.
Затворена тема
Страница 41 от 91 ПървиПърви ... 3137383940414243444551 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 001 до 1 025 от общо 2269
  1. #1001
    Така искам да те питам нещо Момичето е от моя клас последно като си писахме ми каза мн си тап и сега съм в заданена улица Кажи ми на ЛС или тук Хора как да пиша ЛС-та ? Извинявам се за отклонението

  2. #1002
    Страхотна тема, съветите в началото съм се убедил с опит че действат (мога да поясня защо но в момента трябва да бягам), но защо не намирам авторът да поства в последно време? Не съм изчел цялата тема, така че не ме обиждайте

  3. #1003
    Хора имам проблем не мога да видя какво пише на последната страница от темата защо става така ???

  4. #1004
    Кажи и че искаш да я чукаш и ще видиш как ще се заговорите...

  5. #1005
    Кажи и че искаш да я чукаш и ще видиш как ще се заговорите...

  6. #1006
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Кажи и че искаш да я чукаш и ще видиш как ще се заговорите...
    НА 12 съм ?!?! Ако и го кажа такъв шамар ще изям , че 1 седмица ще ми е червена бузата ... Хора като някой ми изпрати ЛС ми изписва , че "Мнението не същестува ... "

  7. #1007
    Аватара на chronic
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ..in the middle of the party..
    Мнения
    203
    Мисля че сложих край на дискусията.


  8. #1008
    Цитирай Първоначално написано от Anto123
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    Кажи и че искаш да я чукаш и ще видиш как ще се заговорите...
    НА 12 съм ?!?! Ако и го кажа такъв шамар ще изям , че 1 седмица ще ми е червена бузата ... Хора като някой ми изпрати ЛС ми изписва , че "Мнението не същестува ... "
    Така е правилно.Не бива да ръсите такива глупости.Аз съм момиче и знам ,че само с нежност става.Бъди мил с нея ,но не чак да я засрамваш.Покани я внимателно и се опитай да я разсмееш преди това,но не с някой нелеп виц,а с някоя забавна история или шега.
    Е,лично аз,ако момчето по което си падам ми каже нещо подобно (за чукането) ,бих се расмяла и да го прегърна или целуна по бузата...
    Често се питам защо те обичам, нима си идеала на моите мечти? И друг да ме пита неще отричам- обичам те просто, защото си ти!

  9. #1009
    Фен Аватара на Jessieee
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    NYC *
    Мнения
    145
    Намерете си общи теми на разговор.Ако се затрудняваш се поинтересувай какво харесва
    People who makes us happy are never the people we expect,so when you find someone you've got cherish it!

  10. #1010
    Цитирай Първоначално написано от Jessieee
    Намерете си общи теми на разговор.Ако се затрудняваш се поинтересувай какво харесва
    Don't worry about life; you're not going to survive it, anyway.

  11. #1011
    Здравейте! На 12 съм. има момиче което харесвам. Питах я по скайпа кого си харесва,след като тя каза никой, ме попита и аз казах ,че е нея. Тя каза че се радва и нищо повече .. И сега какво да правя Познаваме се от 1 година. Но нямаме кой знае какви отношения

  12. #1012
    Аватара на Sotko
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    19
    Моята ситулация е следната:
    Аз и един мой приятел отиваме до неговата къща и едно момиче с година две по-малко от мен постоянно "ме зарибява" така да се каже,но аз харесвам едно друго момиче на моите години на което и оставих лошо първо впечатление и любовният ми живот за сега на никъде не върви.Имах приятелка,но тя ме отряза незнайно защо.Не знам какво да правя.Не знам на къде да продължа.

    Ако може дайте ми съвет два,защото почвам вече да се отчайвам.

    _______________________________________________
    Относно темата,много ми харесаха твоите съвети прочетох ги всичките и темата е супер.

  13. #1013
    Бъди мил :Д:Д:Д .Това е за педалите!бъди мъж,бъди такъв какъвто си и запомни Секс > Любов и Приятели и навици > Момиче. Или те харесват такъв какъв то си или да го духат.Пък и шамсут да намериш супер свястно момиче и да си подхождате и да не се карате за повече от два месеца е мизерен.
    RedRum Against Racism!/afa/

  14. #1014
    Аватара на MissArrogance
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    In the heart of action.
    Мнения
    108
    ROBOTaGOROM, след като само ти е казала, че се радва и не е направилна, или казала, нищо повече, значи, или те иска само за познат и приятел, или просто не знае как да подходи със ситуацията и очаква, ти да възприемеш нещо. Поговори пак с нея, съвсем нормално, без излишни драми, поразпитай я и разбери дали те харесва, по начина, по който ти я харесваш.

