.
Отговор в тема
Страница 59 от 63 ПървиПърви ... 949555657585960616263 ПоследнаПърви
Резултати от 1 451 до 1 475 от общо 1566
  1. #1451
    Може ли да ми препоръчате бутици във Варна?

  2. #1452
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    Ходих в Асеновград само в един единствен магазин и си купих таpи рокля. Утре ще си купувам чанта и обувки от София, много исках сини,но никъде не намирам и май ще се задоволя със сребристи..
    http://prikachi.com/images.php?images/452/7204452R.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/453/7204453R.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/458/7204458n.jpg
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  3. #1453
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Още нямам нищо за бала аз. До преди известно време бях 100% сигурна, че искам дълга рокля, но сега започнах нещо да си променям решението. Това ми хвана окото и то доста: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...30345935_n.jpg Предполагам, че не съм закъсняла много и веднага щом взема заплата отивам до бутика.

  4. #1454
    Цитирай Първоначално написано от SIIMONNA Виж мнението
    Може ли да ми препоръчате бутици във Варна?
    Julia Kontogruni, La Sposa на чаталджа, уличката над ритуална зала с подобни на асеновградските рокли :Д - последните не ги препоръчвам аз лично, но за всеки влак си има пътници
    mim4ety_sara аз другия цвят на роклята ти го виждам бежов, ти ако го виждаш сребрист..... :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #1455
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    И аз го виждам бежов...


  6. #1456
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Публикувайте какви рокли сте си взели, бижута, обувки от къде , за какви парички И аз скоро ще пусна снимчици <3


  7. #1457
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Още нямам нищо за бала аз. До преди известно време бях 100% сигурна, че искам дълга рокля, но сега започнах нещо да си променям решението. Това ми хвана окото и то доста: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...30345935_n.jpg Предполагам, че не съм закъсняла много и веднага щом взема заплата отивам до бутика.
    Уникално сладка рокля! Много е захарна, бонбонена и изобщо страхотна. Изглежда много скъпа обаче.. Би ли споделила на каква цена е? Аз не съм абитуриентка, вече бях преди няколко години, ама ми е много приятно да разглеждам такива неща.

  8. #1458
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    мамка му, една рокля да си харесам, на що-годе сносна цена, да отида и няква фльорца да ми каже "мии то беше от конфекция, бяха само 3 бройки и са свършили... ние принципно всеки ден обновяваме сайта, не знам как колегите са пропуснали да я махнат".. и после да ми пробутат опция да ми ушият, ама видиш ли изведнъж цената стана 550лв, а от сайта беше 180... много съм недоволна от Сватбен център София
    сега сигурно ще си я шия, ще питам една шивачка да видим ква цена ще ми каже тя, защото 550лв за къс модел сатен и шифон, без едно мънисто и тн.. е много поне за мен.

  9. #1459
    JustaLittleKid
    Guest
    Днес бях на поредната проба :Д Роклята добива все по-красив вид, харесвам цвета, харесвам модела, харесваммм! ^_^

  10. #1460
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    като гледам доста хора в темата, знаят как да са несекс
    n00bs

  11. #1461
    Ами това е бал, не конкурс на плеймейт, ти какво очакваш?

  12. #1462
    JustaLittleKid
    Guest
    Хъх,хъх.
    Една жена може да е много "секс", ако трябва да използвам твоя израз, без да е облечена като магистрална фея.

  13. #1463
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    да си много секс дори в пижама на панда– това е дарба ^.-

  14. #1464
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    като гледам доста хора в темата, знаят как да са несекс
    Стил и класа са думи, които предпочитам пред "секс", що се касае до вечерна рокля.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #1465
    От миналогодишните тоалети, които видях ме впечатли този. Просто стои уникално на момичета, все едно отива на ''Оскарите'' - прекрасна. Може би това е ''нейната'' рокля и на друг би стояла по друг начин. Пожелавам ви да намерите и вие своите рокли и да бъдете неотразими!
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...20288122_n.jpg

  16. #1466
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    ще си шия роклята, мухахаха
    тия фръцли от моя клас, дето ми викаха, че след февруари нямало шанс да си намеря шивачка, могат да си го.. мда :Д
    мацката изглежда супер яка, ще ми вземе към 120лева, дано всичко се получи добре :33

  17. #1467
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    най-после! намерих нещо, което да ми е по вкуса. подобна е на тази, която предварително си харесах. чудя се обаче да сложа ли чорапогащник и ако да - в какъв цвят? мене ми харесва идеята да е такъв като на снимката.


  18. #1468
    Бихте ли ми предложили добра шивачка във Варна или Шумен ?

  19. #1469
    Още няколко хубави предложения, тук: http://www.avinonline.com/categories.php?CategoryID=1

  20. #1470
    Много ми харесаха тези последните )) И цените са много прилични.

  21. #1471
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Харесах си и обувки: http://prikachi.com/images/911/7241911D.jpg
    Доволна съм. Остават ми само бижута, но тях ще си ги оставя за накрая (:

  22. #1472
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    ох ох, как се ходи на такова чудо?
    аз днес си избрах цвета на плата, шивачката ми е толкова пич и е толкова нежна и хубавка, грр :3 сега си издирвам обувки на приемливо висок ток, с платформа отпред за да намали малко височината телесен/бежов/леко розовеещ цвят, ама нъцки.. :Д

  23. #1473
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    ох ох, как се ходи на такова чудо?
    И аз до преди месец, не знаех, че е възможно :Д Ходех си само с кецове. Иначе...свиква се, въпреки че в началото болките не са никак малки, хаха.

  24. #1474
    Цитирай Първоначално написано от Colouring Виж мнението
    Пф, аз никаква идея какво искам. Май искам да е къса, защото дългата не знам как ще ми седи, въпреки че съм висока. Може би нещо такова:

    Само че не в тия цветове определено. Като модел говоря.

    Мислех си също и за бяла къса рокля(пак модел като тази) с червени/винени!!!! обувки и чанта. Мисля, че като цветове ще ми седят добре. Ама дали ще мога да си намеря нещо подобно не знам.
    Colouring, и аз съм за нещо такова.

  25. #1475
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    И аз до преди месец, не знаех, че е възможно :Д Ходех си само с кецове. Иначе...свиква се, въпреки че в началото болките не са никак малки, хаха.
    Болките не са от височината на тока, а от некачествен твърд материал на обувката.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си