.
Затворена тема
Страница 6 от 91 ПървиПърви ... 23456789101656 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 2269
  1. #126
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Щом злобата ти е спътник в живота ясно защо си такъв....Но позволи на нас,децата,да се радваме, че не търсим сламката в чуждото око,а не можем да видим гредата в своето...Толкова ли те е яд,че някой разбира и се опитва да помогне на другите,докъто ти само нареждаш и "остроумничиш"? Децата като нас са бъдещето,а тези като теб - да кажем, че един лузър повече или по-малко не е от голямо значение...
    Радвайте се... Яд ме е, че този който се опитва да помогне НЕ РАЗБИРА!!! Ако разбираше, нямаше да има такава безсмислена тема! Точно за това ме е яд. А и на всичкото отгоре е сложена във Важни, което е пълна простотия! Просто искам Валдес да се извини, че е направил тъпата тема и е заблудил хората и темата да се махне... То именно заради деца като вас България е в такова положение в момента... и точно с вас аз не виждам бъдещето...

    Боби на 19 съм. Защо да не пиша в теми след като имам злоба? И не съм казал нищо невярно! Просто ви показвам нещата от друг ъгъл... те са си все същите, но вие отказвате да погледнете. Коне с капаци! И къде аз се заяждам още веднъж питам? Като заяжданията и обидите срещу мен струят от почти всяко ваше мнение...
    Не е напълно вярно. Но е по-реално и същевременно вярно от другите и това го доказах в милион постове вече... Докъто вие не защитихте вашите мнения, което ги прави необосновани! Видяхме, че нямаш думи!!! Във всеки твой пост го виждаме. Не съм най-великия, но съм голям / не на възраст, а като персона /! Колкото да ви е яд, ДА аз съм голям!!! Може и надменен да съм, но вървя напред и се развивам и МАЧКАМ такива като вас... Деца сте, съдя го по начина ви на изразяване и начина по който се впрягате за най-малкото! И аз все още съм малък на години, но не се държа като дете!!!
    Пак го казвам, АЗ съм голям. Като не ти изнася оплачи се на родителите ти!!!
    EeeBobii - не си питал,не съм казала
    mitkom89 - злобееш, че темата е сложена във важни?Омг,ти си яко комплексар май...Като казах - като не ти харесва,не я чети! Човека е имал добро желание и я е направил.За някои може да е полезна,за други не.Стига си се правил на голямата работа,вече ставаш банален.Радвай се на успеха на хората и не злобей,че ще ти излезнат бръчки...
    П.С.Въпросното "дете" е само 2 години по-малко от теб...Така че не се прави на разбирач на хората,щом в началото даже и не разбра,че съм момиче...
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  2. #127
    ... и на голям мачкач.

  3. #128
    хахаха да... супер много ме е яд, че темата е във важни... Можеш да си направиш тоя извод и по това че пиша във всички важни теми... Яд ме е, че темата е глупава и е във важни... То някой ще се хване да направи тема "Как да контактуваме с извънземни". А на мен ми е интересно къде се скри автора? Нима е толкова насран и неуверен в себе си, че не може да защити собствените си думи??? Не става само с добро желание!!! Иска се и компетентно мнение, за което именно споря и ви го повтарям във всеки пост, но сте толкова малоумни и не можете да хванете нишката... И на 17 не си ли дете??? Какво жена ли си... А откъде да разбера, че си момиче??? От мъжкия ти ник ли??? Все едно аз да се кръстя Мария и да казвам, дори не разбра, че съм момче...
    An Evil Man


  4. #129
    Мъжкия ник? Кое себауважаващо се момче ще се кръсти "sweet"? А само да те светна, че sorcerer значи магьосница...Мъжкия ник Още нещо - на 18 съм,не на 17...Добре преценяваш,браво А ти ако съдиш по мненията на автора,както съдиш по мойте,ясно е ти колко си компетентен...Темата не е глупава,ти не си админ да казваш трябва ли да е във важни или не.
    За автора - много извинявай,че ти спамим темата. Ще е интересно обаче наистина да чуем и твоето мнение.
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  5. #130
    Така... Първо урок по английски език.

    Sorcerer - Магьосник
    Sorceress - Магьосница...

