.
Затворена тема
Страница 9 от 91 ПървиПърви ... 56789101112131959 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 2269
  1. #201
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от blader
    темата има само един проблем и той е че не върши абсолюто никаква работа...толкова ли е трудно човек да се замисли че никоя ситуация не е еднаква с друга ситуация...нещата са толкова относителни че никакви теми не могат да дадат на хората ясна представа как се правят и сигурен отговор на въпроса 'и...ще се получи ли?...'
    така че няма смисъл да се занимавате да си чупитепръстите и да си амортизирате клавиатурите с толкова писане..пък и умственото натоварване в повечето случаи не е малко...това е нещо което ставасъвсем естествено и не попада в рамки и класификации...момче среща момиче...запознават се и ако има нещо което да ги свързва тръгват заедно...
    Истината.
    [size=7][b][u]fosse cos

  2. #202
    Хах, много интересна тема.. ии има страшно много истина в нея

  3. #203
    абе не се ли уморихте всички девствени загубеняци да си обсъждате нещата на теория тук ? излезте от вас и ще видите как стаат нещата :P
    So close, so far
    I'm lost in time
    Ready to follow a sign
    If there was only a sign

  4. #204
    Цитирай Първоначално написано от beretta92sd
    Аз да кажа едно нещо което ми каза един познат навъртре в нещата
    Момичетата търсят момчета с изваяни тела смисал такива които тренират, с хубави тела мускули и т.н.
    Има два типа момичета такива които си признават че търсят това и такива които неси признават, но искат да имат такова гадже.
    Друга час от тези момичета пък ги интересуват материалните неща пари коли къщи и т.н .
    И остава една мн малка част от Нормални момичета за които няма значение материалното а също така и нее от голямо значение как изглежда ,външния вид и няма значение за тях дали ще е мускулест или не .Но такива момичета почти неостанаха всички са привлечени от това което блести)
    Както беше казала една русокоска от Биг Брадар
    "На всякаде кадето блести нещо , аз съм там "
    Такаче тия описани неща горе са малко по остарели или са за някоя друга страна извън БГ , неказвам че е невъзможно но е малко вероятно.
    Само да изясня че не всички момичета са някфи материалистки , които харесват момченца с парички и колата на ''Тати''. Според мен темата е много полезна и хич не бих казала , че е за старомодни . Едно голяямо БРАВО на автора!!!!
    \/ =D>

  5. #205
    Цитирай Първоначално написано от boniboon
    Цитирай Първоначално написано от beretta92sd
    Аз да кажа едно нещо което ми каза един познат навъртре в нещата
    Момичетата търсят момчета с изваяни тела смисал такива които тренират, с хубави тела мускули и т.н.
    Има два типа момичета такива които си признават че търсят това и такива които неси признават, но искат да имат такова гадже.
    Друга час от тези момичета пък ги интересуват материалните неща пари коли къщи и т.н .
    И остава една мн малка част от Нормални момичета за които няма значение материалното а също така и нее от голямо значение как изглежда ,външния вид и няма значение за тях дали ще е мускулест или не .Но такива момичета почти неостанаха всички са привлечени от това което блести)
    Както беше казала една русокоска от Биг Брадар
    "На всякаде кадето блести нещо , аз съм там "
    Такаче тия описани неща горе са малко по остарели или са за някоя друга страна извън БГ , неказвам че е невъзможно но е малко вероятно.
    Само да изясня че не всички момичета са някфи материалистки , които харесват момченца с парички и колата на ''Тати''. Според мен темата е много полезна и хич не бих казала , че е за старомодни . Едно голяямо БРАВО на автора!!!!
    \/ =D>
    Да доизесня, на 15 момичета, едно не е материалистка.

