.
Затворена тема
Страница 53 от 91 ПървиПърви ... 34349505152535455565763 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 2269
  1. #1301
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от tube9 Виж мнението
    как да се харесаме на момиче ли ??? Та това е най лесното нещо на света....дълго търсих отговор и мисля , че го намерих....тайната е в това да не се държиш с момичето като със сексуален обект , а като с човек...просто говори на разни интересни теми , но не и за секс...след известно време ако имаш късмет тя ще започне да проявява повече интерес (ако си успял до момента да проведеш разговора както трябва и тогава работата става. Поне това показва житейският ми опит (но това е само ако искаш свястно момиче а не някоя кифла или надута пуйка)
    Защото сексът е забранена тема? Можеш да говориш за това, ще е жалко да говориш само за това.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  2. #1302
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз пък обичам да ми говорят за секс. Тезата ти отпада! Обичам да ми говорят на разнообразни теми, а секса е една от тях.
    maDamn

  3. #1303
    имах предвид , че докато ледовете не са стопени при повечето момичета ако вземеш да им говориш за секс почти веднага ще кажат бягай от тука ,а и на мен ми се е случвало и затова чакам те да започнат да говорят и тогава и аз се включвам и така

  4. #1304
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от tube9 Виж мнението
    имах предвид , че докато ледовете не са стопени при повечето момичета ако вземеш да им говориш за секс почти веднага ще кажат бягай от тука ,а и на мен ми се е случвало и затова чакам те да започнат да говорят и тогава и аз се включвам и така
    Не е нужно да си съгласуваш всяко действие с нейните очаквания. Всъщност, нейното очакване обикновено е ти да даваш тона и да дирижираш парада. И не приемай нейната реакция за правилна, непоколебима и последна. Действай както ти смяташ за добре, на нея може да не й хареса, но може и да няма въобще мнение, защо не й харесва и да й отвориш очите за нещо. Интересен си не като се вписваш в стандарта, а като внасяш нещо различно в него.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #1305
    Валдес, така и не получих отговори на въпросите, които ти зададох.

  6. #1306
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Аз ти отговорих.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #1307
    По принцип то хубаво да те хареса момиче , но от там нататък започват мъките Нож с 2 остриета

  8. #1308
    Нека и аз се включа в темата....За новаците в срещите в добре да знаят какво харесва момичето отсреща.....не задавайте директни въпроси.....например кажете вие какво харесвате и ако имате добри съвпадения преедложете да ги правите заедно.....

  9. #1309
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от CriminaLLL Виж мнението
    Нека и аз се включа в темата....За новаците в срещите в добре да знаят какво харесва момичето отсреща.....не задавайте директни въпроси.....например кажете вие какво харесвате и ако имате добри съвпадения преедложете да ги правите заедно.....
    Едно предложение. Когато предлагате да вършите нещо заедно, често си остават само приказки. Първо, човекът му е трудно да си направи планове от прима виста, може да не те познава много добре и е силно вероятно да получите уклончив отговор. Пък и има чар в това, след време да се сетиш за интересите на другия и, ако нещата между вас са потръгнали по един или друг начин - да реализираш тези планове и да го изненадаш. Ако танцувате салса, предложи й след 2-3 седмици да отидете на салса, като предварително си се погрижил за подробностите. Много по-силен и смислен жест е.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #1310
    1.трябва да изглеждаш добре
    2,Да си забавен
    3.да си лош

  11. #1311
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от semittyy Виж мнението
    1.трябва да изглеждаш добре
    2,Да си забавен
    3.да си лош
    Мацката е малка, ма е по-ориентирана от половината големи
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #1312
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    И в общи линии кaза едно голямо нищо
    maDamn

  13. #1313
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Едно предложение. Когато предлагате да вършите нещо заедно, често си остават само приказки. Първо, човекът му е трудно да си направи планове от прима виста, може да не те познава много добре и е силно вероятно да получите уклончив отговор. Пък и има чар в това, след време да се сетиш за интересите на другия и, ако нещата между вас са потръгнали по един или друг начин - да реализираш тези планове и да го изненадаш. Ако танцувате салса, предложи й след 2-3 седмици да отидете на салса, като предварително си се погрижил за подробностите. Много по-силен и смислен жест е.
    Хаха.....ми при мен нямаше проблеми....може би защото знаех, че момичето ме харесва ;д

  14. #1314
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от CriminaLLL Виж мнението
    Хаха.....ми при мен нямаше проблеми....може би защото знаех, че момичето ме харесва ;д
    Няма лошо. Давам предложение, всеки действа според себе си.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #1315
    Цитирай Първоначално написано от semittyy Виж мнението
    1.трябва да изглеждаш добре
    2,Да си забавен
    3.да си лош
    waaaa, това ме разби!

