.
Затворена тема
Страница 7 от 91 ПървиПърви ... 345678910111757 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 2269
  1. #151
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    .

  2. #152
    защото ми е кеф
    An Evil Man


  3. #153
    хаха ти добре ли си бе мн ще се зарадвам ако ми кажат ,че зъбите ми са като на бъгс бъни хахахаа егати смешката ,,, тея шеги са тъпи.само да там стигнах да го чета щотоо ии тва за дрехитее... нямаш мн добър вкус да ти кажа...а и точно сега са модерни ярките цветове ,не тва забутано бежаво

  4. #154
    @Oposoma
    Рискувай, бе. Рискувай да я целунеш.
    Имам съмнения, че се прави на недостъпна за да задържи интереса ти върху нея. Не съм сигурен.
    Ти си я питал дали иска да тръгнете ли?


    @bogsi
    Харесаха ми размишленията ти.
    Особенно това определение :
    Малко е брутална моята теория, но според мен момичето е награда за положения труд върху себе си.
    Като ти прочетох поста ми остави впечатление на свестен човек, което свестните момичета мисля, че не го подминават ей така.
    А щом момичетата продължават така, значи не са подходящата награда, си мисля аз...

  5. #155
    Na 14 sum az to4no tova se opitvam da kaja ..... ne se polu4ava kakvoto i da napravq durja se estestveno tq ne me misli za netega4 ili ne6to takova vqrva mi no vse edno ... prosto nemoga da q razbera pitah q za dr mom4e tq kaza 4e sa samo mn dobri priqteli i i vqrvam za tfa no az si go predstavqh po dr na4in i tova DA ili NE - nqmam predvidi dali iska da hodime a dali me haresva ili iska li da qlezeme nqkude zaedno .... nadqvam se pone edin 4ovek da mi vleze v polojenieto


    i pak se izvinqvam za kirilicata

  6. #156

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    everywhere
    Мнения
    134
    Определено има неща, с които не съм съгласен относно обясненията, но както си каза и автора, при всеки е различно.

    И това ли ти беше голямото пояснение? Има теми и за това го е направил... колко благородно от негова страна. Да ама не! На сила хубост не става! Човек трябва сам да отиде и да се пробва... А и на теб кеф ли ще ти е да дойде някакъв сдухан форумджия, да ти говори за Африка и да си сложи ръка на коляното ти?!? Да си е сложил сивата ризка с дънките и да си придава АКАДЕМИЧНОСТ на гласа... И да го срещнеш случайно някъде, да е раздрипан и миришещ на мърша, говорещ като Буги барабата, защото се е стъписал като те е видял и е забравил скъпоценните съвети от форума... А и дори да ти харесва и да потръгне нещо, при всеки ваш проблем да гледаш пост във форума, ами ние еди кво си... За това смятам, че хората в този форум, не могат да решат свойте проблеми, а са тръгнали да решават тези на другите...

    имортале ти събра смелост да пишеш....
    Можеш да обиждаш когото си поискаш, но Буги Барабата е бил и е мъж доста по-дълго време от теб, музикант с талант е и има собствено радиопредаване, което трябва да ти говори достатъчно за гласа и говора му.

  7. #157
    Имах в предвид визията на Буги... Защо не води ТВ предаване? Не че ТВ водещите са за чудо и приказ, но все пак той прилича на маймуна...
    An Evil Man


  8. #158

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    кво стана тука
    някои много се вживявате във форумния живот, немам нищо лично против чичо митко (даже беше писал умни неща в една-две мои теми, когато исках некво мнение)
    не е лош човечец, всеки има мнение и на никога мнението не е меродавно - за всеки неговото си е вярно и не знам що се карате за нищо

    иначе темата не знам би ли била полезна на някой, щото рецепта няма, всичко е строго индивидуално и ако следваш някакъв предначертан план за това как да протече нещо със сигурност стигаш до провал.

