.
Затворена тема
Страница 66 от 91 ПървиПърви ... 165662636465666768697076 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 626 до 1 650 от общо 2269
  1. #1626
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Ми то причината много ясно че е в мен. Ако съм точно копие на някой друг който е много вървежен като държание и визия много ясно че ще ми пуснат. Обаче аз съм си аз. Да кофти е че съм се родил и съм такъв какъвто жените не харесват ама не мога да го променя. Интересното е че съм си средностатически бачкатор като всеки друг.
    Средностатистически мрънкатор си всъщност. Не се оправдавай с природата, никой не се ражда по шаблон, че да се примиряваш с това, че не привличаш жените.

  2. #1627
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Ако едно момче/мъж не му се получава с момичетата/жените, то проблема си е в него, а не във вторите. Пък-ъп в случая помага да открием проблемът, който ни пречи да се получи свалката. Но пик-ъпат не помага на всички, има момчета и мъже, които са чели доста за пикъп-а, знаят всичко от книгите, но така и не им идва смелост да го изпробват и да видят какво ще се получи, а след като го пробват да видят, и къде грешат и да си поправят грешката. Или пък има момчета, които благодарение на пик-ъп статиите са се научили без особени притеснения да разговарят с някое момиче, да осъществят някакъв физически контакт, вземат номера на момичето и до там. В един момент на момчето/мъжа са му паднали топките в някоя канавка и не може един телефон да врътне, та да покани момичето и да се случат нещата.

  3. #1628
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Да кофти е че съм се родил и съм такъв какъвто жените не харесват ама не мога да го променя.
    Жалко оправдание. Изобщо не е вярно.

  4. #1629
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Да кофти е че съм се родил и съм такъв какъвто жените не харесват ама не мога да го променя.
    Знаеш ли,спри да се самосъжаляваш и това ти е грешката,не става чак толкова въпрос за това как изглеждаш,а ти как се чувстваш.

  5. #1630
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Ми то причината много ясно че е в мен. Ако съм точно копие на някой друг който е много вървежен като държание и визия много ясно че ще ми пуснат. Обаче аз съм си аз. Да кофти е че съм се родил и съм такъв какъвто жените не харесват ама не мога да го променя. Интересното е че съм си средностатически бачкатор като всеки друг.
    Виждам, че си напълно отегчен и търсиш проблема в теб самия. Лошо е да мислиш подобни неща и да се подценяваш, защото след време ще започнеш да го вярваш и ще бъдеш тотално демотивиран за каквото и да е, не само за взаимоотношенията ти с противоположния пол. Не е нужно да си копие на друг, нужно е да имаш земно самочувствие и увереност. Мислиш, че жените не те харесват, а с колко жени си се сблъскал за да стигнеш до това заключение?

  6. #1631
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от minzz Виж мнението
    Виждам, че си напълно отегчен и търсиш проблема в теб самия. Лошо е да мислиш подобни неща и да се подценяваш, защото след време ще започнеш да го вярваш и ще бъдеш тотално демотивиран за каквото и да е, не само за взаимоотношенията ти с противоположния пол. Не е нужно да си копие на друг, нужно е да имаш земно самочувствие и увереност. Мислиш, че жените не те харесват, а с колко жени си се сблъскал за да стигнеш до това заключение?
    Добре казано.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #1632
    Айде малко помощ и аз да поискам. За пръв път посетих едно кафе до университета ми, за пръв път видях момичето, което е и барманка там, ама да видиш ти барманка. Много готина. Такава усмихва ми се, гледа ме, съответно и аз нея. И тва при предположение, че не съм направил голяма сметка . Там е работата, че не съм сигурен как да подхода, тъй като не мога да си крива душата, обаче момичето е извън лигата ми .

  8. #1633
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Забрави, че е извън лигата ти. Не е въпросът, дали е така наистина, а как тя ще те види.

    Барманката е на работа, което е рутина и шансът е, че иска да се откъсне от тази рутина. Ако успееш да я разнообразиш, имаш добри шансове. Особено, ако не усети, че я сваляш. Можеш да си поръчаш някакво смахнато пиене и да я побъзикаш докато ти го прави. Ще си отвориш приказка така. После пак, вече можеш и да я поразпиташ някви работи. Ако има и други бармани, ще е яко да ги включиш по някое време в приказките, за да не си мисли, че се фокусираш върху нея. Докато си подгрял атмосферата, кажи, че е станало време за ангажимента ти и просто си тръгни. Остави ги с впечатлението, че само си убил някво време. Без да й искаш номер, име, каквото и да било, това не те е интересувало.

