.
Затворена тема
Страница 4 от 91 ПървиПърви 123456781454 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 2269
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от LizZz
    Ако искаш кажи ти какво се прави с момиче на първа среща.
    Няма рецепта бе мой... Това се опитвамда ви обясня... Отиваш си на срещата и това е... Да не мислиш, че едно време баба ти и дядо ти са си говорели за Африка и за металика... Ходели са с галошите и тва е... Какво толкова сложно го изкарвате бахти хората...
    An Evil Man


  2. #77
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Влиза ми до колкото показвам какви хора се вслушват в тези съвети... което пък е показателно колко са стойностни те...

    GAME OVER
    не си ти тоя, който може да ме определя какъв съм и колко съм стойностен... първо, че не ти е работа и второ, че си далече от представа си за мене... ако си изградил мнение за мене от мненията ми в тоя форум... наистина си много далече от истината... добре, няма точни правила като идеш на среща, ама има някои главни насоки, които трябва да се спазват, най-малкото защото иначе ще изглеждаш кретен... айде, давам ти път да ми направиш пълен психологичен профил по някви 300 кьорави мнения!

  3. #78
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    mitkom89 е прав. НЯМА РЕЦЕПТА! Замислете се ако всички спазваха тези правила всички срещи щяха да са еднообразни и скучни. Всички щяха да изпълняват едни и същи неща...
    Средното положение отново се оказва най-добро. За начинаещите е добре поне малко да се образоват и точно затова е тази тема. Но на мен много неща от нея не ми харесват. Да ми разправят за Митко например, дето изобщо не го познавам! Така че няма универсални правила. Едни момичета харесват едно, други - друго. Много момчета, който нямат опит ще се вторачат в монитора и ще наизустяват правилата. Щото случайно ако пропуснат да сравнят зъбите на момичето с тези на Бъкс Бъни срещата ще се окаже истински провал Затова трябва да бъдат СЕБЕ СИ. Да кажат това, което им идва отвътре, на момента, а не 2 дни преди това да си изготвят списък с евентуални теми и случки, с които да забавляват девойката.

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от Tempest
    ако си изградил мнение за мене от мненията ми в тоя форум... наистина си много далече от истината...
    Значи си супер фейк... И си с няква маска тук във форума... Сам се показа каква си мишка... В общи линии не ме и интересува какъв си...
    А кретени ще изглеждат тези които са кретени...
    An Evil Man


  5. #80
    Гле'й сега.
    Има хора, които са тежко отчаяни и не знат ИЗОБЩО какво да правят. Отделно, се притесняват от отхвърляне и т.н.
    Тази тема дава много важни съвети.
    Повдига малко самочувствието, но най-важното : ДАВА НЯКАКВА ИДЕЯ ЗА ТОВА, КОЕТО СЕ ПРАВИ ПО ВРЕМЕ НА СРЕЩА.

    Автора е споменал, че тези работи всеки си ги пречупва през собствената призма. Явно се налага да обяснявам, че призмата пречупва бялата светлина в какъвто вид я срещаме по цял ден на 7-те цвята на дъгата. ДЕМЕК: всеки съвет може да се разпадне на по-голям брой идеи и т.н.

    Не казвам, че трябва да си носим лист с програма за вечерта. И автора не казва така.
    Просто дава доста голяма яснота.

    Сега разбери това и спри да се правиш на много умен.

    А относно примера с бабите - и тогава е имало кавалерство, срещи и т.н.

  6. #81
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Като твой сенсей ще ти дам още 1 урок
    "Накажи идиота с мълчание"


  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Като твой сенсей ще ти дам още 1 урок
    "Накажи идиота с мълчание"
    Аз мълчах, мълчах, ама той не се сети.
    Това ми е мнението, няма нужда да говоря повече - той ще го направи вместо мен.