    моя съвет е - бъдете себе си. ако я няма химията между двама души колкото и да говориш, квото и да правиш, няма да се случи нищо. за пример с мойта бивша - нито се запознахме, нито нищо, само се видяхме за миг и химията, която беше във въздуха си свърши работата - веднага ни стана ясно че ще има нещо...
    туй е, мир вам

  9. #159
    Имам въпрос към автора на темата @valdesbg . Какво правим ако имам специални чувства към една моя приятелка? Да кажем каня я да излезем уж като приятели на кафе. Не мога просто да почна да я прегръщам, целувам и т.н. Как трябва да подходим в тази ситуация? И да кажем момичето си има авер за който и думичка не е обелвала 5 месеца, а знам от тук, от там?

  10. #160
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    митко, колко пъти трябва да ти кажа директно и без заобикалки - не си ми интересен изобщо. Тъпчеш на едно място и повтаряш едно и също нещо. Не, не си забавен, не се и обосноваваш. Само джафкаш. Няколко страници назад ти казах че нямам намерение да ти обръщам внимание. Причините също ги казах. Защо не влизам тук не е твоя работа. asegade - ще ти пиша ЛС.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  11. #161
    така и не разбрах кой ходи на срещата без да знае за кфо е там ?!

  12. #162
    Цитирай Първоначално написано от asigade
    Имам въпрос към автора на темата @valdesbg . Какво правим ако имам специални чувства към една моя приятелка? Да кажем каня я да излезем уж като приятели на кафе. Не мога просто да почна да я прегръщам, целувам и т.н. Как трябва да подходим в тази ситуация? И да кажем момичето си има авер за който и думичка не е обелвала 5 месеца, а знам от тук, от там?

  13. #163
    на мене би ми харесало момче което не се старае да ми се хареса

  14. #164
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    А бе чак да се стремиш да се харесаш на някоя си ... е малко преувеличено ... Всичко става за 15 минути ,като те види ако те хареса ок ,ако не ако ще и холивудски пиеси да правиш няма смисъл А пък и защо да се стремиш ,като има много много други .... Айде да не казвам лафа за жената и спирката

  15. #165
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Не е порок, но е срамно. Показателно е, че девствения индивид от мъжки пол не постига успех с жените. Което не е особенно приятно и го споменавам за да се види какви хора са на мнението на валдес! Хора без опит и практически тяхното мнение не е обективно. Чета между редовете и извъртам, защото имам такава възможност и го правя в рамките на казаното от другите. Това е начин да се видят думите им от друг ъгъл. Също така това ми помага да оставям на другите по-малък шанс за извъртане на думите ми... Аудиторията е знам и ако се залъжат от малки да вярват на такива форуми жална им майка... Братовчед ми регна този ник за да му се помогне по един проблем... След като видях какви хора би трябвало да му помогнат се отчаях... От тогава се опитвам да ги сложа на местата им! А как иначе да ползвам форума, без да съм зад компютър? Това беше някак безсмислено... Това за комплексите все още ме изумява... явно си си набил в главата някаква мисъл, че съм комплексар и си на път да ми го натякваш. А по твоята логика нали се сещаш какво означава това ?!? И в тази връзка. Само 1 комплексиран човек може да мисли, че 1 човек е комплексиран, защото мисли девствеността за СРАМНА! Виждаш ли как можем да се гоним до края на света? За компютърните игри съм адски съгласен... Защото половината в този форум са играли игри до 16-17 годишна възраст и са решили след това да започват да гонят момичета... / и аз съм играл като малък, но се усетих доста по-навреме /. И точно тях валдес трябва да ги вкарва в още по-измислен свят... където всичко е като на игра... спазваш това това и това и мисията изпълнена... моля ви се пак ставате смешни... Това че не могат да вържат 1 лаф да не би да е мои проблем??? Това за принципите доста го пресили! А не може ли аз да съм непушач по принцип, но да реша да запаля една цигара? Това ме прави да не съм себе си ли? Или да не пия алкохол по принцип и да пия 1 чашка... / следвам духа на твойте примери /. Явно не е толкова парадоксално нали ?

