допирам чашата до устните си капки се стичат по гърдите, пъпа, лелее къде стигат до напращелите ми боксерки ауууу. Лъхам на тестостерон и сееееекс! JoLLiE92 чакам те съкровище

  2. #1927

  3. #1928
    О Господи.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1929
    А какво правим ако момичетата не ни отразяват ? духаме супата ли

  5. #1930
    Добре, той SpiritInBlack си го каза не бива да толерираме лошо поведение от тях към нас ама кажете ми защо тогава съм сам ?! тяхното мнение не ме интересува, висок съм това не ми ли е бонус ?! понякога мисля че или съм прекалено тъп или над мен тегне някв'о проклятие говорил съм на тази тема с Майка ми и тя ми казва че нещата ще се подредят сами да ама кога ? аз съм на 17 и до сега съм се целувал само един път с момиче и то с език писна ми вече на фалангата както се казва.. трябва да съм уверен,но добре понякога съм срамежлив пф... това не се ли смята за бонус.. няма да ви критикувам ако ми кажете нещо негативно ето вижте ми профилната снимка и кажете какво мислите за мен по външен вид. Ако става дума за характер там ме е страх да коментирам защото всеки може да си измисли нещо за себе си, но да кажем че съм сравнително добър човек винаги питам хората как са стана ми като навик

  6. #1931
    Borislav,Georgiev трудностите с жените не са заради външния ти вид. Явно не си чел предишните постове аз точно същите въпроси съм задавал не е само при теб. От всичко казано мога да обобщя че до голяма степен зависи от момичето може би 90%, по малка степен как се държиш и какво говориш но това също е важно и ест. какви са ти финансовите възможности особено това е от значение при по големи девойки които търсят сериозна връзка с цел може би брак. А и трябва да разбереш че има момчета които допадат на жените други не но все ще си намериш мацка. На един му пускат повече на друг по малко във всяка сфера на живота едни са по добри от други. И недей да се стремиш да разбираш жените те не мислят като нас. Аз винаги съм си задавал въпроса защо но не съм намирал отговор.

  7. #1932
    Благодаря ти за написаното, но аз да ти кажа какво съм забелязал при момичетата на моята възрасти ми те си търсят богати чичковци ако гледам по големите те няма да ми обърнат внимание пък и с право аз не знам какво искам... на мен целта ми е да си намеря едно свястно маце и да си се гушкаме двамката и на мен да ми харесва и аз на нея, но не става живота не ни предоставя това което искаме а това което той реши... да се надявам поне че ще хвана оЧото на някое момиче

  8. #1933
    Момичетата не търсят финансови възможности, момичетата търсят момче с бъдеще. Поне момичетата, които си заслужават - тея, които не си заслужават, нямате нужда от тях. Разяснявам : ако бачкаш в автосервиз или хамалин (примерно) дори и да правиш много пари в момента, за нормалното момиче това не е добре, защото тая работа е до време и така. Хубавото е да се развиваш, да работиш по себе си .. а у
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1934
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Кучо , никакъв комплимент не ми направи. Всеки прилича на момиче повече от теб.
    Момчета, странно много си приличате 2мата , независимо дали тролите или не. Самочувствието е нещо много важно в днешния свят , дори извън пик-ъпа. Смятам ( разбирайте , че и вие трябва да приемате така ) , че начинът , по който ни приемат околните , отразява собственито ни мнение за самите нас.Мога да ви дам много техники и методи да си вдигнете самочувствието , но по принцип ми плащат за това Шегата настрана ( дали пък е шега .. ) , най-добре е увереността да дойде от самите вас. Ако ви е интересно все пак , драснете и може да ви пратя някои книги онлайн. Първата , която ми идва наум , е на Кешоу - " Подсъзнанието може всичко " . Книгата е написана разбираемо за всички ( надявам се ) ниво. Представена е като навик , който трябва да се тренира - както и с всичко останало , с времето ставаш все по-добър.
    Проблемът със самоувереноста е , че просто хората са свикнали да мислят негативно ( несъмнено под въздействието на т.н. социалното програмиране - грешноразбрани норми за поведение). Съгласете се с мен , че има неща и начини , които са единствено правилни - винаги караш с колан , държиш се с уважение към родителите си , при посещение в банка трябва да си облечен добре и да се държиш възпитано и т.н. Обаче има и места и събития , където може да правим квото си искаме. Днес правих секс със страхотно момиче , но не ми хареса. Има ли нещо нередно ? Не. Излязох на разходка и говорих с всички , които ми харесаха. Отдавна съм претръпнал и бях спокоен , но всичко идва от вътрешната увереност и спокойствие. Мога да ги питам каквото си искам , каквото е интересно на мен. Бъзиках дори 2 момичета , които ми казаха , че са фотомодели , че сигурно им е много скучно да са заобиколени постоянно от гейчуги и други ревниви момичета , а ми изглеждат като хора ,които знаят как да се забавляват. Когато " отваряте" високорангова ( > 8/10 ) група от момичета (н>1), а си сам , е много важно да вкараш всички в разговора , за да не те кокблокнат преждевременно. Много точно американци са нарекли поведението "cocky n funny" На тръгване , след като им бях взел телефоните на едната, казах " Аз съм най-добре изглеждащото момче , с което ще се срещнеш в България , по-добре да се снимаш с мен , защото иначе колежките ти ще бъзикат , че си пропуснала шанса си. Нали не се срамуваш " ? Получи ли ми се ? Естествено. След това и другата се снима с мен. Сигурен съм , че днес ще качат снимките във фб. Вижте просто силните моменти - забавлявам се, което го усешат безпогрешно , и водя разговора.
    Не всеки път нещата протичат гладко. Пак го казвам , защото е много важно. Ако ме бяха отрязали ? Ами , щях да съм се забавлявал няколко минути , говорейки с привлекателни момичета. На кого му пука , ако не ми бяха дали телефоните си ? Не на мен , но не трябва и на вас , ако сте във въпросната ситуация. Имам телефоните на 20 + , които са по-хубави от тях.

