.
Затворена тема
Страница 37 от 91 ПървиПърви ... 273334353637383940414787 ... ПоследнаПърви
Резултати от 901 до 925 от общо 2269
  1. #901
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    утре мисла да се запозная с 1 момиче и ще и кажа:

    -Нека не усложняваме нещата. Просто се съгласи.
    -За какво.
    -Да се видим утре.



  2. #902
    valdesbg, ще прощаваш обаче в първия пост има откровени глупости. Ти изобщо не знаеш как мислят момичетата. Те мислят хаотично. При тях играят и хормоните - месечния цикъл. Когато е в цикъл може да се влюби в теб, заради хормоните, а като й отмине цикъла да те зареже, защото вече няма да си й интересен. Освен това малко или много момичетата се интересуват от статута ти в обществото, защото искат сигурност за себе си. На подсъзнателно ниво търсят мъж, който може да ги глези и осигурява, дори някои от тях да не си го признават. Например ако караш Рено Туинго, Пежо 107, Айго или Ситроен С1 автоматично минаваш в категорията "женчо/гей". Жените обичат мъжкарите, не някакво напудрено гейче, което е по-женствено от нея. Е и такива си хващат гаджета, обаче момичетата ходят с тях само за да не са сами, а те мразят да бъдат сами. При първа възможност 17-годишната ще изостави своя пъпчив, лъскащ връстник за някой по-голям пич, който ще е на нейното ниво или дори над нейното.

  3. #903

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от keshasexy
    valdesbg, ще прощаваш обаче в първия пост има откровени глупости. Ти изобщо не знаеш как мислят момичетата. Те мислят хаотично. При тях играят и хормоните - месечния цикъл. Когато е в цикъл може да се влюби в теб, заради хормоните, а като й отмине цикъла да те зареже, защото вече няма да си й интересен. Освен това малко или много момичетата се интересуват от статута ти в обществото, защото искат сигурност за себе си. На подсъзнателно ниво търсят мъж, който може да ги глези и осигурява, дори някои от тях да не си го признават. Например ако караш Рено Туинго, Пежо 107, Айго или Ситроен С1 автоматично минаваш в категорията "женчо/гей". Жените обичат мъжкарите, не някакво напудрено гейче, което е по-женствено от нея. Е и такива си хващат гаджета, обаче момичетата ходят с тях само за да не са сами, а те мразят да бъдат сами. При първа възможност 17-годишната ще изостави своя пъпчив, лъскащ връстник за някой по-голям пич, който ще е на нейното ниво или дори над нейното.
    Хехе, аз карам колело. Като какъв се смятам ?!
    Same shit,different day .

  4. #904
    Бедняк, голтак, селяк - избери си едно от тези или всичките.
    Всяка мацка ще си каже като те види с колелото "Оф тоя пък няма ли пари да си купи някоя кола, баси жалкия и си мисли, че ме впечатлява като се прави на готин с твоа смотано колело. Оф къде отидоха нормалните момчета."

    А малка кола не трабвя да се кара не само заради имиджа, а и заради сигурността:
    Пежо 107, Ситроен С1, Тойота Айго - проблеми

    Пежо 107, Ситроен С1 и Тойота Айго са популярни сред широката аудитория, най-вече млади шофьори, жени и членове на LGBT общността (Заедно с Фиат 500, тази тройка коли е най-харесвана от гей и лесбо общността, според проучванията.)

    Те са семпли, повратливи и икономични. Въпреки това, всички те страдат от някои сериозни и не толкова сериозни, но все пак дразнещи проблеми.

    Да започнем с това, че според много собственици, пластмасовите панели по вратите получават вдлъбнатинки. Интериорните пластмаси са точно толкова евтини, колкото може да се очаква.

    Багажникът е критикуван както от собственици, така и от автожурналисти, че пропуска вода в дъждовни дни. В допълнение, механизмите на вратите и багажника лесно се чупят

    Проблемите със сигурността са доста по-сериозни. Според различни източници, резервоарите могат лесно да пострадат в случай на удар отзад и това да доведе до пожар. Въпреки това собствениците не трябва да се притесняват, това се случва рядко и тройката далеч не е преродената версия на щатското Форд Пинто.

