.
Отговор в тема
Страница 53 от 63 ПървиПърви ... 343495051525354555657 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 1566
  1. #1301
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението

    Зависи все пак и какво търсиш, но не знам където и да търсиш да има рокли под 200лв.
    Съгласна съм с това.
    Вероятно с няколко дни ровене из целия Асеновград и всяко едно възможно магазинче в него можеш да си намериш изгодно нещо хубаво. Не съм ходила там за рокли, но в интернет сайтовете са наистина ужасни. Но съм твърдо убедена, че с много ровене и малко оригинална идея винаги ще се намери нещо хубаво. Наистина повечето рокли са шити там. Няма как всички шивачки там да черпят идеи от цигански сватби и концертите на планета - все ще има някоя различна.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #1302
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Съгласна съм с това.
    Вероятно с няколко дни ровене из целия Асеновград и всяко едно възможно магазинче в него можеш да си намериш изгодно нещо хубаво. Не съм ходила там за рокли, но в интернет сайтовете са наистина ужасни. Но съм твърдо убедена, че с много ровене и малко оригинална идея винаги ще се намери нещо хубаво. Наистина повечето рокли са шити там. Няма как всички шивачки там да черпят идеи от цигански сватби и концертите на планета - все ще има някоя различна.
    Наистина не мога да отрека, че видях там много кич. Отначало се ужасих, но моята рокля нямаше нито камъни, нито лъскави бродерии, беше супер изчистена. Все пак там ще ти направят каквото искаш за да ти вземат парите. Аз смених горния плат на роклята със сатен и се получи много по-хубаво, отколкото оригиналът.
    А преди 2 г. роклите в Сф бяха по 1000лв и бяха шити а Асеновград.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #1303
    А там шият ли ти ги по твоите размери, или веднага я купуваш?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1304
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Обувките ми обаче излязоха супер изгодно. И тея от бала не мога да си ги нося сега, не защото са толкова ненормални че не стават за носене, просто си ги обичам и ме е жал. :Д Държа си ги в кутията в гардероба. Може и да изляза лятото някъде с тях, те са страшно нежнички. Много им се радвам. В началото си бях харесала два чифта реплики на Кристиан Лубутен по 300 кинта единия чифт :Д Баща ми каза "ти луд ли?!" И то точно преди 2-3 години нямаше как да си намериш из магазините сандали за бал различни от типичните гнусни сребристи и златисти сандали с камъни, които ненавиждам. Майка ми накрая видя, че ще си остана без обувки и ме завлече в Шумен против волята ми и от там си ги харесах съкровищата. Имат много нежен плат, както и роклята ми е ефирна и си подхождаха, въпреки че въобще не са в мой стил. Моят стил за обувки е по-скоро кожа и шипове.
    И аз много харесвам на Лубутен моделите с шипове? ти от Шумен от къде си ги взе? какви са? за колко пари? имаш ли снимка? постни моля те <3


  5. #1305
    Аз исках това чудовище за бала

    и това за изпращането

    От Шумен си ги взеех от гарата като тръгнеш нагоре по уличката с магазинчета и кафета - единствената улица в Шумен, която знам :Д по посока хотел Мадара мисля .. има в дясната страна доста магазинчета с обувки и дрешки, това моето е или най-първото възможно за обувки, или второто максимум. Но беше преди 3 години почти :Д не си намирам снимка само на тях.. съвсем прост модел са, нямат платформи (съвсем не в мой стил) и представляват две прехлупващи се ленти ефирен плат захванати с метално кубче с камъчки по него на мястото на прехлупването. После видях доста хора с такива, включително едно момиче с розови :Д 50 лв ми струваха
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #1306
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Моята пък беше от Асеновград, 230 лв беше. Честно казано, не съм си правила невероятните планове, харесах я , стоеше и добре, купихме я и - твай. Винаги има рокли там,стига да знаеш какво да търсиш. За останалите има шивач.
    maDamn

