.
Затворена тема
Страница 5 от 91 ПървиПърви 1234567891555 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 2269
  1. #101
    Любе, това трябва да го кажеш на митко, който почна да се прави на ощипана мома.
    Имам грешки и даже сам ги виждам, ама не натяквам на тоя-оня, че не пишат правилно и бъркат съседни букви на клавиатурата.

    Точно на мен тея работи ми помогнаха, защото след една връзка всичко ми се беше размазало и просто имах нужда от вкарване в релсите, което те направиха.
    Това, че един-двама човека не са намерили това, което търсят не значи, че съветите не струват.

    По вашата логика - давай сами да се учим на всичко. Нали за това сме хора - да си предаваме опит и да се развиваме.

  2. #102
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Аз че кажа 2 думи само, От мухата-слон.

    Послепис: Кефи ме факта че спориме едно и също в различни гледни точки.Защо спорим за тия работи къде вече си ги знаем и сме минали по тоя път?, а тия къде не ги знаят не пишат - смеят ли да пишат (Никой не се родил научен).Темата е за тези хора къде тепърва почват да свалят момичетата.А вие къде се правите на (кой съм аз) по тоя начин не им помагате, а точно обратното.

    Послепис 2:Тея хора които се хвалят че са правили секс, са пълни глупаци, а и тия къде си мислят че имат опит в живота.Айде сега изяжте ме - не ми пука да ви кажа честно.


  3. #103
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Митком89

    не поакзват
    - Страница 3 от темата

    найстина
    - Страница 3, същото мнение

    шнорлех
    - Страница 3, същото мнение

    Найстина
    - Страница 3, същото мнение

    В 1 мнение 4 грешки.

    сериозни неща случващи ми се
    Такъв израз може да използва рядко и то само в литературната реч. Иначе граматически е неправилно - Пак страница 3, но по долното ти мнение.

    с мисле[на] като на 13 - Страница 3, същото мнение

    обеждавам
    - груба правописна грешка, Страница 3, същото мнение

    непомня
    - пише се отделно, Страница 3...


    Спирам до тук. Защото не мисля да си губя времето да ти доказвам че и ти си човек който може да допуска грешки от бързина или от правописна, или граматическа гледна точка. Затова нападките и това че можеш да пишеш едва ли не перфектно, над съфорумниците са меко казано ИЗЛИШНИ !

    Поздрави !

  4. #104
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Алабалапортокала - С какво показа ,че си по - добър (както казваш ти ) от Митком89 ? С нищо ! Изписа няколко реда в които правиш личностна характеристика на потребителя ,а по темата 2 реда . За какво пишеш изобщо , за какво се намисаш в спора като нямаш какво да кажеш по темата? Ей така, да се покажеш , да се самоизтъкнеш ли ?ХаХаХа бих казала аз на целия ти пост .Извод - Ненужен пост!
    Това е форум, аз съм регистриран потребител и имам право на мнение. Същите въпроси мога да ти задам и аз. Ти къде се вреш между чука и наковалнята? И когато смятам че някой греши обичам да показвам къде са му грешките и това че не е хубаво да се мисли за перфектен, оплювайки другите потребители за грешки които и той допуска. Никъде не твърдя че съм по добър от митком, но че съм по опитен в някой отношения в него да. А ти престани да злобееш, а отговори на мнението, обори го с твърда теза и доказателства и тогава ще млъкна без ти да ми казваш. Дотогава, мненията ти си остават чист спам и доволно сухи.

  5. #105
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Alabalaportokala,само не ми лепи етикети.
    [size=7][b][u]fosse cos

  6. #106
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Цитирай Първоначално написано от Presley
    Alabalaportokala,само не ми лепи етикети.
    Елвис, аз не ги лепя, а ги натъртвам, за да може хора като тебе да ги забележат,прочетат и Усмислят. Понеже знам каква е утехата за такива като тебе ще ти кажа СПОКС. Не си единственият от стадото който сляпо се съгласява с всичко което му се предложи от менюто. Говорех в множествено число.

