.
Затворена тема
Страница 91 от 91 ПървиПърви ... 41818788899091
Резултати от 2 251 до 2 269 от общо 2269
  1. #2251
    Има една теория, че момичетата харесват момчета с качествата, които притежава техните бащи.
    Като се замисля до някъде има нещо вярно. Но в днешно време, като, че ли основен фактор и чичко паричко.
    Последно редактирано от super_men : 12-13-2018 на 11:51
    Сайт за безплатни обяви разделен на разнообразни категории.

  2. #2252
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от super_men Виж мнението
    Има една теория, че момичетата харесват момчета с качествата, които притежава техните бащи.
    Като се замисля до някъде има нещо вярно. Но в днешно време, като, че ли основен фактор и чичко паричко.
    Това с бащите има логика като се замисля

  3. #2253
    Всичко зависи от тва кви намерения имаш към момичето,ако искаш просто едно ебане да и фърлиш се издокарай някъде където ще сте заедно например в дискотека или просто полагай повече грижа за външния си вид така,че да прави впечатление и я черпи и харчи пари за нея,накрая я наеби и я изхвърли през терасата....обаче ако искаш нещо повече от единия секс ще трябва да се постараеш повече и да и станеш нещо като доста добър приятел ама не се престаравай щото има една граница в която можеш да развалиш хубавото приятелство за едното ебане

  4. #2254
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Момичетата повечето харесват мъже със самочувствие, пари, хубаво тяло за предпочитане и тнт, та такива смотани, без самочувствие, бедни, грозни, срамежливи, но добри и искрени хора по душа, които никога няма да предадат партньора си и са готови на всичко за него никъв шанс нямат -вече го разбрах уж нямат значение материалните неща и външният вид а се оказва обратното след време..жалко за срамежливите бедни момченца, които могат да впечатлят само със ум, уважение, любов, подкрепа и тнт...не ми се вярва просто да има жена, която да гледа вътрешната красота на мъжа, а не обвивката...
    Така е не гледай какво говорят жените, а какво вършат! Винаги казва, че външността не е важна, ама си мисли тъкмо обратното, а този тип мъже които описа и аз спадам към тях, ако притежаваш тези качества е сигурно на 99,9%, че или няма да ти обръщат внимание и ще те игнорират или ще те вкарват във френд зоната!!!

  5. #2255
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Така е не гледай какво говорят жените, а какво вършат! Винаги казва, че външността не е важна, ама си мисли тъкмо обратното, а този тип мъже които описа и аз спадам към тях, ако притежаваш тези качества е сигурно на 99,9%, че или няма да ти обръщат внимание и ще те игнорират или ще те вкарват във френд зоната!!!
    Изобщо не разбираш какво всъщност искат жените!
    I will be always watching you!!!

  6. #2256
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Изобщо не разбираш какво всъщност искат жените!
    Много добре разбираме - ясни сте като прочетен вестник !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #2257

    Talking

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Много добре разбираме - ясни сте като прочетен вестник !
    Не можеш да слагаш всичко под един знаменател. Жените могат да кажат същото и за мъжете. Тези жени които искат само пари, са същите като мъжете които искат само да те минат за бройката. Имат си цел хората! Това не ни прави еднакви!
    Както е написал lil_darkness има значемие какви намерения имаш!
    Но ако си набелязал някой със мазилка по лицето повече от шпакловката в хола ти и цици като шамандури кво очакваш. Скоро гледах Карбовски и интервюто му с една от набедените за красавици, която имала мечта да отиде на екзотичен остров и отишла на Тасос, но не и харесало щото имало много гърци. Ама все пак си сбъднала мезчтата де! Та въпеосния тип жени нямат мозък и въпреки това има мъже който ги спонсорират и отглеждат щото те не могат да се уморяват от работа и домакински задължения. Пак повтарям не всички сме такива! Има и свестни момичета, с тази разлика че ако в кафенето влезе тази с разголено деколте, кожени гащи и спусната дълга коса ( изкуствено удължена) което е много гнусно според мен, няма как да ме убедиш че няма да я огледаш! Но ако влез момиче с дънки, поло блуза и вързана на опашка коса шанса да ти привлече вниманието е в пъти по-нисък! Та как тази с полото дори и да те хареса може да те накара да я забележиш?
    Последно редактирано от elia_666 : 03-01-2019 на 07:33
    I will be always watching you!!!

  8. #2258
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Пак повтарям не всички сме такива! Има и свестни момичета, с тази разлика че ако в кафенето влезе тази с разголено деколте, кожени гащи и спусната дълга коса ( изкуствено удължена) което е много гнусно според мен, няма как да ме убедиш че няма да я огледаш! Но ако влез момиче с дънки, поло блуза и вързана на опашка коса шанса да ти привлече вниманието е в пъти по-нисък! Та как тази с полото дори и да те хареса може да те накара да я забележиш?
    Едно и също е - и тая с удължената коса и кожени гащи, и оная с дънките, полото и "конската опашка" търсят едно и също - пари! Разликата е само в тяхното количество!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #2259
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Едно и също е - и тая с удължената коса и кожени гащи, и оная с дънките, полото и "конската опашка" търсят едно и също - пари! Разликата е само в тяхното количество!
    Пари се изкарват. И ние жените можем да работим и да се издържаме.
    Не всички робуваме на идеята, мъжът е длъжен да ме издържа. Представи си има и такива които от малки ги учат да не засвисят от никого и от мъжете за да им плащат сметките ! Те не търсят пари, а чувства, емоции, топлина и т.н. Пари те си вадят и сами. За тях какво ще кажеш? Те са свикнали сами да се справят и са твърде висока летва от което мъжете се плащат. И пак предпочитат лигавите кифли без мозък, щото им хвърляй един парцал и се разцепване!
    I will be always watching you!!!