  7. #1307
    При мен не става. Пробвах модела на роклята ми, а тя е къса, аз съм издължена и ми беше твърде къса - изглеждаше гротескно. Останалите части също не ми бяха добре беше правена за по-ниско момиче от мен и по-набито, с по-големи гърди. На мен ми стоеше като подарена. Да не споменавам и че е от различен плат и изглеждаше по коренно различен начин в крайна сметка. Винаги е по-добрият избор да я ушият специално за теб.
    В този моя магазин имат по една от модел ей така налична и ти шият по твои размери почти винаги, но се случва да продадат и готовата.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #1308
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    А там шият ли ти ги по твоите размери, или веднага я купуваш?
    Не знам за всички магазини, защото там, където нищо не ми харесваше, дори не съм питала. Магазинът, от където си купих моята имаше мостри на манекените. После ти взимат мярка и ти я шият в цвят и размер, които искаш. Моята рокля беше булчинска. Не си представяйте онези големи рокли като торти, супер изчистена рокля си беше и много ми хареса. Беше бяла, сатен и отгоре шифон. Показаха ми мостри, харесах си цвят, но вместо шифон ми сложиха още един сатен. Воал не поръчах и ми го приспаднаха от цената на роклята. След около месец имах дата за корекции и получаване. Пробвах я, подкъсиха ми я според обувките, защото е дълга до долу и ми я коригираха на места. В същия ден си я взех.

    Обслужването беше качествено, дизайнерката беше в магазина и обръщаше внимание на всички момичета като ги съветваше и им обясняваше кое как може да се направи по техен вкус. Излезе ми много по-евтино, отколкото ако си я бях купила от София, където дори не си харесах нищо.
    Не исакх да ходя при шивач, защото исках да видя все пак отначало каква е самата рокля, а не да си представям нещо и накрая шивача ако не го направи както съм искала, да ме е яд.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #1309
    ^ И аз така. Само, че аз се оказах късметлийка и имаха в склада точно моят цвят. Коригираха ми само дължината и след няколко часа си я взех. Мисля, че беше около 300 лева.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  10. #1310
    Да, значи на принципа на моя магазин. Прекрасно е че и дизайнерката е била там. При мен имаше само една доста надута продавачка. :Д Но наистина е голям бонус да виждаш как ще изглежда и да знаеш, че реално МОГАТ да го направят това. Аз имах големи терзания преди да видя моята, защото съученичките ми всички бяха разочаровани и плакали на първа проба, а аз не знаех дали цветът ще ми хареса. Имаха 5-6 различни цвята лилаво и като ми покажат едно малко прозрачно лилаво платче, аз трябва да си представя как би стоял този цвят на рокля от 4 различни вида плат, всеки по няколко слоя, а и дали няма да е прекалено, цялата рокля в ярко лилаво.. мислех даже да я правя черна с лек лилав акцент, а всъщност е точно обратното - лилава с лек черен акцент :Д... и всъщност се влюбих като я видях.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #1311
    Повече от фен Аватара на DeHu
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    457
    Джоли,това пък чак да плаче някоя на първа проба ми се вижда прекалено.Големи драми са покрай тоя бал,сякаш това е най-значимото събитие в човешкия живот,а пък то като дойде осъзнаваш,че си можела да минеш без половината от нещата,за които иначе си изхабила толкова нерви.За себе си да кажа,че не си харесах нищо по магазините,но пък и не съм обикаляла много,а до Асеновград да се разкарвам за една рокля ми се видя прекалено.Отидох при една шивачка,позната на чичо ми и имах страхотен късмет,защото жената работи уникално и не ми взе луди пари,а роклята изглеждаше точно както беше запланувана.Аз лично изобщо не съм се притеснявала за каквото и да било около бала,даже за моя изненада майка ми,която иначе не се интересува особено много от типично женските неща,ме пришпорваше непрекъснато да проверявам какво става с роклята, чудеше се къде ще ходя да ми правят косата,ще се гримирам ли някъде и т.н.С две думи-по-кротко я карайте,момичета,защото както и да сте облечени по-важно е да си изкарате добре.