  7. #107
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Цитирай Първоначално написано от Presley
    Alabalaportokala,само не ми лепи етикети.
    Елвис, аз не ги лепя, а ги натъртвам, за да може хора като тебе да ги забележат,прочетат и Усмислят. Понеже знам каква е утехата за такива като тебе ще ти кажа СПОКС. Не си единственият от стадото който сляпо се съгласява с всичко което му се предложи от менюто. Говорех в множествено число.
    Момиче съм.
    Имаш грешна представа эа мен.Но си в правото си да иэраэяваш лично мнение.
    [size=7][b][u]fosse cos

  8. #108
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Алабалапортокала - С какво показа ,че си по - добър (както казваш ти ) от Митком89 ? С нищо ! Изписа няколко реда в които правиш личностна характеристика на потребителя ,а по темата 2 реда . За какво пишеш изобщо , за какво се намисаш в спора като нямаш какво да кажеш по темата? Ей така, да се покажеш , да се самоизтъкнеш ли ?ХаХаХа бих казала аз на целия ти пост .Извод - Ненужен пост!
    Това е форум, аз съм регистриран потребител и имам право на мнение. Същите въпроси мога да ти задам и аз. Ти къде се вреш между чука и наковалнята? И когато смятам че някой греши обичам да показвам къде са му грешките и това че не е хубаво да се мисли за перфектен, оплювайки другите потребители за грешки които и той допуска. Никъде не твърдя че съм по добър от митком, но че съм по опитен в някой отношения в него да. А ти престани да злобееш, а отговори на мнението, обори го с твърда теза и доказателства и тогава ще млъкна без ти да ми казваш. Дотогава, мненията ти си остават чист спам и доволно сухи.

    Къде видя ,че злобея? Май пак нищо не можеш да кажеш по темата и започваш с личните обиди.

  9. #109
    Само да ви питам - осъзнавате ли,че се карате за глупости?
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  10. #110
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Само да ви питам - осъзнавате ли,че се карате за глупости?
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Аз че кажа 2 думи само, От мухата-слон.

    Послепис: Кефи ме факта че спориме едно и също в различни гледни точки.Защо спорим за тия работи къде вече си ги знаем и сме минали по тоя път?, а тия къде не ги знаят не пишат - смеят ли да пишат (Никой не се родил научен).Темата е за тези хора къде тепърва почват да свалят момичетата.А вие къде се правите на (кой съм аз) по тоя начин не им помагате, а точно обратното.

    Послепис 2:Тея хора които се хвалят че са правили секс, са пълни глупаци, а и тия къде си мислят че имат опит в живота.Айде сега изяжте ме - не ми пука да ви кажа честно.

  11. #111
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Къде видя ,че злобея? Май пак нищо не можеш да кажеш по темата и започваш с личните обиди.
    Че и питаш. Я си прочети внимателно хейтърския пост. Няма да се научите. Май,юни или юли... имам какво да кажа по темата и го казах. Имах какво да кажа и на митком89 и го каза. Имам какво да кажа и на тебе: хейта ти е некачествен и плосък. Вземи пример от митком който хейтва, но като хората.

    А аз не знаех че се обиждаш, че и лично. Ехее работата е дебела. Значи наистина злобееш. Стани от компютъра, разходи се, вземи душ, измисли го и тогава се яви с ясно мнение.[/quote]

  12. #112
    Цитирай Първоначално написано от Presley
    ГЛЕЙ СА,ако си чук и със и беэ съвети - пак си оставаш чук.