    Тройката поддава на преобръщане в завой заради пословични проблеми със стабилността. Според изследване, 75% от техните собственици са имали проблеми със стабилността и/или временна загуба на контрол в завой.

    Присъдата: Ако искате готина, малка кола за града мислете внимателно преди да изберете какво да купите. Ако искате Пежо, игнорирате 107 и се насочете към 207 или 206+, ако сте Ситроенист - вземете С2 или С3, а феновете на Тойота могат да обмислят малко по-големия Ярис.

  5. #905

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Денят който бих направил нещо, което не ми е присъщо и не ми харесва, само и само да впечатля момиче, ще бъде и деня в който ще се кастрирам !
    Same shit,different day .

  6. #906
    Утре е националния ден на целувката :* ! Ако не зарадваш с тази новина никого, няма да ти върви в тия работи 7 години Теста е проверен докрай от личен опит! След 4 дни някой ще ти се докаже в любов, някой който наистина те обича! Ако ти скъсаш веригите винаги ще бъдеш неудачник!Изпрати това съобщение на 18 човека и утре до 12 часа ще ти се случи нещо страхотно!!!

  7. #907
    Цитирай Първоначално написано от Destroyer89
    Денят който бих направил нещо, което не ми е присъщо и не ми харесва, само и само да впечатля момиче, ще бъде и деня в който ще се кастрирам !
    Браво.
    И между другото, в първия пост не всичко е вярно.

  8. #908
    Фен Аватара на vasko9933
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Близко съм
    Мнения
    244
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Господин енциклопедия, още колко поста трябва да изсе*ереш в темата за да останеш доволен? Осъзнаваш ли че си единствения плужек, който бълва глупости във всички възможни теми? Нито един път не те видях да кажеш нещо полезно, от къде ти идва самочувствието не знам. Замисли се ако обичаш, че не хората бъркат а ти имаш страхотно изкривени разбирания в малкия ти измислен свят.

    Чудя се Мария, Андреа и другите певачки за чий трибуквеник ги споменаваш? Изобщо къде е връзката им с темата? А ако това са някакви идеали за жени или там не знам как си ги водиш в измисления ти свят, просто си ги запази за себе си. И ако се познавам с тях, какво правим? Ако си пия кафето с Мария, а с Андреа ходя на фитнес какво става с доводите ти? Ако Камелия ми е лична приятелка, а Преслава е братовчедка на позната, какво правиш? Увисваш, правилно.

    Най-учтиво ще те помоля да не осираш повече темата ми. Има безброй други където да си пускаш творенията и да се заяждаш с мен, Данчо, Митко, куро и който искаш още.

    И още нещо - както аз не правя изказвания за твоя личен живот, така и ти се въздържай от подобни за моя. Проблема ти е доста сериозен, но няма да влизам в подробности.
    Нямам претенции да съм енциклопедия, просто съм много по-запознат от теб и от масата умници подвизаващи се във форума... Плужек точно на мен не можеш да кажеш / ако тръгна да се обосновавам за това ще се объркаш прекалено много /. Самочувствието ми си има причини... като нито една от тях не е 200-те ми мнения
    Ако баба ти се казва Мария и си пиеш кафето с нея, а си виждал веднъж Андреа във фитнеса супер... радвам се за теб. Тея братовчедки на познати на един дето го бях виждал на морето са малко недостоверни чаткаш ли ... Камелия не я знам коя е, но предполагам, че и тя е от тяхната компания Споменах ги защото са красиви / може и изкуствено НО КРАСИВИ! / и щом си такъв голям сваляч да се опиташ да ги накараш да те харесат със смотания си метод, за да видиш колко е фушлив...