  12. #1312
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Да, значи на принципа на моя магазин. Прекрасно е че и дизайнерката е била там. При мен имаше само една доста надута продавачка. :Д Но наистина е голям бонус да виждаш как ще изглежда и да знаеш, че реално МОГАТ да го направят това. Аз имах големи терзания преди да видя моята, защото съученичките ми всички бяха разочаровани и плакали на първа проба, а аз не знаех дали цветът ще ми хареса. Имаха 5-6 различни цвята лилаво и като ми покажат едно малко прозрачно лилаво платче, аз трябва да си представя как би стоял този цвят на рокля от 4 различни вида плат, всеки по няколко слоя, а и дали няма да е прекалено, цялата рокля в ярко лилаво.. мислех даже да я правя черна с лек лилав акцент, а всъщност е точно обратното - лилава с лек черен акцент :Д... и всъщност се влюбих като я видях.
    Мои приятелки също имаха проблеми с някои шивачки, продавачки... Или закъсняваха със сроковете, или не им правеха нещата както искат. Аз съм доволна от моята, защото обръщаше внимание на всяко момиче и наистина даваше съвети. То и при мен го имаше това, че роклята, която пробвах беше бяла. Облякох я и много ми хареса, после ми дадоха мострите плат и те едни мънички бяха. Харесах цвета, бяха малко в червената гама. После като видях резултата много се зарадвах, беше това, което исках.

    Доволна съм от обслужването и от цената. В София такава рокля щеше да е 1000лв.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  13. #1313
    Моята рокля си я ших за 80 лева, а платовете ми струваха около 150 лева.
    Вече не я харесвам. Естествено...
    Общо взето няма смисъл да харчите луди пари.
    А щях да съм с една за 30 лева между другото, не ми пукаше особено.

    Jollie, яки обувки.
    Последно редактирано от bleky : 02-03-2014 на 16:06

  14. #1314

    НОВА рокля от DRESS FIRM, сива

    Kомбинира се с всички цветове чанти, обувки, шалове...

    Размерите по каталог са 97/79/105/152, подхожда за Размер М-L, при 97см за бюст.

    http://obiavi.data.bg/single/480389
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

  15. #1315
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    хелоу, пак съм аз

    мисля да не изпускам възможността да имам Moschino, но се колебая кои да избера: лачените или велурените. кое би било по-подходящо и има ли значение за материята на роклята? ддз, малко тъпи въпроси, но се чудя :Д

    http://www.fashiondays.bg/product/lo...6643249-1/?p=5

    http://www.fashiondays.bg/product/lo...643241-1/?p=53

  16. #1316
    JustaLittleKid
    Guest
    Роклята е поръчана. Ще се шие.
    Надявам се да стане хубава.

  17. #1317
    Ето някои идеи за обувки: http://damskitaini.blogspot.com/2014/02/2014.html

  18. #1318
    JustaLittleKid
    Guest
    ^Никога не бих обула подобно нещо :Д

  19. #1319
    Кое по-точно? Те са различни. На мен някои от сайта ми харесват - типично дамски и типично пролетни са.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #1320
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    никога не съм харесвала Джими Чу, Маноло, Лубутен и Казадей. някави ненормални цени, а не са особено стилни (може би освен някои модели на Лубутен, но те много се чалгализираха)

  21. #1321
    Маноло Бланик са адски стилни, но са друг тип - те са повече за жена, отколкото за момиченце.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #1322
    "И така – дали ще предпочете да бъдете семпли, но много стилни като французойките (дори за вечерна визия)"

    Как да не се посмее човек. Всичките модели предложени в тоя блог изглеждат ужасно неудобни.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  23. #1323
    Давам ги като примерни модели, естествено, че не всички от тях стават за бал и естествено, че е трудно да си купиш Маноло Бланик. И естествено, че повечето красиви обувки не са особено удобни.

    На мен например много ми харесаха червените и си намерих подобен модел. Според мен ще стоят яко с черна дантелена рокля за дискотека.

  24. #1324
    Мразя дантелени рокли. Не слагай хубави обувки с дантелена рокля.
    Аз имам такива черни и бежови и ги слагам с нещо изчистено, за да изпъкнат. Сега съм решила, че ще ги нося пролетта с 7/8 панталон и си търся такъв. Само да не ми замръзнат глезените, но трай бабо.
    И да, ужасно неудобни са. Обичам ги.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #1325
    Еее сега всеки с вкуса си, то ако харесваме едни и същи неща, няма да е интересно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си