    Отиваш втори път и сядаш на бара. Вече мацката е отворена към приказки. Тоя път вече трябва да я чувстваш в твоята лига. Поприказвай си повече тоя път с нея, сподели й някви работи, разпитай я нея още нещо. Накрая й кажи, че е добър събеседник и я питай да се видите в нормална обстановка, където ти не си клиент и тя не те обслужва.

    Може и да върже. Проблемът с барманките е, че са много често обвързани. Но пък си и заслужава да се проверява.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #1634
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    ^Докато си подгрял атмосферата, кажи, че е станало време за ангажимента ти и просто си тръгни. Остави ги с впечатлението, че само си убил някво време. Без да й искаш номер, име, каквото и да било, това не те е интересувало.
    Гррр. Мръсни мъжки номерца :д

  10. #1635
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Гррр. Мръсни мъжки номерца :д
    На нас чорапите са ни мръсни, номерата няма да са...
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  11. #1636
    Еми да, логично е. Не бих дала лична информация на мъж, когото виждам за пръв път и с когото говоря за пръв път.. А и ако тя вметне нещо "къде беше, какво прави" през времето, което не те е виждала, значи имаш бонус точки, в смисъл минало и е през акъла за теб.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #1637
    Е че аз я виждам за пръв път и тя мене. Бонус в случая няма

  13. #1638
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от aks13v Виж мнението
    Е че аз я виждам за пръв път и тя мене. Бонус в случая няма
    Ти я виждаш за пръв път, но ти предложих по-горе да се видите два пъти.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #1639
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от aks13v Виж мнението
    Е че аз я виждам за пръв път и тя мене. Бонус в случая няма
    Ти я виждаш за пръв път, но ти предложих по-горе да се видите два пъти.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #1640
    Бе действай щом те зяпа значи иска нещо и те е харесала според мен. Не губиш нищо най-много да те отреже но шанса щом те харесва е нулев споко. Има вероятност и да си има приятел, и да не иска да къса с него единствено това се сещам като пречка ама няма какво да му мислиш толкоз действай. Мене ако знаеш колко пъти са ме отрязвали......

  16. #1641
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Оправи ми се настроението и реших да помогна.Гледам доста се нуждаете....

    Бъдете забавни , но не прекалено.Поне отначало. В пик-ъпа го наричаме " коки н фъни " апроуч.Ако не сте поне малко арогантни, показвайки , че сте готиният от 2мата , момичето няма да бъде привлечена от вас.Обаче в случай , че не е и смешно това , което казвате , тя няма да има стимул да контактува с вас.Много от фразите , които използвам с голям успех , ще ви се сторят , че ви обричат , а всъщност е точно обратното.Ала докато не го пробвате , няма да разберете.

    Няколко примера от последната седмица.Отиван за тенисче в Бонсист ( сууупер правило да е задължителен спортът за студентите в УНСС ) с малко закъснение ( умишлено , нищо , че живея на квартира тамън на 2 минути ! ) да видя как е материалът.Даскалката мой човек , лафим си и правим малко загрявка на 1ва маса.Тя пък била в чужбина и я бъзиках ,че се е забавила , защото не са искали да я пускат.Тя пък като взе да ми се обеснява....
    Междувременно на другата маса един пич се опитваше да зариби едно момиче, което знам , че е модел.Нека името и е Р. , щото е доста известна (основно правило е да не се дава лична информация в репотите ).Похвално , ама се дънеше много здраво.Никакви емоционални въпроси , питаше нещо от рода на "Как си , кво правиш , кой курс си , кво мислиш за протестите" - все въпроси , които не са хубави , ако искаш да създадеш впечатление.Сядам на пейката да си пиша смс-и на телефона и тя се извинява на пича , че се умори и идва при мен.

    Р: Еййй, познат си ми отнякъде.
    аз :Така ли , как ми е името тогава ? ( сериозна физиономия и после голяма усмивка )
    р: Ее , не знам.Откъде ли ?
    аз:мислиш ли , че си спомням...обаче мога да изкажа няколко предположения
    тя: хаха , искаш ли да играем ?
    аз: много бързо си готова за 2ри рунд хахаха
    тя : голям смях еми...
    аз: много брадяса одеве а....
    тя: какво ?
    аз: само през четвътаците ли си така бавна...пусна брада от скука
    тя:амии....еми да ( смях )
    аз : Добра ли си изобщо в играта ?
    тя : Да.
    аз: Хайде да видим как ще се спраш с някой добър колкото мен.

