.
Затворена тема
Страница 90 от 91 ПървиПърви ... 4080868788899091 ПоследнаПърви
Резултати от 2 226 до 2 250 от общо 2269
  1. #2226
    Ами не знам дано не попадна във френд зоната... Както при теб преди си пишехме супер много, но за 2-3 год спряхме и сега пак започнах да й пиша отговаря ми и си чатим, но нещо напоследък много бавно отговаря. Смисъл примерно нещо съм начисал в 16 часа вчера и до днес дори и не го е "сийнала", а гледах, че е онлайн. Не знам какво трябва да значи това, но се надявам да е била заета нещо, а не да е загубила интерес ...

  2. #2227
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Момичетата повечето харесват мъже със самочувствие, пари, хубаво тяло за предпочитане и тнт, та такива смотани, без самочувствие, бедни, грозни, срамежливи, но добри и искрени хора по душа, които никога няма да предадат партньора си и са готови на всичко за него никъв шанс нямат -вече го разбрах уж нямат значение материалните неща и външният вид а се оказва обратното след време..жалко за срамежливите бедни момченца, които могат да впечатлят само със ум, уважение, любов, подкрепа и тнт...не ми се вярва просто да има жена, която да гледа вътрешната красота на мъжа, а не обвивката...

  3. #2228
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Момичетата повечето харесват мъже със самочувствие, пари, хубаво тяло за предпочитане и тнт, та такива смотани, без самочувствие, бедни, грозни, срамежливи, но добри и искрени хора по душа, които никога няма да предадат партньора си и са готови на всичко за него никъв шанс нямат -вече го разбрах уж нямат значение материалните неща и външният вид а се оказва обратното след време..жалко за срамежливите бедни момченца, които могат да впечатлят само със ум, уважение, любов, подкрепа и тнт...не ми се вярва просто да има жена, която да гледа вътрешната красота на мъжа, а не обвивката...
    Точно така е и истинският живот го доказва!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #2229
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Момичетата повечето харесват мъже със самочувствие, пари, хубаво тяло за предпочитане и тнт, та такива смотани, без самочувствие, бедни, грозни, срамежливи, но добри и искрени хора по душа, които никога няма да предадат партньора си и са готови на всичко за него никъв шанс нямат -вече го разбрах уж нямат значение материалните неща и външният вид а се оказва обратното след време..жалко за срамежливите бедни момченца, които могат да впечатлят само със ум, уважение, любов, подкрепа и тнт...не ми се вярва просто да има жена, която да гледа вътрешната красота на мъжа, а не обвивката...
    А има ли момчета, които не гледат пък външния вид? Външният вид е първото впечатление, не е казано, че обвивката е най-важна, но определено е от значение и не е само от едната страна (на жените), ами и при мъжете е така. Не става въпрос за хубаво тяло, мускули, пари, скъпи дрехи и така нататък, а за чар най-вече. Самочувствието също е от значение, но с покритие.

  5. #2230
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от heartsdesire Виж мнението
    А има ли момчета, които не гледат пък външния вид?
    Не!

    Само че...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #2231
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    бъди педал

  7. #2232
    Преди доста време задавах въпроси в тази тема защото се чудех защо ми е трудно със жените. Постоянно не пускат правят се на интересни и тн. Добих известен опит и намерих отговор на моя въпрос. Сега мога да споделя моето мнение. Ами трябват си пари. Спокойно братле момичетата не гледат само опаковката гледат портмонето. Изобщо не е важен външния вид повярвай ми виждал съм доста случаи на грозни момчета с хубави мацки. Ако имаш пари си става от само себе си. Излизате в обща компания. Ходите на слънчака, насам натам после само двамата и докато се усетиш вече движиш с нея. Не казвам че са курви жените но си трябат пари. Абе направо са си курви. Кво да ви лъжа.