  8. #83
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Guide-а е полезен.. Който има нужда да го прочете
    The Spark

  9. #84
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Благодаря на хората, които са изразили подкрепа по някакъв начин.

    митко89 или какъвто ти е ника: да си чувал за научен труд? Защо по дяволите си мислиш че работата на полето е единствения труд който съществува? Страшно съм очаровам от наглото ти поведение, и абсолютно безпочвените ти критики и нападки. Като начало - чалга-певачките са ти идола за красота. Съжалявам че не са и моя. Отделно - само Мария и Андреа ли са красивите жени в българия? Ако смяташ темата за излишна, ползвай търсачката и виж колко хиляди теми има с проблема "какво да парвя на първа/втора/трета/десета среща" "как да покажа че харесвам момичето" и темподобни. Просто при следващаат такава ще ги препращам към теб. Надявам се да не си толкова учтиш колкото с мен. Отделно..."бъдете себе си", ми ако си загубеняк бъди загубеняк на срещата. И после реви по форуми какво и как. Нали цялата идея е да предложиш път за промяна, или няколко и всеки ще си реши по кой да тръгне. Нито те карам да ми спазваш съветоите, нито искам да си ги окачваш над леглото. Замисли се малко. Благодаря и че ми оспами темата, надявам се вече да можеш да спиш спокойно. Знаеш ли аз на теб нищо няма да доказвам, нито съм длъжен нито имам желание. От километри личи че имаш проблем и той е заложен много по дъбоко отколкото си мислиш. Иди при специалист, последните няколко реда са сериозни. Ще поговоря с хората, отговорни за спама и офтопиците. В темата има наистина много.

    Към всички които смятат че съветите ми са грешни - моля оставете един сбит пост в който да кажете защо смятате така и не се занимавайте с темата. Всеки ваш следващ пост ще е заяждане и подигравка. С мен и останалите потребители. Мнението е като задника - всеки го има, но аз не навирам моя в лицето ви, нали?

    За пореден път се убеждавам че е по добре да оставиш някого да си троши главата и сам да стигне до изводите...

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  10. #85
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Благодаря на хората, които са изразили подкрепа по някакъв начин.

    митко89 или какъвто ти е ника: да си чувал за научен труд? Защо по дяволите си мислиш че работата на полето е единствения труд който съществува? Страшно съм очаровам от наглото ти поведение, и абсолютно безпочвените ти критики и нападки. Като начало - чалга-певачките са ти идола за красота. Съжалявам че не са и моя. Отделно - само Мария и Андреа ли са красивите жени в българия? Ако смяташ темата за излишна, ползвай търсачката и виж колко хиляди теми има с проблема "какво да парвя на първа/втора/трета/десета среща" "как да покажа че харесвам момичето" и темподобни. Просто при следващаат такава ще ги препращам към теб. Надявам се да не си толкова учтиш колкото с мен. Отделно..."бъдете себе си", ми ако си загубеняк бъди загубеняк на срещата. И после реви по форуми какво и как. Нали цялата идея е да предложиш път за промяна, или няколко и всеки ще си реши по кой да тръгне. Нито те карам да ми спазваш съветоите, нито искам да си ги окачваш над леглото. Замисли се малко. Благодаря и че ми оспами темата, надявам се вече да можеш да спиш спокойно. Знаеш ли аз на теб нищо няма да доказвам, нито съм длъжен нито имам желание. От километри личи че имаш проблем и той е заложен много по дъбоко отколкото си мислиш. Иди при специалист, последните няколко реда са сериозни. Ще поговоря с хората, отговорни за спама и офтопиците. В темата има наистина много.
    Към всички които смятат че съветите ми са грешни - моля оставете един сбит пост в който да кажете защо смятате така и не се занимавайте с темата. Всеки ваш следващ пост ще е заяждане и подигравка. С мен и останалите потребители. Мнението е като задника - всеки го има, но аз не навирам моя в лицето ви, нали?

