.
Затворена тема
Страница 83 от 91 ПървиПърви ... 3373798081828384858687 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 051 до 2 075 от общо 2269
  1. #2051
    Maria9862
    Guest
    Реших да прочета темата отгоре отгоре, да видя как мислят момчетата по това.
    Доста ми харесва съвета за чистотата, защото това си е важно,поне за мен.
    Плюс това още нещо - трябва да сте мили. Не знам съществува ли момиче, което да не харесва това някой да й прави комплимент или да се вържи с нея като с писано яйце.
    Освен това момичетата искат внимание - никое момиче няма да се противи да й обръщате внимание, да се интересувате от нея. Е, разбира се говоря за истинските момичета, а не тези, които искат парички и т.н.
    Освен това вниманието не бива да изчезва щом спечелите момичето. Това често се случва - тя вече е ваша и готово мисията изпълнена, но това не е съвсем така.
    От време на време напомняйте й, че е важна за вас, например изненадайте я с цвете, дори и да сте го откъснали току-що, или пък просто й подарете нещо, напишете й нещо, направете жест, дори и малък, момичето ще се почувства хубаво.
    Това е от момичешката гледна точка

  2. #2052
    Бъдете джентълмени, отделяйте и време и мислене и слушайте какво ви говори, за да можете да го използвате в бъдеще. Прави страшно добро впечатление когато някой запомня нещата, които му споделяш. Не използвайте клишета.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #2053
    Абе може би разбрах защо не ми връзват момичетата. Може би се плашат или ме имат за някакъв повърхностен или прекалено нахакан или несериозен. Не им вдъхвам увереност че искам нещо сериозно. Може ли да е от това. Да каже някое момиче.

  4. #2054
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    Имай самочувствие и не бъди отрепка, хах
    Не си казвай тази е прекалено хубава за мен не мога, а като видиш хубаво момиче трябва да ти действа като бензин

    И да не те грее, какво мислят околните за теб и още куп неща ама ме мързи да пиша
    Азис - Хоп [music]

  5. #2055
    Хей..! Относно темата, не прави една първа среща като ад.!!!
    Това е много глупаво. Наистина, така е хората посрещат по дрехите и аз не го харесвам, но момичето все пак не се влюбва в дрехите ти, а в теб.
    Просто облечи нещо, което на теб ти е удобно пръсни си парфюм на най-топлите места на тялото като:
    - Шията
    - Врата
    - Китките
    - И накрая леко по дрехите.
    Бъди естествен и себе си и ще видиш, че резултата ще бъде положителен..!

  6. #2056
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Прави страшно добро впечатление когато някой запомня нещата, които му споделяш.
    Сигурно е така, един път и аз бях запомнил всичко за едно момиче, след време се видяхме, поговорихме, поразпита ме, защото беше согурна, че нищо не си спомням, разбра, че помнех и най-малките подробности, впечатли се много и ...

  7. #2057
    Голям фен Аватара на veilside88
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    672
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii Виж мнението
    Шапка свалям на Автора.Браво на темата,дано някои модератор да се трогне и да я направи Важна тема,тая тема е 100 процента учител за новаците къде питат , как да сваля момиче/момче,Всичко е описано от-до.
    .

  8. #2058
    maninblack
    Guest
    И аз искам да се включа в темата,и да поискам съвет,как да постъпя.На 18 съм,ако има значение,с момичето се познаваме от скоро,има няма половин година,но не сме общували много.Тя също е на 18.Излизали сме 1,2 пъти в обща компания,виждаме се почти всеки ден в училище,но сме само на "Здравей,как си?".Аз доста я харесвам и тя мисля,че го знае,единственото което ме притеснява е това,че не знам дали тя изпитва същото към мен.
    Проблемът ми е,че не съм от най-разговорливите типове,притеснителен съм,а момичето е прекрасно във всяко едно отношение(симпатична е,разговорлива,интелигентн а),и не искам да проваля работата.До сега не съм имал приятелка,и затова ми е малко странно,как ще протече срещата ни,ако вземе,че приеме.Дайте съвет вие как бихте постъпили на мое място,защото вече започвам да се отчайвам,че никога няма да си хвана приятелка.

