.
Затворена тема
Страница 79 от 91 ПървиПърви ... 296975767778798081828389 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 951 до 1 975 от общо 2269
  1. #1951

  2. #1952
    Borislav,Georgiev не трябва постоянно да търсиш какво не си направил както трябва или какво в теб е грешно. При някои хора си е даденост може всичко да върви като по учебник и да си се представил отлично и пак да не стане заварката. Друг може да псува като хамалин и пак да боядисва с паламарката вечерта някое дупе. Малко е до късмет и естествено до теб. Не може всички да са плейбои разбери. Ако на всички им пускаха еднакво нямаше да има лузъри и свалячи важното е да имаш късмета да изтеглиш късметлийската карта. И споко все ще забиеш някоя и недей толкова да му мислиш аз вече се нося по течението и съм вдигнал ръце която пусне пусне не мисли че само при теб е така.
    А ако искаш можеш да видиш уроците на Сергей Гринглаз как се свалят мацки там има неща които са интересни и реално приложими
    Последно редактирано от Macorancho : 05-15-2013 на 17:18

  3. #1953
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Borislav,Georgiev не трябва постоянно да търсиш какво не си направил както трябва или какво в теб е грешно. При някои хора си е даденост може всичко да върви като по учебник и да си се представил отлично и пак да не стане заварката. Друг може да псува като хамалин и пак да боядисва с паламарката вечерта някое дупе. Малко е до късмет и естествено до теб. Не може всички да са плейбои разбери. Ако на всички им пускаха еднакво нямаше да има лузъри и свалячи важното е да имаш късмета да изтеглиш късметлийската карта. И споко все ще забиеш някоя и недей толкова да му мислиш аз вече се нося по течението и съм вдигнал ръце която пусне пусне не мисли че само при теб е така.
    А ако искаш можеш да видиш уроците на Сергей Гринглаз как се свалят мацки там има неща които са интересни и реално приложими
    Мерси че и ти не се изцепи с някоя обида по моя адрес и мерси че ми обърна отново внимание...

  4. #1954
    Въх , че кой те е обиждал пък ?

  5. #1955
    В главата на един трол всичко има отношение със всичко.

    Като комплимент ли трябва да го приема ?

  6. #1956
    Цялата работа идва от тук че хората си мислят че при всеки правилата са еднакви и важат с еднаква сила а трябва да се проявява повече разбиране и да се опитаме да погледнем през очите на отсрещния човек. Не можете да съдите по себе си за другите. Все едно сега аз като вдигам 150кг лежанка да си мисля че всеки трябва да може да ги вдигне. Боре от мен да знаеш един съвет братле приемай го както искаш което не става по лесния начин става с пари!
    От опит ти го казвам.

  7. #1957
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Добре, ако разбирам от компютри веднага ли минавам в графа 'nerd/geek' (loser)?

    Или пък другата страна - ако имам дебело злато на врата и бързо BMW в гаража?

  8. #1958
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от D*Rose Виж мнението
    Добре, ако разбирам от компютри веднага ли минавам в графа 'nerd/geek' (loser)?

    Или пък другата страна - ако имам дебело злато на врата и бързо BMW в гаража?
    Не...
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #1959
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Всичко зависи от самия теб . Значение има не какво правиш , а как точно , по кой начин. С един колега си говорохме вчера кога трябва да обръщащ внимание и да помагаш на мацките и горе-долу стигнахме до следните заключения ( за себе си изключвам мили момичета , които се радват на обичта ми - те може да разчитат на помощ , стига да я поискат ) :

    Ти и помагаш в нужда - тя го оценява и за нея ставаш принц
    Ти и помагаш в нужда - тя кой знае защо решева, че си мухльо, който може да използва или пък загубва тръпка от това, че те води за носа в случая.
    Ти не и помагаш в нужда - тя ти е безкрайно ядосана и те намразва до живот.
    Ти не и помагаш в нужда - тя пък кой знае защо решава, че си ебаhти алфа-пичът, който е над тия неща и не му пука от нищо, даже от примиращи мацки с проблеми в ръцете му.