  6. #206
    Как да се харесаме на момичето ли ? хХх ами да бъдем естествени е според мене ... И тя ако ни хареса хареса ако ли не да го духа : )

  7. #207
    мен нещо не ме устройва това където пише за металики за слонове тя ши брадяса немой ти земе думата квит филми и вкарваш тя напрао ши затегни да и разказвам за кви слонови ще си помисли къф е тоя зубар тука който ми изнася някви лекции или нещо от сорта но зависи от момичето все пак... има два тима момичета напудрени (дет са контрят и 100% биха са изсмяли на подобна или еднаква история която описах по горе ) а др те са не напудрени дет по биха са остаили да ги вкарат в филма аз лично харесвам напудрените... некада да бъде някоя сладурана пък ши му мислим ... тва е мойто мнение

  8. #208
    Супер фен Аватара на gabsit000
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 019
    общо взето трябва да си естествен,ако я харесваш да й го покажеш (да й намекнеш),да не бъдеш груб и да не излеждаш глупаво!

  9. #209
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    484
    Здравей!
    Бъди себе си! Все някое момиче ще си падне по непринудеността и откровеността ти. Сигурна съм. За това няма рецепта,просто бъди себе си и поми,че няма идеални и перфектни хора.

  10. #210

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    39

    Re: Как да се харесаме на момиче?

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Като начало "гадже" и "свалям моиче" са ми страшно противни. Затова няма да ги използвам а на тяхно място - приятелка и харесвам се на момичето.

    Ще започна с външния вид. Можете да чуете много мнения и всяко едно ще е правилно донякъде. Защо донякъде? Защото едни казват че външния вид не е важен изобщо, а други че е от първостепенно значение. Външния вид наистина е важен, защото създава определено впечатление за теб, още преди да са говорили с теб. Много труднп можеш да промениш първото впечатление за себе си през първата среща с някого. Това е защото човешкото общуване е около 2/3 невербално а именно чрез жестове и поведение. Облеклото ти субкомуникира вместо теб. За добро или лошо - през цялото време.
    Как да оставим добро първо впечатление? Като начало трябва да сме облечени с чисти дрехи, които не миришат лошо. Не е задължително и да ухаят на омекотител. Дрехите трябва да са ти по мярка и да се чувстваш удобно в тях, това е основното правло. Например едни развлачени дънки, или суичър в който можете да се поберете ти и барт + кучето не е подходяща комбинация. Крещящите цветове също. Избирай дрехи в една гама или близки по цвят. Добра комбинация е бежаво + жълто; светло съньо + дънки; червена блуза и бежави панталони. Друг вариант е контрастни цветове. Например: тъмносива блуза и сини дънки, светлооранжава ризка и тъмни панталони. Схванахте идеята, нали?

    Ходи изправен и със самочувствие. Радвай се че си на това място и с това момиче и го показвай.

    Важна подробност е и тембърът, с който говориш. Прекалено пискливият глас не е сред любимите на жените. Не е нужно и да грачиш като мечок-махмурлия разбира се Постарай се гласа ти да има дълбочина. Друго важно условие за да отвориш врата по пътя към сърцето на една жена е какво излъчваш с гласа си. Когато си на среща обаче - гласа ти се вкочанява, започваш да заекваш, да изпускаш думи букви... абе личи че се притесняваш от километри. Затова - постарай се да не мислиш за това че си с момиче на среща. Представи си че си обясняваш на малкото ти братче как са изчезнали динозаврите. Придай малко академичност в гласа си.
    Никой не обича сухарите. Затова - използвай чувството си за хумор. Пускай майтапи, но умерено. Не си отишъл да правиш цирк на момичето. Няма нищо лошо да я бъзикаш отвреме на време. Това не е признак на селяндурщина, а напротив. Момичетата обичат да чуват леки шеги, обичат да знаят че ти гледаш по различен начин на света. Например -

    ти си толкова прекрасна и изглеждаш толкова добре. Как ми се иска да не бях гей...

    Това го казваш с широка усмивка и майтапчийски акцент. Или друго:

    Хей, знаеш ли че прическата ти/очите ти/усмивката ти/изражението ти/зъбите ти ми напомнят на Бъгс Бъни/Прасчо/Моджо Джоджо/Барни....

    Тук идеята е да хвнаеш нещо което изглежда добре в момичето и да го сравниш с някой анимационен герой/комедиен герой/смешно явление/забавна случка. Отново с шега в гласа, и никаква нотка на сериозност.

    До тук с приготовленията. Сега по същество: Как аджеба да се харесам на девойката и в края на срещата тя да очаква моята целувка/прегръдка и всичко каквото следва?