    Има момчета със sweet в никовете си... Тук загуби.

    И по математика си слаба... Казах, че съм на 19, а ти добави, че си -2 което прави 17... Найстина преценявам добре...

    А по какво да съдя? Да не ви познавам лично, за да ви кажа какви сте извън този сайт? Поредното плоско мнение от твоя страна... Много навътре взимаш думите ми! Нямаш ли уроци за четене? Не ми е нужно да съм админ, за да видя колко е глупава темата!!! Ако на теб ти е нужно да си администраторка, за да преценяваш кое е правилно или не... твой проблем!

    За автора - айде бе мишок... нали беше много устат... Чакам да разбера, как да се харесаме на случайно момиче от улицата
    An Evil Man


  6. #131
    Урок по английски - "sorcerer" - магьосник/магьосница.Знам,че е поправилно да се запише със Sorceress, само че при правенето на рега(ако не си забелязал е от преди 2 години) въобще не съм се и замисляла, че някой даже ще се сети какво означава тази дума,за което всъшност те поздравявам. За момчетата със "sweet" - аз не познавам, за теб незнам. За математиката - ако си набор 89 би трябвало да си на 20. Даже не съм забелязала къде уточняваш, че не си
    Ами никой не иска ти да му казваш глупава ли е темата или не.Всеки си преценява за себе си. Нали зн,че мнението е като задника - всеки си има,но културните хора не врат своето в лицето ти!...Не се прави на голям авторитет,защото не си...
    А за заяждането ти с автора - нали всичко знаеше,той защо да ти обяснява...Само да си губи времето с безнадеждни случаи...
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Урок по английски - "sorcerer" - магьосник/магьосница.Знам,че е поправилно да се запише със Sorceress, само че при правенето на рега(ако не си забелязал е от преди 2 години) въобще не съм се и замисляла, че някой даже ще се сети какво означава тази дума,за което всъшност те поздравявам. За момчетата със "sweet" - аз не познавам, за теб незнам. За математиката - ако си набор 89 би трябвало да си на 20. Даже не съм забелязала къде уточняваш, че не си
    Ами никой не иска ти да му казваш глупава ли е темата или не.Всеки си преценява за себе си. Нали зн,че мнението е като задника - всеки си има,но културните хора не врат своето в лицето ти!...Не се прави на голям авторитет,защото не си...
    А за заяждането ти с автора - нали всичко знаеше,той защо да ти обяснява...Само да си губи времето с безнадеждни случаи...
    Sorcerer е от мъжки род, толкова ли не можеш да разбереш??? Да си се поинтересувала вместо да се оправдаваш сега!!! Казах, че съм на 19 години в темата! За момче със sweet, ами да познаваш! И не съм питал дали искате или не искате мнението ми. И да си видяла задника ми в лицето си ?!? Не си ти човека, който ще каже дали съм авторитет...
    А за заеждането ми с автора, не мога да разбера къде се крие толкова много... И ми е интересен новият му НАУЧЕН ТРУД. А ти защо си губиш времето с безнадеждни случаи ?!?
    An Evil Man


  8. #133
    ОоО продължаваме да се джавкаме? Весело...Май ти приемаш мнението ми много на вътре...
    Задника не ти го видяхме,ама мнението си го набута на всички ни в лицето.
    Абе и аз се чудя защо си губя времето с теб...Може пък да ми е стнало интересно колко още можеш да се вживееш...Забавен си...Особенно когато се връзваш.
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  9. #134
    Просто ти отговарям и продължавам да те оборвам. Ако това е приемане навътре, значи ДА, приемам мнението навътре... Или може би ти е интересно колко още ще ви насирам? Аз и когато не се връзвам пак съм забавен... Аз съм забавна личност
    An Evil Man


  10. #135
    Минал си покрай забавна личност... А при теб май няма варизнт да не се връзваш... Да ме оборваш? Къде точно...До сега не видях някой от нас да си е отстъпил от позицията.
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  11. #136
    Това ми е най-странното и на мен... не вадите никакви аргументи и продължавате да повтаряте едно и също... Никъде не видях някой, да даде някаква обосновка, защо темата да е нужна... а аз изпизах сума постове в подкрепа на обратното...
    An Evil Man


  12. #137
    Аз,до колкото си спомням,също доста пъти поясних защо мисля,че темата е полезна.Само че според теб авторът "нищо не разбира" и за това не приемаш моето мнение.А според мен ти нищо не разбираш и за това не приемам твоето.Сес се?
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  13. #138
    Авторът няма време да ми пише в скайп, а какво остава да гледа и пише по темата...
    Митко, защо не приемаш мнението на останалите и спориш толкова ожесточено.