    Боби вие изпаднахте от дискусията още преди 5 страници... не се вживявай толкова...
    Кое му е срамното бе митком? Срамно е защото ей такива комплексирани недорасли пубери правели секс не повече от 1 път 2 път с ефтини курви се мислят за големите ебачи. Наричаш другите коне с капаци, но ти си 1 дървен философ. Много лаеш, много сумтиш а единствено се преповтаряш. И аргументацията си я каза още в 3-тата страница. Оттам нататък разтягаш локуми, и неспираш и неспираш да я преповтаряш. И да, както те разбих за грешките така мога да ти разбия аргументацията и да ти покажа че ти единствено и само се повтаряш и повтаряш до такава степен че чак се самозаблуждаваш че едва ли не си написал цял роман. Да, обаче аз не съм кон с капаци и на такива устати форумни отворковци им чета мненията и ги помня, докато те явно не си ги помнят. После се думкаш по гърдите, галиш си форумното и его и не спираш да парадираш : "Ейй аз 10 страници пиша защо това, защо онова и защо не трябва" "ейй аз ви размазах словесно". Порасни малко на акъл и спри да философостваш в тема в която и ти не разбираш. Автора може и да не е големия сваляч, но и ти не си. С лапешки акъл си и недосъзряло мислене. Превръщаш се в досадник защото натякваш едно и също и също вече 12 страници. А не се усещаш.


    Това за принципите доста го пресили! А не може ли аз да съм непушач по принцип, но да реша да запаля една цигара? Това ме прави да не съм себе си ли? Или да не пия алкохол по принцип и да пия 1 чашка...
    Разбира се. По този начин ти изневеряш на принципа си и малко или много изневеряваш на себе си. Запомни. Принципите които ние си изграждаме са базирани на нашата личност. Когато ние ги нарушим не всичките, малко или много това е нетипично за нас и да изневеряваме на себе си.

    Само 1 комплексиран човек може да мисли, че 1 човек е комплексиран, защото мисли девствеността за СРАМНА!
    И тука грешиш. Девствеността не е срамна. Просто и тебе са те ебавали когато си бил девствен и това ти се е набило в съзнанието и изплува като комплекс. А това не е така и не трябва да бъде така.

    И престани да изкарваш валдес някакъв страхливец. Изкарваш хората така както и удобно и се правиш на големия герой. Човека може да си има своите причини за да не пиши. Може да не си му приятен. Щом темата е направена за важна, нека да бъде такава. Ти си показа твоята гледна точка и твоя ъгъл. Беше напълно ясен. Разбрахме го. Време е вече да престанеш да го натякваш защото твоето се превръща в нахалство !

    Повтарям. Така както не се осъзнаваш за грешките, така и не се осъзнаваш за аргументацията си. Която дъвчеш, натякваш и се мъчиш да я сложиш като доминираща. И то защо ? Защото имаш повечко свободно време да хейтваш и спориш из форума. Не си мисли че си големия насерач само и само защото употребяваш 2-3 заучени лафчета които употребявах когато бях на 15.

    Няма необорима аргументация, има мислещи хора и хора които ги мързи да мислят. А твоята аргументация приятелю е като детска играчка за мене. И когато имам повечко свободно време ще ти я оборя цялата, включително и множеството ти повторения и локуми. Това се нарича ПРАВО.


    Поздрави !

  16. #166
    Срамно е, защото е показателно че са лузъри и не могат да забият една мадама... може и дървен филосов да съм, никога няма да разбереш. И защо да не се преповтарям? Поне съм казал нещо смислено!! Какво очакваш да се аргументирам всеки път различно ли ?!? интересна работа... това че четеш и помниш мненията показва колко се впрягаш в четенето на мнения и като цяло във форума... И откъде разбра, че не разбирам темата? И пак ти се изкара най-големия сваляч... Говориш отново на сляпо и това не ми харесва... Аз съм си досадник... като не те кефи давай си газ! И не мисля, че ти знаеш по-добре какво усещам аз и какво не... За принципите исках да ти докажа, че не е толкова парадоксално!!! Нима ти не изкарваш хората както ти е удобно ? И както си ги нарекъл в съзнанието си... А ти сигурно си 300% насерач и си купил новата книга с лафове...