    Явно приемаш нещата прекалено лично... Просто ми е смешно неразбиращи хора да дават съвети... Най-учтиво ще те помоля да си гледаш работата... виждаш че не можеш да ме обориш с жалките си твърдения и насираш гащетата... сега ще помолиш някой мод да ме изтрие от малоумната ти тема...

    Ако искаш прави изказвания и за ивицата газа, можеш ли да се досетиш през къде ми е ?!? Да си чувал някога за свобода на словото??? Казах единствено, че на много хора им липсва секс и това се отразява в изкривяване на начина на възприемане на околния свят... като се причисляваш сам към тази група или някои други от споменатите от мен групи хора, това си е твой проблем...

    Мойте проблеми са доста далеч от това за което си мислиш... но не съм галфон, който плаче колко е преживял и колко му е било трудно...
    Митком89 \/
    Като откача, откачам!

  9. #909
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    аз предпочитам да бъда себе си вместо да я залъгвам какъвто не съм
    6б3З10

  10. #910
    Аз харесвам 1 момиче от училище. Всяко междучастие стои в коридора и си говори с приятели.. как да се запозная с нея? Не мога да отида сам самичак и да се запозная с нея. Затова ще питам някой мой човек, който я познава, да ме запознае с нея. 10 клас съм. Вие какво бихте направили?

  11. #911
    Цитирай Първоначално написано от kiflio
    Пич всичко което си го написал си е доста вярно НО вие които четете не мислете че като направите всичко което е написано по горе ще ви върже искам само да спомена че неможете да сваляте някоя много красива девойка ако и вие не сте красиви , за всеки човек си има влак , ако не сте от наи симпатичните , то би трябвало да си търсите не толкова симпатична приятелка това е АААА може и да сте грозни но трябва да са ви претапкани джобовете с Стефан Стамболовки

    прав си братле няма спор също доста важно !!!


    The legends don't die i am a living example!

  12. #912
    Цитирай Първоначално написано от NaGaStYlE
    Темата е копка от друг сайт.Поради тази причина сте ми смешни,но се пак хубаво е да давате идеййй

    значи 1-во си много отворен ( а си голям марляч) 2-ро си 96 набор защото само само тапаците играят още MUonline 3-то по добре махни това по доло в описанието ти защото докладвах за злоупотреба няма право да слагаш подбни линкове ....


    The legends don't die i am a living example!

  13. #913
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Темата е доста полезна за тези който не знаят що за поведение е присъщо на среща с някого от противоположния пол. Също така има и неща, който са непознати и на тези, който са на ясно с темата. Общо взето е доста добре описано. Браво

  14. #914
    Пиша към най-най-първия пост във темата. Забелязах че като цяло си писал за основите на pick-up-а. Ако е така знаеш за какво говоря, ако не, евала - информацията е доста точна и би помогнала на доста момчета. Не ми се четяха всичките 62 страници, ама забелязах че след първия пост са основно мнения на момчета, искащи съвети и все пак ако си писал нещо от сорта на това което ще пиша след малко, не съм искал да повтарям.

    Към външния вид бих добавил косата - важен аксесоар които е постоянно с нас и може да промени визията ни основи. Изключително важна тук е формата на лицето, както и вида на косата ви. Може няакоя прическа да изглежда страхотно на Брад Пит, ама главата ви като не е като неговата, на вас ще ви стои смешно. Да поясня само не говоря да имате с1щите черти като него или да сте my копие, а за най-крайните очертания на главата. Друга грешка е така наречените \"фешън прически\" , дето само ф българия ги има и си няам на идея от къде бяха влезли миналата година секи фтори със дълга коса отзаде пък отпред или дигната или с бретона ф очите - боже опази :X То си е до личен фкъс ама... Отклоних се малко. Та ако се поразровите из нета или отидете при доб1р стилист ще разберете каква ви е формата на главата и какви прически биха ви отивали.

