.
Затворена тема
Страница 49 от 91 ПървиПърви ... 3945464748495051525359 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 2269
  1. #1201
    Нееее! О, боже! Не, не ме разбираш за какво ти говоря и наистина не знам как да ти обясня. Не могат да се променят. Просто не могат. А да не говорим, че не си и струва... Както и да е, отказвам се.
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  2. #1202
    Искаш да ми кажеш, че всичко опира до мирогледа на човека и тези неща са неговото отражение. Аз ти казвам, че променяйки мирогледа, можеш да промениш и тях.

  3. #1203
    Да, точно това се опитвам да ти кажа. И, между другото, променяйки мирогледа си, променяш самия себе си. А това почти никога не си струва! Ако самият ти се приемаш такъв, какъвто си, не виждам какъв е проблемът и друг да те приема по този начин.
    Няма двама души с абсолютно еднакво мнение. Това прави всеки един от нас различен (или по-скоро различната комбинация от мнения и интереси на всеки човек го правят уникален). Ако започнеш да се променяш, започваш да се луташ в самия себе си и евентуално ставаш никой. Жалко, че малко хора го разбират. Ако искаш наистина да градиш връзка с някого, а не просто "да му се харесаш", трябва просто да следваш интуицията си и да бъдеш себе си!
    Аз съм индивидуалист и вярвам, че животът е прекалено кратък, за да го изживеем, опитвайки се да бъдем някой друг и да угаждаме на обществото. А и нека не забравяме, че такъв шанс идва само веднъж!
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  4. #1204
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Окей, не схващаш ли, че това е идеята? Никой не кара хората тук да следват някакъв правилник и да носят тефтерче с фразеологизми. Това, което им се предлага е една по-различна гледна точка и, ако обърнеш внимание, ще забележиш, че е точно това - да се откъснат от социалните норми и да открият индивидуалността си. Да си изказваш и защитаваш мнението, да бъдеш по-спонтанен и да се радваш на живота, т.н. Пък кой жест - какво впечатление създава, каква походка трябва да имаш, това са маловажни неща и са безполезни без онази психическа нагласа, за която говорим. Последните са, за да подобрят флирта и на двете страни; не си мисли, че е нещо безчувствено и механизирано.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #1205
    anonymous708973
    Guest
    Моля, нека някой ми обясни как смехът може да се промени.

  6. #1206
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Да не го сдържаш, да не се пресилваш, като цяло да е искрен. Пък дали ще се смееш с "ха"-та или "хо"-та е все тая, може да се преглътне.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #1207
    anonymous708973
    Guest
    Тоест, да си се смееш както попринцип. Можеш да го сдържаш или пресилваш, естествено, но самият смях чисто като звук не може да се промени.

  8. #1208
    Едно момиче се сваля бавно и внимателно, не става на първа втора трета среща и хоп .
    Всичко което е нужно е малко време и малко общи интереси .
    Пък и истинско харесване е когато на твоята половинка не и пука как се смееш дали си малко грозен или пък си падаш малко простак.

  9. #1209
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Тоест, да си се смееш както попринцип. Можеш да го сдържаш или пресилваш, естествено, но самият смях чисто като звук не може да се промени.
    Общо взето. Макар че смехът не е същият, ако се смееш по-тихо и, ако си се захласнал. Обърни внимание, ще видиш, че много често е различен. Но като цяло е безмислено да се мъчиш да променяш звученето на смеха. Такива черти са второстепенни.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #1210
    Повече от фен Аватара на kilers
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    368
    Чачо виж ЛС?

  11. #1211
    Нямам въпрос,но искам да ви кажа,че момичетата не си падат по тези момчета които много се контят.Достатъчно е една сребърна верижка на дънките,или пък скъсани дънки.Както аз съм си паднала по един селянин Д:

  12. #1212
    Хора, има едно момиче, което мноогоо харесвам, обаче все не се получава. С нея си чатим доста честичко, обаче тя рядко влиза на линия. Имам предвид, че докато съм във Facebook примерно, тя никога не е онлайн, а като ме няма е там. Сръчкваме се постоянно. :Д Дали не ме избягва..докато си пишем не го усещам, но сега..ако може да ми помогнете..пък и искам да я изведа на среща, но никога не уцелвам момента! Моля ви, помогнете ми!