    За пореден път се убеждавам че е по добре да оставиш някого да си троши главата и сам да стигне до изводите...
    1) Научен труд ?!? Чувал съм, но в мойте спомени научния труд е в областта на някоя наука, А ТОВА НЕ Е НАУКА!!! Също така научния труд е произведение на човек, носещ научно звание...
    2) Аз си обосновах критиките и нападките... и за пореден път обяснявам, че дадох за пример певиците, защото ги знаят всички и найстина са красиви...
    3) Изпращай ги ако щеш да скачат от моста... Не съм претендирал, че съм УЧТИШ, нито учтиВ
    4) Това е може би най-правилното нещо! Ами като са загубеняци, нека да си блъскат главите и да намерят проблема... Мислиш, че като говорят за Африка и за Металика ще станат по-малко загубеняци ли?!? Всеки е започнал отнякъде...
    5) Нищо недей да ми доказваш... нито си длъжен, нито имаш желание, НИТО МОЖЕШ!!! / това май го пропусна... /
    6) Не смятам нито един от постовете си в темата за спам!!! Оплачи се на майка си и баща си, че някой те е наредил във форума... Като не можеш да се оправиш сам веднага тръгна да викаш да ми трият мненията... Браво бе мен... Голям мъж си
    7) И да! Като оставиш чивек сам да стигне до решението, той го цени повече отколкото, когато му дадеш 5000 отговора и не може сам да си ги обясни...


    LiZz научи се да пишеш, после се замисли над поста си... прочети го още 2-3 пъти и пак пиши... Може да се окажеш ТЕЖКО ОТЧАЯН Чувал ли си какво са казали умните хора "Всеки си носи кръста сам..." Не можеш винаги да се мъчиш да помагаш на хората, дори вашето не е помощ... Оспорих и разбих вашите съвети и никой не стана да ги защити с някакви смислени аргументи... Най-силния ви аргумент е " Ами те влизат и питат и трябва да има такава тема..." . Нямам думи просто! И седнали сульо и пульо да правят тема как да сваляме момичета... Знам какво е призма... Но явно вашите са развалени нещо!

    Jesus... тази фраза я е казал човек, нямащ какво да каже...


    ПС.
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Благодаря
    Моля. Пак заповядай... [/quote]

    ППС. Незнам. Аз ако бях на твое място, бих се заровил някъде... Ако може да е и ПО ДЪБОКО... /научи се да пишеш/
    An Evil Man


  11. #86
    Хаааааааааааааааааааааааа аааааааааааа х
    Ок
    Знам, че Валдес се е постарал, но не виждам на кого биха му свършили работа тия съвети. Да това е тийн форум и може би ще са от полза на някой от по малките навлизащи тъкмо навлизащи в пубертета но ако тия работи който валдес е написал не ги знаете или поне се досещате( че като излезеш с момиче не трябва да миришеш на обор и да се хилиш като идиот). Иначе като идея темата не е лоша само дето в момента май се е получило случка от типа
    "кой ми сра в гащите".
    а...има една поговорка. Ако сам не можеш да си помогнеш друг никой не може.Ако родителите ви не са ви възпитали като хората ( за тва лек няма май) или ако сте си срамежливи по природа освен ако не преодолеете себе си и не стананете хора, защото да не можеш да обелиш две думи или да вържеш разговор .... то това си е просто генетика мисля.
    Не се притеснявайте при 9 от всеки 10 годините и опита си казват думата и най- накрая дай боже всички ( да дори и аз) да станем щастливи татковци с хубави булки добри заплати и здрави деца.
    Айде да сте живи и здрави.

    п.п.:Митко .... направо ме съдра с тоя хейт не е истина колко изобретателен език може да има човек, жалко че не е насочен в правилната посока

  12. #87
    Цитирай Първоначално написано от Flapjack
    п.п.:Митко .... направо ме съдра с тоя хейт не е истина колко изобретателен език може да има човек, жалко че не е насочен в правилната посока
    WORD...