    И не съм казал, че е необорима. Признавам, че имаш сок, но нека да го видим... Сещаш ли се какво е казал великия поет " Не подценявай противника си..." Което ти в момента правиш
    An Evil Man


  17. #167
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Митко, митко, митко виждаш ли как сам се оплиташ в глупостите си. Как може да си толкова ограничено мислещ човек. А толкова хейт изсипа, толкова глупости каза и за какво ? Показателно било. Леле мите, ама ти си бил много зле приятелю. Какво му е показателното, живота си е причинно следствена връзка. На 1 човек може да не му върви с жените, но пък да му върви в друго. Ти си този който се изкарва голяма сваляч защото за да наричаш лузъри тези явно наистина трябва да си такъв, а ти не си. Аз не очаквам да се аргументираш всеки път различно. Това се нарича шизофрения. Очаквам когато поставиш теза, ясно аргументирана да знаеш кога да спреш. А ти какво правиш. Даваш теза, аргументираш, после пак даваш теза, после пак аргументираш, после пък парадираш че си изтупал мнооого аргументи и как никой не ти ги бил оборил. И се правиш на голямата работа ехее....Газ няма да давам защото е скъпа, но след като на тебе не ти харесва това че говоря на сляпо (въпреки че аз не го правя) "Пътя, чантата и за хляб". И понеже казваш че си досадник да те светна че никоя уважаща себе си жена не харесва досадници. И нека те попитам нещо: сигурен ли си че въобще си правил секс?

    Сок има в мене и то повече от колкото можеш да изпиеш.

    А ти сигурно си 300% насерач и си купил новата книга с лафове...
    Дечко. Аз не се самоизтъквам как съм "насирал" тоя и оня. Ти го правиш. Влез в уикипедия и проучи задълбочено значението на думите ирония и сарказъм. Имаш нужда

    Да сещам се какво е казал великия поет на който даже не назова името. И аз не знаех че сме противници? Така ли било ? Това ти е проблема. Че се конкурираш с останалите съфорумници и се мъчиш да изпъкнеш с мнението си по изключително глупав начин- с натякване и нахалство. Научи се да бъдеш толерантен и зачиташ чуждото мнение. Ако си така и с жените...леле мале...

    Аз не приемам навътре нещата които си казал. В момента ти говориш на сляпо. Това е форум и ние дискутираме.При диалог или дискусия е хубаво да има изслушване и запомняне на срещуположното мнение за да може да се направи контрааргументация. А не сульо да говори а пульо да си чопли в нослето. Иначе би било невъзможно да се проведе. Приемаш го навътре и се вземаш за голямата работа. Добре помня кой какво е казал в конкретната тема. Елементарно възпитание и начин за водене на диалог/дискусия драги ми Уотсън. Учи се в първите 7 години от родителите. А го има написано в учебниците по български език- втори клас

    Мъчиш се да танцуваш танц който не е по силите ти милейди и то с неподходящия човек.

    Нищо давай все така. Рано или късно гордостта и егото ти ще се пречупят, ще осъзнаеш че не си прав и сам ще спреш да досаждаш. Такива като тебе с лопата да ги ринеш.

  18. #168
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    И като лека добавка. Ако толкова ти беше през оная работа затова колко грешен е бил валдес и как заблуждавал едва ли не цялото поколение щеше да направиш следното. Правиш нова тема, постваш как трябва да бъде според твоята призма, доказваш с какво това което си написал е по добро от на валдес и тогава нека някоя твоя тема да бъде направена за важна. Ако трябва свържи се с някой админ или модератор. Обясни му как стоят нещата. Дори ако трябва анкета постави с въпрос : "Помогна ли темата на валдес и трябва ли да бъде важна". Аз ли да те уча? Действие Уотсън действие, а не само да лаеш, лаеш, лаеш. Старите хора наричат такива като теб кучета без зъби. Чакам ангел хранителю на младото поколение чакам от тебе да видя действие освен хейт.