  8. #2233
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sexykockar Виж мнението
    Ами трябват си пари. Спокойно братле момичетата не гледат само опаковката гледат портмонето. Изобщо не е важен външния вид повярвай ми виждал съм доста случаи на грозни момчета с хубави мацки. Ако имаш пари си става от само себе си. Излизате в обща компания. Ходите на слънчака, насам натам после само двамата и докато се усетиш вече движиш с нея. Не казвам че са курви жените но си трябат пари. Абе направо са си курви. Кво да ви лъжа.
    Евалата брат !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #2234
    Здравейте, пиша тук, защото не ми позволява да направя нова тема по някаква причина. Имам нужда от мнения по един въпрос. Първо да отбележа, че не съм тийн от близо 7 години. Става въпрос за момиче
    на моите години. Познаваме се от близо 3 години, но преди една започна всичко така да го кажа. Срещнахме се случайно и почнахме да комуникираме и доста бързо намерихме общата приказка, интереси и
    т.н. Започнах да усещам, че хлътвам(а принципно много рядко ми се случва, много трудно мога да комуникирам с хората, ако не ги харесвам). Проблемите са, че я срещнах малко след нейна тежка раздяла и че
    живее в чужбина(засега). Разказвала ми е за бившия си приятел и са разделени по негово желание без особено добър довод, което оставя у нея мнозина въпроси. Пишехме си всеки ден в продължение на няколко месеца,
    миналото лято си беше тук за месец. Тогава магията се увеличи, имахме доста добри изживявания и общо взето нещата потръгнаха и така да се каже, бяхме заедно. После тя си замина и преди известно време(есента на
    миналата година) започна да се държи отчуждено и студено, да прави проблем от всяко нещо и да ме напада по всякакви начини. После ми сподели, че все още не е преодоляла старата си връзка, че сънува кошмари и
    не може да спи, че има паразитни мисли за него и т.н. Взе решението да се разделим, защото смята, че е нередно да сме по този начин и тя да мисли разни мисли за други лица. После комуникацията ни поумря, по празниците
    се върна и пак започнхме да се виждаме, сподели ми доста подробно че не е в състояние за връзки, обаче аз виждах, че ме гледа по особен начин(не по начин, по който не ѝ пука за мен). Пак закрепихме нещата и дорпеди няколко
    дена всичко беше наред и си комуникирахме постоянно от добро утро до лека нощ. Сега бившия ѝ започнал да ѝ пише и ѝ разказал, как съжалявал, как нямало човек който да го разбира така както тя него,
    как съжалявал и му липсвала и някви такива неща. И в момента отново е някаква матираща ситуация. В момента тя е още по-объркана, раздвоена, когато я попитам нещо отговорът обикновено е не знам, независимо дали е
    за мен насочен или за бившия ѝ. Какво мислите по въпроса, предполагам е ненужно да казвам колко много съм хлътнал по нея, иначе изобщо нямаше да се мъча с подобна ситуация, ако е имало някой в живота ми, който да съм виждал
    в него бъдещето си, то това е тя, това е човекът, който бих искал да имам до себе си.

  10. #2235
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от oburkaniq Виж мнението
    Взе решението да се разделим, защото смята, че е нередно да сме по този начин и тя да мисли разни мисли за други лица. После комуникацията ни поумря, по празниците се върна и пак започнхме да се виждаме, сподели ми доста подробно че не е в състояние за връзки...

    Нямаш бъдеще с тая, само си губиш времето! Зарежи я, забрави я!
    Цитирай Първоначално написано от oburkaniq Виж мнението
    ...обаче аз виждах, че ме гледа по особен начин(не по начин, по който не ѝ пука за мен).
    Самозалъгваш се !
    Цитирай Първоначално написано от oburkaniq Виж мнението
    Сега бившия ѝ започнал да ѝ пише и ѝ разказал, как съжалявал, как нямало човек който да го разбира така както тя него,
    как съжалявал и му липсвала и някви такива неща. И в момента отново е някаква матираща ситуация. В момента тя е още по-объркана, раздвоена, когато я попитам нещо отговорът обикновено е не знам, независимо дали е
    за мен насочен или за бившия ѝ.
    Тя те използва като кошче за душевни отпадъци и събеседник когато ѝ е скучно!
    Иска да се върне при бившия си и се чуди как да стане, ти не я интересуваш!
    Та просто убива време с теб, както и ти с нея!
    Нито ти, нито тя имате полза от това - прекрати общуването с нея! Навсякъде и завинаги!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #2236
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от oburkaniq Виж мнението
    миналото лято си беше тук за месец. Тогава магията се увеличи, имахме доста добри изживявания и общо взето нещата потръгнаха и така да се каже, бяхме заедно.
    Я кажи какво разбираш под "заедно", че ми стана интересно.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  12. #2237
    delete.
    Последно редактирано от oburkaniq : 01-26-2018 на 21:52

