Цитирай Първоначално написано от Tempest
пролетта заминавам при момичето, което харесвам... мисля да си изкарам забавно, но тя ще е с цялата тайфа, защото се предполага да ме веселят... обещали са ми... въпроса ми се състои в това как да направя така, че да сме само двамата, за да действам.. да я поканя - не става, едва ли ше се навие да излезе на разходка в парка с някакъв идиот... тя по някакъв начин ми подсказа, че ме харесва и това донякъде ме накара да се реша да си кажа всичко... да я поканя на кафе - не става, много банално звучи (както е написано и нагоре)... нямам никаква идея...
Това е много важен въпрос. Наглед е сложно, но напрактика не толкова. Преди да ти отговоря искам да те попитам няколко неща - виждал ли си момичето на живо преди? Колко време ще останеш там, и къде имате намерение да се разхождате? Имаш малко да поработиш върху нагласата ти, но за това в следващия ми пост, когато ми отговориш на въпорсите. И нека уточня едно нещо - няма нищо лошо да поканиш момичето на кафе. Ако искаш покани я да правите хартиени лодки до езерото, или каквото ти хрумне още. Въпроса е да не казваш/показваш че целта е именно момичето. Отстрани трябва да изглежда, че ти излизаш някъде и каниш момичето с теб за компания.

Доста скоро ще има и обяснения на наглед невъзможна ситуация - как да се харесаме на непознато момиче от улицата.