    Всякакви оправдания от твоя страна не се зачитат. Щом можеш 12 страници да повтаряш 1 и също, да обиждаш и ругаеш значи можеш да направиш по горното. Бъди малко мъж и покажи доблест. Дотогава даже нямам нужда да ти оборвам аргументите защото са си чиста форма на заядка от твоя страна. Хайде...

  19. #169
    Това ми хареса.

  20. #170
    Браво, браво много е точна темата, но примерите са изключително глупави...

  21. #171
    Нали това казвам... че не могат да свалят 1 момиче... може да им върви примерно в яденето или в компютърните игри, това не съм го оспорил! Не съм голям сваляч, но знам как да се държа с нежния пол. И да правил съм секс. Има и мацки които харесват досадници като мен пък

    И да, мога да ти кажа, че като се беше ожесточил спора ги насрах всичките! Сам сигурно си го видял! Не си ти този, който ще ми каже от какво имам нужда. И да конкурирам се с всички, именно защото съм по-добър от тях и изпъквам пред останалите! Това съм правел цял живот навън, правя го и в малоумния ви форум! Искаш или не искаш е факт... Защо да бъда толерантен? Просто има хора, които доминират когато са в среда на обикновенни хора. Такъв съм аз, може би си такъв и ти / по начина ти на изказване и на подбор на думите се усеща, че си свикнал да водиш такива дискусии и да се налагаш /... Би трябвало да знаеш, че и без някаква голяма толерантност и без особенно много зачитане на чуждото мнение се върви напред! И може би съм така с жените... има такива търсещи досадни мъже на място, които си отстояват мнението...

    И точно ти си този, който говори на сляпо и ме мисли за един от обикновенните форумни глупаци... ами не си познал! И мога да ти кажа, че и в мен има много сок... това е форум, като искаш дискутирай, аз изразявам своето мнение и се опитвам да го защитя... ако нещо е досатъчно добре обосновано го разглеждам по-обстойно, ако не е просто го отминавам като поредния бълвоч...

    все още нямаш представа кое ми е по силите и кое не... и докъто сме в този дух... танцувай скъпа

    Когато се намери някой да ми пречупи гордостта и егото не теб първо ще се обадя!

    И като лека добавка... къде виждаш, че умирам да помагам на когото и да било? Нито искам да имам важни теми! Изразих си мнението, че темата е глупава и повечето неща са неуместни!!! Също така казах, че малките трябва сами да се учат, а не да четат и да следват съветите на някъв психопат!!! Теб някой учил ли те е да се харесваш на момичетата??? А и когато човек сам стигне до някой отговор, той го цени много повече! Не ми ги давай тея глупости за анкети... и нека запазим добрия тон, не ме познаваш за да знаеш дали имам зъби или не! Мога да повтарям, мога и по-горното, но въпроса е дали искам!!! И дали някой заслужава... Защото аз освен глупаци и тук там някой проблясък, друго не виждам в този форум!!!

    Поздрави
    An Evil Man


  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Защото аз освен глупаци и тук там някой проблясък, друго не виждам в този форум!!!

    Поздрави
    Хаха и аз така Тука във форума не можеш да докажеш нищо, дори сто страници да изпишеш.

  23. #173
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Айде стига сте спамили темата,разбрах ме всичко което трябваше да разбираме....

    Мите - имаш ли си на идея, колко смешно изглежда отстрани, това което си ти или по лошо мислиш се за такъв, тия актьори залязват бързо

    Айде с здраве.

  24. #174
    Бобчо не съм актьор... а и да съм сиял / незнам как се пише правилно / и да заляза е по-добре от колкото да съм вечната мишка...
    An Evil Man


  25. #175

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369

    Re: Как да се харесаме на момиче?

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Като начало "гадже" и "свалям моиче" са ми страшно противни. Затова няма да ги използвам а на тяхно място - приятелка и харесвам се на момичето.