    Не е само от хейта, просто не могат да се обосновават добре и за това изглеждат нелепо... А и все още мога да го насочвам за добиване на максимални ползи от доста неща този мой хейт

    OWNED
    An Evil Man


  13. #88

  14. #89
    Аз ви казах.. Говори сам за себе си.
    Абе, ти наистина си глупав.
    Нямаще за какво да се хванеш и хайде за това как съм писал.
    Евала, просто. Затапи ме зверски. И то една грешкаааааааа...

    Ако няма да казваш нещо по темата - моля, не пиши.
    Пречи на себе си, но на другите недей.
    Ае със здраве.

    Тук грешки виждаш ли?

  15. #90
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Така ще насоча поста си към Валдес , защото само той отговаря по - смислено.
    Като за начало, как изобщо си позволяваш да напишеш името на собствената си родина с малка буква ? Недопустимо е ! Правиш някакви грешки от бързане или неэнам от какво , но също не е приятно. За да водиш спор, едно от важните неща е да можеш да се изразяваш на правилен българси език , а в случая да пишеш. За това не давай определения за хората.
    "Отделно..."бъдете себе си", ми ако си загубеняк бъди загубеняк на срещата" . Как смяташ , че се придобива опит в срещите? Със стоене и четене на форуми ли? Пак се повтарям , но едно момиче ако реши да излезе с теб, значи те харесва поне малко. Така , че дали загубеняк , дали не , тя те харесва такъв , какъвто си. Плюс това знаеш ли как няколко любовни разочарования помагат да спреш да бъдеш загубеняк ?
    "Нали цялата идея е да предложиш път за промяна, или няколко " ... какъв път за промяна , какви 5 лева?

    "Към всички които смятат че съветите ми са грешни - моля оставете един сбит пост " - защо в сбит ? Май някой не може да приеме чуждото мнение . Пък и как да не се занимавам с темата, при положение , че ти караш "начинаещите" още повече да се заробват пред комповете си и при проблем не да се опитат сами да го разрешат , а веднага форум ала бала .Не искаш да ти завираме мнението си , докато ти правиш това и не приемаш чуждото .

    И за край ще те попитам - ти изобщо бил ли си с момиче , прилагал ли си си методите или пишеш ей така?

  16. #91
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Любе - да, прилагам това което съм написал. Разбира се много по разчупено. Принципа обаче е същия - излез от общия знаменател, не бъди натегач, бъди различен. И което е още по интересното - досега нямам негативна реакция. А вярвай ми момичетата не са едно или две.

    Да, едно момиче те харесва поне малко ако реши да излезе с теб. Дай да убием и малкото симпатия с инфантилно поведение и после да пускаме теми във форума "Къде сбърках". И след 20 срещи да си кажеш "Баси дебила съм, как не се сетих по рано". Е ще се научиш, но по трудния начин...

    Казах сбит защото иначе стават локуми и обиди. Къде заробвам неопитните? Нали това е идеята на темата - да излязат навън и да опитат нови неща. Някои ще работят други - не. При всички случаи когато опитат новите неща обаче ще им дойдат на акъла още неща, които аз не съм написал. И ето ти смисъла на темата и идеята заради която пиша.

    Чуждо мнение приемам, когато е адекватно изразено. Не приемам да бъда нечия хранилка.

    П.П> Пише се България, грешката е от бързане, благодаря за отбелязването

    П.П.2 Това е много различно изказване на позицията от митко-то. Затова те поздравявам.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от LizZz
    Нямаще за какво да се хванеш
    Виждам виждам

    Валдес ти си моя идол... За мен си въплащение на Ромео
    И сам знаеш много добре, че точно този тип хора, които отиват на първа среща ще направят всичко което каза! Точка по точка и буква по буква! Защото нямат никакъв опит! И това гарантира провала им, защото представяш ли си го някакъв малък шмуц, как се опитва да обясни нещо за Африка, а дори незнае къде се намира...