  14. #139
    Ta taka , purvo se izvinqvam za kirilicata .... Iskam da pitam ne6to pro4etoh temata mn puti s nadejdata da sam izpusnal ne6to ne e taka , prosto vinagi kogato se opitam da i kaja ne6to vse ne6to se oburkva imam 4uvstvoto 4e mi se oplita ezika i ne moga da kaja i duma .. ne me e strah da q celuna ili predgurna strah me e ot otogovora i na tova Podarih i lan4e s sur4ice , nosi go no si mislq 4e q e sram da kaje 4e az sum i go dal. Opitvam se da q nakaram da si izgradi mnenie 4e ne sum idiot kato pove4eto hora ami 4e naistina mi puka za neq i 4e bih dal vsi4ko samo zada mi kaji edno mersi. Vijdam q navsqkude v daskalo sled nego po ulicite i prosto nemoga .... ne se sramuvam ami vse edno ima edna stena majdu nas i dvamata se opitvame da q oni6tojim no nemojem ..... ima i dr mom4e poneje te dvamata i dr 2-3 momi4eta otivat da pu6at (tq pu6i) toi izliza ne6to kato jenkar no vs mu obru6tat na nego vnimanie kakvo li ne pravih zada q nakaram da me haresva .... kato q pitam mi mul4i nito DA ni6to NE nz ve4e kakvo da pravq pisah v mn forumi i nikoi ne mi dava to4no otgovora , po princip nikoga ne sum pital nqkoi 4ovek kakvo da pravq s momi4e no prosto se 4uvstavam se edno edin den me haresva i navsqkude sme zaedno a dr den prosto nastroenieto i e nekfo mra4no i se edno me nqma ... kato se opitam da govorq po romanti4no ili da q dokosna ... tq me gleda i znam 4e me misli za idiot koito neznae kak da se durji s momi4eta. Az naistina znam no tova momi4e me obiva .... poneje o6te sum u4enik pi6em doma6nite samo zaradi tova 4e moje da iska da prepi6e , u4im za testove samo 6oto moje da ne zane ne6to i mn dr ne6ta ... tq prosto ne go ocenqva taka mi kazvat dr no nemoga da q zabravq kato i vidq liceto mi idva da se hvurlq da q pregurna da q celuna i taka da ostana cql jivot ... d ane mi puka za ni6to dr na toq sfqt ako nqkoi moje da mi kaje kakvo da pravq 6te sum mn blagodaren

  15. #140
    Какво да правиш ли? Събуди се! Магьоснико, поясни още веднъж.
    An Evil Man


  16. #141
    последните страници само спам , работа нямате ли си ве

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Какво да правиш ли? Събуди се! Магьоснико, поясни още веднъж.
    Какво да ти поясня,о,разбиращ от всичко човеко?
    Oposoma - на колко години сте? А за това някой да ти каже какво да правиш - никой не може да го направи.Тук могат да ти дадат насоки и съвет!
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  18. #143
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Аз,до колкото си спомням,също доста пъти поясних защо мисля,че темата е полезна.
    An Evil Man


  19. #144
    Айде пак всичко отначало.Достатъчно развалихме темата на човека.Ако искаш да ти обяснявам нещо - на лично.Ако не - успех ти желая.Така няма да се разберем- никой не си отстъпва от позицията.So Good Luck And Have Fun!
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  20. #145
    Не виждам пояснения!!!
    An Evil Man


  21. #146
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    митьо.. аре земи млъкни малко бе.. ще си потрошиш клавиатурата от писане.. поне да пишеше свясни неща, а не глупости..

