.
Затворена тема
Страница 80 от 91 ПървиПърви ... 307076777879808182838490 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 976 до 2 000 от общо 2269
  1. #1976
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ето от мен едно:

    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  2. #1977
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Ето от мен едно:

    Много правилно, прави каквото трябва , а да става квото ще.

    Пантеке , мнението ти , както винаги , е дълбоко ценено. Но всичко е истина. В неделя съм на Софийски , ела.

  3. #1978
    anonymous708973
    Guest
    Shte idwam w sofiq s valentin na 14, prawim miniforumna na 15-ti, weroqtno murzeliwiq sledobed.

  4. #1979
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Вие сте лоши хора, аз на 15 ще пътувам , ако имам време ще джитна по София, иначе директно на изпит на 16ти!
    Ще се садна, като дойда да уча обаче, ще ви събера на запиваща форумна, без изключения!
    maDamn

  5. #1980
    Привет!Момиче което харесвам ми се усмихва, как да я разсмея с бърз и кратък отговор :P ?

  6. #1981
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от KyMaJluCa Виж мнението
    Привет!Момиче което харесвам ми се усмихва, как да я разсмея с бърз и кратък отговор :P ?
    Купи 2 коли, лепни на едната листче с текст "(Сподели с) Усмихнатата" и иди я почерпи.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #1982
    Бъди себе си ако искаш да харесат теб, а не някой друг.

  8. #1983
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Айде още един...
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #1984
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Ако представлявам глуповат ретард,който по цял ден обича да прави дупки по столовете вкъщи и да псува хората в нетя,как да впечатля момиче,бидейки себе си?!?

    Нещо не ми се връзва.
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  10. #1985
    За всеки влак си има пътници

  11. #1986
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    ^ Влака на ретарда с дупките в столовете и онлайн ругатните едва ли ще е пренаселен.

    Трябваше да ми препоръчаш ъпгрейд.
    Идеята ми беше,че съветът "бъди себе си" невинаги е добър,предвид че в повечето случаи се възприема прекалено буквално.
    Като "не мърдай от кочинката си,който е решил да те хареса,ще те хареса дори мърляв " .
    Последно редактирано от Glamour92 : 06-26-2013 на 12:10
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  12. #1987
    Всички са коври
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  13. #1988
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Всяко яйце - бомба, всяка кокошка - летяща крепост срещу агресорите!
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  14. #1989
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Glamour92 Виж мнението
    Всяко яйце - бомба, всяка кокошка - летяща крепост срещу агресорите!
    Всеки кооператор - свиня! Всеки комунист - две! (призив за отглеждане на прасета)
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #1990
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Всеки кооператор - свиня! Всеки комунист - две! (призив за отглеждане на прасета)


    Всяко кебапче - куршум в сражението срещу световния империализъм!
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  16. #1991
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    „25 години народна власт - 25 години български цирк.“
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #1992
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Всеки комсомолец – пример за хулиганите!
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  18. #1993
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    “Откривам новия завод за вело… за вело… Абе за колелета”

    Тодор Живков, при откриването на завод “Балкан”
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #1994
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Първо се усъвършенствай, а след това бъди себе си!

  20. #1995
    Проми ми се мозъка с тия 80 страници, но сега поне има на какво да си опра мислите.
    Не мога да ви посъветвам, защото и аз не съм го преодолял това. Но в моите виждания проблема с ответния пол е подобен на много други. Това са проблемът за липсата на пари, страхът от бой и всичко още много такива. Истината е, че и да решим този проблем няма да сме истински щастливи. Доказателството го имам в миналото си. Изпитвах ужас да се бия и мислех, че ако спечеля състезание ще съм истински щастлив. Вече почти 3 години бокс, няколко медала и изводът, че като спечелих нищо не се промени. Общо взето бях щастлив за около 72 часа или така съм си мислел, защото съм разсеял до някаква степен някакъв комплекс. Причината на тези проблеми, или с други думи тяхната почва, е в самите нас. Всеки има уникален проблем и е нужно да се пребори с него, тоест със себе си.

    Мят проблем е, общо казано, неизживяно детство. Недъгът, който съм развил се нарича борственост. Някои ще сажат, че е положително, но аз съм такъв, че не мога да се спра пред нищо, ако искам нещо. Дори майка ми не може да ме контролира, когато загубя контрол над импулса. Дори да има болка, я игнорирам. Забравям за страх и такива. Раздавам се докрай и не мога да се задоволя. Чувствам се нещастен, да постигам нови и нови неща. Просто искам да спра да се доказвам пред останалите, но не знам откъде да започна. Ако реша този проблем, вярвам, че останалите биха били следствие на събитията.

