.
Затворена тема
Страница 84 от 91 ПървиПърви ... 3474808182838485868788 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 076 до 2 100 от общо 2269
  1. #2076
    Защото има причина да знам дали е или не .. Така ще потвърдя някой съмнения
    Последно редактирано от LPTRV : 02-14-2014 на 17:40

  2. #2077
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Абе каквото и да говорите, първия пост на темата е мега полезен и съм го чел не веднъж. Има полезни съвети. От там нататък вече какво ще направи въпросното момче от форума (примерно), си е лично негова работа, но първия пост на темата определено ми е помагал не веднъж и не ме е срам да го кажа.

  3. #2078
    ^Много е миличко, че се стараете. Не като оня с "водя една 7мица и една 9ка вкъщи, сипвам им водка и бира" .......
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #2079
    Просто трябва да си себе си! Много момчета се правят на интересни, защото си мислят че ще бъдат забелязани повече, но не е вярно.

  5. #2080
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ^Много е миличко, че се стараете. Не като оня с "водя една 7мица и една 9ка вкъщи, сипвам им водка и бира" .......
    Винаги се старая, но мастиите, с които съм бил до сега, не заслужаваха това мое старание, за съжаление…

  6. #2081
    Сам си си ги избрал, миличък.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #2082
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Сам си си ги избрал, миличък.
    То пък защото има голям избор. Или тъпа патица или глупава гъска. Умните стойностни козици са като игла в ... знаеш нататъка.

  8. #2083
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от sexygirl6 Виж мнението
    Просто трябва да си себе си! Много момчета се правят на интересни, защото си мислят че ще бъдат забелязани повече, но не е вярно.
    Wrong. Точно тези, които се правят на интересни печелят повече популярност и респективно имат повече успехи, въпреки фейк-щината си. Но това е продиктувано от лошия женски материал у нас. Козленцата ни пригодяват поведението и характера си спрямо това което се харесва на козичките ни.

  9. #2084
    Цитирай Първоначално написано от toad Виж мнението
    То пък защото има голям избор. Или тъпа патица или глупава гъска. Умните стойностни козици са като игла в ... знаеш нататъка.
    Не е ли по-добрият вариант да си сам, отколкото с кого да е?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #2085
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Не е ли по-добрият вариант да си сам, отколкото с кого да е?
    Строго индивидуално е ,но според мен за хората, които се ценят - да, по-добре да са сами отколко с който и да е. Иначе изневеряваш на принципите и занижаваш изискванията си. От друга страна на вас ви е трудно да разберете, че сексуалния глад при мъжете е в пъти по-висок от вашия. Това също играе роля предвид факта, че и стойностна девойка се намира трудно. И воала! Много се хващат с кой да е поради тези причини, че дори се и женят за някои от тях, което автоматично води до кофти брак и кофти семейство. Задълбах прекалено.
    Последно редактирано от toad : 03-06-2014 на 19:00

  11. #2086
    Прави разлика между секс и връзка - в това се крият доста от грешките на хората. Сексуалният глад на мъжете не е по-голям, просто го афишират повече. Освен това сексуалният глад на почти никой мъж не е по-голям от моя, но стоя сама след като няма подходящ кандидат. Щом аз мога, всеки може. Обиждайки хората, с които си бил, обиждаш себе си, тъй като те са част от твоя личен избор и нещо, което си харесал в даден момент. От години се опитвам да обясня, че не може да търсиш свястна приятелка в Плаза, клатеща задниче под звуците на Азис и пиеща евтина водка и като ти ритне канчето при вида на дядото с портфейла да се оплакваш как всички жени били курви. И аз задълбах твърде много.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #2087
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Просто ги афишират повече ?

    Това ме разсмя. Наистина ли го вярваш? И има разлика разбира се, но са тясно свързани. Мъжете по принцип са по-силни и можещи, по-самостоятелни и амбициозни. Респективно ако не е сексуалното желание повярвай ми, че много по-малко биха имали нужда от жена.

  13. #2088
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    нека тя да се опитва да ти се хареса ;]

  14. #2089
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    нека тя да се опитва да ти се хареса ;]
    не
    Нито момичето трябва спрециално да се старае, нито момчето. 'Бъде себе си' със сигурност не върши работа, когато се възприема като вид... успокоение (:д?!), че всеки е желан от някого, колкото и много недостатъци да има и колкото и първобитно статично да му е отношението. Ако обаче същата фразичка ти изплува докато се чудиш какъв да ти е следващият ход и си на границата да залитнеш в ужасно непривични за теб държания, ще се стопираш точно навреме. Малко се отклоних, но идеята ми е, че стигне ли се до опити да се харесаш, независимо от пола, целта е почти обречена. Всичко трябва да става по естествен начин, точно като игра; в един момент става ясно какво се случва и е излишно да изземваш ролята на пренавитите механизми . Разделенията на награда и борещи се за нея са глупавки.

