.
Затворена тема
Страница 88 от 91 ПървиПърви ... 38788485868788899091 ПоследнаПърви
Резултати от 2 176 до 2 200 от общо 2269
  1. #2176
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
    въпроса "как да се харесаме на момиче?" е нерелевантен през 21 век,защото всички си лягат с всички така,че ухажването няма никакво значение,важното е да имаш п...
    ари !

    Разсъждаваше на прав път и почти позна !

  2. #2177
    Monstunter
    Guest
    Най-важното бъди себе си !!



    --------------------------------------------
    https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

  3. #2178
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Monstunter Виж мнението
    Най-важното бъди себе си !!
    Това е най-глупавият възможен съвет! Тъпо клише, което не работи !

  4. #2179
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това е най-глупавият възможен съвет! Тъпо клише, което не работи !
    Пари.

  5. #2180
    "Бъди себе си" - защо ли това много ме дразни, нещо, което се повтаря и пак и пак просто дразни.

  6. #2181
    1. Трябва поне малко да си симпатичен на даденото момиче. Ако не те харесва, защото те мисли за смотан и досаден пак няма да стане. Ако не те харесва, защото си надут, самовлюбен, то тогава нещата могат да се получат. Даже е доста вероятно.
    2. Никога не трябва да казваш на момичето, че е хубаво, да й правиш комплименти (става на въпрос постоянно). Комплиментите трябва да бъдат умерени иначе губят смисъла си и почваш да ставаш досаден. Едно е да си говорите/пишете, 2 часа и тогава да кажеш, че е забавен човек, готина мацка или там каквато "свалка" ще изплозлваш.
    3. Трябва да се закачаш с нея. Да не я търсиш много често.. трябва да я накараш тя да те иска.
    Всичко е една игра в началото. Колкото по-често я играеш и я рестартираш, толкова по-бързо ще стигнеш я превърташ ниво.

    Разбира се има много начини. Сякаш този е най-универсален.

  7. #2182
    Аз сам Данчо и сам на 18 и вече имам косопад.Пробвах всичко дори си мазах главата с яйца и кокосово масло.Мола помогнете тук или ми пишете на емайла trazex@abv.bg

  8. #2183
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dancho-pancho Виж мнението
    Аз сам Данчо и сам на 18 и вече имам косопад.Пробвах всичко дори си мазах главата с яйца и кокосово масло.Мола помогнете...
    Няма шанс брат, това е наследствено. Ако имаш пари, може да си присадиш коса като Уейн Рууни, ако не ще си като Ники Михайлов... или баща му !

  9. #2184
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    боби михайлов си е присаждал коса

  10. #2185
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481

  11. #2186
    Искам да питам автора.Първо браво за темата и аз имам лек проблем в любовта.На 14 години съм и повечето вече имат гаджета а аз дори не разговарям с момичета.Просто няма как.Незнам какво да направя за да ме хареса момиче докато не прочетох темата.Но обикновенно докато съм до момиче(и то яко)ако ме пита нещо запецвам и говоря несмислено.Аз тренирам всеки ден.Искам да се харесам на някое момиче.Сега ще влизам в гимназия и там какво ще става незнам.Но ще опитам горните неща

  12. #2187
    Красиви момчета под път и над път! Трябва излъчване! Наскоро срещнах едно момче на моите години или малко по-голям, не беше кой знае какво на външен вид, но трепнах като го видях. То идва от вътре! Може да имаш морско сини очи и тяло наподобяващо на древногъцки бог, но ако го няма излъчването...просто ще ми направи впечатление на красавец и нищо повече.

  13. #2188
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Forever_Unicorn Виж мнението
    Красиви момчета под път и над път! Трябва $Бентли$! Наскоро срещнах едно момче на моите години или малко по-голям, не беше кой знае какво на външен вид, но трепнах като го видях. То идва от вътре! Може да имаш морско сини очи и тяло наподобяващо на древногъцки бог, но ако го няма $Бентлито$... просто ще ми направи впечатление на красавец и нищо повече.
    Браво - много точно казано !

    П.С. Браво на теб - доста рано си разбрала как стоят нещата.

  14. #2189
    Здравейте и от мен прочетох темата но аз имам един проблем и искам да избягам от него...
    Харесвах едно момиче много си падах по нея но проблема ми беше че щом я видя щом я накарам да излезем(да се разхождаме) просто се чудя какво да й кажа, приказвам приказки за даскалото и т.н
    Най големият проблем от който искам да избягам е притеснението ми(то е адски голямо) просто щом видя момиче се притеснявам и губя ума и дума..
    Ако някой знае как да помогне да пише...

  15. #2190
    Ludaka23, явно прекалено много ти пука и се впрягаш та за това.Просто бъди на принципа кот-такоа да не ти пука... гледаш напред, правиш каквото ти се прави и това е.

  16. #2191
    Как да се харесаме на момиче? - Трабва да сме надут, самовлюбен и да не ни пука за нея. Като гледам в последните години момичетата все с такиви хора излизат ( лошите момчета ) и за тия от нас които не падат в тази категория просто няма шанс ....

  17. #2192
    NoComent69
    Guest
    Аз имам въпрос супер спешен. Имам първа среща с едно момиче и от приказка на приказка се разбрахме да се повозим с колата ... обаче зима е ... никаква идея. От София съм и Копитото не върви ...Дано се намери някой който да има идея...

  18. #2193
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NoComent69 Виж мнението
    Аз имам въпрос супер спешен. Имам първа среща с едно момиче и от приказка на приказка се разбрахме да се повозим с колата ... обаче зима е ... никаква идея. От София съм и Копитото не върви ...Дано се намери някой който да има идея...
    У вас?

    Колата може внезапно да ти се "развали", близо до някое евтино мотелче по околовръстното. Или още по-добре - спрете да ядете някъде и като се качвате не щеш ли - акумулаторът паднал и не пали ! Я, това наблизо не е ли мотелче ? (Ако това не ти се струва много скъпо, тъпо или брутално.)

    Мол и кино, кино и мол - някъде там? В киното някъде назад?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2194
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    по пътя за бистрица/железница?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  20. #2195
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    по пътя за бистрица/железница?
    Навън е студено мила, иначе можеше и на Камбаните, в Борисовата или на покрива на някой блок !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #2196
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    не е студено, в такива моменти до -10 не усещаш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #2197
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    не е студено, в такива моменти до -10 не усещаш
    Особено като в колата парното работи

  23. #2198
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Къде е казало момчето, че иска да правят секс. Баси бе, само аз ли излизам навън с моя с колата, че просто да си полафим

  24. #2199
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    замисляш ли се в момента по-сериозно ^ ? :Д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  25. #2200
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Къде е казало момчето, че иска да правят секс. Баси бе, само аз ли излизам навън с моя с колата, че просто да си полафим
    Винаги ли се смееш?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си