    Като начало ти трябва да излезеш от общия знаменател под който почти всяко момиче поставя другите момчета. А именно натегачите. Не си първия, който иска да излезе с девойката, целта ти е да си последния за неизвестен период от време. Репликата "айде на кафе" е повече от изтъркана. Почти всеки предлага с тази реплика, дали защото го мързи да измисли нещо по оригинално или просто защото не може. Затова директната покана не е удачна. Тя те слага веднага в графата на бройкаджиите. По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим." Или "Днес ще има изложба на картини/камъни/бижута/реликви, нека идем да ги разгледаме." Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви. От там нататък всичко е в твоите ръце.

    Нещо което ще ти помогне е преплитането на теми. Например - "Знаеш ли онзи ден с Митко ходихме на концерта на Металика. Беше супер яко, металика ми е една от любимите групи. А Митко пък видя един негов стар съученик, та отидохме в "Бай Гроздан" да се видим. Аз се запознах с него, страшно забавен човек, прилича малко на Майкъл Джордан и Бил Клинтън едновременно. Да се върна към концерта - около 3 часа класика и добро настроение. Съученика се казваше Янко, веселяк и половина, преди няколко дена се върнал от Африка. Спомням си че аз исках като малък да отида там, защото ми е интересно да науча за зулусите и техните обичаи. А искам да видя и слон. Което ми напомня че майка ми има колие от слонова кост....." И така можеш да скачаш от тема на тема колкото си искаш. добре де, сега си мислиш сигурно - "девойката като ме слуша, няма ли да си каже че съм някакъв хахо, и че няма връзка, почвам от металика и стигам до слоновете?" Не приятелю, девойката изобщо не те слуша какво говориш. Девойката анализира как говориш и начина по който се държиш по това време. Понякога съзнателно, понякога несъзнателно. Затова е много важно да не играете на мълчанка. Ако един мъж не може да говори и да поддържа разговор той автоматично се класира като - скучен и непривлекателен. Жените обръщат основно внимание на гласа, начина на говорене и жестовете на мъжете.

    Тук целта ти е да излезеш от категорията бройкар/поредния/натегач/скучен/лузър. Разкзвай забавни истории за себе си, за живота ти, пускай майтапи усмихвай се. Основно оръжие срещу което жените са безсилни е хуморът. С него можеш да постигнеш много повече отколкото с хиляди думи. Тук няма особени правила какво трябва да казваш. Има някои теми и неща които е добре да избягваш. А именно дебелашките шеги, черния хумор, вицовете за блондинки/брюнетки/червенокоси ако момичето срещу теб е такова. Селските подмятания от типа "ша та клатя като гладен циганин зряла джанка" са забранени също.

    Думите служат за да разбият стените, които момичетата имат срещу момчетата, когато отиват на срещи, и в частност срещу теб. Действията ти обаче те класират напред по количеството симпатия, което момичето ще изпитва към теб. Докато говориш използвай езика на жестовете. След като видиш че момичето е отпуснато и спокойно в компанията ти, можеш да преминеш на по горно ниво. Докато говориш, премести се до нея и започни да говориш до нея. Ако не реагира негативно и не се дръпне значи до тук си успял. Ако ли не - търси грешката някъде в себе си. Гледай я в очите и отвличай вниманието и от ръцете ти. Сложи ръка на коляното и/рамото и/върху нейната ръка и отново виж как ще реагира. Не би трябвало да е негативно. Докато говориш просто я гушни и започни да разправяш за звездите примерно, или за някаква твоя тайна, или за зодиите. Просто тема която предразполага към по близък контакт. Не се налагай и не се стряскай ако се дръпне. Спри докъдето си и продължи да говориш. Изчакай малко и опитай пак. Няма да ти казвам кога можеш да я целунеш - сам ще усетиш кога назрява момента. Нещото което можеш да направиш за да направиш момента още по запомнящ се - замълчи за няколко секунди след което просто тръгни с глава към нея. Важно - не питай "може ли да те целуна", "искаш ли да те целуна" и подобни. Освен че извеждаш момичето от романтичното настроение, какво според теб трябва да отговори тя? Ако искаш да я целунеш - просто го направи. Смело и решително, не се колебай, момичето го усеща.