  15. #2090
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Перефразирайки един сайт, 80% от работата е да си подредиш живота, 20% е да си на точните места и всичко останало е улавяне на момента. (до 140% броим)
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  16. #2091
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114

  17. #2092
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ^Много е миличко, че се стараете. Не като оня с "водя една 7мица и една 9ка вкъщи, сипвам им водка и бира" .......
    Това резюме ме уби!

    toad да не се оплаква много, щото бих могла да кажа същото за "мъжкия материал" у нас и ще е също толкова недоказуемо.
    Още повече, че ако е за секс, за какво ти е "свястна", каквото и да значи "свястна"?

  18. #2093
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    От мен да мине, няма да се оплаквам много, вече. Та ние сме боклучета, щото вие сте боклучета, ето ти я причинно-следствената връзчица. Адам нямаше да сгреши с ябълката, ако не беше онази хиена долна. Извода е, че всички сме боклучета, но вие сте по-големи. Да живее крайният патриархат!

    PS: Аз съм рядко изключение от общото уравнение.

  19. #2094
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от toad Виж мнението
    Извода е, че всички сме боклучета, но вие сте по-големи.
    това не винаги е вярно ... всеки си има трески за дялане , защо изобщо спориш ?

    Цитирай Първоначално написано от toad Виж мнението
    От мен да мине, няма да се оплаквам много, вече. Та ние сме боклучета, щото вие сте боклучета, ето ти я причинно-следствената връзчица. Адам нямаше да сгреши с ябълката, ако не беше онази хиена долна. Извода е, че всички сме боклучета, но вие сте по-големи. Да живее крайният патриархат!

    PS: Аз съм рядко изключение от общото уравнение.
    Пич ти библията в училище не сте ли я учили поне ?

    Точно Ева бива подмамена от змията ... иии после Бог я изгонил , а Адам е немал друг избор освен да я последва и т.н ...

  20. #2095
    Цитирай Първоначално написано от toad Виж мнението
    Мъжете по принцип са по-силни и можещи, по-самостоятелни и амбициозни.
    are you for real? Май не само никнеймът, а и коефициентът на интелигентност са ти жабешки.
    Аз точно заради това нямам връзка, защото всички сте толкова силни, можещи, самостоятелни и амбициозни, че ..... че понякога се чудя кой е мъжът във връзката.
    По повод коментара на 102 искам да кажа, че обичам когато мъж прави нещо, после когато леко се дръпва и след това пак прави нещо показващо интерес - така да си играе, определено събужда интереса. Важно е обаче така да се дръпне леко, че сякаш я приканва тя да пристъпи към него - не да я отблъсква, а да направи крачка назад с лукав поглед в очите. Да ти свалят звезди честно казано е изключително досадно и на моменти граничи с неприятно. Малоумщини от типа на "модел ли си?" ме карат да изпадна в смях.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #2096
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Yes, I'm for real. Човек, имащ себе си за интелигентен, никога не би следвало да си позволява да обижда събеседници заради възгледите и разсъжденията им. Обидата е присъща за емоционалните и средно/нискоинтелигентните индивиди. За да не ти връщам услугата и да не те обиждам на интелект ще отдам мотивите за изказването ти на женската ти емоционална същност.
    Та, вгледай се по-детайлно в обществото, вместо да съдиш по сравнение между теб и подбрана група от твои връстници от мъжки пол. Нали генерализираме, а не сме конкретни. Само да не си започнала да развиваш тези за полова дискриминация при професионалното и кариерно развитие ... в 21 век.

    Дидко, Ева подава на Адам ябълката и го уверява, че всичко е окей. Щеше ли той да опита от плода в противен случай? Не. Нищо друго не е от значение.
    Последно редактирано от toad : 03-07-2014 на 22:11

  22. #2097
    Единствено върнах обидата и се заиграх с ника ти.
    Аз се опитвам да бъда нежна, дама, по-слаба и т.н., но с повечето мъже просто няма начин. Моя приятелка сподели, че го отдава на липсата на казарма вече.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #2098
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Сравни простотата на никнеймчето ми с интелекта ми.
    Някак си изглежда на обида, но вече не съм така обидчив, така че ти е простено.
    Не разбрах каква обида си върнала. От кога такива общоизвестни факти станаха обидни?
    Наистина ли мислиш, че лигавщината у съвременните млади мъже се дължи на липсата на задължителна военна служба? Безрезервно ли си решила да се довериш на споделеното от приятелката ти, която със сигурност не е стигнала до това дълбоко умозаключение сама, защото в действителност си е трудоемко да седнеш и да се замислиш по даден социален проблем, а го е чула от родителите си или от други приятелки, които са го чули от техните родители, които на свой ред са хора от старата школа и се смятат за прави и превъзхождащи по-младите.

    А и btw - Честит 8-ми март на всички дами.
    Последно редактирано от toad : 03-08-2014 на 19:27

  24. #2099
    Абсолютно никога не можеш да ме убедиш, че мъжете по презумпция са по-силни, амбициозни, успешни от жените, а самостоятелни - в никакъв случай. Наличието на У хромозома не определя интелекта, характера и шансовете за развитие, бейби.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #2100
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Не е нужно да те убеждавам в нищо, общоизвестните факти нямат нужда от доказване.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си