    А как мислиш с твойте съвети няма ли да убие и малкото симпатии? И като се сети "Оле обърках реда на съветите... край свършено е с мен"
    И защо не намерих нито един, който никога не е ходил на среща, прочел е всичко, после е отишъл на срещата и след нейния край е написал, колко много са му помогнали съветите ти??? Дори навсякъде другаде където има теми, всеки казва, ами аз го прочетох, но не намерих отговор на въпросите си!!! Извод - няма нужда от такава тема!
    20 срещи... това найстина трябва да е тежък случай, но замисли се малко, ако всички сваляха момичета със суууууупер успех, за нас нямаше да има момичета... / прозвуча леко тъпо, но смисъла беше друг /

    Каза сбит, за да може да не се обосновават сериозно и да са по-лесни за оборване... И не е това идеята на темата!!! Не изкривявай думите си както ти се налага... Дори ти си на почти същото мнение като мен, просто се беше вживял толкова много с този НАУЧЕН ТРУД и като се появиха хора да го критикуват се наака...

    Къде си видял локуми и обиди? Единствено сами се обиждахте... Да не говорим, че по-сериозни обиди бяха насочени към мен, НО НЕ РЕВА КАТО УЧЕНИЧКА! Казвал съм нещата каквито са... ако е обида, че само някакви девствени с приятелки хванати по интернет ти се връзват... то съжалявам и ги моля да приемат мойте извинения

    Чуждо мнение приемаш, но когато е същото като твоето! Не си криви душата, всички го видяхме това. Дали приемаш или не приемаш като си хранилка, хранилка ще бъдеш!

    И както каза Любето научете се да пишете, ако искате да водите някакви дискусии, в противен случай мнението ви изглежда аматьорско и дори смешно...
    An Evil Man


  18. #93
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89


    Валдес ти си моя идол... За мен си въплащение на Ромео
    И сам знаеш много добре, че точно този тип хора, които отиват на първа среща ще направят всичко което каза! Точка по точка и буква по буква! Защото нямат никакъв опит! И това гарантира провала им, защото представяш ли си го някакъв малък шмуц, как се опитва да обясни нещо за Африка, а дори незнае къде се намира...

    А как мислиш с твойте съвети няма ли да убие и малкото симпатии? И като се сети "Оле обърках реда на съветите... край свършено е с мен"
    И защо не намерих нито един, който никога не е ходил на среща, прочел е всичко, после е отишъл на срещата и след нейния край е написал, колко много са му помогнали съветите ти??? Дори навсякъде другаде където има теми, всеки казва, ами аз го прочетох, но не намерих отговор на въпросите си!!! Извод - няма нужда от такава тема!
    20 срещи... това найстина трябва да е тежък случай, но замисли се малко, ако всички сваляха момичета със суууууупер успех, за нас нямаше да има момичета... / прозвуча леко тъпо, но смисъла беше друг /

    Каза сбит, за да може да не се обосновават сериозно и да са по-лесни за оборване... И не е това идеята на темата!!! Не изкривявай думите си както ти се налага... Дори ти си на почти същото мнение като мен, просто се беше вживял толкова много с този НАУЧЕН ТРУД и като се появиха хора да го критикуват се наака...

    Къде си видял локуми и обиди? Единствено сами се обиждахте... Да не говорим, че по-сериозни обиди бяха насочени към мен, НО НЕ РЕВА КАТО УЧЕНИЧКА! Казвал съм нещата каквито са... ако е обида, че само някакви девствени с приятелки хванати по интернет ти се връзват... то съжалявам и ги моля да приемат мойте извинения

    Чуждо мнение приемаш, но когато е същото като твоето! Не си криви душата, всички го видяхме това. Дали приемаш или не приемаш като си хранилка, хранилка ще бъдеш!