    Като обобщение - бъди различен. Не бъди нахален, не бъди страхлив. Много е важно и самочувствието ти. Всички неща които написах няма да ти вършат работа ако се имаш за смотльо, ако тръгваш с нагласата че ще те отрежат, че няма да се справиш, че това което искаш да направиш е нередно. Ако нямаш вяра в себе си - загубен си.

    Има много да се пише по тази тема. Това са доста основни неща. Задавайте въпроси, питайте каквото не ви е ясно, ще ви отговоря изчерпателно, а и ще допълвам темата.

    Правя темата важна.
    slun4ice


    Ххаха докато го четох това се пръснах да се смея Какво му е противното на "гадже" и "свалям момиче" изрази като всички останали...То по тая логика "паля колата" и "гараж" също трябва да са ти страшно противни и вместо тях сигурно използваш "включвам акумулатора" и "дупка за кола" или незнам кви други...Това пък за тембъра и к'во праим като ти чуе нормалния глас или пък някои познат каже "какво ти е на гласа"? "Абе четох в един форум да си придам академичност на гласа" ... "ти си толкова прекрасна и изглеждаш толкова добре. Как ми се иска да не бях гей..." представяш ли си някой го прочел тва и го казал и вече всички го мислят за гей а пък примерите "Хей знаеш ли ,че усмивката ти ми напомня на тази на бъгс бъни, изражението ти на това на прасчо" Мани ги тея анимационни герои можеш просто да кажеш нещо хубаво ако видиш ,че е с нова прическа или пък че много ти харесва блузката и... И ще ми обясниш ли каква е разликата между "Искаш ли да отидем на кафе" и "знам едно място ,където правят хубаво кафе" при второто никой няма да се досети за целта на излизането ви. "Гледай я в очите и отвличай вниманието и от ръцете ти. Сложи ръка на коляното и" Ооо да може ли направо да и опипам гърдите...Това ще е много нахално на първа среща. Това пък ,че не те слуша какво говориш ако говориш така както си написал в коментара сигурно хората около тебе като те видят слагат слушалките и си пускат mp3-кa...Какво го интересува момичето за митко и янко ,които не познава и ,че като малък си искал да отидеш в африка и да видиш слон? не съм чел другите коментари и сигурно ще се повтроя с някой но все пак няма как да прочетеш нещо от някъде и да знаеш как да се харесаш на момиче всички момичета са различни и всяка ситуация е различна и няма как подобна тема да бъде полезна на някой.

  11. #211
    И аз желая да се изявя:]
    Тази тема едва ли би могла да ми помогне-момиче съм и ако искам да свалям друго момиче,нещата май са малко по други.НО
    коментарите,добавени към главната тема ми помогнаха да осъзная нещо-аз мразя доста неща,често съм груба без особена причина и притежавам завидни познания по Български език.Досега смятах тези си качества за отрицателни черти в моя характер,но ето че виждам доказателства за противното- в този форум колкото си по устат и използваш високопарни думички,толкова си по уважаван.Благодаря,че ми показахте и другата страна на монетата! ПОКЛОН :]
    btw,не схванах само защо нападате 19-годишния младеж с озлобения характер-мене пък ме кефи :] Набор '89,а вече толкова огорчен от света-забележително,а?
    Ако не се бавиш,ще те чакам цял живот :]

  12. #212
    Заяждат се защото са още малки и незнаят откъде духа вятъра... съжалявам, но вече не съм на борсата, но ако имаш път към морето може да ми позвъниш А за останалите
    An Evil Man


  13. #213
    Повече от фен Аватара на mimenceto666
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    тук, там все едно - на кой му пука
    Мнения
    349
    прочетох няколко страници и наистина ми беше мн интересно
    знам, че доста хора са го казвали, но не мога да се стърпя и аз да не го кажа 'Всичко е вярно!'
    awe valdesbg на колко си години - шегувам се
    наисти като момиче мога да кажа, че очаквам това от едно момче