    това е инстината за вселената

  13. #113
    За грешките ме разби признавам си.
    Докъто сме в този дух
    по опитен в някой отношения в него да
    3 грешки само в няколко думи

    Не е порок, но е срамно. Показателно е, че девствения индивид от мъжки пол не постига успех с жените. Което не е особенно приятно и го споменавам за да се види какви хора са на мнението на валдес! Хора без опит и практически тяхното мнение не е обективно. Чета между редовете и извъртам, защото имам такава възможност и го правя в рамките на казаното от другите. Това е начин да се видят думите им от друг ъгъл. Също така това ми помага да оставям на другите по-малък шанс за извъртане на думите ми... Аудиторията е знам и ако се залъжат от малки да вярват на такива форуми жална им майка... Братовчед ми регна този ник за да му се помогне по един проблем... След като видях какви хора би трябвало да му помогнат се отчаях... От тогава се опитвам да ги сложа на местата им! А как иначе да ползвам форума, без да съм зад компютър? Това беше някак безсмислено... Това за комплексите все още ме изумява... явно си си набил в главата някаква мисъл, че съм комплексар и си на път да ми го натякваш. А по твоята логика нали се сещаш какво означава това ?!? И в тази връзка. Само 1 комплексиран човек може да мисли, че 1 човек е комплексиран, защото мисли девствеността за СРАМНА! Виждаш ли как можем да се гоним до края на света? За компютърните игри съм адски съгласен... Защото половината в този форум са играли игри до 16-17 годишна възраст и са решили след това да започват да гонят момичета... / и аз съм играл като малък, но се усетих доста по-навреме /. И точно тях валдес трябва да ги вкарва в още по-измислен свят... където всичко е като на игра... спазваш това това и това и мисията изпълнена... моля ви се пак ставате смешни... Това че не могат да вържат 1 лаф да не би да е мои проблем??? Това за принципите доста го пресили! А не може ли аз да съм непушач по принцип, но да реша да запаля една цигара? Това ме прави да не съм себе си ли? Или да не пия алкохол по принцип и да пия 1 чашка... / следвам духа на твойте примери /. Явно не е толкова парадоксално нали ?

    Боби вие изпаднахте от дискусията още преди 5 страници... не се вживявай толкова...[/quote]
    An Evil Man


  14. #114
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Къде видя ,че злобея? Май пак нищо не можеш да кажеш по темата и започваш с личните обиди.
    Бла бла бла бла ...
    [/quote]

    O , Аз незнам кой хейтва и кой не . То се вижда по постовете . Незнам защо някой като каже истината и на който не му харесва започва да се прави на интересен . За това съм на мнението ,че трябва да оставя всеки да си блъска главата сам . Работата бих казала ,че не е никак дебела . Не смятай ,че се обиждам от някакъв прошляк от форума . Няма какво да си мисля . Интернет светът ми приключва и си остава там, когато си изключа компютъра. Сещаш ли се?

  15. #115
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89

    Боби вие изпаднахте от дискусията още преди 5 страници... не се вживявай толкова...
    [/quote]
    Ами ние с Боби май и двамата чакахме да видим колко още глупости може да напишете....Конкретно ти доста,богато въображение имаш...
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  16. #116
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Ами ние с Боби май и двамата чакахме да видим колко още глупости може да напишете....Конкретно ти доста,богато въображение имаш...
    Не съм съгласен с това, че сте чакали. Първо защото вие нямате какво да кажете, не се обосновавате и нямате никакви аргументи... просто се включвате за да трупате мнения или незнам и аз вече какво... Благодаря за проявения интерес към мен, това показва още веднъж колко интересна личност съм и ви го доказва и на вас! Освен богатото въображение имам и дар слово, което също се вижда...
    А и ако имахте какво да напишете съм сигурен, че щяхте да го напишете...
    An Evil Man