    Дано някой вземе да осмисли написаното от мен , че почвам да се отчайвам , че само аз пик-ъпя от форума.

  10. #1935
    В тия времена и претенции ако ми искаш .... и какво ако е хамалин ?! какво ако няма бъдеще ми аз мога да имам бъдеще да стана крал на половин Африка пък да пребивам жена ми всеки ден с бухалка ? ми ако съм хамалин и се държа с нея като с принцеса и уважавам и обичам кв'о правим ?

  11. #1936
    Ми ти добре го написа Философията и тнт. ли са ти слабост ? ами пък не зависи ли от характера аз примерно бях прочел някв'и неща за зодията примерно аз съм Водолей и имам еди си кв'и негативни черти и тнт. ама аз си падам по фантастиката и тнт. и може би за това ги чета тия неща не казвам че са измислица, но както и да е хубаво го написа а може ли твоя фейсбук? да видя тия момичета ? просто ей така

  12. #1937
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    В тия времена и претенции ако ми искаш .... и какво ако е хамалин ?! какво ако няма бъдеще ми аз мога да имам бъдеще да стана крал на половин Африка пък да пребивам жена ми всеки ден с бухалка ? ми ако съм хамалин и се държа с нея като с принцеса и уважавам и обичам кв'о правим ?
    Умирате от глад изпълнени с любов. Никой не ти говори за пари да ме води по кафенца с BMW-то, просто да може евентуално един ден да издържа семейство. Както и да харчи прекалено много не е добре, дори да има достатъчно пари - ако не може да си прави сметка не говори добре за един мъж.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #1938
    То това е добре ама всичко е възможно, всичко може да се случи .... абе както и да е..

  14. #1939
    JoLLiE92 Аре да ми станеш гадже ??

  15. #1940
    Ако така процедираш с момичетата, разбирам защо нямаш приятелка.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #1941
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Macorancho да засили активността във форума,много яко чувство за хумор

  17. #1942
    iva_010
    Guest
    За да те хареса едно момиче трябва да бъдеш себе си , да имаш голямо чувство за хумор и да й обръщаш внимание .....

  18. #1943
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от iva_010 Виж мнението
    За да те хареса едно момиче трябва да бъдеш себе си , да имаш голямо чувство за хумор и да й обръщаш внимание .....
    Оха....
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #1944
    Само аз ли не обичам момчетата които се хилят и лигавят за щяло и нещяло ???:O
    Нека има чувство за хумор ама чак пък голяма айде не .

  20. #1945
    Като се замисля може и да е за добро да нямам гадже то и ебез това си имам проблеми в училище с моя клас, хората които ме уважават там се броят на пръсти буквално не знам защо е станало така гледам да съм приятел с всички не се бия, не пуша и тнт.. просто си се смея с "приятели"

  21. #1946
    Какво общо има гаджето с отношенията със съучениците ?

  22. #1947
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    Какво общо има гаджето с отношенията със съучениците ?
    В главата на един трол всичко има отношение със всичко.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  23. #1948
    А тва не се бия и не пуша е редвоното което подобни индивиди пускат

  24. #1949
    В главата на един трол всичко има отношение със всичко.
    Пича е прав, но аз ако съм трол той е женското на трола

  25. #1950
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    В главата на един трол всичко има отношение със всичко.
    Пича е прав, но аз ако съм трол той е женското на трола
    Впечатляващо
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си