  14. #214
    И аз очаквам мацката с Ферарито и с 1 милион в банкова сметка... Дай да го направим като критерии как да свалим момче а ???
    An Evil Man


  15. #215
    Супер фен Аватара на diksi
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 538
    Кой каза, че сме животни....Няма такова нещо!!! Всичко написано от автора е така Вие сте на ход, момчета

  16. #216
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от mimenceto666
    прочетох няколко страници и наистина ми беше мн интересно
    знам, че доста хора са го казвали, но не мога да се стърпя и аз да не го кажа 'Всичко е вярно!'
    awe valdesbg на колко си години - шегувам се
    наисти като момиче мога да кажа, че очаквам това от едно момче
    Йойяйойохахахахатгага
    Очакваш да си придава академичност на гласа ли?
    А иска ли ти се да те опреличат на прасчо и да се очаква да се иэхилиш?
    Уахахахахахххаххах
    [size=7][b][u]fosse cos

  17. #217
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Заяждат се защото са още малки и незнаят откъде духа вятъра... съжалявам, но вече не съм на борсата, но ако имаш път към морето може да ми позвъниш А за останалите
    Нямам никакъв път към морето в скоро време,обаче като се замисля,ми се струва че е по-добре да съсредоточим омразата в два лагера-някак си по-ефективно става и се отваря невероятната възможност да вгорчаваме живота на повечко хора
    Ако не се бавиш,ще те чакам цял живот :]

  18. #218

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Някъде на юг!
    Мнения
    451
    Qvno 4oveka koito e pusnal temata e typ!!! Prosto bydi sebe si i nqma nujda ot nary4nici!
    Cogito ergo sum legit Rene, ego lego unicus sum.

  19. #219

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    а, не... темата ме разби, спорът ме разби.. думи нямам!!!

    естествено! темата е важна, защото може да покаже как се джафкате помежду си...

    не съм съгласна със съветите. примерно.. ако някой почне да ми скача от тема в тема, просто ще престана да го слушам и само ще се моля да свърши по-бързо, през което време ще се усмихвам като някой клоун

    пфууу..

    цветовете... думи нямам.
    както и да е

    единственият съвет, който може да се даде на някого, е да му кажеш да си пъхне ръката в огъня и да се опари

    без това няма как да стане. за да се държи един човек на ниво принципно трябва да има опит, а той не идва със съвети и наръчници....
    someone else...

  20. #220

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    pazardjik
    Мнения
    31
    аз не съм голям разбирач но мисля че някои от съветите не се харесват на момичетата е да има и много вярни неща но мисля че ако бъдеш себе си ще ти е по лесно от колкото да се правиш на нещо което не си само си осложняваш следващтата срещта ако има вобще такава защтото ако спазаваш съветите ще изградиш някав образ пред нея и тя секи път ще чака този образ ана теб самия така че просто БЪДИ СЕБЕ СИ !!!

  21. #221
    Цитирай Първоначално написано от flowers_of_evil
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Заяждат се защото са още малки и незнаят откъде духа вятъра... съжалявам, но вече не съм на борсата, но ако имаш път към морето може да ми позвъниш А за останалите
    Нямам никакъв път към морето в скоро време,обаче като се замисля,ми се струва че е по-добре да съсредоточим омразата в два лагера-някак си по-ефективно става и се отваря невероятната възможност да вгорчаваме живота на повечко хора
    Незнам... не съм играч, който играе в комбина за да вгорчава нечий живот Но идеята не е толкова лоша... Имаш 11 дена за да оформиш своя лагер
    An Evil Man


  22. #222
    Аватара на kotora
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Самуеър...
    Мнения
    79
    Абе секи си има мнение по въпроса дали е правилно или не е това, което авторът е написал... Според мен има много правилни неща в тези напътствия... лично аз ползвам подобен начин от повече от 2 години и мисля че имам голям успех (накратко не е имало случай, когато да не съм успял) ...
    Всеки обаче си е различен... ако си някой постоянно стоящ в интернет и неспособен да започне разговор с момиче... дори и Светия Граал на срещите (ако въобще съществува) няма да ти помогне... Да... съветите са приложими, но не навсякъде... момчето трябва да има чувство, кое е правилно и кое не за конкретната ситуация... примерно не можеш да кажеш на някое момиче, че прилича на Мечо Пух, ако усещаш, че примерно пухкавостта й, може да я засегне...
    ся не можах да разбера, защо някой само плюе автора но карай... всеки си има мнението нали?