    За езика на тялото. Освен начина на вървене и говор искам да добавя и жестовете. Има нещо наречено затворен език на тялото т.е. кръстосани ръце и крака например (това е навик от древните хора още като се почувстваме в опасност кръстосваме ръце пред гърдите за да предпазим сърцето и врата си - най-ъязвимите ни части). Когато езика на тялото е затворен тръдно ще дойде някое момиче и ще ви заговори в дискотеката да речем. При отворен език на тялото би трябвало да сте отпъснати, при разговор да правите жестове с отворени ръце, да стоите изправени и др. Също навик на доста хора е като са с кутийка кола да речем в ръката да си я държат пред гърдите, което подсъзнателно се усеща като затворен език на тялото един вид като щит пре гърдите ви. По-добре я дръжте отпъснато до крака си например. Важно е да сте и с позитивно изражение. По филмите мистериозния пич винаги обира мацките, ама като сте ф дискотеката, седнали на сепарето и гледате мистериозно няма да дойде някой яко момиче да говори с вас ами ще ви гледат като съхар. Позитивното изражение може да ви спечели много повече симпатии, не само при момичетата, а във всякакви социални контакти като цяло.

    При разговор е важно винаги енергията ви да е леко по-висока от тази на събеседника. Но НЕ прекалявайте. На никoй няма да му хареса като му е тъпо и вкиснато да подскача некъф весел около него и да си тананика весели песнички. Целта е плавно да повдигнете енергията на др-я на своето ниво.

    Предразполагането към близък контакт се нарича ескалация и представлява частта от разговора, през която печелите доверието на момичето. Няма нищо особено в тази част, никакви специални теми или каквото и да било, просто трябва да поддържате разговора и да споделяте, за да ви споделя и тя и да се почувства спокойна. Някои предпочитат индиректния подход - да се правят на приятели и с времето да навлязат в др теми, аз лично не съм фен на такива игрички - като харесваш едно момиче се дръж така, сякаш го харесваш. Да не ставаме като тях и да изпращаме разни гадни смесени сигнали :Д

    Слагането на ръката на рамото/коляното и т.н. се нарича кино (допир). Това е начин да разберете дали сте навлезли в комфортната зона и дали момичето е отпъснато и готово да приеме каквото можете да и поднесете. Ако реакцията е негативна не се панирайте - продължете разговора и опитайте пак, но по-късно, за да не изглеждате натрапчиви. Ако пък отговора е положителен не прибързвайте - това че можете да я докосвате безобидно не е знач че можете да правите нещата, които ви се въртят в главата от момента в които сте излезли.

    Още нещо важно за момичетата. Те са НЕСПОСОБНИ да харесват момче. Това е научно доказано колкото и да го отричат. Момичето харесва чувствата които пробужда в нея дадено момче, не самия него. Тоест ако тя каже \"Харесвам Иван\" всъщност има в предвид \"Харесвам начина по които Иван ме кара да се чувствам\". Тоест колкото и да претендират че въшния вид е на първо място за тях, той не може да бъде. Стига момчето да не е неподдържано, защото това по себе си също пробужда чувства, но неприятни. Т.е. като цяло целта ви при комъникация с момиче е да я накарате да се чувства колкто се може по-добре, по този начин като си помисли за вас тези чувства ще излязат в подъзнанието ви и тя ще си мисли за вас със кеф ;д.

    Също така голяма грешка е да се подтискате заради външния си вид. И аз не съм първи красавец ама немоа се оплача. Симпатиите на хората един към др са проста генетика - харесват се хора с противоположни гени. Затова народа е казал противоположностите се привличат. Затова и като си помислите само за секс с някои от семейството ви ви се повръща. Така че стига да сте добре поддържани, не го мислете мн от там нататък.

    Сложил си и няколко фразички които наистина неса лоши, но аз лично не съм фен на зайчените фрази, опитвайте се да си измисляте ОРИГИНАЛНИ неща сами. Колкото по-бързо спрете да копирате другите, токова по-бързо ще се подобри успеха ви.

    Бъдете инициативни. Това е част от мъжкото във вас и момичетата го искат. Колкото и да се радват на \\\"сладките\\\" момчета, те си остават само с радването. И аз имам сладки момичета в класа ама за др освен сестрички не ги искам :Д. Следете за значи на симпатия - нервничи около вас, хили се тъпо и на най-малкия малоъмен лаф, задържате очен контакт за дълго време и др подобни (с времето се усещат по-добре отколкото могат да се опишат) и ако ги видите, действайте.