    И както каза Любето научете се да пишете, ако искате да водите някакви дискусии, в противен случай мнението ви изглежда аматьорско и дори смешно...
    Евала,пич!
    [size=7][b][u]fosse cos

  19. #94
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от LizZz
    Повдига малко самочувствието, но най-важното:ДАВА НЯКАКВА ИДЕЯ ЗА ТОВА, КОЕТО СЕ ПРАВИ ПО ВРЕМЕ НА СРЕЩА.
    А,ама то и эа тея неща ли имало етикет бе?
    ГЛЕЙ СА,ако си чук и със и беэ съвети - пак си оставаш чук.
    [size=7][b][u]fosse cos

  20. #95
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    mitkom89, не ме карай да се връщам назад във високо интелектуалните постове изпълнени със стилна литературна критика и да ти показвам всичките грешки които си допуснал. Защото не са малко...надявам се си мъж и след това мнение няма да тръгнеш да редактираш постовете си, а и да тръгнеш е все тая защото те са факт и аз съм ги видял.

    Та както и да е. Понеже ти се явяваш голям психолог, и "умееш" да разчиташ кой мишка, кой плъх, кой канарче, явно сме колеги...защото и аз умея. Ти не се спря да натякваш че си правил секс, не се спря да натякваш че този и онзи бил девствен и т.н. О' велики секс жребецо, нека ви светна нещо че истинския ебач не се прави на голямата работа пред дечурлигата в тоя форум. Не повтаря във всяко свое мнение че поне бил правил секс. Това всеки го може, да излезна на улицата и да се фукам пред 14-15 годишните келеши с колко съм преспал при положение че имат жълто около устата си. Но ти защо го правиш ? Че и повтаряш и повтаряш. Искаш да се защитиш, искаш навсяка цена всички тука да разберем че митком89 бил правил секс и хейтваш и обиждаш сякаш да си девствен е срамно и пагубно. Ето това мой човек е чиста проба комплексарщина. Ти си 1 или айде бил си (давам ти не повече 2-3 да си го правил) от тея деца които до 18 годишна възраст са били девствени, приятелите ги ебават че още не могат да направят сефтака и те се комплексират и в мозъка им се наслагва мисълта че да си девствен е нещо ужасно и срамно. И понеже по някаква случайност ти се е отворил парашута и си направил сефтака единственото ти място за изява остава тийнпроблем.нет, където интернет пространството ти служи за прикритие, а заблудените деца в тоя форум допълнително да повдигат въшките. Да, ама не и не забравяй че винаги има някой който чете и се смее на постовете ти и се смее на заблудените овци които ти казват евалла и се съгласяват със смешните ти постове. "GAME OVER". Надживей периода на урлд ъф уаркрафт и влез малко в реалността. Тези изрази далеч не те правят по велик. И понеже съм сигурен че имам повече опит от тебе в леглото и с жените ти казвам че не е хубаво да ебаваш хората които не са правили секс или не им върви с женското / мъжкото съсловие, иначе рискуваш да се превърнат като тебе, а това не е хубаво.


    Друго което да добавя. Ти твърдиш, че трябва да бъдеш себе си. Охх да виждам колко ги разбираш нещата. И пак като по опитен ти заявявам че ако искаш да имаш всяка жена трябва да поизневериш на себе си и да нарушиш някой друг принцип. Всъщност трябва да забравиш че имаш принципи. Сега афектирания ти мозък чете това и веднага замисля как ще ми отговори колко жалък съм бил за да изневеря на себе си за да съм имал някоя жена. Да, ама не приятелю и както ти обичаш да казваш :


    "Ще видиш"

    А колкото до темата. Общи и сухи неща. Верни са до известна степен. Рецепта няма, всичко зависи от конкретната ситуация. На момента трябва да става всичко иначе се губи спонтанността на първата среща. Хубаво е неопитните и бъдещи свалячи първо да се научат да контактуват свободно с женското съсловие и тогава да прибягват до покани за срещи. В интернет нищо няма да се получи. Четеш --> асимилираш --> забравяш. Практиката му е майката


    Поздрави !