    П.П. Мисля,че темата стана доста груба и е обикновен спор, а не е в помощ на абсолютно никой... а нали за това е целта на форума да се дават съвети... пък и оставете демокрацията да си възтържествува... 100 човека казват, е е така 5 не и айде ся спам спам спам...
    Червно, дълго, клати се и се празни...

  23. #223
    ....Ако може да вмъкна мнението си като представител на момичетата,че ако някой ме оприличи с ПРАСЧО никак няма да ми стане смешно ...толкова...! Не искам да критикувам момчето,което е създало статията защото е достатъчно смело да дръзне към нея и достатъчно сериозно се е отнесъм към темата....но за пореден път ще напиша в коментара си,че тези неща не стават така-няма такъв филм като ,,Как да свалиш маце,, ....КАКТО някой преди мен беше казал-ситуациите и момичетата са различни....за пример ще дам че обичАм настоятелни момчета,тези които не се отказват и звънят-а не ги мисля за досадни...

  24. #224
    незнам кой кво е дръзнал, но всичко е толкоооооооова тъпооооооооо
    An Evil Man


  25. #225
    Цитирай Първоначално написано от Love_Boy
    Qvno 4oveka koito e pusnal temata e typ!!! Prosto bydi sebe si i nqma nujda ot nary4nici!



    tuK symM NApylNo syGlASeN s BatkAtA ... vseKi NoRMalLenN bylGariN (ili kakyvto i da e po narodnost, bez azyrbaijanec, te imat dr podhodi kym jenite ), bi trqbvalo da se darji absolutno estestveno s momi4eto s koeto izliza.Razbira se, trqbva da se ograni4ava do nqkyde na 1va sreshta, vse pak nqma da e umesno oshte v na4aloto da se razbere s kakvi podbudi sa izleznali na sreshta.Dali celta e priqtelstvo, dali neshto drugo ...No, po nikakav na4in ne trqbva da se dava povod na nejniq pol, 4e glavnata cel na sreshtata e tq, da se izmesti v domashni usloviq(tova go kazvam za horata, koito imat takiva namereniq.Symnqvam se da lipsvat i takiva).Vsi4ko e v rycete na razuma, zashtoto neka ne zabravqme, nikoq po-zrqla jena(zashtoto, mai4e samo te znaqt kakvo iskat v nashe vreme), ne bi tyrpqla nqkoi pi4aga(nezavisimo na kakva vyzrast e toi(malka reklamaadam si po jeni nad 25 ), da i razasnqva kakvo e pravil prednata ve4er v diskotekata s nqkva macka, koqto e bila myrtvo piqna i posle sa zavyr6ili ve4erta v tqh ... Tova e super typo ...ne mislite li ..???
    No, da ne se otklonqvame ot temata, nai-vajnoto v edna sreshta, nezavisimo dali e 1va, ili 101va, e vinagi da bydem jelani.Nikoga da ne dopuskame 4oveka, prekaleno blizo do li4niqt si jivot(pone v na4aloto, spored zavisi celta na izlizaneto), kakto i da izlychvame respekt v opredelenata doza.Vse pak, ne zabravqite, 4e sme ot silniqt pol.Edin mladej, be spomenal neshto za tembyryt na glasa.Myjki, ako 4uesh moq tembyr, da ti kaja, ne znam kak zvu4i "me4ok-mahmurliq", no ti znaesh li kak zvu4i klasi4eski kontra-bas v sreden diapazon ..?!?!
    I vse pak, sym syglasen i s tova tvyrdenie.Edna jena, vinagi obi4a 4oveka sreshto neq da zvu4i po priqten i civilizovan na4in.A ne v stil "Nii smI ot sElO i gOvORimM MiekOo" ...
    No, tova e moeto mnenie po vyprosa ...Vseki ima pravo na glas, taka, che ochakvam korektnost i pri tozi komentar

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си