  13. #2238
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ....
    Самозалъгваш се !
    Тя те използва като кошче за душевни отпадъци и събеседник когато ѝ е скучно!
    Иска да се върне при бившия си и се чуди как да стане, ти не я интересуваш!
    ....
    Нито ти, нито тя имате полза от това - прекрати общуването с нея! Навсякъде и завинаги!
    Достатъчно опитен съм да разбера кога се самозалъгвам, кога виждам кошче за душевни отпадъци и кога виждам човек, който има нещо към мен. Същото важи и за останалите неща, които каза. За последното може би си прав, че трябва да прекратя общуването с нея, барем се усети, че оценява настоящето, за да гони миналото.

    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Я кажи какво разбираш под "заедно", че ми стана интересно.
    Буквалното, тръгнахме. Затова използвах израза "разделихме", когато ѝ прищрака есента.

  14. #2239
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от oburkaniq Виж мнението
    Достатъчно опитен съм да разбера кога се самозалъгвам, кога виждам кошче за душевни отпадъци и кога виждам човек, който има нещо към мен.
    Пхахахаха !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #2240
    Аватара на pepeljashka
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    3
    Една важна предпоставка е доброто възпитание.

  16. #2241
    Цитирай Първоначално написано от Tempest Виж мнението
    с риск да понеса присмешен удар (не че много ми пука де), отговарям - преди не съм я виждал на живо... там ще съм около седмица... лятото съм там задължително, така че има някакво бъдеще града е Видин и нямам представа къде искат да ме водят... имам само едно обещание, че ще посетим мола (многократно)... защото Мърфи се намеси, тя живее на другия край на града... това не е проблем, аз обичам да се разхождам из Видин... лошото ще е ако довтаса с приятелката си... щото е кофти така... отговорих малко разбъркано, но се надявам да си ме разбрал... благодаря за помощта все пак
    И аз съм от Видин, не само crush-a ти
    I keep abar like Esco

  17. #2242
    ПРОБЛЕМ!!! С момиче което си има гадже ;Д



    Както от заглавието виждате имам проблем и по точно с МОМИЧЕ.
    Описание: Аз съм момче на 14г. ,висок съм 173см имам, добри оценки, телосложението ми не е добро но не е като да се търкалям а и повечето хора не ме мислят за грозен а и аз самият не се смятъм за такъв такаче бих казъл че в лице съм хубав.
    Нека се върнем на проблема.Харесвам момиче на моите години което си има гадже а той (гаджето и) е на 16.Доколкото съм запознат те са заедно от някъде 5-6 месеца и малко ме е срам да го кажа(напиша :Д) но и двамата сме девствени.
    Всъщност и аз незнам дали я хар. но предполагам че е така понеже понякога погледа ми не се отделя от нея и когато не ми обръща внимание ми е тъпо.А пък понякога като си пише с гаджето си ми е някси ревниво,неприятно и тн. затова можеби като си пише с него се закачам и се правя че надничам за да ми обърне внимание.Идвамата ходим на народни танци и се прибираме заедно вечер но тя постоянно е на телефона си и ми е трудно да завържа какъвто и да е разговор.
    Единствената близост от нейна страна е че ми споделя неща които не споделя на всеки което пък може да значи че съм навлязъл в FRIEND зоната ако мога да се изразя така.