  17. #117
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Ами ние с Боби май и двамата чакахме да видим колко още глупости може да напишете....Конкретно ти доста,богато въображение имаш...
    Не съм съгласен с това, че сте чакали. Първо защото вие нямате какво да кажете, не се обосновавате и нямате никакви аргументи... просто се включвате за да трупате мнения или незнам и аз вече какво... Благодаря за проявения интерес към мен, това показва още веднъж колко интересна личност съм и ви го доказва и на вас! Освен богатото въображение имам и дар слово, което също се вижда...
    А и ако имахте какво да напишете съм сигурен, че щяхте да го напишете...
    Олии.........ти ли ще ми кажеш имам ли нещо да кажа или не? Аз вече казах преди това каквото имах да кажа - според мен темата е полезна,защото във форума е пълно с хора,които питат за тези наглед "елементарни" неща.Имай си го дар словото,ама го използвай в правилна посока.Интересен си да, и съм сигурна ,че и някой психиатър ще прояви интерес към теб...
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Олии.........ти ли ще ми кажеш имам ли нещо да кажа или не? Аз вече казах преди това каквото имах да кажа - според мен темата е полезна,защото във форума е пълно с хора,които питат за тези наглед "елементарни" неща.Имай си го дар словото,ама го използвай в правилна посока.Интересен си да, и съм сигурна ,че и някой психиатър ще прояви интерес към теб...
    Олии........ ти си момиче ?!? А аз се чудих защо ти липсват обосновките... Моя личен психиатър проявява много интерес към мен и кво? Доволна ли си? И пак ще оспоря глупостта, че темата не е грам полезна, обосновах се хиляда пъти... Кое къде ще използвам все още си е моя работа
    An Evil Man


  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Олии.........ти ли ще ми кажеш имам ли нещо да кажа или не? Аз вече казах преди това каквото имах да кажа - според мен темата е полезна,защото във форума е пълно с хора,които питат за тези наглед "елементарни" неща.Имай си го дар словото,ама го използвай в правилна посока.Интересен си да, и съм сигурна ,че и някой психиатър ще прояви интерес към теб...
    Олии........ ти си момиче ?!? А аз се чудих защо ти липсват обосновките... Моя личен психиатър проявява много интерес към мен и кво? Доволна ли си? И пак ще оспоря глупостта, че темата не е грам полезна, обосновах се хиляда пъти... Кое къде ще използвам все още си е моя работа
    Тцтцт...Ами какво ти каза личния ти психиатър за злобата и коплексите?Да ги избиваш във форума? Умно....тука никой не те знае какъв си и можешда се правиш на голямата работа.Разбиирам...
    П.С.Щом на теб не ти е полезна темата,не я чети.На други може да помогне.
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  20. #120
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer

    Тцтцт...Ами какво ти каза личния ти психиатър за злобата и коплексите?Да ги избиваш във форума? Умно....тука никой не те знае какъв си и можешда се правиш на голямата работа.Разбиирам...
    П.С.Щом на теб не ти е полезна темата,не я чети.На други може да помогне.
    Личния психиатър ми каза, че има един форум пълен с глупаци...
    Злобата си е много добър спътник в живота мога да ти кажа... Сигурно ще съм комплексиран, щом ви храня всичките, значи съм сууууууууупер комплексар... Да ви имам логиката... Дайте и аз да я прочета тая тема "Класификация на личността според постовете в умрелия форум". Разбираш... щом разбираш обясни ми на мен комплексирания и неразбиращия... защото аз от 10 страници насам само ви обяснявам, а вие нищо не вадите... май вие сте комплексираните, че и ви е страх да си отстоявате мненията...

    ПС. Темата ми е полезна, защото виждам колко елементарно мислите... И се очаква ДЕЦА като ВАС да оправят проблемите на другите... Чак се очудвам до къде я докарахме...
    An Evil Man


  21. #121
    Цитирай Първоначално написано от mitkom89
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer

    Тцтцт...Ами какво ти каза личния ти психиатър за злобата и коплексите?Да ги избиваш във форума? Умно....тука никой не те знае какъв си и можешда се правиш на голямата работа.Разбиирам...
    П.С.Щом на теб не ти е полезна темата,не я чети.На други може да помогне.
    Личния психиатър ми каза, че има един форум пълен с глупаци...
    Злобата си е много добър спътник в живота мога да ти кажа... Сигурно ще съм комплексиран, щом ви храня всичките, значи съм сууууууууупер комплексар... Да ви имам логиката... Дайте и аз да я прочета тая тема "Класификация на личността според постовете в умрелия форум". Разбираш... щом разбираш обясни ми на мен комплексирания и неразбиращия... защото аз от 10 страници насам само ви обяснявам, а вие нищо не вадите... май вие сте комплексираните, че и ви е страх да си отстоявате мненията...