  21. #96
    Пресли, не казвам, че има етикети. Просто дава някаква идея на тези, които я нямат.
    А е и добър старт. Този, който я приеме буквално ще пробва, ще види какво НЕ трябва да прави следващият път и така...

    Защо приемате всичко толкова буквално?

    Митко, нали не си толкова плосък, че да взимаш объркано Ш с Щ за грешка, която съм направил нарочно.

  22. #97
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    @Alabalaportokala

    +1

  23. #98
    Alabalaportokala напротив, въобще не съм афектиран. Дори се радвам на постове като твоя! Но за грешките грешиш! Единствените грешки, които още допуснам / никъде не съм казал, че имам висока езикова култура, просто е по-висока от тази на другите, джафкащи се с мен / са в пунктоацията! И въпреки всичко ще се радвам да ги видя. Спокойно няма да ги редактирам! Не съм психолог, но умея да боравя с фактите, което се вижда от всичко изписано в тази и не само тази тема. Не съм казал, че съм кой знае какъв жребец, но имам с какво да се похваля. А и не смятам, че повечето са дечурлига, а напротив! Те са мой връстници... Не виждам кой от тях е 14-15 годишен... А на тази възраст за момче, не е много голяма гордост да е девствен / говоря за 18-19 годишните /. Далеч съм от комплексите, особенно на сексуална тематика! И тук вече говориш на сляпо... Което не ти прави чест, като се има в предвид останалата част от поста ти, която е доста добре издържана. Но всеки допуска грешки. А и нямам никакви цели да се прикривам... който се е поинтересувал от нещо за мен съм му казал! И не правя нищо, за получаване на подкрепа от другите, защото когато съм прав тя не ми е нужна!!! Дали ме подкрепят 200 човека или 0 не променя факта, че моята теза и начина по който я защитавам е правилен! И за компютърните игри също говориш на сляпо... може и да имаш повече опит от мен, но не си прав. Като засегнеш някой, той се мобилизира и започва да действа по-креативно... Бих се радвал повече хора да стават като мен...

    Относно другото къде в да бъдеш себе си задължително включва да имаш принципи... или да ги спазваш? Точно тази тема налага принципите... И напротив, защо да си жалък като изневериш на принципите си? Нали имаш цел, която се явява по-важна от тях... Щом си си поставил такава цел, значи си наясно с това какво можеш и не можеш да направиш/пожертваш за постигането и... Лично аз също бих го направил!

    ПС. Много се радвам, че съм привлякъл вниманието и на по-трезво мислещи хора С този коментар нямам за цел да ти се мазня или каквото и да било. И още веднъж да ти кажа, очаквам да видя къде са ми грешките.
    An Evil Man


  24. #99
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Ще кажа само две думи , защото всички големи разбирачи взехте да го играете .

    Алабалапортокала - С какво показа ,че си по - добър (както казваш ти ) от Митком89 ? С нищо ! Изписа няколко реда в които правиш личностна характеристика на потребителя ,а по темата 2 реда . За какво пишеш изобщо , за какво се намисаш в спора като нямаш какво да кажеш по темата? Ей така, да се покажеш , да се самоизтъкнеш ли ?ХаХаХа бих казала аз на целия ти пост .Извод - Ненужен пост!

    Лиз - Ами ако ти кажа ,че във всеки втори твой пост има правописни грешки ?Тогава какво ? Ти за какво всъщност писа в темата ? Само , за да се заяждаш ли ? Не вървиш , защото дори и в едно заяждане не можеш да напишеш нищо интересно .


    Димитар-ак - за него какво ? Пак нищо . Бях изказала мнението си за него по - горе , което отново си остава същото. От нямане какво да каже , само едно +1 , като типичните пубери на по 14 - 15 години . Което съответно отново потвърждава мнението ми по - горе .