    И като за финал едно цитатче, което мн харесвам: \"Никога не правете нещо, което някой друг би направил!\"

    Който го е прочел до края евала :Д

    Ако автора реши че си стрyва, да го добави тва към първия пост иии srry за правописните грешки пиша го с преводач от кирилица на латиница и нз кфо е напраил копвам напрао че ми се спи :Д
    "There are moments in our lives when we find ourselves at a crossroad. The choices we make in those moments can define the rest of our days. Of course, when faced with the unknown, most of us pefer to turn around and go back."

  15. #915
    valdesbg написа:
    Репликата "айде на кафе" е повече от изтъркана. Почти всеки предлага с тази реплика, дали защото го мързи да измисли нещо по оригинално или просто защото не може. Затова директната покана не е удачна. Тя те слага веднага в графата на бройкаджиите. По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим." Или "Днес ще има изложба на картини/камъни/бижута/реликви, нека идем да ги разгледаме." Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви. От там нататък всичко е в твоите ръце.


    Амм доста неловко става когато: .. ТИ и казваш (пример за име габи): Габи хайде да отидем на Роял ( кафе или нещо такова) и кажеш че там правят хубав фрапе или нещо такова и тя каже: амм .. не пия фрапе ... тогава става .. малко гадно

  16. #916
    Цитирай Първоначално написано от BubbleZzzeeettta
    ) Много благодаря за съветите , обаче при мен проблема не е в нито едно от тези неща Моят проблем е ,че зъбите ми са чат пат жълти и ме е срам да отида при някое момиче и да я заприказвам , пък камоли да се усмихна (така де мия ги всеки ден по 2-3 пъти) Пробвах какво ли не , избелващи пасти , дъвках нещо (забравих какво беше) , е не става ( На заболекар ми казват ,че зъбите са ми наред ... Незнам ,ако някой има някакви идеи какво да правя , как да не убръщам толкова голямо внимание на това , да каже

    http://www.whitestrips.bg <- Тва е мн добро решение. Един приятел си ги беше зел и със сигурност действат. Цената обаче не е мн ниска вече си зависи от тебе колко си решен. Иначе като цяло няма кфо да се психираш чак толкова усмихваш се със затворена уста и готово. При говорене не се забелязва тъй че не ти е проблем. Др вариант е избелване при зъболекър там не съм мн наясно по-добре отиди и попитай при своя ;]]
    "There are moments in our lives when we find ourselves at a crossroad. The choices we make in those moments can define the rest of our days. Of course, when faced with the unknown, most of us pefer to turn around and go back."

  17. #917
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Съветите са наиситна полезни.

    От скоро започнах да си харесвам момиче от класа. Много свестно момиче и не се води от така наречените- кифли Веднъж излезнахме и й казах, че я харесвам. Единственото, което отговори беше "Това го забелязах". Но тя все повече ми подхвърля сигнали и закачки.

    Моля ви да ме посъветвате, как да й покажа, че не съм като другите, че не съм само за бройката.

  18. #918
    Аватара на Jesie
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Навсякъде и никъде
    Мнения
    203
    Момчета ,вие май нищо не знаете ,така че реших да направя добро и да ви помогна.Като първо момичетата са много различни!При всяка една трябва особен подход ,но понякога може да сложим определена част от тях под един знаменател.Така наречените "кифли" са много лесни ,но най-важното е ,че при тях обикновенно не си ТИ ,а някой друг.Другите момичета ,които са по естествени искат нещо истинско ,а не някаква маска.Да кажеш на едно момиче направо е добър начин да й разкриеш чувствата си ,но трябва да го направиш по свой уникален начин.По-добре е да не взимаш готови реплики ,а сам да ги измисляш.
    И последен съвет-истинските момичета не се интересуват от пари или място в обществото ,те искат момчето.Това което е вътре в него ,това заради което са го харесали ,а не маската ,която носи.
    Надявам се да съм била полезна, а не да предавам сестрите си напразно.Шегувам се ,разбира се.
    Shorty I love you
    And you love me too
    We were meant to be
    Cause shorty
    You love me
    And I love you too
    And I promise I'll be true to you