    ПС. Темата ми е полезна, защото виждам колко елементарно мислите... И се очаква ДЕЦА като ВАС да оправят проблемите на другите... Чак се очудвам до къде я докарахме...
    Щом злобата ти е спътник в живота ясно защо си такъв....Но позволи на нас,децата,да се радваме, че не търсим сламката в чуждото око,а не можем да видим гредата в своето...Толкова ли те е яд,че някой разбира и се опитва да помогне на другите,докъто ти само нареждаш и "остроумничиш"? Децата като нас са бъдещето,а тези като теб - да кажем, че един лузър повече или по-малко не е от голямо значение...
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  22. #122
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    sweet_sorcerer - Не знаех, че си момиче

    mitkom89 - Ти имаш ли 20 години, или си още на 19 , Всички видяхме простотиите ти,Видях ме, че можеш да правиш сек,Разбрахме, че имаш огромен опит в всички отношения в живота , Видяхме че си злобар,и най-важното разбрахме, че с това си постигаш целите.Защо изобщо пишеш в темата, когато имаш такава злоба.Когато не ти изнася темата напиши си отрицателното мнение,ама за какво се заяждаш.
    А, от къде прицини, че твоето мнения е напълно вярно.Не, аз просто нямам думи, или някои те излъгал, че имаш дар и такива работи, или се мислиш за най-великия,Кой знае в живота колко си надменен.

    Послепис: Каквото и да кажеш, мен слабо ме интересува.А пише ли някъде, че съм дете,за да слагаш под общ знаменател "батко"
    Пак го казвам,много е лошо да се правиш на велик(кои съм аз).

  23. #123
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Щом злобата ти е спътник в живота ясно защо си такъв....Но позволи на нас,децата,да се радваме, че не търсим сламката в чуждото око,а не можем да видим гредата в своето...Толкова ли те е яд,че някой разбира и се опитва да помогне на другите,докъто ти само нареждаш и "остроумничиш"? Децата като нас са бъдещето,а тези като теб - да кажем, че един лузър повече или по-малко не е от голямо значение...
    Радвайте се... Яд ме е, че този който се опитва да помогне НЕ РАЗБИРА!!! Ако разбираше, нямаше да има такава безсмислена тема! Точно за това ме е яд. А и на всичкото отгоре е сложена във Важни, което е пълна простотия! Просто искам Валдес да се извини, че е направил тъпата тема и е заблудил хората и темата да се махне... То именно заради деца като вас България е в такова положение в момента... и точно с вас аз не виждам бъдещето...

    Боби на 19 съм. Защо да не пиша в теми след като имам злоба? И не съм казал нищо невярно! Просто ви показвам нещата от друг ъгъл... те са си все същите, но вие отказвате да погледнете. Коне с капаци! И къде аз се заяждам още веднъж питам? Като заяжданията и обидите срещу мен струят от почти всяко ваше мнение...
    Не е напълно вярно. Но е по-реално и същевременно вярно от другите и това го доказах в милион постове вече... Докъто вие не защитихте вашите мнения, което ги прави необосновани! Видяхме, че нямаш думи!!! Във всеки твой пост го виждаме. Не съм най-великия, но съм голям / не на възраст, а като персона /! Колкото да ви е яд, ДА аз съм голям!!! Може и надменен да съм, но вървя напред и се развивам и МАЧКАМ такива като вас... Деца сте, съдя го по начина ви на изразяване и начина по който се впрягате за най-малкото! И аз все още съм малък на години, но не се държа като дете!!!
    Пак го казвам, АЗ съм голям. Като не ти изнася оплачи се на родителите ти!!!
    An Evil Man