    Това са всички варианти, други няма. Всички са напълно вероятни и кофтито е че понякога се случва онзи, който най-малко ти изнася. Затова ви давам следния общочовешки съвет - прави каквото искаш, пък да става квото трябва, по точен съвет едва ли има.

    Жените не са точна наука. Важното ти да си точен пич..поне пред себе си

  10. #1960
    Да се надяваме че ще се намери някоя лудичка и за мен

  11. #1961
    Ще се намери

  12. #1962
    На първо място подбирай си компанията с която излизаш наблюдавал съм топ свалячи какво правят. Те обикновено контактуват с момичета които са им потенциални мишени и с момчета които движат в компанията на тези красиви момичета. Дори и да не успееш да свалиш никое момиче в компанията те имат пък приятелки и все някоя ще се навие много са малко хората с лош късмет като моя че никоя да не му връзва. Нема се пуашиш както се казва Уеко и спокойно.
    Последно редактирано от Macorancho : 05-23-2013 на 15:49

  13. #1963
    Абе направо и казваш.
    Една цигара време и те разкопчавам..
    от теб на други нищо не давам...!
    Къде играеш нека дойдат да те гледат ..
    Каква актриса направо си ми ти ..
    Едно желание си имам аз последно
    в асансьора с теб да заседна..

    Да те повозя няма място в колата,
    но на капака ще има атака..
    Ще ти покажа и с какво съм обзаведен..
    От любопитство само погледай..
    Да те повозя няма място в колата,
    но на капака ще има рака-така..
    Да не оставим нещата по средата..
    Докато чакаш,аз ти се мятам..
    Нема как дане ти върже!

  14. #1964

  15. #1965
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    Хареса ми
    Харесваш ли готините мацки - трябва и ти да се правиш на такъв... да я целунеш пръв, да я сваляш .... е аз не го мога добре това, но изисквам критерии... за това и нямам гадже. мисли му

  16. #1966
    За всеки е супер различно Бъдете себе си и ще ви харесва правилният човек.

  17. #1967
    Не съм съгласен че ще бъде правилния човек. Това е малко хазартно може и да стане може и да не стане. Важното е да има входно изходни процеси. Както се казва да и начешаш пичето.

  18. #1968
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Бъдете себе си
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #1969
    Мръсно и набързо, как ти звучи ?
    Тайно и дискретно, как ти звучи ?
    Нещо еднократно, секси дори, искам го ужасно, искаш и ти.


    Полудей, полудей и се предай, много секс има в теб, дай ми го дай.
    Мръсно, набързо и страстно ме разкатай.
    Полудей, полудей и се предай, много секс има в теб, дай ми го дай.
    Мръсно, набързо и страстно ме разкатай.

  20. #1970
    Искам ги всичките мръсници. Содом и Гомор....

  21. #1971
    Макоранчо, махай го този аватар, за да не излагаш повече момчето на него. Познавам го и няма нищо общо с въпросното лице което пише!
    п.п извинявам се за спама..

    п.п 2 JoLLiE92, съжалявам, но си има сериозна приятелка, но мога да те запозная с друг човек подобен на неговото телосложение . Познавам доста като него, ако това ти е грабнало окото .
    Последно редактирано от WizKha : 06-04-2013 на 21:03

  22. #1972
    Цитирай Първоначално написано от WizKha Виж мнението
    Макоранчо, махай го този аватар, за да не излагаш повече момчето на него. Познавам го и няма нищо общо с въпросното лице което пише!
    п.п извинявам се за спама..
    Запознай ме
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #1973
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Кофти е когато темата е съживявана от кучета и фейкове. Нищо , ще бъде полезна за всички.

    Май най-много се интерсувате от нощната игра, основната теория съм ви я предал , сега ще се спра на пример от предната седмица. Комбинация е от това как да създадете много силно привличане с момиче на първа среща , без да има доверие , което изисква повече време.Казано по друг начин -момичето да се съгласи да спи с вас по най-бързия възможен начин.