    Ще започна с външния вид. Можете да чуете много мнения и всяко едно ще е правилно донякъде. Защо донякъде? Защото едни казват че външния вид не е важен изобщо, а други че е от първостепенно значение. Външния вид наистина е важен, защото създава определено впечатление за теб, още преди да са говорили с теб. Много труднп можеш да промениш първото впечатление за себе си през първата среща с някого. Това е защото човешкото общуване е около 2/3 невербално а именно чрез жестове и поведение. Облеклото ти субкомуникира вместо теб. За добро или лошо - през цялото време.
    Как да оставим добро първо впечатление? Като начало трябва да сме облечени с чисти дрехи, които не миришат лошо. Не е задължително и да ухаят на омекотител. Дрехите трябва да са ти по мярка и да се чувстваш удобно в тях, това е основното правло. Например едни развлачени дънки, или суичър в който можете да се поберете ти и барт + кучето не е подходяща комбинация. Крещящите цветове също. Избирай дрехи в една гама или близки по цвят. Добра комбинация е бежаво + жълто; светло съньо + дънки; червена блуза и бежави панталони. Друг вариант е контрастни цветове. Например: тъмносива блуза и сини дънки, светлооранжава ризка и тъмни панталони. Схванахте идеята, нали?

    Ходи изправен и със самочувствие. Радвай се че си на това място и с това момиче и го показвай.

    Важна подробност е и тембърът, с който говориш. Прекалено пискливият глас не е сред любимите на жените. Не е нужно и да грачиш като мечок-махмурлия разбира се Постарай се гласа ти да има дълбочина. Друго важно условие за да отвориш врата по пътя към сърцето на една жена е какво излъчваш с гласа си. Когато си на среща обаче - гласа ти се вкочанява, започваш да заекваш, да изпускаш думи букви... абе личи че се притесняваш от километри. Затова - постарай се да не мислиш за това че си с момиче на среща. Представи си че си обясняваш на малкото ти братче как са изчезнали динозаврите. Придай малко академичност в гласа си.
    Никой не обича сухарите. Затова - използвай чувството си за хумор. Пускай майтапи, но умерено. Не си отишъл да правиш цирк на момичето. Няма нищо лошо да я бъзикаш отвреме на време. Това не е признак на селяндурщина, а напротив. Момичетата обичат да чуват леки шеги, обичат да знаят че ти гледаш по различен начин на света. Например -

    ти си толкова прекрасна и изглеждаш толкова добре. Как ми се иска да не бях гей...

    Това го казваш с широка усмивка и майтапчийски акцент. Или друго:

    Хей, знаеш ли че прическата ти/очите ти/усмивката ти/изражението ти/зъбите ти ми напомнят на Бъгс Бъни/Прасчо/Моджо Джоджо/Барни....

    Тук идеята е да хвнаеш нещо което изглежда добре в момичето и да го сравниш с някой анимационен герой/комедиен герой/смешно явление/забавна случка. Отново с шега в гласа, и никаква нотка на сериозност.

    До тук с приготовленията. Сега по същество: Как аджеба да се харесам на девойката и в края на срещата тя да очаква моята целувка/прегръдка и всичко каквото следва?

    Като начало ти трябва да излезеш от общия знаменател под който почти всяко момиче поставя другите момчета. А именно натегачите. Не си първия, който иска да излезе с девойката, целта ти е да си последния за неизвестен период от време. Репликата "айде на кафе" е повече от изтъркана. Почти всеки предлага с тази реплика, дали защото го мързи да измисли нещо по оригинално или просто защото не може. Затова директната покана не е удачна. Тя те слага веднага в графата на бройкаджиите. По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим." Или "Днес ще има изложба на картини/камъни/бижута/реликви, нека идем да ги разгледаме." Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви. От там нататък всичко е в твоите ръце.