  19. #919
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Звучи добре, но мисля, че това е ясно на повечето. Вср пак е полезна информация. Тенкс

  20. #920
    aбе я дайте теми за разговори с момиче че ми са падна някаква рибка да се опитам да сваля много е красива, умна но затворена в себе си и не говори много за 3 часа изчерпах всичките си идеи в 1 тъп чат и ся ако излезна с нея няма да сам се подготвил .. това да я базикам и да пускам "лафове" лесна работа тя лесно се разсмива ама кажете теми за разговор... за тези 3 часа изхабих идеите си които ги планирах да стигнат за 3-4 дена

  21. #921
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Цитирай Първоначално написано от PsychoWoW
    aбе я дайте теми за разговори с момиче че ми са падна някаква рибка да се опитам да сваля много е красива, умна но затворена в себе си и не говори много за 3 часа изчерпах всичките си идеи в 1 тъп чат и ся ако излезна с нея няма да сам се подготвил .. това да я базикам и да пускам "лафове" лесна работа тя лесно се разсмива ама кажете теми за разговор... за тези 3 часа изхабих идеите си които ги планирах да стигнат за 3-4 дена
    Много си изчерпателен

  22. #922
    Цитирай Първоначално написано от burpp
    Цитирай Първоначално написано от PsychoWoW
    aбе я дайте теми за разговори с момиче че ми са падна някаква рибка да се опитам да сваля много е красива, умна но затворена в себе си и не говори много за 3 часа изчерпах всичките си идеи в 1 тъп чат и ся ако излезна с нея няма да сам се подготвил .. това да я базикам и да пускам "лафове" лесна работа тя лесно се разсмива ама кажете теми за разговор... за тези 3 часа изхабих идеите си които ги планирах да стигнат за 3-4 дена
    Много си изчерпателен
    ти пък просто тя е супер симпатична мн хубава но НЕ говори прекалено затворена в себе си е таа ари кажи няква тема за разговор щом си толкова добър/а даже се чудех що е тъи проверих и зодията и кво да вида всичко съвпада 1 към 1 ..

  23. #923
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Дряново
    Мнения
    287
    казваш : "ша та клатя като гладен циганин зряла джанка" и мадамата е твоя 100%
    Татко: Харчиш пари най- безразборно. Мисли за бъдещето момче , ние няма да сме вечни.
    Мислиш ли ,че цял живот ще те издържаме с майка ти ?

    Аз: Ами не......ще ме издържате докато ме поемат децата.

  24. #924
    Здравейте!!!
    Имам един въпрос-една моя приятелка е влюбена в едно момче от 2 години и постоянно ми говори за него ! Казва колко много го харесва ,а я е срам да го заговори итнт. Дразни се ,когато тои си хване някоя приятелка . Кажете как да постапя -жал ми е като я гледам как страда -дали да напражя нещто или да не се занимажам !!
    може би тожа не е точно за тук на жи моля за мнения !!
    Ще сам ви много благодарна!!!

  25. #925
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Цитирай Първоначално написано от Dreamy
    Здравейте!!!
    Имам един въпрос-една моя приятелка е влюбена в едно момче от 2 години и постоянно ми говори за него ! Казва колко много го харесва ,а я е срам да го заговори итнт. Дразни се ,когато тои си хване някоя приятелка . Кажете как да постапя -жал ми е като я гледам как страда -дали да напражя нещто или да не се занимажам !!
    може би тожа не е точно за тук на жи моля за мнения !!
    Ще сам ви много благодарна!!!
    Подтикни я да го заговори, ако не го направи ще си гризе ноктите от яд докато остарее. Друг варянт няма

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си