    Смятъм да спра до тук с подробностите а другите неща смятам да ги доразкажа стига темата ми да се развие.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
    Това е от тема която аз направих и се надявам да се популяризира

  18. #2243
    Цитирай Първоначално написано от Mr_Anonimus Виж мнението
    ПРОБЛЕМ!!! С момиче което си има гадже ;Д



    Както от заглавието виждате имам проблем и по точно с МОМИЧЕ.
    Описание: Аз съм момче на 14г. ,висок съм 173см имам, добри оценки, телосложението ми не е добро но не е като да се търкалям а и повечето хора не ме мислят за грозен а и аз самият не се смятъм за такъв такаче бих казъл че в лице съм хубав.
    Нека се върнем на проблема.Харесвам момиче на моите години което си има гадже а той (гаджето и) е на 16.Доколкото съм запознат те са заедно от някъде 5-6 месеца и малко ме е срам да го кажа(напиша :Д) но и двамата сме девствени.
    Всъщност и аз незнам дали я хар. но предполагам че е така понеже понякога погледа ми не се отделя от нея и когато не ми обръща внимание ми е тъпо.А пък понякога като си пише с гаджето си ми е някси ревниво,неприятно и тн. затова можеби като си пише с него се закачам и се правя че надничам за да ми обърне внимание.Идвамата ходим на народни танци и се прибираме заедно вечер но тя постоянно е на телефона си и ми е трудно да завържа какъвто и да е разговор.
    Единствената близост от нейна страна е че ми споделя неща които не споделя на всеки което пък може да значи че съм навлязъл в FRIEND зоната ако мога да се изразя така.


    Смятъм да спра до тук с подробностите а другите неща смятам да ги доразкажа стига темата ми да се развие.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
    Това е от тема която аз направих и се надявам да се популяризира
    и какво е по-нататъчното развитие на случката

  19. #2244
    Здравейте!
    (Аз съм момиче.)
    Искам да споделя своето мнение по тази тема (разбира се, само с намерението да бъда полезна на някого, който има нужда ) и да се извиня на автора, че малко я променям. Няма да коментирам подробно неговите съвети - по-скоро ще обобщя тези, които одобрявам. Също да кажа, че ще говоря за харесване, заради личността, а не заради материалното, което може да ти даде.

    Първо, да уточним за какво говорим. "Как да се харесаме на определено момиче?" или "Как да се харесваме на момичетата като цяло?"

    В първия случай (нещо много важно), ако то не те харесва (след като вече те познава) - няма какво да направиш. Просто го приеми и ако наистина го харесваш, опитай се да запазиш сегашното си положение - например ако сте приятели. Запомни, че не можеш да накараш някого да те харесва. Той или го прави, или не. Но ако не те познава достатъчно, за да реши, тук вече трябва да се постараеш. Всъщност не е нещо особено. Като казвам "постараеш", имам предвид, че щом искаш съвети, значи нямаш опит. А такъв добиваш с времето. Преди всеки го е правил по своя си начин. Не е било просто така да попиташ и да ти кажат какво да направиш. Ако си мислиш, че наистина си заслужава, "рискуваш". То не се случва. Ти го правиш. Естествено. Защото знаеш какво правиш и защо. И така - най-логичният отговор на този въпрос е да му покажеш, че го харесваш. Не да му кажеш и да видиш какво ще стане, каква реакция ще предизвикаш, а с действията си да покажеш, че се интересуваш от него. Ако въобще не знае кой си - отиди при него, заприказвай го. Запознайте се - сигурно и ти не го познаваш толкова добре. Бъди мил, внимателен, учтив. Ако си забавен, държиш важна карта в ръцете си. Как да дадеш шанса на едно момиче да те хареса? Покажи кой си. Покажи най-доброто от себе си. Бъди спокоен. Недей да се притесняваш излишно. Гледай на нещата обективно. Има само три варианта. (1)След като те опознае по-добре, също да започне да те харесва. (2)Да не те харесва по този начин, но да иска да бъдете приятели. (3)Все пак да не те хареса. Започвам отзад напред. Момичетата обикновено разбират дали едно момче ги харесва или не. (Поне мисля, че е така за повечето.) И тяхно е решението дали ще покажат, че знаят. Ако тя се държи настрана, дори безразлично, със сигурност е третото. Няма смисъл да продължаваш. Ще мине известно време, докато спреш да мислиш за нея. После със сигурност ще намериш някоя друга - все пак това да не би да е било голямата ти любов. Пък и да е, любовта е, за да даваш, а не за да взимаш. За втория случай момичето ще се държи като приятел - то е намерило такъв у теб и ще иска да го задържи. За първия случай мога да кажа, че ще започне да иска да се срещате по-често, и то ще ти покаже, че се интересува от теб... и т.н.