    Нещо което ще ти помогне е преплитането на теми. Например - "Знаеш ли онзи ден с Митко ходихме на концерта на Металика. Беше супер яко, металика ми е една от любимите групи. А Митко пък видя един негов стар съученик, та отидохме в "Бай Гроздан" да се видим. Аз се запознах с него, страшно забавен човек, прилича малко на Майкъл Джордан и Бил Клинтън едновременно. Да се върна към концерта - около 3 часа класика и добро настроение. Съученика се казваше Янко, веселяк и половина, преди няколко дена се върнал от Африка. Спомням си че аз исках като малък да отида там, защото ми е интересно да науча за зулусите и техните обичаи. А искам да видя и слон. Което ми напомня че майка ми има колие от слонова кост....." И така можеш да скачаш от тема на тема колкото си искаш. добре де, сега си мислиш сигурно - "девойката като ме слуша, няма ли да си каже че съм някакъв хахо, и че няма връзка, почвам от металика и стигам до слоновете?" Не приятелю, девойката изобщо не те слуша какво говориш. Девойката анализира как говориш и начина по който се държиш по това време. Понякога съзнателно, понякога несъзнателно. Затова е много важно да не играете на мълчанка. Ако един мъж не може да говори и да поддържа разговор той автоматично се класира като - скучен и непривлекателен. Жените обръщат основно внимание на гласа, начина на говорене и жестовете на мъжете.

    Тук целта ти е да излезеш от категорията бройкар/поредния/натегач/скучен/лузър. Разкзвай забавни истории за себе си, за живота ти, пускай майтапи усмихвай се. Основно оръжие срещу което жените са безсилни е хуморът. С него можеш да постигнеш много повече отколкото с хиляди думи. Тук няма особени правила какво трябва да казваш. Има някои теми и неща които е добре да избягваш. А именно дебелашките шеги, черния хумор, вицовете за блондинки/брюнетки/червенокоси ако момичето срещу теб е такова. Селските подмятания от типа "ша та клатя като гладен циганин зряла джанка" са забранени също.

    Думите служат за да разбият стените, които момичетата имат срещу момчетата, когато отиват на срещи, и в частност срещу теб. Действията ти обаче те класират напред по количеството симпатия, което момичето ще изпитва към теб. Докато говориш използвай езика на жестовете. След като видиш че момичето е отпуснато и спокойно в компанията ти, можеш да преминеш на по горно ниво. Докато говориш, премести се до нея и започни да говориш до нея. Ако не реагира негативно и не се дръпне значи до тук си успял. Ако ли не - търси грешката някъде в себе си. Гледай я в очите и отвличай вниманието и от ръцете ти. Сложи ръка на коляното и/рамото и/върху нейната ръка и отново виж как ще реагира. Не би трябвало да е негативно. Докато говориш просто я гушни и започни да разправяш за звездите примерно, или за някаква твоя тайна, или за зодиите. Просто тема която предразполага към по близък контакт. Не се налагай и не се стряскай ако се дръпне. Спри докъдето си и продължи да говориш. Изчакай малко и опитай пак. Няма да ти казвам кога можеш да я целунеш - сам ще усетиш кога назрява момента. Нещото което можеш да направиш за да направиш момента още по запомнящ се - замълчи за няколко секунди след което просто тръгни с глава към нея. Важно - не питай "може ли да те целуна", "искаш ли да те целуна" и подобни. Освен че извеждаш момичето от романтичното настроение, какво според теб трябва да отговори тя? Ако искаш да я целунеш - просто го направи. Смело и решително, не се колебай, момичето го усеща.

    Като обобщение - бъди различен. Не бъди нахален, не бъди страхлив. Много е важно и самочувствието ти. Всички неща които написах няма да ти вършат работа ако се имаш за смотльо, ако тръгваш с нагласата че ще те отрежат, че няма да се справиш, че това което искаш да направиш е нередно. Ако нямаш вяра в себе си - загубен си.

    Има много да се пише по тази тема. Това са доста основни неща. Задавайте въпроси, питайте каквото не ви е ясно, ще ви отговоря изчерпателно, а и ще допълвам темата.

    Правя темата важна.
    slun4ice
    Човек,не знам защо,ама
    се пръсвам от смях
    Особено там за Бъгс Бъни,
    динозаврите и зулусите
    Да не стане историята-И те отишли
    да се разходят....аааа,леля е тракторист хахаха...


    Има 1 истина,да я знаете от Бай Тоя-
    ако момичето ви иска,няма какво да
    я спре чак толкова-то се усеща,ясно е
    и на двамата.
    Когато тя не е сигурна в чувствата
    си,трябва да се "сваля".
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си