    Не мислите ли?

  21. #1996
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Така е, да и евалата за проницателното мислене и точните думи!

    Не е лесно да постигнеш това, което целиш и мога да кажа за себе си, че също не съм го постигнал. Но все пак ще споделя как гледам на нещата. Осъзнал си, че щастието не идва отвън и външни събития, а отвътре, от начинът по който ти ги възприемаш. Сам им придаваш смисъл, сам определяш кое ще приемаш за успех и кое не, сам избираш каква емоция ще ти носи, ако изобщо ти носи някаква. Нямаше да се чувстваш и 72 часа щастлив, ако преди това не беше натоварил със смисъл състезанието. Ако си беше наумил, че то е прекалено ниска летва за теб, нямаше да ти донесе никаква радост. Всичко опира до това да се научим да гледаме на нещата по правилния начин и чак след това да си поставяме целите, но не е лесно да контролираш нагласата си за света отвън. Това става чак след като минеш през дълбокия процес на себеопознаване.

    И иронията е, че никое щастие не е безкрайно. Но хубавото е, че го има, което означава, че и никое нещастие не е безкрайно. Ако се научиш да си сваляш очилата, през които виждаш апатията и да слагаш тези, през които да виждаш новите цели с новите радости, които ще ти донесе постигането им, няма да изпадаш или поне да се задържаш в дупки. Стига да искаш радости. Когато опознаеш себе си, е много вероятно да решиш, че нямаш такава нужда от радост, но тогава и няма да те притеснява нещастието, тези емоции ще са далеч от теб и ти сам ще избираш да се доближиш или отдалечиш от тях.

    Или поне в това вярвам към момента.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #1997
    Ти обръщаш внимание на духовната висота у хората. Тя е висша форма на себеконтрол и може да служи за идеал, ако някой иска да поправи нещо в себе си. Постигането на цели в моя живот ме накара да осъзная, че те имат сходна природа, колкото и различни аспекти от живота да засягат. Просто следват правилото, всяка следваща да бъде по-предизвикателна, поне във вижданията на индивида. Аз лично не смятам, че притежавам такава духовна висота. Но вече осезавам природата си, чрез проблясъци, но достатъчно ясни за да прогледна. В моите виждания, това е моята вътрешна борба и опит да се променя. На 17 години съм и може би ми е дошло времето да узрея.

    Както казах, имам неизживяно детство, и силно присъствие на инстинктите за самосъхранение в ранно детство, като освен физически, бе засегнат и психологическият аспект на самосъхранението. Според мой учител, това е източника на енергия у мен. Почти постоянно водя борба с окръжаващият ме свят. Не знам кое трябва да постигна и кое не, затова постигам всичко наред. Тоест с много енергия в учене, в спорт, в компютърни игри, в приятелства не знам друг начин освен да пробвам всичко. Опитал съм толкова много неща, че като се сблъскам с 1 проблем, го обхождам, анализирам, човъркам и каквото намеря за добре без някакъв изграден принцип. От друга страна, това успява да убие бързо тръпката в мен, да ме отегчи и умори. Тогава обикновено губя контрол над импулса и тази енергия избива под по-грозна форма - злоба, алчност, амбиции, нетолерантност и неуважение и най-често избиване на комплекси трупани с дни или седмици. Дори и сега, когато осъзнавам всичко това, не знам как да направя така че да постигна следващото ниво на себеконтрол и да не се налага проява на първичност. Тъй като аз по природа съм си див, злобен и енергичен.

    Мисля че проблема ми с момичетата е резултат на личния ми проблем. Добре, не съм се целувал нито съм губил девствеността си, не ми и пука, но не съм сигурен, че ще е така ако стана от лаптопа и се опитам да го кажа на някой от живота. Нямам идея къде съм бъркал преди, но е явно че не съм опитвал много. Дори сега се сещам само за 1 случка, бях взел номера за същата вечер, обадих се на момичето, но бях доста притеснен, и казах каквото мислех, но тя каза, че вече е решила да излиза с най-добрата си приятелка, на която предварително й бях споделил и тя знаеше добре. Като и взимах номера се беше съгласила, но очевидно после е казала на приятелката си да се направи, че не ме е разбрала, за да има извинение. В останалите случаи съм колеблив. Знам, че мога да погледна момичето, което ми харесва или нещо такова, но като си засечем погледите бързо въртя глава, не знам защо и не го правя съзнателно. Или пък, ако тръгна да водя разговор, постоянно крия, дори да усетят увъртам и блъфирам, че са се заблудили, защото ме е срам да призная, сякаш е слабост, която трябва да пазя в тайна.