    Във втория случай по-правилният въпрос, който можем да зададем, би бил "Какво търси едно момиче у момчетата?" Като за начало - тези неща, които се учат през първите седем години. Да, явно не всички са ги усвоили. Например изключително важна е хигиената. Която никак не е трудно да се поддържа. Надявам се. Чувствам се изключително неловко да изброявам в тийнфорум следните неща, но като гледам май има нужда: къпане, миене на зъби, чисти нокти, чисти дрехи, сресана коса. Грижата за себе си означава, че си способен да се грижиш и за другите. Цветът на дрехите също има значение - той те изразява. Така че носи това, което на теб ти харесва. Говори си с нормалния глас - ако изобщо можеш да си го променяш Всяко момиче харесва различни неща, а понякога това, че те харесват, става причина за това да харесват гласа ти. Бъди възпитан към дамите, бъди джентълмен - да им отваряш вратата, да им правиш път, е много мило. Не бъди груб - към никого. Това не се приема. Едва ли съм споменала всичко, но се надявам да се подразбира - казах по-общото. С ето тези неща ти създаваш добро впечатление. Оттам нататък е твоята индивидуалност. Всеки е различен и трябва да го показва.

    По отношение на срещите - ти нали си там, с това момиче, което толкова много харесваш, за да го опознаеш, да прекараш време с него и да се наслаждаваш на това време! Отпусни се и се забавлявай!

  20. #2245
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Предимно безполезна стена от текст, като съм оставил най-малоумните "съвети":
    Цитирай Първоначално написано от lili88 Виж мнението
    ...говоря за харесване, заради личността, а не заради материалното, ...

    Бъди мил, внимателен, учтив. Ако си забавен, държиш важна карта в ръцете си. Как да дадеш шанса на едно момиче да те хареса?
    ...Пък и да е, любовта е, за да даваш, а не за да взимаш.

    ..."Какво търси едно момиче у момчетата?" Като за начало - тези неща, които се учат през първите седем години.
    ...Бъди възпитан към дамите, бъди джентълмен - да им отваряш вратата, да им правиш път, е много мило. Не бъди груб - към никого. Това не се приема. ... С ето тези неща ти създаваш добро впечатление. Оттам нататък е твоята индивидуалност. Всеки е различен и трябва да го показва.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #2246
    Прав си за "стената от текст" - надявам се, че сега ще се чете по-лесно.

    Поразрових се малко из коментарите, за да разбера твоето мнение по въпроса, и попаднах на няколко, които ме карат да си мисля, че съм писала само, за съжаление, за една малка част от момичетата - и по-точно тази, в която съм и аз.

    По твоето мнение пък разбирам, че явно си общувал повече с една друга част - и по-точно тази, интересуваща се от парите (или иначе казано - за материалното, за което говоря).

    Цитирай Първоначално написано от Swiftiee Виж мнението
    Характера е важен.. Външността и най-вече портфейла / В днешно време /
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Най-накрая някой да каже истината !
    Само да те поправя - "във всяко време" (след изобретяването на парите) !
    Искам да ти кажа, че не всички са като тези, които познаваш. Ако искаш нещо различно, просто трябва да почакаш повече. Това, което търсиш, зависи от теб самия. На някои не им пречи особено да си харчат парите и да си губят времето с някоя красавица (поне според тях), която ги използва за касичка, само и само да си имат "приятелка". Толкова търсят, толкова намират.

    Иначе съветите ти за разни ситуации са доста точни.