  10. #2260
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Пари се изкарват. И ние жените можем да работим и да се издържаме.
    Можете, ама не искате!
    Колко жени работят повече от мъжете си с изкарват повече пари от тях?!
    Докато жените работят по-малко от мъжете си, половете никога няма да бъдат равни!
    Последно редактирано от Грозния : 03-03-2019 на 18:46
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #2261
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Можете, ама не искате!
    Колко жени работят повече от мъжете си с изкарват повече пари от тях?!
    Докато жените работят по-малко от мъжете си, половете никога няма да бъдат равни!
    Е някой работим! Повярвай не само повече, не само се оправям сами, ами ако искаме нещо просто си го копуване! Не чакаме някой да ни го купи. Никога не съм чакала мъж да ми копува и да ми прави подаръци. И винаги съм попадала на такива. Не ми е било проблем. Е хубаво е някой да те зарадва с букет красиви цветя без повод, но ако не ти дава любов какво значение има подаръка? Затова ти казах, не всички сме такива търсачки на пари. Само че ти виждаш нещата от мъжка гледна точка. Колкото са калпавите мъже, толкова са и калпавите жените. А това което иска една жена е много малко, просто и напълно във разрез със вашата природа.
    Последно редактирано от elia_666 : 03-04-2019 на 08:35
    I will be always watching you!!!

  12. #2262
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    ...копуване! ...копува ... във ра...
    Кукло, научи се да пишеш преди да ми се обясняваш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #2263
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Колко жени работят повече от мъжете си......с ....... изкарват повече пари от тях?!
    Ами добре Скъпи, ама и ти също!
    Много обичам да ми правят забележки, хора който правят същите грешки....!
    Не искам да се заяждам, но съм ти виждала и други грешки. И ако приемем че тази ти е защото си бързал, другите със сигурност не са!

    Последно редактирано от elia_666 : 03-04-2019 на 19:21
    I will be always watching you!!!

  14. #2264
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Добре де, Ели, при положение, че знаеш толкова много неща за света на възрастните като това, че си се научила да ги въртиш по двама трима наведнъж и знаеш как се работи за пари, защо не знаеш кога се използва "й" или "и"? Или това е по-сложно да го научиш от това, което си се научила засега (въртенето на мъже и правенето на пари*)?
    *Държа да подчертая, че не обвързвам двете неща заедно... Да не вземеш да се засегнеш нещо. Само за грамотността те засягам. Сериозно! Запиши се на курсове по БЕЛ или нещо подобно! Не може така да се излагаш! Нали си уж "сериозна млада дама, която сама си изкарва парите"? Какво работиш междудругото?
    Последно редактирано от TrollFactory : 03-05-2019 на 14:45

  15. #2265
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Добре де, Ели, при положение, че знаеш толкова много неща за света на възрастните като това, че си се научила да ги въртиш по двама трима наведнъж и знаеш как се работи за пари, защо не знаеш кога се използва "й" или "и"? Или това е по-сложно да го научиш от това, което си се научила засега (въртенето на мъже и правенето на пари*)?
    *Държа да подчертая, че не обвързвам двете неща заедно... Да не вземеш да се засегнеш нещо. Само за грамотността те засягам. Сериозно! Запиши се на курсове по БЕЛ или нещо подобно! Не може така да се излагаш! Нали си уж "сериозна млада дама, която сама си изкарва парите"? Какво работиш междудругото?
    Сериозно!
    Прочети си поста и си поправи твоите!
    По ми е странно, как някой прави същите грешки за които критикува другите!
    Ти как мислиш? Нормално ли е?
    Последно редактирано от elia_666 : 03-05-2019 на 21:49
    I will be always watching you!!!

  16. #2266
    Моля, не започвайте да се заяждате или тези разговори си ги водете на ЛС.

  17. #2267
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кукло, научи се да пишеш преди да ми се обясняваш !
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Ами добре Скъпи, ама и ти също!
    Много обичам да ми правят забележки, хора който правят същите грешки....!
    Не искам да се заяждам, но съм ти виждала и други грешки. И ако приемем че тази ти е защото си бързал, другите със сигурност не са!
    това м/у другото е най-често използваният похват в интернет (и не само)
    >извадят ти аргумент, на който нямаш точен отговор в момента
    >егото ти страда, защото този път може и да не излезеш прав
    >о, чудо!
    >в текста има правописна грешка
    >не адресираш аргумента и вместо това прилагаш ad hominem
    >авторът на аргумента става тъп, неграмотен и автоматично аргументът му губи валидността си
    чиста работа
    моят опит сочи, че каквито и да било опити за диалог с хора, които ползват подобни похвати, са пълна загуба на време
    Последно редактирано от nqmamNervi : 03-05-2019 на 18:48 Причина: оправих си правописна грешка, за да ми е валиден аргумента ;)

  18. #2268
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Ами добре Скъпи, ама и ти също!
    Много обичам да ми правят забележки, хора който правят същите грешки....!
    Не искам да се заяждам, но съм ти виждала и други грешки. И ако приемем че тази ти е защото си бързал, другите със сигурност не са!

    Крадецът вика "дръжте крадеца!" !
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Ти как мислиш? Нормално ли е?
    Кажи какво работиш и как си изкарваш парите сама !
    TrollFactory те пита, питам те и аз !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2269
    Споко, не съм учителката на дъщеря ти по български и литература.
    И от нея все пак ще стане човек! А ти какво работиш???
    I will be always watching you!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си