.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 84
  1. #1
    Аватара на selens
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    `In Hell`
    Мнения
    1 041

    Ако детето ви .... ?

    Хрумна ми един малко тъпичък въпрос но все пак ще питам младите майки
    Ако детето ви посещава форум като този и вие разберете ще четете ли мненията му ?

  2. #2
    Определено
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    О, и още как. Всъщност моят компютър е доста отворен за родителите ми, ако решат да четат. Добре, че не разбират особено.....

  4. #4
    ОххОХОО, баща му определено е добър приятел с компютрите и технически грамотен.. според вас дали изобщо ще спра да следя дъщеря си например..
    ма нз дали ще имам смелостта да чета
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  5. #5
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    А това е много кофти въпрос Зависи от пола на детето. Ако е момче ще чета как се хвали с колко е бил Обаче момиче ще е страх да не се натъкна на тема бях със 3ма и може да съм бременна Добре че мозилата трие цялата хронология и съм почти инкогнито


  6. #6
    Ще чета, да. Ако му/й знам ника...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  7. #7
    И без да знаеш пак можеш мн неща да правиш :Р
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    Разбира се, то предвид, че масово се пускат снимки, споделят се възрасти, имена, подробности от личния живот, за една майка няма да е трудно да сметне 2 и 200.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  9. #9
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Не знам аз ако имам деца няма да се интересувам от сексуалният им живот а вече масово само за това се говори.


  10. #10
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Ох, след като моята майка ме чете и търси из Гугъл, не ща дори да си помислям за бъдещите родители.
    Анонимност в Интернет - мит!

    ПП: Тя ме разпознала по някакъв си аватар, за Бога!

  11. #11
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Ох, след като моята майка ме чете и търси из Гугъл, не ща дори да си помислям за бъдещите родители.
    Анонимност в Интернет - мит!

    ПП: Тя ме разпознала по някакъв си аватар, за Бога!
    ужасно е добре че не пишеш в раздел секс


  12. #12
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Пхах, знаеш ли колко ме интересува.
    Майка ми е един от най-близките ми хора, но просто мразя да прави нещо, когато съм й забранила. Да ми се рови из най-личните чувства и художествените излияния - е, не!

    ПП: Беше ми разпечатала блога преди време
    Спирам.:Д

  13. #13
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Еми зависи....ако случайно попадна на нещо интересно ще го прочета.....но да тръгна специално да го търся в нета не..... Както и на мен няма да ми е приятно майка ми да направи такова нещо...
    Абе като се замисля...сега мисля така,ама като стана майка мнението ми може и да е друго...

  14. #14
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Много ясно, че ще чета ако имам (живот и здраве) дете/деца. На толкова простотия съм се начел в тоя форум, че няма накъде повече.

  15. #15
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Много хубав въпрос.... дам определено ще чета и ще давам идеи и съвети ако ме пита по дадени проблеми(и ест ако мога да отговоря)
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Не.Определено бих се дразнила ако родителите ми четат какво пиша из интернет, не защото е тайна, а защото всеки има право на лично пространоство->съответно не искам да го прилагам и спрямо децата си.
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  17. #17
    Впрочем, това е един доста добър начин да се види дали навън отрочето е същото, каквото и вкъщи. И дали лъже родителите си.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  18. #18
    Няма да чета.Какъв родител трябва да съм,че да се налага да ровя из сайтове и форуми за да разбера какво е детето ми!?

  19. #19
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Да

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от masal
    Няма да чета.Какъв родител трябва да съм,че да се налага да ровя из сайтове и форуми за да разбера какво е детето ми!?
    Нужно ли е да казвам, че много родители не си познават децата?
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  21. #21
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Бих, чела, но не бих се месила в смисъл, че не бих му казала, че го чета. Ако има нещо, което не ми харесва ще си го коригирам.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    и аз бих ги чела..

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    Еми зависи....ако случайно попадна на нещо интересно ще го прочета.....но да тръгна специално да го търся в нета не..... Както и на мен няма да ми е приятно майка ми да направи такова нещо...
    Абе като се замисля...сега мисля така,ама като стана майка мнението ми може и да е друго...

  24. #24
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Няма да чета,никога!Се пак се надявам децата ми да са възпитани и отговорни като мен и да нямам проблеми!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  25. #25
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Много е относително. Никои незнае как би реагирал в дадена ситуация.
    Може би бих чела от любопитство, а ако попадна на нещо, което не е правилно и грешно за детето ми ще реша как да постапя най-правилно според ситуацията.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си