    Това, че моите съвети са малоумни - и аз съм го писала. Всеки може да се досети за тях. Но това е, което може да се обобщи. (За себе си мога да кажа, че това, което бях писала, е вярно.) Оттам нататък - всеки е различен и търси нещо различно.
    Последно редактирано от lili88 : 08-21-2018 на 10:22

  22. #2247
    Няма да сме никви приятели!

    Въпреки че обичам абсолютните истини, по отношение на жените и тяхното съблазняване 100-процентовите правила наистина са рядкост. Вярно съществуват някои половинчати истини, като например че като цяло е по-добре да доминираш, но и тук винаги има изключения.

    За щастие днес ще посветим малко време на няколко категорични твърдения за отношенията ни с жените и по-конкретно как да останете нещо повече от „само приятели“.
    Последно редактирано от Rengur : 11-14-2018 на 08:42 Причина: реклама

  23. #2248
    Здравейте.
    Имам въпрос свързани с приятелката ми. Заедно сме вече малко повече от половин година, но спесификата на връзката ни е, че е на разтояние. Аз съм студент в чужбина, тя в софия, и аз обикновенно се връщам на всеки 40 дни за по 10 дни, като вече по празници е дори почти за месец. В крайна сметка въпросът ми е следният, тази връзка от разтояние разкри лоши черти на характера ми, който силно искам да променя. Според мен най ненужната, но и тази, която най ме афектира по негативен начин е, че я ревнувам. Като цяло се научих да се контролирам, но от седмица насам започна да работи като промотърка. Една от задачите и е да бъде хостеса на 8ми декември в Студентски град в една дискотека. Когато ми каза, първата ми реакция не беше правилна според мен, бидейки да не я подкрепя и да изкажа притеснения и негодуване.
    Искам да се променя, защото досега не ми е дала никаква причина да се съмнявам в нея, но и също защото тази емоция има ефект върху професионалния ми живот и т.н.
    Благодаря предварително

  24. #2249
    Цитирай Първоначално написано от Yavor Yotov Виж мнението
    Здравейте.
    Имам въпрос свързани с приятелката ми....
    История стара колкото света! Дано да греша, но вашата няма да я бъде. В момента сте влюбени и това ви крепи заедно въпреки скандалите. Но предполагам, че имате поне още 2-3 години следване, което ще е причината това положение във връзката ви да продължи. Смея да твърдя, че любовта трае 3 години. Но този най-силен период в отношенията ви ще се изчерпи в скандали и разпри. След време ще ви е по-добре да когато другият го няма и не се виждате. Това ще стане неусетно и накрая ще се разделите. Ако останете заедно, след третата година нещата вече няма да са така силни и ще поддържате въпросната връзка, само защото вие страх да предприемете нещо, което ще доведе до промяна в живота ви. Но ще го направите. Аз имах такава връзка, а дори не бяхме в различни държави - само в различни градове. Всеки ден се чувахме и се виждахме всяка седмица. После стана на всеки две седмици, след това на месец. Мога да кажа и повече, но само лично. Няма да обяснявам за личния си живот пред всеки.

    Принципно, ако една жена си каже, че ще е вярна, то тя няма да направи нищо, ако ще и принцове да я свалят. Но от друга страна това, че не ти е дала повод да ревнуваш не е критерий. До преди два месеца имах връзка с момиче, което никога не беше давала на приятелят си повод да ревнува. Не искаш да знаеш какво сме правили и какво сме си говорили. Поколенията след 1990 г. са много лесни в изневярата. За вас сексът с непознат и това да си свалите гащите пред един днес, а пред друг утре е като да си измиеш зъбите. Не искам да съм на твое място. Но все пак ти трябва да си зададеш следните въпроси:

    Какво искаш от тази ваша връзка? Ще се върнеш ли в БГ когато завършиш или ще останеш да работиш навън (в което съм убеден)? Какво иска тя от живота и какво ще прави след завършването си?

    Ако отговориш обективно на тези въпроси съм сигурен, че ще си наясно какво да правиш.

  25. #2250
    Добре де, то не става ли ясно, че като поканя едно момиче да излезем я харесвам? Че то е очевидно.... И какви шансове имам с момиче като съм висок 1.60 от опита, който имам всичко е ръст и вид. :/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си