    Първия гейм естествено я размазах ( никога не се оставяйте на момичета ) и много забавно я разкарвах да тича до ъглите на масата.Бъзнах я кво е правила предната вечер , че така е спала , тя се оказа , че ми е съседка.Говорихме си как е спирал токът , как аз съм бил с момиче на импровизирана вечеря на свещи докато тя е откачала сама на тъмно и други пълни глупости.И проработиха.По едно време бутна едно от загражденията и се счупи да се смее докато я негвах колко е несръчна и как не трябва да и дават да играе докторите.Тенисът има гадния недостатък , че разгорите са трудни заради играта - те далеч не протичаха така лесно , колкото са описани тук.

    аз : Хайде да дигнем залозите - който спечели следващия гейм ще зададе въпрос на другия .Единствените правила са , че трябва да отговаряш честно и нямаш право да питаш нещо , казано от другия
    тя: добре , ама имам 5 точки преднина
    аз: няма да е честно...трябват ти поне 9/11 , за да има смисъл
    тя: хахахаха , окей добре

    Победих първия гейм, а след това нарочно сгреших , за да видя нещо.Оказах се прав - питаше ме сексуални въпроси само , за да спечели.Виждах , че и е забавно и затова и взех телефона ,"за да излезем след часовете да хапнем по нещо".Това е готин начин да вземеш контакти , защото не е точно за среща и няма причина да ми откаже , ако съм играл правилно.

    С нея се оказа ,че имаме лекции заедно и е много приятно момиче.Днес ме ядоса , но смятам скоро да ескалирам нещата : )

    И не забравяйте - пик ъпът помага , но не го смятайте за магия.Той хваща интереса на момичето с правилните техники , ама трябва да бъдете наистина готини , за да го задържите

  17. #1642
    Какво значи "знам, че е модел" ? Аз точно за тях съм чувала, че е по-лесно да ги свалиш, защото нормалните жени, когато са във ваканция, стават по-лесни, повече гледат от към приключение и адреналин и по-малко от към "happily ever after" страната, а така наречените модели в нормалните страни живеят така постоянно.
    И не мисля, че репликите ти са били нещо уникално, та да се впечатли чак. великият модел ха-ха-ха-ха
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #1643
    anonymous708973
    Guest
    Вметна, че е модел, защото е важно. Сваляна е, търсена е, харесвана е, свикнала е с мъжко внимание и той трябва да излезе от патерн-а. Ясно като бял ден.

    Разговорът е потресаващ. Трябва наистина да си симпатичен, че да минат подобни реплики с брадясването. Играта е добър елемент - особено когато момчето бие, но няма никакъв шанс да отговарям на сексуални въпроси от първия момент. Виж, да питам - може

  19. #1644
    Специално тук "модел" се става по други начини и с други качества. не е задължително нито да е хубава, нито да е търсена. Виждала съм скандално грозни и смотани "моделки"
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #1645
    Това ми изглежда много нагласено. Като от някакъв филм. Искам да го видя и ще повярвам. Нали като се стигне до поискването на телефона на нея ще и стане ясно че искаш друго а не да играете само тенис и всички приказки и забавни истории са били вид свалка. Защо и искаш номера за да и приказваш смешки ли. Боже господи. Другия вариант е просто и тя да иска от теб нещо но тя ако иска всеки по нормален разговор върши работа. Другия вариант е да е бавноразвиваща.

  21. #1646
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Другия вариант е да е бавноразвиваща.
    Аз съм за това.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #1647
    Нека си кажат мнението и др. момичета дали това върви при тях.

  23. #1648
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Нека си кажат мнението и др. момичета дали това върви при тях.
    Момичетата откъде да знаят, като не са сваляли момичета досега? "Как се свалят момичета" по правило е неподходящ въпрос за женската аудитория.

    Работи написаното разбира се. Както знаем, това какво ще кажеш е от слабо значение за успешния завършек на свалката. Важно е как ще го кажеш. Стига целта ти да е да свалиш мацката. А дали ще говориш глупости или нещо смислено си е личен и страничен избор.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #1649
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Важно е как ще го кажеш.
    Това да. Но ако ми каже някаква чак толкова пълна простотия...
    Гледайте Hitch!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #1650
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Има четири варианта.

    1. Да не е простотия в очите ти и да го харесаш.
    2. Да не е простотия в очите ти и да не го харесаш.
    3. Да е простотия в очите ти и да не го харесаш.
    4. Да е простотия в очите ти и да го харесаш.

    Първото зависи от смисъла на изказването, второто - от начина по който го казваш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си