  24. #124
    На 18 съм и съм девствен. Имам чувството, че нещо не ми е наред, уж тва правя, онова правя и уж го правя като хората - лафя с момичета, струвам им се приятен тип щом и те се задържат да си ляфят с мене, даже някои и ме харесват, но проблема излиза от там, че дисциплината ми често пречи на това да разкривам чувствата си. През живота съм си имал само една единствена среща с момиче, както хората си беше всичко - поканих я на кафе, забавлявах я с малоумни и широко разливащи се теми както авторът опътва новаците да правят - сякаш и задържах вниманието ма то кво излезе. Уж щеше да излезе нещо ама уй - нищо не стана. После не знаех кво да я правя след срещата - да я поканя на нова или да чакам ответна реакция, сякаш чакам някоя да поеме инациативата в свои ръце, а не аз да действам. А не умея да действам просто щото чувствам неувереност. Тя сякаш идва от тва, че вече цял живот си стоя девствен, а тва ми създава куп комплекси. Комплекс, че не умея да прая нищо като хората, че живота ми губи смисъл гледайки в перспектива и се депресирам от факта, че сякаш никога няма да мога да тръгна с момиче именно поради смотаната си дисциплина да не умея да разкривам чувствата си. Е това най-много ми пречи. То страха да поканя момиче на среща го преодолях, разбрах че лесно става ма от там нататък кви филми да вкарам, че да вземе да ми върже нещо. Ебаси, създавам впечатление на перфектното момче - скромен па и красив (да, красив съм май) и никак не съм надут и като цяло ква файда. Връзвам приказката, ама не знам как да кажа "ХАРЕСВАМ ТЕ, ебаси колко си хубава". Да си намеря момиче за мен просто е по-сложно от колкото и най-сложния възможен изпит на тоя живот. И ебаси (съжалявам за таваталогията) ма къде е цаката да направя така, че да кажа на момиче, че го харесвам, ма да го кажа ей така - по готин начин, че да не се изложа ако вземе да ме отреже. Ей да, тва е големия проблем - никой не обича да се излага, а аз се страхувам от тва най-много. И що ще се питате - ми щото мисълта е сдухваща. Сдухвам се от мисълта някое момиче да усети, че явно не мога да свалям по подхдящ начин и веднага да разбере и да си помисли "тоя май никога не е ходил с момиче" и да ме отреже именно заради тва.
    А то е ясно, че момичетата избягват девствени момчета - що ли? Ми щот знаят, че девствените са загубеняци или поради девствеността си на такава възраст явно са много много загоряли и главната им цел сякаш е да вкарат коя да е в леглото колкото вече да се оттърват от шибаната девственост. Та именно поради тва никое момиче не предпочита благи и хрисимки момчета, които заради кроткостта на характера си и притеснението от неопита да вържат свалка биват отбягвани щото момичето не иска да знае, че е спасителен вариант и надежда за някой загубеняк. Щото в днешния свят момичетата са с нагласата, че пича с който ще тръгнат не трябва да е девствен отчаян лузър, за който предполагат, че целта му е да ги свали не щото са красиви, ми щото чака с нетърпение да си легне с каквото и да е в крайна сметка само, за да загуби проклетата си девственост най-накрая. А мацката пък не желае да се чувства така, сякаш е от достатъчно сдуханите, че да бъдат свалени от смотаняк. И тва е причината да не обръщат внимание на момчета като нас. Та въпроса ми като заключение в крайна сметка е как да не се издаде човек, че е девствен и че няма опит така, че да му върже? А, само на този последен въпрос ми отговорете, та да знам как да не си загубя тотално надеждата вече.

  25. #125
    Това, че си девствен не означава нищо, бе.
    А защо казваш, че си девствен. Дръж го в мистерия - хем така, хем онака.
    Директно ли те питат?

    Точно това е проблема, всъщност.. Не начините, ами именно САМОУВЕРЕНОСТТА.
    А тя се добива с контакти, вече...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си