    Просто, аз виждам себе си в преход. Обещавам да последвам насоките ви и да споделя нещата, които ми направят впечатление. Аз съм свикнал с бързия напредък и ще ми е лесно да продължавам напред след всяка крачка. Накрая мога да изведа един обобщен вариант на тази промяна, за да си имат на идея хората, които още не са минали този път. На когото му е интересно да се занимава с моя случай, мога да опиша и по-задълбочено. Предимството ми е, че за разлика от повечето ми приятели, бързо извличам позитива от едно преживяване. За да съм обективен, ето и примери. С 1 приятел се прибираме по-тъмно от гората, пътя е асфалтиран, но видимостта е 3-4 крачки пред теб и ти се привиждат неща. Бях уплашен до смърт, както и приятелчето, но като премина вече не се страхувах и от много други неща. Същото беше и с бокса, близки се страхуваха да не развия някаква психическа травма от боя и състезанията, защото едно момче имаше тоя проблем и ходеше по много специалисти, не знам дали се е справил вече, но това бе актуално миналото лято. Тази година се състезавах за първи път и много интересно, на първото състезание спечелих лесно и нямаше голяма разлика, но на второто ми ме биха много, оттогава не изпитвам страх да се бия, въобще никаква травма на съзнанието или подсъзнанието, ами дори го надживях това с боя, като си помислите, че преди не можех да бия никой на моята възраст, което беше ужасния комплекс.

    Мерси предварително, най-много обичам да импровизирам и го правя добре, ако не се опитвам да го предизвикам.
    Последно редактирано от wallkick : 06-26-2013 на 20:53

  23. #1998
    dee96
    Guest
    Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така:
    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимият ти цвят от тези - жълт, зелен, червен, син или черен.
    3.Първият ти инициал -А-Р, Л-Р, С-Я.
    4.Месецът ти на раждане.
    5.Кой цвят харесваш повече - черен или бял.
    6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
    7.Любимото ти число.
    8.Калифорния или Флорида.
    9.Кое харесваш повече - езерото или океанът.
    10.Напиши желание.
    Отговори:
    1.Това е името на човека, в който си истински влюбен.
    2. Ако си избрал:
    Червено - ти си жив и изпълнен с любов.
    Зелено - твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
    Жълто - ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    Синьо - ти си човек със спонтанен характер.
    Черен - ти си скромен и агресивен.
    3.Ако инициалът ти е:
    А-Р-имаш много приятели и любов в живота.
    Л-П-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
    С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4.Ако си роден през:
    Януари-март - годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, в който не си очаквал.
    Април-юни - ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-септември-ще имаш силна година с много промени.
    Октомври-декември - годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
    5.Ако избереш:
    Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш.
    Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях.
    6.Това е най-добрият ти приятел.
    7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8.Ако избереш:
    Калифорния-Обичаш приключенията.
    Флорида - Романтична душа си.
    9.Ако избереш:
    Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
    10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час.

  24. #1999
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от dee96 Виж мнението
    ...
    Айде с лексиконите във Фън раздела.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  25. #2000
    Да питам по скоро момиче искам да даде съвет. В дискотеката срещнах готина мацка. Тя погледна към нашата компания няколко пъти и аз си помислих че познава някой от нас. После забелязах че гледа мен но странното беше че всеки път когато я погледна или опитам да и се усмихна или нещо от сорта тя си извръща погледа все едно иска да покаже че не иска нищо. Но пък тогава защо гледа дали и напомням за някой или просто си зяпа някъде и на мен така ми се е сторило защото все на някъде трябва да запа. После може и да е случайно с приятелката си танцуваха до мен обаче с гръб аз това го приех като игнориране или липса на интерес към мен. След малко седна да почине и аз я погледнах но този път тя седеше срещу мен и нямаше и следа че иска нещо все едно не бях там.Гледаше някъде другаде и си лафеше с приятелката си. Дали просто ми се е сторило отначало че иска нещо или наистина е искала някоя мацка да каже това сигнал ли е било или просто низ от случайности.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си