    Имах неприятно много неща за вършене и реших , че мога да ги съчетая. Едно момиче на име К., с което се запознах в университета ме навиваше да излизаме от доста време, а познат колега същия ден ме беше офертирал за бар - и той забърсал някаква колежка. Речено-сторено. Уговорих се с момичето да се видим в Миленката към 22.00 и после да я заведа , където реша ( силните моменти тук са , че Миленката е много готино кафе с канапета , където съвсем спокойно може да правиш кино , а и не и казах какво ще правим - момичетата са привлечени от неизвестното , особено ако им е представено по интересен начин ). Важно е в подобни моменти вие да сте водещият и да настроите отсрещната страна за нещата , които следват. Опита се да ми подаде ръка , но аз и казах , че явно е почнала от рано да пие , защото сме се запознавали и я прегърнах. Направи ми комплимент как изглеждам и за парфюма, работата беше ясна. Поканих я вкъщи да и направя коктейл , за да загреем за вечерта, ама усети накъде отиват работите и се заинати.Ок , ще има ЛМР ( съпротива в последната минута ). Направих и питие и започнахме да се целуваме преди да го изпие. Бръкнах и под блузата и нямаше сутиен и започнах да се събличам. Аха-аха да стане работата и почна за ми казва , че не била такава , не била пускала никога на първа среща , бла бла - глупости. Усещах , че мигрената ми се засилва и че ако я наеба , просто ще ме домързи да отивам на дискотека. Главоболието обаче май беше заради пиенете, което стана после.Аз си мислех ,че клин клина избива.
    Обличаме се и и казвам ,че нощта сега започва. Пристигнахме малко късно в Cotton , но купонът беше в разгара си. Отидох първо да поздравя близките познати - почти на всяка маса имах такива , което много ми дигна ранга в нейните очи. Отидох при момчето , с което имахме уговорка, той дебилът се учудил , че съм дошъл - явно не ме познава - не нарушавам обещания. Запознах се с момичетата , които беше довел, моята беше малко по-хубава. Тацнувахме всички , групата бяхме готини и си прекарвахме забавно. По едно време идва една танцьорка до мен и я поглеждам в очите , хващам я внимателно за ръката и и казвам :
    аз : Нова си тук , нали ?
    тя : Как позна ?
    аз: Не знаеш текстовете на песните наизуст все още и не можеш да танцуваш.

    Направих много серизна физиономия и тя горката се облещи здраво. След няколко секунди се усмихнах и я придърпах отново към мен ( преди това не снемах погледа от очите и ) и и казах , че не съм я виждал тук досега , а познавам танцьорките.

    аз : Виж , айде напиши си номера да се видим тея дни , че тази вечер не мога да ти обърна внимание.
    тя : Ооо, ама аз номера не си го давам толкова лесно, щото такива като теб знаеш ли колко ме притесняват? Аз ще ти се обадя, когато имам време.
    аз : Кой е казал , че аз ще ти дам моя. Трябва да ми покажеш все пак ,че можеш да танцуваш. Нали си знаеш номера ?

    И си дадох телефона ,за да го запише. Алкохолът продължаваше, о , чудо - главоболието ръстеше. Викам си , че тая , с която бях дошъл, нямам голям зор да я еба и по-хубаво да си ходя , че мразя да ставам рано ,чувствайки се некомфортно. Отидох до съседната маса , на която беше един авер от Пловдив , да си кажем чао и видях нещо интересно. На съседна маса две мацки се раздават яко сами - 8ца и 9ка. Бастуните ги гледат , текат им лиги , ама не ги апроучват. Викам си " бал съм я и мигрената , сега ще ги еба или ще ме отрежат, поне да спя спокойно после ". Отивам директно при тях , усмихвам се на 8цата , но говоря с по-яката - много е важно в такива моменти да знаете коя е лидерката на групата , която ако се съгласи да дойде с вас , другите ще я последват.
    аз : Добре, момичета , как го постигате това - две атрактивни жени танцуващи секси и сте сами ( отварям голяма скоба , че според пуа теорията е противопоказно да правите комплимент на мацка , ако не го е заслужила , обаче в случая знаех , че ще подейства ) .
    9ката: Амиии , пич , ние сме лесбийки , затова така.