  22. #147
    Здравейт, всички вие, потребителите на този форум, читателите на точно тази тема. Първо ви моля да ми простите правописните грешки, но имам медицинска приставка на едната ръка, за щастие временна, съответно не мога да управлявам много добре пръстите си. Да ви задавам въпроси е безсмислено, защото аз тук, в този форум влизам веднъж на три месеца. Причината, дами и господа е чисто градивна, с психологическа насоченост. А сега да не се захласвам много и да си мисля че ще съм баткото който ще ви подреди, искам да ми позволите и преди всичко да прочетете мнението ми по темата.
    До колкото си спомням заглавието на темата беше свързано с това как да свалим, ъф не ами привлечем за неопределен срок от време вниманието на едно момиче. И както си скролвах, четейки плитки коментари и тук там градивно-смислени, по-скоро изразени от дамите изведнъж осъзнах че чета спор. Спор от сорта /извинете / "Кой е по велик, зашото е по-голям, нали?" Набързо попрехвърлих няколкото десетки страници изписани за този прост въпрос:"Как да привлечем вниманите на едно момиче за по дълъг период от време."

    Е, момчета и моичета, не желая да се явявам тук и с 5тия ми пост да ви звуча като аристотел на форума. Ясно съзнавам че форума си има свое обшество и своето уважение. Но да се върнем към темата.
    Аз лично си мисля, базирайки се на своя личен опит, че единствения начин да привлечеш вниманието на един индивит от отсрещния пол е да мислиш. Съответно да усещаш, да бъдеш духовен, да бъдеш най-вече себе си, за театъра има 199 или натфиз. Според мен важното в нашия живот по скоро се базира на самоличноста. На така наречиените путки им е писнало от курове, въпреки че има и такъв слой от обществото. Но ние явно мислим и търсим нещо по-смислено. СЪответно не е ли по логично да се замислим върху изграждането си като личности, да се замислим за своето собсвено АЗ и това което искаме от себе си? Малко е брутална моята теория, но според мен момичето е награда за положения труд върху себе си. Говорим си за сериозното гадже нали, пърдон приятелка!? Ако толкова много ни се ебе, има клубове. Признавам малко се поооплетох но тези който четат ще ме разберат, сигурен съм.
    Мойте уважения и поздравления към автора за темата. А сега ако мога да задам своя въпрос:
    Защо след като съм положил толкова години тръд върху себе си, защо след като според много момичетая нито съм глупав нито съм грозен, всеки мой опит да се докосна до нещо истинско /момиче / бива увенчан с провал, или краткотраен успех не по-дълъг от 1 час и винаги платонично базиран?
    Благодаря на всички който ичетоха и последния ред

  23. #148
    И аз ко?
    Сега гледай внимателно,защото няма да повтарям - във форума е пълно с теми от рода на "какво да правя на първата среща","как да се държа "и т.н.Авторът е решил да пусне тема,която отговаря на повечето въпроси.Естествено той е описал своя начин,който при него върши работа,с цел да помогне и на други.Ти обаче мислиш,че неговия начин е грешен и от тук идва спора.Според мен повечето от нещата,които е написал,са верни.За теб явно не.Няма да се разберем по тоя въпрос.Точка
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  24. #149
    И това ли ти беше голямото пояснение? Има теми и за това го е направил... колко благородно от негова страна. Да ама не! На сила хубост не става! Човек трябва сам да отиде и да се пробва... А и на теб кеф ли ще ти е да дойде някакъв сдухан форумджия, да ти говори за Африка и да си сложи ръка на коляното ти?!? Да си е сложил сивата ризка с дънките и да си придава АКАДЕМИЧНОСТ на гласа... И да го срещнеш случайно някъде, да е раздрипан и миришещ на мърша, говорещ като Буги барабата, защото се е стъписал като те е видял и е забравил скъпоценните съвети от форума... А и дори да ти харесва и да потръгне нещо, при всеки ваш проблем да гледаш пост във форума, ами ние еди кво си... За това смятам, че хората в този форум, не могат да решат свойте проблеми, а са тръгнали да решават тези на другите...

    имортале ти събра смелост да пишеш....


    ПС. не съм митьо....
    An Evil Man


  25. #150
    Ми Митенце,щом смяташ така,защо влизаш тук въобще?
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си