  9. #2059
    Искам първо да ти благодаря,малък съм,но харесвам едно момиче.Ти ми даде важни съвети иначе без тази тема...

  10. #2060
    Брат момичетата трябва да ходят по теб а не ти по тях. Така ще знаеш че те харесва наистина. Ако те хареса тя ще ти покаже по някакъв начин. Виждал съм момичета които ти искат телефона и те канят да излезеш. Не на мен но на мои познати. Просто някои са лузъри и не привличат жени примирете се с това. Ако видиш че от отсрещната страна няма интерес няма смисъл само да се излагаш вярвайте ми от опит ви го казвам.

  11. #2061
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Дай описание на думата „лузър“. Мерси.

  12. #2062
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Брат момичетата трябва да ходят по теб а не ти по тях. Така ще знаеш че те харесва наистина. Ако те хареса тя ще ти покаже по някакъв начин. Виждал съм момичета които ти искат телефона и те канят да излезеш. Не на мен но на мои познати. Просто някои са лузъри и не привличат жени примирете се с това. Ако видиш че от отсрещната страна няма интерес няма смисъл само да се излагаш вярвайте ми от опит ви го казвам.
    По-голямата част от жените са на мнение, че мъжът трябва да е активната страна.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #2063
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    По-голямата част от жените са на мнение, че мъжът трябва да е активната страна.
    Аз, ако бях мъж никога не бих погледнал някаква пасивна девойка, която чака мъжът да я заговори/предразположи/етц.

  14. #2064
    Е да повечето момичета казват че трябва момчето да действа но това означава че момичето е по малко заинтересовано отколкото момчето. В моя случай аз се опитвам и действам което не е правилно но ако чаках щеше да съм още девствен. Трябва нежната страна да действа или поне да покаже че иска нещо. А иначе до по горния въпрос лузър е загубеняк.

  15. #2065
    За доста жени по този начин мъжете мислят за тях, че са евтини и достъпни и за тях една жена винаги трябва да е пасивната страна, също и да показва по-малко интерес от момчето. Така щял да я иска повече.
    Имам приятелки, които нарочно не се обаждат първи никога и нарочно не правят мили жестове и точно тези момичета имат щастливи връзки. Странно, но факт.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #2066
    пасивността и активността са индивидуални при всяка двойка

  17. #2067
    Аз лично ако бях мъж, не бих гледала простачка без вкус, каквито доста мъже заглеждат, защото мислят единствено с топките си.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #2068
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    За теб обратното на пасивно момиче е 'простачка без вкус'?

  19. #2069
    Нееееее!
    Като каза какво би направила ако беше мъж, точно това обсъждам в момента с един познат и реших да споделя мнението си.
    Аз лично ако си харесам някого, винаги съм малко повече към активна, но не твърде натрапчива, само че за повечето ми приятелки важи въпросния извод горе и ми казват, че така не бивало. Не трябва да показваме чувства, не трябва да им показваме, че ни харесват, защото така няма да сме желани. :Д
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 01-30-2014 на 19:38
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #2070
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Пълни глупости са това. Има разлика между това да си активната понякога страна и да бъдеш "лесна" . Дори момичето да е неотразима красавица, в един момент ще ми омръзне аз да измислям всичко. Важно е да има баланс и да не се инвестира прекалено много прекалено рано.
    Последно редактирано от SpiritInBlack : 02-01-2014 на 17:43

  21. #2071
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Има разлика между това да си активната понякога страна и да бъдеш "лесна" .Важно е да има баланс и да не се инвестира прекалено много прекалено рано.
    Абсолютно. Трудно някой би го казал по-добре .

  22. #2072
    Съгласна съм.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #2073
    Е да. Момичето не трябва да се пуска на всеки срещнат но като си хареса някой поне да го показва. Не е нужно да му се предлага но да покаже че иска момчето да направи крачката. Аз съм момче но би ми било безинтересно ако не знам дали момичето ме харесва или не.

  24. #2074
    Как да Я попитам дали е девствена или да разбера без да си променя мнението за мен и да ме мисли за някакъв кретен ?

  25. #2075
    А защо те интересува да знаеш?
    Би могъл да я питаш с колко е била, не директно "девствена ли си"..... но не разбирам защо ти е да знаеш.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си