    До тук с простотиите , сега малко и за по - важното - темата!


    Валдес ...
    "Дай да убием и малкото симпатия с инфантилно поведение " и какво като стане така ? Дори е по - добре . Щом си инфантилен , такъв си си . Ще се преструваш 1 -2 -3 срещи ,а после какво ? Пък и един човек винаги се издава , когато се преструва . И какво следва? По - голямо разочарование от това ,че всъщност не познаваш човека до себе си .

    ""Баси дебила съм, как не се сетих по рано"" ако някой се усети чак на 20та среща за това наистина е дебил и е добре ,че го е осъзнал сам !!! А и сам е най - добре , ако щеш дори характера се оформя по - добре така .

    "Къде заробвам неопитните? " - как къде ? И какво тука си споделят проблема , ти им "помагаш" , те после излизат навън и го "разрешават " , сега добре . 1 - 2 -3 месеца така , а после какво ? Не може да се справя сам в ситуацията , не може да преценя сам кое е най - добре във връзката му . За какъв напредък ми говориш изобщо?

    "да, прилагам това което съм написал. Разбира се много по разчупено" - еми кажи голямата тайна де . Нека всички да научат как става номера гарантирано и да няма "тъпи теми " . Защо оставяш горките хорица да се мъчат . А и на мен като момиче ще ми е интересно да прочета .

  25. #100
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Греша, греша, греша, греша, греша. Че то било много лесно да се набеди човек в грешка. Ти може и да не твърдиш че си големия жребец, но в почти всеки твой пост виждам секс секс секс и ти си девствен ти си девствен ти си девствен, което е правопропорционално. Сякаш е голямата работа да правиш секс. Нищо особено, а просто начин за възпроизводство и извличане на удоволствие. Не е гордост, не е срам. Девствеността не е порок. Познавам момчета които не могат и не могат да го получат, не им върви и толкова. Нима трябва да ги виним затова или подиграваме? Аз мисля че е по важно това какво имаш на втория етаж, а не с колко ефтини курви си преспал. Защо четеш между редовете и защо извърташ така както ти е удобно?? Не си обективен. Добре знаеш каква е аудиторията в този форум и каква е средната възраст на повечето от пишещите. Който се е позаинтересовал нещо казваш? А нима пак не можеш да използваш монитора и клавиатурата за прикритие? Хайде сега. Не се прави на разсеяна ученичка. Добре знаеш какво имам впредвид. И за комплексите. Защо тогава подигравш девствените момчета? Уж си такъв уж си онакъв. 1 път 2 пъти, добре, но ти просто прекаляваш, а повторението говори именно за обратното. Че си комплексиран, защото само 1 комплексиран човек било то момиче или момче може да мисли девствеността за СРАМНА !
    За компютърните игри не говоря на сляпо а ти не можеш да разбереш значението на думите ирония и сарказъм. Защото компютърните игри и холивудските американски филми правят така че всяко изминало поколение да деградира с бясна скорост. Заради тях валдес трябва да прави такива теми и заради тях днешните момчета не могат да завържат 1 лаф че да разсмеят 1 момиче.

    Относно другото къде в да бъдеш себе си задължително включва да имаш принципи... или да ги спазваш
    Принципността и да спазваш принципите си означава да бъдеш себе си. Човек си изгражда принципи на базата на личността на която е, на неговото собствено "Аз", Не може едновременно да си принципен човек и да НЕ си себе си. Това е все едно да си пушач, но по принцип да не пушиш цигари. Парадоксално нали ? Е същото е това което казваш

    За грешките- ето една която виждам на прима виста в сегашното ти мнение.

    Те са мой връстници...
    Дааа, дааа, знам че допусната от бързината, осъзнавам го напълно. Време е да го осъзнаеш и ти !



    Поздрави !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си