.
Затворена тема
Страница 12 от 91 ПървиПърви ... 289101112131415162262 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 2269
  1. #276
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от BeatIt
    А ако не ме пита колко ? Апък нея никога немога да я видя сама ..
    Ами ... виж сега .. ако щях да намажа нещо бих се замислил повече ама нито познавам мацето нито ще намажа нещо. Ако ти измисля стратегия ще е грешна защото не я познавам - в този случай губиш ти, а аз нищо не печеля. Ако пък успееш да я опъ*** ти ще си на 6, а аз пак съм на нула. Нямам нито стимул да мисля, нито пък това дето ще го измисля ще е на 100 % вярно.
    Като общовалидно мога да ти кажа че ако само си траеш 100% нищо няма да стане - ако се пробваш има поне 50% вероятност да успееш.
    Пробвай се ....

  2. #277
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Цитирай Първоначално написано от BeatIt
    А ако не ме пита колко ? Апък нея никога немога да я видя сама ..
    Ами ... виж сега .. ако щях да намажа нещо бих се замислил повече ама нито познавам мацето нито ще намажа нещо. Ако ти измисля стратегия ще е грешна защото не я познавам - в този случай губиш ти, а аз нищо не печеля. Ако пък успееш да я опъ*** ти ще си на 6, а аз пак съм на нула. Нямам нито стимул да мисля, нито пък това дето ще го измисля ще е на 100 % вярно.
    Като общовалидно мога да ти кажа че ако само си траеш 100% нищо няма да стане - ако се пробваш има поне 50% вероятност да успееш.
    Пробвай се ....
    Мерси..Ще се пробвам..

  3. #278
    Ако не можеш да я убедиш, объркай я.

    Сваляча не трябва да работи върху разума на жената, а само върху емоциите и. И тя не трябва да знае какво става с нея. В момента, в който момичето почне да се замисля.......лошо за пича.

    Цаката е в подсъзнанието, не в съзнанието
    http://moetogadje.com/link.php?id=1555 - Тук е моето гадже

  4. #279
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от Jazzer
    Ако не можеш да я убедиш, объркай я.
    Сваляча не трябва да работи върху разума на жената, а само върху емоциите и. И тя не трябва да знае какво става с нея. В момента, в който момичето почне да се замисля.......лошо за пича.
    Цаката е в подсъзнанието, не в съзнанието
    Това е така ! Лошото идва когато се 'събуди'. Тогава ти си достатъчно влюбен , а на нея въобще не и пука.

  5. #280
    Всяко момиче/жена има различен вкус?
    Не бъди безразличен бъди различен или по точно БЪДИ СЕБЕ СИ!

    ПС.Дано да сте ме разбрали, може би за мойте години (14) не разбирам още нищо но мисля че "mitkom89" е прав(дано не бъркам никнейма).

  6. #281
    Каква мамематика бе хораа използвайте езика на химията, все пак всичко става на хормонална основа а хормоните са си химически вещества таа пробвай с химически рими от сорта на твоите очи са сини като купро тартарат и изчистено зелени като меден (II) сулфат
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те. . .
    Душата ми се моли,
    дете, душата ми се моли . . . !

  7. #282
    "Знаеш ли онзи ден с Митко ходихме на концерта на Металика. Беше супер яко, металика ми е една от любимите групи. А Митко пък видя един негов стар съученик, та отидохме в "Бай Гроздан" да се видим. Аз се запознах с него, страшно забавен човек, прилича малко на Майкъл Джордан и Бил Клинтън едновременно. Да се върна към концерта - около 3 часа класика и добро настроение. Съученика се казваше Янко, веселяк и половина, преди няколко дена се върнал от Африка. Спомням си че аз исках като малък да отида там, защото ми е интересно да науча за зулусите и техните обичаи. А искам да видя и слон. Което ми напомня че майка ми има колие от слонова кост....."
    Аз лично не бих се впечатлила ако някое момче ми говори около 15 мин. без да ми дава думата. Момичетата обичат да бъдат изслушвани.
    Sha_ля..ля!
    It's summer.time!

  8. #283
    Аватара на Van4y
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pleven d'gee
    Мнения
    122
    Цитирай Първоначално написано от Sarityyy
    "Знаеш ли онзи ден с Митко ходихме на концерта на Металика. Беше супер яко, металика ми е една от любимите групи. А Митко пък видя един негов стар съученик, та отидохме в "Бай Гроздан" да се видим. Аз се запознах с него, страшно забавен човек, прилича малко на Майкъл Джордан и Бил Клинтън едновременно. Да се върна към концерта - около 3 часа класика и добро настроение. Съученика се казваше Янко, веселяк и половина, преди няколко дена се върнал от Африка. Спомням си че аз исках като малък да отида там, защото ми е интересно да науча за зулусите и техните обичаи. А искам да видя и слон. Което ми напомня че майка ми има колие от слонова кост....."
    Аз лично не бих се впечатлила ако някое момче ми говори около 15 мин. без да ми дава думата. Момичетата обичат да бъдат изслушвани.
    ха да ама по срамежливите само мълчат
    Live In Peace!And Fu*k The Police!!!
    Jena i kola ne vartqt li dupe... ne mi gi xvali

  9. #284
    Zna4i az dori ne po4etoh vsi4ko no o ne6tata koito pros4etoh neznam kak momi4etata sa saglasni sas tova mom4e da se konti pove4e ot mom4e kak kade kakvo sas kakvo obleklo i gluposti.Az 6te kaja ne6to koeto e s nqkolko dumi a ne stihotvornie: Za da se haresate prosto trqbva da badete sebe si ako momi4eto ne vi haresva takiva kakvito ste prosto trqbva da napravite kra4ka napred i edin den 6te namerite 4oveka koito vi haresva ot tova koeto ste za6toto e po vajno ne kak izglejda6 a kakva du6a ima6.
    Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !

  10. #285

  11. #286
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от LetTheMusicTalks
    Just be yourself!
    +1
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  12. #287
    Прочетох доста хубави неща,но и доста глупости.НЕ прегледах всички страници защото са адски много но повечето ги видях.Тъ така....

    Всичко е важно според мен.И външния вид и чувството за хумор и как се държиш с нея и какво ти е самочувствието и жестовете които й правиш и подаръците..Всичко.
    Затова влагайте във всичко направено доза мисъл и обмисляйте всеки ход после да не си чукате главата. Бъдете добри и казвайте всичко директно

  13. #288
    Цитирай Първоначално написано от lpfc1936
    Всичко е важно според мен.И външния вид и чувството за хумор и как се държиш с нея и какво ти е самочувствието и жестовете които й правиш и подаръците..Всичко.
    Затова влагайте във всичко направено доза мисъл и обмисляйте всеки ход после да не си чукате главата. Бъдете добри и казвайте всичко директно
    И аз съм на това мнение .. все пак вече всичко е до снимки .. а човек на снимки е съвсем различен .. и е доста нужно,за да впечатлиш някого на първа среща е да бъдеш такъв какъвто си .. не с превземки и тем подобни .. Просто бъди себе си !
    Много малко е нужно,за да видиш,че си жалък .. че амбициите ти са големи,а ти си МАЛЪК ..

  14. #289
    Цитирай Първоначално написано от lpfc1936
    Всичко е важно според мен.И външния вид и чувството за хумор и как се държиш с нея и какво ти е самочувствието и жестовете които й правиш и подаръците..Всичко.
    Затова влагайте във всичко направено доза мисъл и обмисляйте всеки ход после да не си чукате главата. Бъдете добри и казвайте всичко директно
    =D> Е т'ва е!
    Sha_ля..ля!
    It's summer.time!

  15. #290
    определено начина не е като седите пред компютъра и питате съфорумници.....
    Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място!

  16. #291
    хора не искайте да бъдете някви луди свалячи ... просто не е тва начина ...като например начина , който е представил автора ! просто НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ! като си харесате момиче си кажете " аве кво ма боли к*ра....да не е няква миска ТВА СА ПРОСТО МОМИЧЕТА.... вземете се в ръце и не търсете съвети как да си прекарвате живота от интернет... !
    Роден в амвона на свинята,
    в мир живея с миризмата
    и със другите прасета -
    мамка и, съдба проклета!

  17. #292
    Цитирай Първоначално написано от Sarityyy
    Цитирай Първоначално написано от lpfc1936
    Всичко е важно според мен.И външния вид и чувството за хумор и как се държиш с нея и какво ти е самочувствието и жестовете които й правиш и подаръците..Всичко.
    Затова влагайте във всичко направено доза мисъл и обмисляйте всеки ход после да не си чукате главата. Бъдете добри и казвайте всичко директно
    =D> Е т'ва е!
    е Знам че е тва 10х :P

  18. #293

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    plovdiv :)
    Мнения
    76
    БРАВО много добра тема Видях в коментарите че щяло да има още една тема ще ми бъде интересно да е прочета и нея

  19. #294
    Не, не и НЕ!!! Ако на среща постоянно мислиш за някакви правила, които си прочел някъде си и незнайно от кой си... загубен си! За това просто се отпуснете, измислете горе долу какво може да говорите и това е! Единственото, с което съм съгласен тук е, че трябва да имаш самочувствие(не прекалено) и добра нагласа за развитието на нещата!

  20. #295
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Шапка свалям на Автора.Браво на темата,дано някои модератор да се трогне и да я направи Важна тема,тая тема е 100 процента учител за новаците къде питат , как да сваля момиче/момче,Всичко е описано от-до.
    +1

  21. #296

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    121
    направи челна стойка
    Когато Калигула вкарал коня си в Сената, всички коне в Рим се окуражили...

  22. #297
    Аватара на Riva
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Валхала
    Мнения
    405
    Do a barrel roll!

  23. #298

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Gabrovo, Bulgaria
    Мнения
    11

    Още нещо

    темата е мн добра и мн полезна, но има и още нещо.... Според мен за да накараш едно момиче/момче да се влюби в теб трябва той/тя да ти обраща поне малко внимание! Иначе ще е мн трудно, даже невъзможно
    Usmihni se na jivota, nishto che ponqkoga e gaden...!

  24. #299

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Gabrovo, Bulgaria
    Мнения
    11
    Цитирай Първоначално написано от padnaloblak
    определено начина не е като седите пред компютъра и питате съфорумници.....
    ..
    Прав си "падналоблак" но все пак не може постоянно да искаме да сме заедно с момичето... това става досадно и я кара донякаде да ни намрази...
    Usmihni se na jivota, nishto che ponqkoga e gaden...!

  25. #300

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Gabrovo, Bulgaria
    Мнения
    11

    Re: Как да се харесаме на момиче?

    Цитирай Първоначално написано от Equaleyes
    Хей, знаеш ли че прическата ти/очите ти/усмивката ти/изражението ти/зъбите ти ми напомнят на Бъгс Бъни/Прасчо/Моджо Джоджо/Барни....

    НИКОГА НЕ ГО ПРАВЕТЕ...
    Съгласен съм... По-скоро ще го приеме като обида, отколкото като шега! Дори с шеготвит тон не е умесно...
    Usmihni se na jivota, nishto che ponqkoga e gaden...!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си