.
Затворена тема
Страница 54 от 91 ПървиПърви ... 44450515253545556575864 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 326 до 1 350 от общо 2269
  1. #1326
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Нямаш ли и телефон или нещо друго? Друг вариант е да грабнеш 2-3 минути насаме, ако ти се отдаде да си приказвате двамата и й предложи да излезете. Искаш ли да излезем? Или направо с директна оферта - хайде утре да пием по нещо. Увереност и ти е в кърпа вързана. Ако каже не - жива и здрава.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  2. #1327
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Нямаш ли и телефон или нещо друго? Друг вариант е да грабнеш 2-3 минути насаме, ако ти се отдаде да си приказвате двамата и й предложи да излезете. Искаш ли да излезем? Или направо с директна оферта - хайде утре да пием по нещо. Увереност и ти е в кърпа вързана. Ако каже не - жива и здрава.
    имам телефон но проблема е там че тя неиска да си даде номера

  3. #1328
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Че що не иска. Искал ли си й го и тя да ти е отказала?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  4. #1329
    Искал съм и го но тя сякаш иска да ми го даде но казва не за да види какво ще направя

  5. #1330
    ПРОСТО БЪДИ СЕБЕ СИ И НЕ СЕ ПРАВИ НА ИНТЕРЕСЕН ПРЕД НЕЯ И ПРИЯТЕЛИТЕ И ЧЕ СТАВА СМЕШНО

  6. #1331
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от BELIEVE11 Виж мнението
    ПРОСТО БЪДИ СЕБЕ СИ И НЕ СЕ ПРАВИ НА ИНТЕРЕСЕН ПРЕД НЕЯ И ПРИЯТЕЛИТЕ И ЧЕ СТАВА СМЕШНО
    Не всеки може да разбере този съвет. Има една голяма мисъл "опознай себе си", което според много отнема цял живот. Как можеш да бъдеш себе си, без да се познаваш? Понякога да бъдем себе си означава да сме агресивни, избухливи, нагрубяващи. Би ли казала същите думи и тогава?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #1332
    Това е една страхотна тема !! Прочетох всичко и съм сигурен, че ще ми помогне доста.. Специални благодарности за Чачо - страхотни съвети (уникални)..

  8. #1333
    моля ви помогнете ми .. наскоро бяхме 3 момичета и 3 момчета бяхме седнали на 1 маса и се виждахме всички за първи път .. и сигурно 30 минути нищо не сме си говорили само малко за тоя оня .. дайте някои съвети за какво може да говоря .. ( не им знам интересите .. ) знам , че е малко по-"глобален" въпрос , но ... след това нищо не стана после станахме да се разхождаме и в навалицата на карнавала се загубихме и 3мата си заминахме и се ядосахме ... то е ясно , че повече няма да се срещнем , но моля ви помогнете занапред " как да разчупим леда " както се казва хаха на 14 16 години сме .. благодаря предварително

  9. #1334
    Голям фен Аватара на reperw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    825
    знам ,че всичко момичета ще скочат срещу мен ,но недей ги слуша БЪДИ ГРУБ И СИ ДРЪЖ НА ДУМАТА ! Та мачкай всеки които ти се изпречи на пътя ( с думи не с бой ) жените харесват силни мъже не пут*о поклонници

  10. #1335
    смятай човек колко сме западнали вече и с момичета не говорим ( които харесваме :Д ) то като бяхме по-малки бяхме по-разговорливи много е зле положението чак не мога да се трая
    .. май по-добре изобщо да не се занимавам с момичета засега |(
    Последно редактирано от latinmoon : 07-21-2012 на 22:22

  11. #1336
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg Виж мнението
    Важно - не питай "може ли да те целуна", "искаш ли да те целуна" и подобни. Освен че извеждаш момичето от романтичното настроение, какво според теб трябва да отговори тя? Ако искаш да я целунеш - просто го направи. Смело и решително, не се колебай, момичето го усеща.
    Здравейте! Темата е много хубава аз съм момиче,но искам да питам само едно малко нещо защото това за целуването ми се е случвало и като ме пита дори и за прегръдка и на мен ми стана много неудобно и не знаех какво да му кажа ...... Та въпросът ми е за следващия път ( ако има такъв ) как да му подскажа,че искам да ме целуне/прегърне без да трябва да ме пита и да се озовавам в неловката ситуация в която трябва да отговарям дали искам,което е много неудобно?
    Защо Чък Норис го е раждала леля му? ..защото никой неможе да му ебе майката..!