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  16. #1316
    Има едно момиче което харесвам.Веднъж или два пъти и предлагах да тръгнеме но тя ми отказва и казва , че никога няма да тръгне с мен . Дали е защото не съм от най хубавите въпреки че тя ми казва че съм симпатичен или е от нещо друго ? И дали да се откажа от нея ?
    Последно редактирано от aleksandar4 : 07-09-2012 на 05:37

  17. #1317
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от aleksandar4 Виж мнението
    Има едно момиче което харесвам.Веднъж или два пъти и предлагах да тръгнеме но тя ми отказва и казва , че никога няма да тръгне с мен . Дали е защото не съм от най хубавите въпреки че тя ми казва че съм симпатичен или е от нещо друго ? И дали да се откажа от нея ?
    Може да е нещо друго. Какво ти пука? Щом не иска - не иска. Намери друга.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #1318
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Може да е нещо друго. Какво ти пука? Щом не иска - не иска. Намери друга.
    Аз друга лесно ще намеря, но имам проблем с момичетата . Не ме харесват . На много момичета съм предлагал но не ми приемат . Дай ми някакви съвети ти защото съм от начинаещите с момичетата !

  19. #1319
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Темата е на valdesbg и е написал цифра съвети в първото си мнение. Чете ли ги?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #1320
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    Цитирай Първоначално написано от aleksandar4 Виж мнението
    Има едно момиче което харесвам.Веднъж или два пъти и предлагах да тръгнеме но тя ми отказва и казва , че никога няма да тръгне с мен . Дали е защото не съм от най хубавите въпреки че тя ми казва че съм симпатичен или е от нещо друго ? И дали да се откажа от нея ?
    Според мен просто се прави на недостъпна, защото вижда, че ти я харесваш и иска да я питаш отново и отново, за да изглежда много оборотна пред приятелките си !
    Вярвай в мечтите си !

  21. #1321
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    Ами, за да се харесате на някое момиче трябва да изглеждате чисти, да бъдете себе си !!!! И най-важното - харесайте си едно момиче и се закачайте само с нея !! Обръщайте повече внимание на това момиче и колкото и да сте грозни ако покажете на едно момиче, че е специална за вас и се забавлявате заедно тя ще бъде ваша )))
    Вярвай в мечтите си !

  22. #1322
    1.Хубава кола
    2.Пари
    3.И да се правиш, че колата си я купил с твои пари

    Формула действаща при абсолютно всяка жена независимо колко си грозен и жалък.

  23. #1323
    Зависи кво е момичето

  24. #1324
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от shaunaa Виж мнението
    Ами, за да се харесате на някое момиче трябва да изглеждате чисти, да бъдете себе си !!!! И най-важното - харесайте си едно момиче и се закачайте само с нея !! Обръщайте повече внимание на това момиче и колкото и да сте грозни ако покажете на едно момиче, че е специална за вас и се забавлявате заедно тя ще бъде ваша )))
    По-добре не давай съвети.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  25. #1325
    Здравейте, с следващите месеци ще задавам много въпроси сега ще задам 1 след като ми кажете какво да правя ще задавам още.

    Значи въпросът ми е--> Как да останем само двамата? смисъл искам да я поканя да дойде с мен да разходим кучето ми на някое самотно място или пък да дойде с мен на тренировка като след това се предполага да отидем да седнем някаде и да си лафим (ако питате какво тренирам -тенис на корт) но тя едва ли ще се навие.Когато сме навън не върви пред всички да я попитам -Искаш ли да дойдеш с мен да разходим кучето? някак не върви защото другите около нас ще искат и те да дойдат.Ако имате друг пример за излизане ми го споделете и ако каже че иска да излезем но неиска това което го предлагам какво да правя-знам че сам писал малко обаркано за което се извинявам.
    Последно редактирано от ivailo.nikolov.96 : 07-12-2012 на 22:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си