  13. #1213
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Хем си чатите честичко, хем не се засичате в чата. Как става тая работа? Постарай се да изкараш взаимоотношенията ви от виртуалното пространство и да ги вкараш в реалното, ако искаш реална връзка.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #1214
    Имам предвид..че тя влиза само вечер по 1 час някъде или вобще не влиза..но през времето, което онлайн, си чатим.. мдам да я изкарам на среща..обаче..кажи ми как да я поканя деликатно..и дали да поканя и друг човек..който и двамата познаваме от много много време, същия човек, който ни запозна на рд-то си.

  15. #1215
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Поговорете си 15-20 минути за нещо, ако потръгне приказката и двамата сте увлечени, прекрати разговора с претекст, че трябва да ставаш и й предложи да пиете по едно кафе. Няма смисъл от деликатно, единствено можеш да ползваш на valdesbg идеята в началния пост, да й предложиш място, където сервират готино капучино/чокофредо/млечен шейк. Ще е тъпо да ти откаже. И има разлика между:

    -Не, имам работа.
    и
    -Не, имам работа, но ако искаш може в четвъртък.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  16. #1216
    Мхм.. мии добре..ще опитам с кино щото съм го измислил донякъде :д..мерси за съветите ..ще пиша за резултата

  17. #1217
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ъъъъ.. добре е, че я има инициативата, но измисли нещо по-интересно от кино. На кино седите 2 часа, не си говорите много, не си знаете вкусовете. Кафето е по-универсално и, ако подбереш по-интересно заведение като обстановка, ще се получи. Друг вариант е билиард, боулинг, джаги, картинг, електронни игри, някаква дейност просто.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #1218
    Мхм..мии добре..мерси много!!

  19. #1219
    Добра тема за новобранци като мен например..

  20. #1220
    Sujelqvam ako otgovorut mi se povtarq s na nqkogo ili e podoben(ne sum chela celiq forum,samo zaglavieto),no az sum momiche i ot lichen opit znam,che nai-dobre e prosto da pokajesh blizost,zainteresovanost,turpenie i romantika kum dadenoto momiche.Kolkoto do vunshniq vid-ne e tolkova vajen,ako q nakrash da se vliubi v teb,shte te haresva takuv kakuvto si!

  21. #1221
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    И разбира се да й грабнеш интереса, вместо да й вреш близостта и романтиката си неканени.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #1222
    Хора, помогнете ми със съвети. Утре ще излизам с една мацка, от едно даскало сме, един випуск, значи ще излизаме в парка . После имам уговорка с приятели за кино и мисля да я поканя . Моля ви дайте ми съвети как да ме хареса, да се сближим малко . Благодаря предварително !!! И ако може до 12 часа отговаряйте, защото в един ми е срещата .

  23. #1223
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Тая разходка е по-добре да я обърнете на седянка някъде и да се поопознаете, включително и физически. На твое място не бих я поканил на кино. С приятели сте, ще се чувства некомфортно във вашата среда, киното е лошо място за първите срещи, няма смисъл да правиш две в един ден. Вижте се, скъси дистанцията с нея по време на срещата, предложи и да я изпратиш след това (или поне донякъде), ако не те отреже и след едно "сигурна ли си" и както викат хората, успееш да "почувстваш момента", завърши подобаващо. И все пак не е нужно да я целуваш още тогава, ако не успееш да разбиеш ледовете. Просто може да си изкарате добре заедно и да я потърсиш пак след няколко дни.

    От кафето поне има смисъл, тая разходка в парка е прекалено клиширана и скучна, ма ок.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #1224
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Тая разходка е по-добре да я обърнете на седянка някъде и да се поопознаете, включително и физически. На твое място не бих я поканил на кино. С приятели сте, ще се чувства некомфортно във вашата среда, киното е лошо място за първите срещи, няма смисъл да правиш две в един ден. Вижте се, скъси дистанцията с нея по време на срещата, предложи и да я изпратиш след това (или поне донякъде), ако не те отреже и след едно "сигурна ли си" и както викат хората, успееш да "почувстваш момента", завърши подобаващо. И все пак не е нужно да я целуваш още тогава, ако не успееш да разбиеш ледовете. Просто може да си изкарате добре заедно и да я потърсиш пак след няколко дни.

    От кафето поне има смисъл, тая разходка в парка е прекалено клиширана и скучна, ма ок.
    Мерси, поханих я на разходка, защото по кафетата (в града има 20-тина) са нейните приятелки и както ти каза няма да се чувства комфортно и всички ще разберат за нас .

  25. #1225
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от DSD Creations Виж мнението
    Мерси, поханих я на разходка, защото по кафетата (в града има 20-тина) са нейните приятелки и както ти каза няма да се чувства комфортно и всички ще разберат за нас .
    Пиши как е минало.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си