    Викам си на акъла , опа имах късмет , това съм го чувал над 15 пъти от подобни момичета.

    аз :Охаа , имаме значи обща черта. И аз си падам по момичета.
    тя:Не , бе , ние казваме ,че сме лесбийки , за да гоним досадниците.

    Хубаво , че беше тъмно , че не ми видяха Хаус изражението.

    аз: А, стига ве. Приятелката ти притеснителна ли е много ?
    същото момиче продължава: Виждам , че не си от тях. Не , що ?

    Новата песен почва и дърпам 9ката на дансинга с мен. Почти цялата дискотека гледа, мен главата ще ми се пръсне , чудя се какво да правя. Правя яко кино с мацката и я целувам по врата, тя мърка. Скоро дойде и 8цата и започна да танцува с мен , бута си задника, стана ми лошо. Проклех гадното главоболие , че ако не беше то щях да правя 3ка с мацките - имам голямо легло в квартирата
    Слязохме и отидохме до технята маса, и там една бивша. Направих наздраве с мацките пред тях, на момчетата и на бившата им паднаха ченетата. Целувам се с 9ката и и казвам , че отивам малко на масата да се видя с моите. К. седеше нацупена и правеше нещо на телефона. Седнах до нея демонстративно да си почина малко. Опита се да седне в скута ми и мрънка " Оф , тук повече не ща да стоим , познаваш много хора и не ми обръщащ внимание. Хайде у вас пак, гледа ми се филм. Мисля си " аха, мастия долна , одеве не искаше , ама сега напираш". Игнорирах я стабилно и отидох да запаля цигарка навън. П. , момичето от дансинга , дойде да пуши също, поговорих си малко с нея, простичка доста, по-хубаво впечатление прави като мълчи. Целувахме се, аз измръзвам по сива риза и черен панталон , тя по късата рокля не трепери. Върнах се вътре да кажа на моите хора , че си отиваме с П., К. пък беше духнала нанякъде. Малко тъпо се получи спрямо нея, не ми пукаше . Казах на П. да си вземе чантата, че ще я изненадам. Дърпаше се малко преди да излезем и доста след като разбра , че съм без кола, рофл.

    тя: Няма ли много кучета през нощта ?
    аз: Спокойно, с мен си.

    Заведох я вкъши и правихме страхотен секс заедно. Не можех да повярвам колко удоволствие ми доставя да размятам нежното и телце. Бях прекалено уморен , за да я разкарам от вкъщи и заспахме заедно. На сутринта продължихме откъдето бяхме спряли преди няколко часа. Казах и да носи другата вечер същите червени прашки , добре и стоят на дупето. След като си тръгна бях в много готино настроение и готов за нещата , които ме чакаха- макар и с главоболие , не можеше да не съм зареден.

    Ако имате въпроси , питайте. След няколко часа имам изпит и ще отлитам, ала тези дни ще обясня защо с 8ци и 9ки рядко се получват нещата.
    Последно редактирано от SpiritInBlack : 06-05-2013 на 20:37

  24. #1974
    anonymous708973
    Guest
    След тая простотия съм почти убедена, че си измисляш, въпреки че именно аз досега защитавах противоположната теория.
    Някои от изреченията ти звучат баш като от роман.

    Едит:
    Не знам с какви отчаяни индивидКи общуваш, ама ако бях на тая К., която първоначално е дошла с теб, и направиш грешката да ми удариш подобен игнор, повече просто няма да ме видиш.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 06-05-2013 на 21:44

  25. #1975
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Гошко,чедо :Д, в кой свят живееш, сериозно питам? Държанието, което описваш е адски долно и подхожда на 15 годишен келеш, който си мисли, че света се върти около него. А за момичетата, които описваш бих дала само едно определение - измет. Убедена съм,че знаеш,че това далеч не е повод за гордост. Всяка нормално момиче би се отблъснало от всичко това, повярвай. Не го казвам с цел да те обидя,ама...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си