    Sotko, според мен, трябва да ги зарежеш до една и да започнеш наново. Защо, например, да не се запознаеш, с някое ново момиче ? А и така е по - интересно.
    Just cuz` I like u, don` t mean I won` t bite u .

  15. #1015
    Ами при мене лошото е че адски пного се срамувам!
    `Времето контролира хората`

  16. #1016
    Странното е че пише да не сме нахални. Е при мен е точно обратното доста съм нахален и ми се получава. Като не ми се получи от първият път с едно момиче продължавам да се опитвам и да и показвам че съм по-добър от другите. Не знам дали е заради самочувствието ми или просто такъв съм си по характер, но не се отказвам лесно дори и момичето да е от по-дръпнатите.

  17. #1017
    Аватара на Melenchok
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    58
    Има интерес към теб,но след няколко дена например го няма.Каниш я да се видите тя отказва ? Еееее тва ми е много интересно при някой момичета.....

  18. #1018
    Аватара на MissArrogance
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    In the heart of action.
    Мнения
    108
    Цитирай Първоначално написано от nin0o0
    Странното е че пише да не сме нахални. Е при мен е точно обратното доста съм нахален и ми се получава. Като не ми се получи от първият път с едно момиче продължавам да се опитвам и да и показвам че съм по-добър от другите. Не знам дали е заради самочувствието ми или просто такъв съм си по характер, но не се отказвам лесно дори и момичето да е от по-дръпнатите.
    Естествено. Момичетата обичат, уверените момчета, които знаят какво искат. Аз лично, със срамежливи и подценяващи се момчета, не мога да бъда нищо повече, от приятелка.
    Just cuz` I like u, don` t mean I won` t bite u .

  19. #1019
    anonymous708973
    Guest
    Да! Вдигам 2 ръце в подкрепа на това.

    И все пак... ако аз му показвам, че не го харесвам, а той продължава да ми се натиска, ще си го отнесе. Наистина мразя нахални хора.

    Но леко арогантните и чаровно нескромни са ми любимите

  20. #1020

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    na nebeto
    Мнения
    10
    Знаете ли какво да правя, ако харесвам отново моя бивша приятелка и тя също е свободна?

  21. #1021
    Хей, знаеш ли че прическата ти/очите ти/усмивката ти/изражението ти/зъбите ти ми напомнят на Бъгс Бъни/Прасчо/Моджо Джоджо/Барни....

    Ако някой ми го каже ще си помисля най - малко, че ме сваля или както ти казваш опитва да ми се хареса ;]

  22. #1022
    Цитирай Първоначално написано от vasko96
    Знаете ли какво да правя, ако харесвам отново моя бивша приятелка и тя също е свободна?


    Зависи от причината да е станала ''бивша''.. Обичаш ли я?

  23. #1023
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    "Как да се харесаме на момиче?"

    Eлементарно,колеги.Развейт я пари,я лъскава кола и сте готови.То винаги това му е бил номера.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  24. #1024
    Хей, знаеш ли че прическата ти/очите ти/усмивката ти/изражението ти/зъбите ти ми напомнят на Бъгс Бъни/Прасчо/Моджо Джоджо/Барни....

    Тук идеята е да хвнаеш нещо което изглежда добре в момичето и да го сравниш с някой анимационен герой/комедиен герой/смешно явление/забавна случка. Отново с шега в гласа, и никаква нотка на сериозност.

    Много тъпичък съвет.Съжалявам, но си е така. " Ехех,знаеш ли?Усмивката ти ми напомня на тази на мечо пух".....да не сте на 8

  25. #1025
    Запознах се с едно момиче на почивка, мисля че направих добро първо впечатление. Проблемът е, че тя е от друг град и искам да дойде при мен на гости да се опознаем. Тя е с две години по - малка от мен. Спешно ми трябва помощ.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си