  12. #1337
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от tanichka97 Виж мнението
    Здравейте! Темата е много хубава аз съм момиче,но искам да питам само едно малко нещо защото това за целуването ми се е случвало и като ме пита дори и за прегръдка и на мен ми стана много неудобно и не знаех какво да му кажа ...... Та въпросът ми е за следващия път ( ако има такъв ) как да му подскажа,че искам да ме целуне/прегърне без да трябва да ме пита и да се озовавам в неловката ситуация в която трябва да отговарям дали искам,което е много неудобно?
    Е няма формула, надявай се да е по-тактичен и да усети момента. Можеш да му дадеш подсказка, като млъкнеш, вгледаш се в него, приближиш се, прегърнеш го и му останеш в ръцете, т.н.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  13. #1338
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Е няма формула, надявай се да е по-тактичен и да усети момента. Можеш да му дадеш подсказка, като млъкнеш, вгледаш се в него, приближиш се, прегърнеш го и му останеш в ръцете, т.н.
    Ще пробвам иначе ми е супер неудобно като ме пита се в някаква скунфузна ситуация се озоваваме докато някой ( предимно аз ) не смени темата
    Защо Чък Норис го е раждала леля му? ..защото никой неможе да му ебе майката..!

  14. #1339
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Кажи му да не пита.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #1340
    Бъди себе си!

  16. #1341
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от neverbackdownx Виж мнението
    Бъди себе си!
    Чудно как никой не се беше сетил преди това.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #1342
    Ще Ви дам един съвет като момиче
    Просто бъдете себе си не се правете на ''големия мъжкар''за да впечатлите някого

    УСПЕХ

  18. #1343
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от wildet Виж мнението
    Ще Ви дам един съвет като момиче
    Просто бъдете себе си не се правете на ''големия мъжкар''за да впечатлите някого

    УСПЕХ
    Четете ли писаното преди вас въобще? Точно 2 реда по-нагоре са написали същото.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #1344
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Бъдете себе си.

  20. #1345
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Бъди себе си,наистина
    Чачо,that's for you
    maDamn

  21. #1346
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ще ги сънувам тия коментари.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #1347
    Много е банално това "Бъди себе си"...

  23. #1348
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Представяте ли си да го кажат на Джим Кери? Със същия успех могат да ти кажат "Бъди тасманийския дявол".
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #1349
    Щом се е стигнало да питате в тоя форум какво да правите, значи НЕ ТРЯБВА ДА СТЕ СЕБЕ СИ.

    Сеш се. Не казвам, че трябва да сте някой друг и да си променяте характера и външния вид за да впечатлите някоя, НО трябва да се подобрите. Да надграждате върху себе си и явно щом 1-2-3 .... пъти да бъдете себе си не е свършило работа, значи е време да се промените. Един път като ви отрежат ще знаете следващия път да не го правите и така. Всеки път ще задобрявате .... естествено ако имате нервите да пробвате толкова пъти, защото аз нямам.

  25. #1350
    Здравейте,в началото на тази седмица може би срещнах желаното момиче.
    Ще ви разкажа как се случи всичко свърших тренировка след което тренера ме попита дали искам да остана да играя на двойки с 3 момичета и ас казах добре.Тогава той ми каза че ще играя с нея. през цялата игра мълчахме от време на време ако някои сбърка си казвахме "sorry" или "извинявай" след като приключи играта тренера ми каза че ще тренирам с тях.В сряда докато загрявахме двамата защото другите 2 закъсняха ся по сближихме тренера ни каза че можя да играем след 1 час останахме и си приказвахме мина този 1 час но пак бе заето мястото на корта но пък ас тренирах с друга група докато те ни гледаха. правихме едно упражнение което гласи че който удари последната топка печели всичко добре дойде последната топка при мен и тя изведнъж извика "забий му я" аз я послушах и я забих след което последваха аплодисменти на следващия ден се сближихме още след като играхме на двойки и пак победихме.

    Тя е само с 8 месеца по голяма от мен пречи ли това?
    Как да разбера че ме харесва?
    Понеже тя живее на другия край на града е проблем излизането но стадиона е до центъра и тя каза че ходи да тича вечер.
    Мисля да я поканя да тичаме двамата след 1-2 тренировки но как да я поканя трябва да я поканя така че тя да не рабире че за среща я викам а просто да потичаме.
    И може би най-трудното как да и кажа че я харесвам попринцип съм смел но сега ме е страх да не да се садне.


    Ще съм ви благодарен ако ми помогнете.Знам че трябва да бъда себе си но този случей трябва доста повече.
    Благодаря ви!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си